pieredze ar Jaunzelandi

Travelling With Dogs

pieredze ar Jaunzelandi

Postby Kristīne » 17 Jun 2011, 12:06

Lūdzu, padalieties pieredzē, kā aizsūtīt suni uz Jaunzelandi?
Cilvēki pārvācās dzīvot uz šo skaisto valsti, bet suņuks jau gadu gaida savu biļeti...
Lūduz atsaucieties, kam ir bijis sakars ar šo valsti.
Ne viena vēlme Tev netiek dota atsevišķi no spēka, kas ļauj to īstenot.
http://www.portobello.lv
http://www.portozoo.lv
User avatar
Kristīne
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 16 Jan 2010, 18:26
Location: Rīga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: pieredze ar Jaunzelandi

Postby donna-tonna » 17 Jun 2011, 18:38

Man liekās, ka Balticweim bija sakars - vai nu ar NZ, vai Austrāliju. Tikai viņa suni veda šurp. Iespējams, ka viņa var palīdzēt ar info. Vari pagaidīt Irēnu forumā, bet vari meklēt arī feisā.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: pieredze ar Jaunzelandi

Postby Aby » 17 Jun 2011, 18:52

Cik es saprotu, tad no Latvijas ievest suni Jaunzēlandē nevar. Es atradu šādu info http://www.biosecurity.govt.nz/files/ih ... og.gen.pdf
Aby
Baby
Baby
 
Posts: 79
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Rīga, Z-kalns

Re: pieredze ar Jaunzelandi

Postby donna-tonna » 17 Jun 2011, 18:57

jā, sunim jāpadzīvo laiciņš no trakumsērgas brīvā valstī... Būs grūši bobi aizdabūt uz turieni.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: pieredze ar Jaunzelandi

Postby gilroy » 17 Jun 2011, 19:41

Nevar , jā. Vnk Latvija ir maza valsts un mums nav noslēgti attiecīgie līgumi ne ar Austrāliju, ne Jaunzēlandi. Cik zinu, uz Austrāliju var vest no Polijas vai Somijas (mums tuvākās valstsis) Jāatrod vets Polijā, kas apstiprina, ka suns tur dzīvo un kārtībā. Ja tests ir, tad citu prblēmu kā nenoslēgti līgumi nav.Vismaz tā man skaidroja austrālijas oficiālais kantoris, kas par to atbild.
Cik atceros, tad tas ir dārgs prieks - kādi 3-4 tūkstoši.
Poļi laikam arī der tāpēc, ka ir arī lidsabiedrību specifika - vajag tiešo reisu. Cik atceros , Balticweim mazule arī lidoja no Austrālijas uz Poliju.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: pieredze ar Jaunzelandi

Postby OrlandoSeaHorse » 18 Jun 2011, 01:39

Man skiet, ka Odrija lidoja no Tasmanijas. Bet tas jau nav svarigi, virziens tikpat pretejais.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: pieredze ar Jaunzelandi

Postby emy » 20 Jun 2011, 23:02

Ko īsti nozīmē: "Cilvēki pārvācās dzīvot uz šo skaisto valsti, bet suņuks jau gadu gaida savu biļeti..."?
Vai suns palika pie radiem? Vai sadūrās ar kādām problēmām jeb naudas jautājums?
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37


Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests