Norvēģija - Zviedrija - Latvija

Travelling With Dogs

Norvēģija - Zviedrija - Latvija

Postby Alpina » 07 Nov 2017, 00:08

Decembra sākumā varu atvest vienu vai vairākus dzīvniekus no Norvēģijas (un/vai Zviedrijas) uz Latviju.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Norvēģija - Zviedrija - Latvija

Postby ligakrista » 24 Jan 2018, 13:50

Interesanti, mēs plānojam vest suni no ārzemēm, līdz šim bijām pārliecināti, ka darīsim to paši, jo neuztcamies "firmām", vai tādi pakalpojumi no šejieniešiem ir arī no citām valstīm, vai tikai tas specifiski tu tā dari un tikai no Ziemeļvalstīm?
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Norvēģija - Zviedrija - Latvija

Postby pixy » 24 Jan 2018, 13:54

Tādi pakalpojumi ir daudz un dažādi, tepat forumā ir virkne piedāvājumu no visurienes. Braukt pakaļ sunim pašam parasti ir cita motivācija - iepazīties ar audzētāju, redzēt kucēna māti, brāļus, māsas, novērtēt, kādos apstākļos viņš ir audzis, kā izaudzēts un paturēt iespēju pēdējā brīdī pateikt "paldies, nē, es to suni tomēr neņemšu".
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Norvēģija - Zviedrija - Latvija

Postby ligakrista » 24 Jan 2018, 14:17

Hm, jāpalasa forums, šis ieraksts tikai iekrita acīs. Mums plāns ir izdarīt visu to, ko mini, pirmajā apmeklējuma reizē, kad kucēniem aptuveni 2 mēneši, bet pašu atvešanu šodien sāku apsvērt arī "ne paši", pagaidām gan tikai teorētiski, bet tik un tā..
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Norvēģija - Zviedrija - Latvija

Postby Alpina » 24 Jan 2018, 17:37

Tieši mans piedāvājums ir uz šîm valstīm, jo man regulāri turp-atpakaļ “staigā” mašīna un bieži esam šo maršrutu braukuši ar saviem dzīvniekiem.

Bet kopumā šādus pakalpojumus piedāvā ļoti daudz firmas un bieži vien arī kucēns tiek nodots ar kādu, kas vajadzīgajā virzienā brauc uz izstādi.

No kurienes un aptuveni kad interesē?
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Norvēģija - Zviedrija - Latvija

Postby ligakrista » 25 Jan 2018, 09:42

Alpina wrote:Tieši mans piedāvājums ir uz šîm valstīm, jo man regulāri turp-atpakaļ “staigā” mašīna un bieži esam šo maršrutu braukuši ar saviem dzīvniekiem.

Bet kopumā šādus pakalpojumus piedāvā ļoti daudz firmas un bieži vien arī kucēns tiek nodots ar kādu, kas vajadzīgajā virzienā brauc uz izstādi.

No kurienes un aptuveni kad interesē?


Jā, ar "firmām" man negribētos saistīties.. Ceru, ka jūnija sākumā, bet no kurienes vēl nav zināms - visdrīzāk Eiropas vidiene :) Viss vēl procesā :shock:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56


Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron