Suņu pārvadājamie ratiņi

Travelling With Dogs

Suņu pārvadājamie ratiņi

Postby čība » 18 Jan 2012, 15:12

Sveiciens forumiešiem ziemā :pukudupsis:
Es jau domās esmu pavasarī.

Meklēju atsauksmes par tiem suņu pārvadajamajiem ratiņiem, kurus var pielikt velosipēdam aizmugurē (kaut kas līdzīgs laikam dabūjam arī bērniem).
Vai kāds lieto? Un vai ir pieredze ar lieliem suņiem (~35kg)? Varbūt ir kādi ieteikumi kur pirkt, kādas firmas labākas un kur ir samērīga cena? Varbūt kads pārdod?

Latvijā laikam tas nav pārāk populāri, tāpēc rēķinos, ka uz sitiena būs grūti atrast.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu pārvadājamie ratiņi

Postby vipdu » 19 Jan 2012, 08:37

Es bērnam meklēju tādus (laukos aizbraucot vairākus redzēju). Kad pameklēju sīkāk, laikam tie laucinieki baigi bagātie. Jauni bija sākot no 100 Ls un uz augšu. Lietoti lētāk par 80 Ls neatradu (toreiz par tādu tačku ar jumtu tik daudz atdot negribējās, jo bērnu var jau arī parastā riteņu sēdeklī vest). Noskatījos tos ratus kas laukos braukā, izskatās izturīgi, daži pat bija vairākus bērnus sastutējuši iekšā. Priekšā bija tāds kā moskītu tīks ar rāvējslēdzi. Tikai nezinu kā suņa gadījumā, tur it kā ir kur bērnus piesprādzēt, bet kā suni sprādzē un vai tad ja suns sāk pēkšņi kaut kur rauties rati negāžas apkārt nezināšu pateikt.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Suņu pārvadājamie ratiņi

Postby just ERGO » 19 Jan 2012, 08:44

Ieskaties te: http://www.jdtehnika.lv/index.php?sad=5&sad2=48
Labs veikals, Siguldā gan, bet izdevīgi, mazlietotas preces par sakarīgām cenām. Esmu tur velosipēdu pirkusi.
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Suņu pārvadājamie ratiņi

Postby čība » 19 Jan 2012, 16:16

just ERGO - paldies! Mja šīs cenas izskatas daudz draudzīgakas nekā redzēju es (speciāli suņiem paredžeti rati). Atšķirība droši vien tajā, ka sunu ratos var piestiprināt bļodu (uz Latvijas ceļiem ļoti jēdzīgi :D ).
Man der arī palieli bērnu rati un līdz 100 LVL cena noteikti atmaksātos.
Bet kā ir ar braukšanu (apmalē,m piemēram)? (man pačukstēja, ka tā varētu būt problēma)
Kāds ir tādus lietojis Rīgā?

Sunim likt skriet 20 km dienā pa ietvi - nav prāta darbs, ja gribu suni, kuram vecumdienās ir normāli funkcionējošas kājas. Protams, daļu ceļa lai deso, bet īpasi sākumā, kad nav satrenēts... nop. Labāk, lai man grūti :D
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu pārvadājamie ratiņi

Postby madar » 23 Aug 2013, 21:40

Goda vārds šo es nezināju, bet nu ne šoreiz manējais jau biški par lielu, pusvikls ir.
madar
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 23 Aug 2013, 21:33

Re: Suņu pārvadājamie ratiņi

Postby ajame » 26 Aug 2013, 12:02

User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums


Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests