Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Travelling With Dogs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby fedelta » 28 Feb 2016, 13:36

Henriete wrote:Umka, lasīju vienu laiku interviju ar veikaliem, neatceros kur, bet Rimi,Maxima,Prisma vadība neiebilst pret suņu ienešanu klēpī, un zīme ārpusē it kā attiecoties uz visiem, bet klēpī ienest - viņiem nekas neesot pretī.
Es tikai domāju, es savējo arī panesīšu, kāda tad citiem būs reakcija ;)


Tā intervija, manuprāt, bija Astēs.
Un man arī ne reizi vien ir ienākusi prātā doma paņemt opiņā Džokeru.
Zinu, ka Danute šo joku veiksmīgi ir izspēlējusi.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Umka » 28 Feb 2016, 13:42

Henriete
:jautri: abi vienā svara kategorijā :jautri: ,domāju Tevi ātri ''izstūrētu'' ārā apsargi.Bet ja Tu šito mēģināsi,uzfilmē,lai mums būtu jautrs garstāvoklis.
Ā,ja ratos es iesēdinātu,tas kā skaitītos?Esmu redzējusi mazsuņus ratos.
Umka
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 26 Oct 2010, 20:01
Location: Ikšķile

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Henriete » 29 Feb 2016, 21:44

Esmu redzejusi ratos arī lielu suni :D
haha
Es labprāt uzfilmētu :D un līdzi nestu žurnālu, kurā veikala vadība ir tikai PAR suņu nešanu klēpī, ja netraucē citiem :D
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Spigana » 03 Mar 2016, 20:24

Žigls jautājums - kā Rīgas lidostā ar suņu ievešanu? Nekur lidot netaisos, tikai gribu Mio ņemt līdzi rīt uz izstādes atklāšanu.
Loģiski it kā būtu, ka ar suņiem drīkst (ne tak viņi tur visu laiku pirms lidojuma būros tup?), bet sašaubījos kaut kā.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Robins » 04 Mar 2016, 09:34

Man liekas uz lidostas durvīm ir zīme un info, ka suņus pie pavadas nedrīkst. Tikai būrī.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby madja » 04 Mar 2016, 09:47

Spigana - tas Mārai jāprasa, varbūt atceras.
Nebūtu loģiski nedrīkstēt. Hamburgā man pat aiz drošības neviens neko neteica par to,ka Berta nebija būrī, bet pie mums jau nereti mēdz būt savadāk. Drošpalieknedrošs, piezvani uz info.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby pixy » 04 Mar 2016, 11:01

Nezinu, kā augšā, bet lejā, kur iet sagaidīt, ir uz durvīm zīme ar pārsvītrotu suni. Vēl nodomāju, ka žēl, ka ar Habīti nevaru nevienu aiziet sagaidīt. Augšā varētu būt savādāk, ņemot vērā, ka suņi arī mēdz lidot, bet neesmu apskatījusies, kas tur uz durvīm.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Spigana » 04 Mar 2016, 14:14

Nu tā - šodien ar Mio bijām lidostā.

Augšā pie visām reģistrācijas durvīm tiešām ir zīme, ka ar suni pie pavadas nedrīkst (viņi laikam domā, ka sunim ir tās n-stundas jāsēž būrī), tad nu Mio iecēlu somā un devāmies iekšā uz izstādes atklāšanu. Mio somā redzēja vairāki apsargi, par to neko neteica. Izstādes atklāšanā gan ātri sapratu, ka Mio visu laiku somā nosēdēt nevarēs, tikko jau 2 autobusos ir somā tupējusi, bēbim pietiek. Tad nu piesardzīgi noliku viņu uz grīdas un liku sēdet blakus. Par to mums neviens neko neteica, bet es arī baigi nevaktēju, vai kāds apsargs mums tur garām staigā, un mēs tur sabijām visai īsu laiku.

Kopējais secinājums gan ir tāds, ka Rīgas lidostā ar suņiem īsti nevar.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 04 Mar 2016, 15:12

No savas puses pielikšu par lidostu...

Atļauts pavadā pēc zīmēm nav nekur telpās, jābūt kārbā. :D
Reālā situācija - ne reizi neesmu redzējusi, ka kādu uztrauktu suņi sagaidīšanas zālēs - neatkarīgi no izmēra un skaita (lasiet - vairāk par divgab vienam saimniekam arī nav bijis). Nevajag tikai bezkaunīgi ļaut fleksim stiepties pilnā garumā un suns riņķo kā labpatīk ap pārējiem. Un pat tā dara. Attiecīgi - droši var braukt sagaidīt mīļos ar visiem četrkājaiņiem.

Pārējā atklātajā lidostas teritorijā telpās bieži piever acis uz maziem suņiem, kuri turpat blakus tipina. Ja vien kādam pie kamerām nav slikts garastāvoklis vai svaigi sadots pa ķobi. :D Pēc noteikumiem gan visi jātur būrī. Neviens jau neliek stundām sēdēt telpās - var iet suni staidzināt - ārpus telpām noteiktumi tādi paši kā Rīgas ielas - pie pavadas un aiz suņa jāsavāc.
Un man jau, ja godīgi, šķiet, ka ja vien tie nav tireklīgi kucēni, tad lielākajai daļai suņiem pat mierīgāk ir atrasties būrī, jo tur tās cilvēku masas, smaržas, skaņas, jokainie objekti, ko cilvēki vadā un cilā - nav nekas sunim nepieciešams liekam satraukumam pirms lidojuma, labāk čučēt mīkstās segās.

Kad izieta drošības pārbaude ar suni, kuru kopā lidos salonā, tad iekšējā sektorā jau gan drošībnieki vairāk vaktē, lai suņi atrastos somās, jo diemžēl cilvēki, kuri ceļo ar mazsuņiem nereti sevi parādījuši no vissliktākās puses un uzvedas kā cūkas. Tur nu gan iesaku sunci turēt somā. Tā daļa, kas uzvedas jauki, protams, ir nemanāmi. :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby pixy » 04 Mar 2016, 16:28

Māra, Tu gribi teikt, ka, ja es "nemanāmi" ieslīdētu sagaidīšanas zonā ar Habīti, visi smaidītu un nāktu paglaudīt, nevis ar stroķi pie ribām izmestu mūs laukā? :neparliecinats:
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 04 Mar 2016, 19:12

pixy wrote:Māra, Tu gribi teikt, ka, ja es "nemanāmi" ieslīdētu sagaidīšanas zonā ar Habīti, visi smaidītu un nāktu paglaudīt, nevis ar stroķi pie ribām izmestu mūs laukā? :neparliecinats:

Aha :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Felix_PS » 05 Mar 2016, 09:06

Lasu un domāju - man ielidojot LV pat prātā doma neienāca ko nedrīkst. :kanepe: Mans 4 mēnešus vecais bērns, sadzirdējis mammas balsi, sāka žēli raudāt un jau nākošajā brīdī bija ārā no būra un manos apskāvienos turpat pie bagāžas lentes. Lieki piebilst, ka hofavarts četros mēnešos vairs nav galīgi mazs sunītis. :samilejies:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 05 Mar 2016, 09:58

Felix_PS, ielidojošie jau vispār pavisam vēl cits stāsts, bet tāds salīdzinoši labs - visi ātri vien ir prom. Kāpēc lai kāds iebilstu, ka tu suni pēc gara lidojuma izņem no būra, ja situāciju kontrolē un suns neaizskrien savās gaitās (piemēram - atpakaļ uz lidlauku..).
Bet kopumā - tās visas ir telpas, iestāde. Izņēmumi jau ir vietas, kur DRĪKST, nevis kur nedrīkst. :)
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 05 Mar 2016, 10:01

Mazam salīdzinājumam ienāca prātā, ka gan suns, gan viss pārējais - tā ir krava.
Ir atļauts pārvadāt arī ieročus, tikai es tiešām nepriecāšos, ja to īpašnieki pie saņemšanas tos momentāni raus ārā no somām un vicināsies...
Bet tā jau es tikai PAR suņiem un ērtāku dzīvi ar tiem. :)
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Felix_PS » 05 Mar 2016, 13:16

Māra wrote:Mazam salīdzinājumam ienāca prātā, ka gan suns, gan viss pārējais - tā ir krava.
Ir atļauts pārvadāt arī ieročus, tikai es tiešām nepriecāšos, ja to īpašnieki pie saņemšanas tos momentāni raus ārā no somām un vicināsies...
Bet tā jau es tikai PAR suņiem un ērtāku dzīvi ar tiem. :)


Tas tiesa, bet ierocis savā somā neraudās tik žēlā balstiņā, tā ka saimniecei sirds sašķīst sīkās drumsliņās. :kanepe:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 07 Mar 2016, 15:49

Piektdien Āgenskalna komūnā bija 4 savstarpēji nesaistītu saimnieku suņi :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Spigana » 16 Apr 2016, 20:21

Nevaru saprast, vai šī ir īstā vieta, kur jautāt, bet jaunu tēmu negribējās sākt.
Tātad: Uz kurieni dodas rīdzinieki ar suņiem, kad ir vēlme pašiem izstaigāties un suņus palaist bez pavadas izskrieties? Nu, tajās reizēs, kad nav spēka kaut kur īpaši ārpus Rīgas doties ar mašīnu un opcija "braucam agri no rīta" arī neder?
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 18 Apr 2016, 07:32

Dagavgrīvas salas liedags (mežā ir daudzās vietās ir dabas liegums), Beberbeķu ezers, Zaķusala, Lucavsala nesezonā. Šķiet, visās nosauktajās vietās tas nav īsti legāli :pukudupsis:
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Retrīvers » 18 Apr 2016, 11:08

Kādreiz dzīvoju Rīgas tālajā galā un devos uz Šampētera, Imantas mežiem, Babītē - Spilvē, pie Lielupes patīk staigāties.. Arī pie lidostas pastaigājos..
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Retrīvers » 18 Apr 2016, 12:46

Henriete wrote:Umka, lasīju vienu laiku interviju ar veikaliem, neatceros kur, bet Rimi,Maxima,Prisma vadība neiebilst pret suņu ienešanu klēpī, un zīme ārpusē it kā attiecoties uz visiem, bet klēpī ienest - viņiem nekas neesot pretī.
Es tikai domāju, es savējo arī panesīšu, kāda tad citiem būs reakcija ;)


Esmu ar ZR kucēnu rokās gājusi iepirkties :D Gan ar Belu, gan ar Mikku man liekas :D
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

PreviousNext

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests