Suns Egipte

Travelling With Dogs

Suns Egipte

Postby vipdu » 25 Nov 2012, 17:26

Man ir draugs Eegiptee (atvainojos nav garumziimju). Mees pagaidaam teoreetiski izrunaajam iespeeju vinam iegaadaaties suni ko vins loti grib (cane corso). Kaa vins pats apgalvo viniem ar tirskirnes suniem ir svaki. Es vinu kaadu laiku izgliitoju par sunu iegaadi (savaas zinaasanu robezaas) apmaacibu un ko vispaar noziimee suns, un cilveeks klausas un maacaas ar prieku. Bet mees apstaajaamies pie punkta kaadas vispaar ir iespeejas ievest suni Eegiptee. Varbuut kaadam ir pieredze ar suna nogaadi uz Eegipti? Padalieties cik tas reali, kas vajadzigs u.tml.
Buusu loti pateiciiga!
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns Egipte

Postby Korland Rein » 25 Nov 2012, 17:32

Nav nekādu problēmu, ja vien suns nav aizliegto šķirņu sarakstā.
Sāpīgākais šajā gadījumā būs transportēšanas cena, dokumentāli nekas traks nav.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Suns Egipte

Postby vipdu » 25 Nov 2012, 22:14

Paldies.
Par tiem aizliegtajiem suņiem būs jāpalasa.
Transportēšanas cena pieļauju tādu pašu ciparu varētu sastādīt vai pat vairāk kā paša suņa iegāde. Bet cik sapratu viņš uz vietas baidās pirkt, jo tur tiešām švaka situācija esot un viņam bail iegrābties (kā pats saka pārsvarā var atrast kucēnus kam papīri pašu printēti uz mājas printera :D )
Korland Rein Jūs esat kādreiz sūtījusi kādu suni uz Ēģipti? Vai audzētāji labprāt piekrīt to darīt? (nekad neesmu saskārusies ar dzīvnieku sūtīšanu uz tik tālām un pavisam citāda klimata zemēm kā te, es pat nezinu kā cane corso tādā klimatā justos)
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Suns Egipte

Postby Korland Rein » 26 Nov 2012, 07:46

Esmu sūtījusi pa visu pasauli lielus un mazus, gan savus, gan citus. Nekā sarežģīta tur nav. Parasti audzētāji piekrīt sūtīt paši, reti kuram šobrīd nav pieredzes sūtīšanā.
Kane Korso tur būs pieņemams klimats. Šie suņi jau arī nenāk no Ziemeļu valsts. ;)
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija


Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron