Suņa drošība mašīnā

Travelling With Dogs

Suņa drošība mašīnā

Postby pixy » 21 Dec 2010, 15:56

Tomēr uztaisīšu jaunu topiku, varbūt kāds admins var pārcelt uz šejieni to, kas aizgājis galīgā offtopikā Citos jautājumos par Ezydog siksnām. Tur jau sen runa ir par auto aprīkojumiem, kas ne tikai ar Ezydogiem saistīts. Tad nu atkārtoju jautājumu - kāds nav redzējis kādā zooveikalā stiprinājumu automašīnai, kas paredzēts lielam sunim? Atradu internetveikalos zoo24 un zoopreces Karlie ražojumu, bet tā kā man internetveikali neder, dikti vajadzētu sameklēt parastā veikalā. Ja nu vienīgi varu pielīferēties, ja kāds no Rīgas, Siguldas vai Salaspils kaut ko pasūta no šiem veikaliem (smirduļi garantēti :) ).
Un vēl man interesē - kāds ir iegādājis ieliekamas restes auto bagāžnieka atdalīšanai no salona? Man māsas mašīnā tādas ir stacionāri, labprāt ievietotu arī savā, tikai īsti nestādos priekšā, kā viņas tur nostiprina :neparliecinats: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby Bafija » 29 Dec 2010, 09:56

pixy - restes parasti var iegādāties pie auto dīlera, ja vien Tavam auto tās ir vispār paredzētas.
Manu paziņu zooveikalā Brīvības ielā 121 (Tallinas ielas stūris) esmu pirkusi drošības jostu (kad Lv par tādām neko neviens nezināja) un modificējamas restes jebkuram auto. Tiesa tas bija ļoti sen, tomēr var pie viņiem griezties un uzjautāt.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby pixy » 29 Dec 2010, 23:34

Paldies :) . Restes kādu brīdi pagaidīs, bet, ja nu, tad diez vai pie dīlera, tas būs astronomiskās summās, gan jau kādu var piemērot. Par drošības jostu noteikti painteresēšos, jo patiešām nekur nevaru atrast, bet dikti vajag.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby Laura » 30 Dec 2010, 00:21

Restes ļoti labi var iegādāties arī Ebay.de. Vismaz manai mašīnai varēja (un viņa ir veca un reti sastopama...). Mums izmaksāja apmēram 15 EUR + pasts
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby link » 30 Dec 2010, 18:22

pixy wrote:Par drošības jostu noteikti painteresēšos, jo patiešām nekur nevaru atrast, bet dikti vajag.


http://majasmilulis.lv/lv/katalogs/get/ ... prod/1650/
link
 

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby pixy » 30 Dec 2010, 18:43

Paldies, Link :) , bet es dzīvoju meža vidū, līdz ar to internetveikalu piegāde pārmēru sadārdzina visu, ko tur varētu nopirkt (pie tam šobrīd pie manis bez 4x4 vispār nevar iebraukt...). Tāpēc jau teicu
pixy wrote:Atradu internetveikalos zoo24 un zoopreces Karlie ražojumu, bet tā kā man internetveikali neder, dikti vajadzētu sameklēt parastā veikalā. Ja nu vienīgi varu pielīferēties, ja kāds no Rīgas, Siguldas vai Salaspils kaut ko pasūta no šiem veikaliem (smirduļi garantēti :) ).
Majasmilulim ir stiprinājums kopā ar iemauktiem, bet iemaukti man ir, vajag tikai to sadaļu, kas savieno iemauktus ar mašīnu.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby čība » 30 Dec 2010, 19:24

Man šķiet, ka esmu redzējusi DEPO veikalos... bet varbūt kļūdos.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby pixy » 30 Dec 2010, 20:26

Depo ir suņiem līdz 30kg, siksnas garums līdz 50cm, pamanījos nopirkt, jo man nelikās, ka manējā jau lielāka :esmilu:, dabūju atdot atpakaļ . Bet lielākas viņiem nemēdzot būt :(
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby link » 31 Dec 2010, 11:09

pixy wrote:Paldies, Link :) , bet es dzīvoju meža vidū

:kanepe:
Nuuu.... ar majasmiluli visu var sarunat. Ari piegadi uz kadu citu vietu, atdos tam, ar ko sarunasi, utt. Vini ir visai flexible ;) Nu tas ta, ja nebus citu variantu.
link
 

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby link » 31 Dec 2010, 11:11

pixy wrote:bet iemaukti man ir, vajag tikai to sadaļu, kas savieno iemauktus ar mašīnu.

Iebrauc jebkura vieta(ja tiksi ara no mezha), kur tirgo autinjus uz detalam, paludz ar shkerem nogriezt to stiprinajumu, vai ari visu droshibas jostu. Shaubos, ka kaut 2Ls par to palugs.
link
 

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby adzenda » 31 Mar 2011, 09:12

Varbūt kāds zin, kur var nopirkt zemāk attēlā redzamu resti automašīnas bagāžnieka nodalījumam (kurā veikalā uz vietas varētu būt - lai nav jāpasūta)? :neparliecinats:

Image
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby pixy » 11 May 2011, 13:45

Beidzot šodien ieraudzīju veikalā stiprinājumu mašīnai lielam sunim - tas bija Siguldas Raibā suņa Zoo Centrā. Protams, ka tas notiek tad, kad ar Sisijas palīdzību :davinuziedus: jau Keli siksna pasūtīta internetā - Mērfija likums :hih: . Tātad iespējasm, ka citos veikalos arī parādās, ja nu kādam vajag. Cena bija apmēram 3 ar pus lati.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby just ERGO » 11 May 2011, 13:58

adzenda wrote:Varbūt kāds zin, kur var nopirkt zemāk attēlā redzamu resti automašīnas bagāžnieka nodalījumam (kurā veikalā uz vietas varētu būt - lai nav jāpasūta)? :neparliecinats:

Image



Līdzīga redzēta Depo veikalos!
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby just ERGO » 11 May 2011, 13:59

link wrote:
pixy wrote:bet iemaukti man ir, vajag tikai to sadaļu, kas savieno iemauktus ar mašīnu.

Depo noteikti ir, tur pirku savam labrikam!
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby Sisija » 11 May 2011, 14:40

pixy wrote:Beidzot šodien ieraudzīju veikalā stiprinājumu mašīnai lielam sunim - tas bija Siguldas Raibā suņa Zoo Centrā. Protams, ka tas notiek tad, kad ar Sisijas palīdzību :davinuziedus: jau Keli siksna pasūtīta internetā - Mērfija likums :hih: . Tātad iespējasm, ka citos veikalos arī parādās, ja nu kādam vajag. Cena bija apmēram 3 ar pus lati.

pixy, varēji tak droši pirkt, tā kā pasūtītais vēl nav piegādāts, varu atteikties.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby pixy » 11 May 2011, 14:51

just ERGO wrote:Post by just ERGO » 11 May 2011, 14:59

link wrote:

pixy wrote:bet iemaukti man ir, vajag tikai to sadaļu, kas savieno iemauktus ar mašīnu.


Depo noteikti ir, tur pirku savam labrikam!
Tad tev droši vien ir tādi iemaukti, kam zemāk stiprinās - man tā Depo siksna par īsu. Mana sune gan laikam arī drusku lielāka par labradoru.
Sisija wrote:tā kā pasūtītais vēl nav piegādāts, varu atteikties.
Nezināju, ka vari atteikties, bet lai paliek - tā kā pārsvarā, braucot ar suni, varu atņemt mašīnu māsai, tas nav tik akūti :) . Rezervē būs, tas galvenais :ripo: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņa drošība mašīnā

Postby just ERGO » 11 May 2011, 14:56

pixy wrote:
just ERGO wrote:Post by just ERGO » 11 May 2011, 14:59

link wrote:

pixy wrote:bet iemaukti man ir, vajag tikai to sadaļu, kas savieno iemauktus ar mašīnu.


Depo noteikti ir, tur pirku savam labrikam!
Tad tev droši vien ir tādi iemaukti, kam zemāk stiprinās - man tā Depo siksna par īsu. Mana sune gan laikam arī drusku lielāka par labradoru.

Nu mazliet varbūt ir arī! :)
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems


Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests