Vai kads var aizdot Sherpa Bag vai tml somu?

Travelling With Dogs

Re: Vai kads var aizdot Sherpa Bag vai tml somu?

Postby kristine40 » 05 Jul 2011, 16:36

:) :esmilu:
kristine40
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 02 Jul 2011, 15:08

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vai kads var aizdot Sherpa Bag vai tml somu?

Postby kristine40 » 01 Aug 2011, 00:49

Nu tad pastastishu par musu lidojumu :)
Taa kaa musu konteiners bija lielaaks par salonaa nenamo, tad bija janodod bagazhaa. Noteikumos rakstiits, ka konteineram jabut lielam un ertam, lai dzivniekam tur butu daudz vietas, bet man nepaveicaas ar taa iegaadi un saimniece bija nopirkusi mazaaku,kuraa sezot, sunuka ausis pieskaaraas griestiem. Tatad principaa vareetu piesieties. Bet poli paskatijaas un teica, ka viss ir ok. Bija janodod security viram mans dargums un vini taalaak to nogaadaaja uz lidmashinu.
Ejot uz lidmashinu jau biju parnervozejusies un jau grasijos stjuartiem prasit, lai apzveer, ka mans sunuks ir tieshaam nogaadaats uz lidmashinu, kad uz trapa kapjot, jau sadzirdeeju, ka mans brinums tur pilnaa balsii nemas rieties un raudaat. Mums bija mazaa lidmashina un sunuks bija novietots nelielaa telpaa, kas ir uzreiz aiz pilotiem. Taatad principaa teju salonaa. Un no salona gana labi vareeja dzirdeet, kaa vinsh tur nemas. Saimniece gan bija iedevusi nopierinoshu tabletiiti un kameer mes stundu veel lidostaa uzkaveejaamies, mazais smuki guleeja un ne par ko nepardziivoja. Man bija lidzi iedotas vel dazas tabletes, bet es neriskeeju vairaak dot, lai nenodariitu paari sunuka veselibai. Bet nu lidmashinaa katraa zinaa vins man neemaas pa skalo. Neviens no pasazieriem gan neko neteica. Kad propelleri saaka nenormaali skali rukt,man bija bailes, ka sunuks vareetu palikt kurls :P Bet tad sevi nomierinaaju ar domu, ka mazuz zidainus tachu ari lidmashinaas nem un neviens tak ipashi kurls no taa nepaliek :) Tad veel musu mazaa lidmashina gaisaa taisija taadus pigorus, kaa palecieni uz augsu un shuposhanaas pa labio un kreisi un viegli kritumi uz leju. Pashai jau bija gruuti savu kungja saturu notureet lidsvaraa un biju parliecinaata, ka atverot kuceena konteineri, tur bus viss iespejamais / gan piechuraats, gan piekakaats un tak pilniigi noteikti ari pievemts :P
Ielidojot Riigaa, jautaaju stjuartiem, ka varbut nu es varu pati panemt un lidz lidostai ari aiznest savu bernu. Bet nee / taa kaa esot kaa bagazha nodots, tad taa ari lidz galam tas tiksot nogadats. Kameer es veel atmuguriski kaapos uz bagazgas sanemshanas vietu un skatijos uz lidmashinu, lai redzeetu, ka manu bernu tiesham no turienes iznes, kaa peksni saklausiju pazistamaas raudashanas skanas - nez kaadaa atrumaa vini manu bernu bija no lidmashinas iznesushi un nolikushi uz lentes, bet tur nu vinah bija :) Pa galvu, pa kaklu skreeju pakal konteineram, kyurs teju jau pa otram laagam butu ieslidejis atpakal lidostas gandjos. Viens polis redzeeja manu izmisiigo skrieshanu un meerkji un fiksi noceelakonteineru no lentes un panaacaas pretim. Palika man veel pedejais stress, jo poli bija vienu veta izzinu uzrakstijushi poliski un baidijos, ka ja mus parbauda, tad aizsutis atpakal uz Poliju pec tulkojuma uz kaadu normaalu valodu :D Bet tavu brinumu - izgaajaam no lidostas un neviens uz musu pusi pat nepaskatijaas :D
Kad tikaam laukaa, apmetaamies vienaa jaukaa zaliena plekjiitii koku paeenaa un neemos skatities, kas nu tur buus sadariits konteineraa. Bet mans berns nebija pilniigi neko tur izdarijis , pilniigi neko. Kad atveeru konteineru, skreeja laukaa un buchoja mani un tulit aizskreeja ari pachuraat. Vienkarsi superiigs mazulis :)
Tagad maajaas aug griezdamaas :)
Un jaa, te kaads kaut kur skiet bija iemineejies, ka vilkiem ir svaki ar vestibulaaro aparaatu. Bet laikam jau tomeer ne visiem. Ar lidmashinu bija viss ok, man pashai vairaak pardzivojumu. Un braukaajam ar mashinu visur kur un tur ari nav probleemu. Taa kaa lielaa atceloshana ir garaam un esam laimiigi un veiksmiigi maajaas :)
Tad nu no savas pieredzes varu teikt, ka lidoshana bagazhaa nav nemaz tik traka. Bet protams, tas atkariigs gan no katra individuaala suna, no apkalpes attieksmes utt. Bet principaa - lidot var!!! :)
kristine40
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 02 Jul 2011, 15:08

Previous

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests