Scotland-Sweden Vai vajag būri?

Travelling With Dogs

Scotland-Sweden Vai vajag būri?

Postby Tara » 06 Dec 2018, 15:44

Labdien. Jūnijā beigās brauksim no Skotijas un Zviedriju. (Skotija-Anglija-Francija-Beļģija-Vācija-Dānioja-Zviedrija) Galvenais jautājums ir, vai vajag suni turēt burī? Vai pietiek ar to,kā suns ir piesprādzēts?

Ja kādam ir kādi ieteikumi,labprāt uzklausīšu... Liels paldies jau iepriekš...

Aleksandrs...
Tara
Baby
Baby
 
Posts: 3
Images: 2
Joined: 27 Jan 2016, 14:58

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Scotland-Sweden Vai vajag būri?

Postby lauva » 07 Dec 2018, 19:03

Celojot ar ko? Savu masinu? Vai prami? Man suns ir piespradzets - iemaukti un speciala siksna kas savienota ar drosibas jostu. Suns var gan sedet, gan gulet, bet negadijuma gadjuma neielidos prieksa sedetajos vai stikla.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Scotland-Sweden Vai vajag būri?

Postby Tara » 08 Dec 2018, 23:21

lauva wrote:Celojot ar ko? Savu masinu? Vai prami? Man suns ir piespradzets - iemaukti un speciala siksna kas savienota ar drosibas jostu. Suns var gan sedet, gan gulet, bet negadijuma gadjuma neielidos prieksa sedetajos vai stikla.

Jā, ar mašinu. Atvainojos, vajadzēja precizēt. Izvēlējāmies maršrutu bez pramja. Mums suns tieši tā pat ir piesprādzēts kā jūsejais. Vienkarši baidos,kā robežā paprasīs,kāpēc suns nav būrī.
Tara
Baby
Baby
 
Posts: 3
Images: 2
Joined: 27 Jan 2016, 14:58

Re: Scotland-Sweden Vai vajag būri?

Postby lauva » 09 Dec 2018, 00:39

Tara wrote:
lauva wrote:Celojot ar ko? Savu masinu? Vai prami? Man suns ir piespradzets - iemaukti un speciala siksna kas savienota ar drosibas jostu. Suns var gan sedet, gan gulet, bet negadijuma gadjuma neielidos prieksa sedetajos vai stikla.

Jā, ar mašinu. Atvainojos, vajadzēja precizēt. Izvēlējāmies maršrutu bez pramja. Mums suns tieši tā pat ir piesprādzēts kā jūsejais. Vienkarši baidos,kā robežā paprasīs,kāpēc suns nav būrī.


Diez vai tas kadu intereses, jo celosanas metodes katram ir savas. Uz robezam apsaubu,ka jus maz aptures, lai kaut ko parbauditu. Galvenais,lai sunim ir pase un visas nepieciesamas potes ES robezas un viss. Drosiba ir uz jusu pasu sirdsapzinas. Es, celojot, jau esmu parbaudijusi, ka straujas bremzesanas gadijuma, vislabak ir,kad suns ir piespradzets un nelido pa salonu.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX


Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests