Ukraina-Latvija

Travelling With Dogs

Ukraina-Latvija

Postby Eta » 26 Oct 2010, 12:50

Man jautājums, varbūt kāds tuvākajā laikā brauc šādā maršrutā? Mēģinu noskaidrot jau laicīgi, iespējams, ka vajadzēs dzīvu radībiņu atvest..
Varbūt ir kādas idejas, kā transportēt uz šejieni, no Krievijas, piemēram, pavadoņi ņem, bet šeit? Būšu pateicīga par jebkuru ideju. Paldies!
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ukraina-Latvija

Postby Lily » 31 Oct 2010, 13:41

Cik es esmu dzirdējusi no Ukrainas nedrikst izvest kucenu, tikai pieauguhu suni, kautkada karantina vai kautka taa..
User avatar
Lily
Puppy
Puppy
 
Posts: 114
Joined: 20 Jan 2010, 21:13

Re: Ukraina-Latvija

Postby Eta » 31 Oct 2010, 14:47

Tas gan nav suns, bet.. Ukraina skaitās trešā valsts, nav ES iekšā, no trešajām valstīm ievedot: (no PVD mājaslapas)
Suņu, kaķu un sesku pārvietošana no trešajām valstīm uz Eiropas Savienību
Ceļojot no trešajām valstīm dzīvniekam nepieciešams:

* Mikroshēma vai tetovējums
* Pase
* Vakcinācija
* Analīze - antivielu daudzuma noteikšanai*
* Veterinārais sertifikāts

Ievedot suņus un kaķus no trešajām valstīm ir nepieciešams veterinārais sertifikāts, ko izdod attiecīgās valsts veterinārā dienesta pilnvarots veterinārārsts.

Plus nevajag antivielu testu, nav Ukraina šajā sarakstā..
Kāda vēl karantīna?? :soks:
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Ukraina-Latvija

Postby Lily » 31 Oct 2010, 16:06

Nez.. kad interesējos par tojčika ievešano no Ukrainas, pateica, ka kucēnu no turienes dabūt nav iespējams, tikai pieaugušu suni. Varbūt paši audzētāji bija tādi neinformēti :hih:
User avatar
Lily
Puppy
Puppy
 
Posts: 114
Joined: 20 Jan 2010, 21:13

Re: Ukraina-Latvija

Postby Eta » 05 Nov 2010, 18:21

Tā, man kārtējā dilemma, atvainojos jau laicīgi :) Tikko attapos un aizrakstiju PVD, bet tie jau man neatbildēs ātrāk kā pirmdien.. Varbūt te kāds zinošāks? Reku vēstule..
Sveicināti!
Vēlējos precizēt jautājumus par dzīvnieka - kaķa pārvešanu no Ukrainas uz Latviju. PVD mājaslapā izlasīju, ka ievedot no trešajām valstīm nepieciešams:
* Mikroshēma vai tetovējums
* Pase
* Vakcinācija
* Analīze - antivielu daudzuma noteikšanai*
* Veterinārais sertifikāts
Antivielu testa valstu sarakstā Ukrainas nav. Tātad tur testu nevajag. Bet tā kā mums nav tiešās robežas ar Ukrainu un lielākā daļa pārvadājumu (vismaz tie, ar kuriem es varu kaķi pārvest) notiek caur Baltkrieviju un Krieviju un šīs abas valstis ir to valstu sarakstā, no kurām vedot to antivielu testu vajag. Kā īsti ir? Ja es vedu CAUR Baltkrieviju vai Krieviju man vajag to testu taisīt (cik sapratu, tas ir pailgs process, 3mēn kaķēnu, kurš tikko sapotēts pret takumsērgu KAD varēs tad vest?) vai pietiks, ka uzrādīs uz robežas, ka kaķis ir vests no Ukrainas (jo būs Ukrainas veterinārais sertifikāts)? Ja caur Poliju, tad testu nevajag, jo no Ukrainas pa taisno tiek ievests ES dalībvalstī, bet ja caur trešo valsti?

?? :sajucis: Vienkārši SAREŽĢĪTI tas viss.. Jūtos nereāli blonda un ne tikai :nagi:
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Ukraina-Latvija

Postby ajame » 05 Nov 2010, 20:09

Vedot no Krievijas antivielu testu NEVAJAG! trešdien ieradās man mājās kucēns no Krievijas.
Vajadzēja tikai Identifikāciju, vakcināciju un to sertiofikātu. Tā kā problēmām vedot caur Krieviju nevajadzētu būt.
Lai izdodās :)
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Ukraina-Latvija

Postby ajame » 05 Nov 2010, 20:12

Antivielu daudzuma noteikšana neattiecas uz sekojošām valstīm - Debesbraukšanas sala, Apvienotie Arābu Emirāti, Antigva un Barbuda , Nīderlandes Antiļas, Argentīna, Austrālija, Aruba, Bosnija un Hercegovina, Barbadosa, Bahreina, Bermudu salas, Baltkrievija, Britu Virdžīnu salas, Kanāda, Čīle, Fidži, Folklenda salas, Honkonga, Jamaika, Japāna, Sentkitsa un Nevisa, Kaimanu salas, Sentlūsija,Montserrata, Malaizija, Maurīcija, Meksika, Jaunkaledonija, Jaunzēlande, Franču Polinēzija, Senpjēra un Mikelona , Krievijas Federācija, Singapūra, Svētās Helēnas sala, Taivāna, Trinidāda un Tobāgo, Amerikas Savienotās Valstis (tostarp - Guama), Sentvinsenta un Grenadīnas , Vanuatu, Volisa un Futuna , Majota

Tas nozīmē to, ka ja tā valsts no kuras ved mīluli, nav šajā sarakstā, tad to testu vajag! Ukraina nav sarakstā, tātad testu vajag!
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Ukraina-Latvija

Postby Eta » 06 Nov 2010, 19:38

Tad es esmu kaut ko SMAGI parpratusi :neparliecinats: Riktigi smagi.. :nagi: Bet kakis ir no Ukrainas, ja es vinju parvedu uz Krieviju un tad uz Latviju, ka tad ar to testu? Skaitas ka? Tapat no Ukrainas ievests un tas tests vajadzigs.. Vai ari.. ja es krievija sarunaju, ka man aizved pie veta un to sertifikatu dabon un uz robezhas sanak, ka kakis it ka no Krievijas? :neparliecinats:
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Ukraina-Latvija

Postby ajame » 06 Nov 2010, 22:51

Tik smalki nemācēšu pateikt. Drošības pēc, labāk to testu uztaisi gan :) Būs mierīgāk.
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums


Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron