Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Travelling With Dogs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Jumis » 26 Mar 2012, 21:47

maksis wrote: Konkrētas adreses norādīšana it kā sašaurina to šādas rīcības (suņu akceptēšana iestādē) atbalstītāju loku - ne visi suņinieki, bet tikai suņi.lv dalībnieki...


Doma laba. Par to suni.lv norādīšanu.

Tikai... tagad tā skatījos uz logo sunīti un domāju - ja es viņu pirmoreiz redzētu galīgi ne suņu sakarā, nu piemēram benzīntankā uz durvīm. Vai viņš man uzreiz liktos atpazīstams un piesaistītu suņinieka skatienu? T.i. - ienākot šeit, nepārprotami ir skaidrs, ka tas ir suns, bet tomēr, tomēr, viņš ir diezgan stilizēts. Tīri personīgi domāju, ka varbūt kko nepārprotamāku, pamanāmāku, kas jau pa gabalu pēc suņa izskatās. Kā citi domā?

Vēl ideja radās. Varbūt nevis suņa siluetu, bet ķepas nospiedumu? Nu tas toč acīs dursies. Un ķepas lielākajā spilventiņā to "suņiem draudzīgs uzņēmums" vai "suņiem draudzīga vieta".
Jumis
Baby
Baby
 
Posts: 78
Images: 1
Joined: 31 Mar 2011, 19:36
Location: Alūksne

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Dinciks » 26 Mar 2012, 22:11

Upāaa tiku līdz pusei apmēram jau 50 vietiņas piefiksetas, rīt mēgināšu pabeigt un skārtot pēc tipa :) tad iepostošu :))
User avatar
Dinciks
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 21 Jan 2010, 20:48
Location: Rīga

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby čība » 27 Mar 2012, 07:09

ruu wrote:Starp citu - vai kāds var padalīties pieredzē par Turaidu? Vai tur iekšā, parkā, laiž suņus?


Pagājušajā vasarā man bija atbraukusi audzētāja ar 3 lieliem suņiem. Bija uz Turaidu, tur lūdza, lai uzliek uzpurni un tad - welcome. Protams,ka uzpurņa nebija un aizgāja tā pat - neviens neko neteica un neprasīja. Bet kāda ir standarta politika - nezinu gan. Daudz ir atkarīgs arī no cilvēka spējas sarunāt lietas.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby eldberg » 27 Mar 2012, 09:00

Jumis wrote: Tīri personīgi domāju, ka varbūt kko nepārprotamāku

Nav tālu jādomā - aizejam uz jebkuru Zvaigzne ABC grāmatnīcu un tur ir tas viss elementāri noformulēts ;)
(suņa siluets uz zila apļa fona)

Re ku pameklējot internetā piemērs citāds: Image
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Agii » 27 Mar 2012, 10:59

Ar piesakos brīvprātīgajos!
Man ir ideja, iemests facebook.com manā profilā un lūgt citiem spiest share, info: ludzu atsaukties tos uznjemejus, kuri ir pet friendly, tai skaita lieli sunji! Es uzmeistarotu tekstu kadu forsu un iemestu ari seit, lai visi, kam interese saja padarboties, varam savos profilos salikt so tekstu un ta jau tas info aizies, lai piesakas iestazu iepasnieki, ka gribas pirms vasaras to aktualizet!

???? Ko sakat?
Agii
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 20 Mar 2012, 13:50

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby eldberg » 27 Mar 2012, 11:40

Lai nodefinētu kas ir pet friendly ir jānovienojkas par kritērijiem, lai pēc tam nav jāpārprasa - a jūs visam atbilstat
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby maksis » 27 Mar 2012, 11:56

Nezinu, vai tas ir iespējams (jo vislabāk, protams, ir vnk piktogramma vai maksimāli īss teksts), bet es situāciju esmu redzējusi arī "no otras puses". No uzņēmēja, kas akceptē suņus savā veikalā. Un man patiktu, ja kaut kur parādītos tas, ka tiek laipni gaidīti labi audzināti suņi. Ne lieli vai mazi, bet labi audzināti. Tas mazliet liku suņiniekiem aizdomāties. Varu apgalvot, ka skaļi vankšķoši, stūrus apmī*oši utml. suņi netiek gaidīti nekur...
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby čība » 27 Mar 2012, 12:02

maksis wrote:Nezinu, vai tas ir iespējams (jo vislabāk, protams, ir vnk piktogramma vai maksimāli īss teksts), bet es situāciju esmu redzējusi arī "no otras puses". No uzņēmēja, kas akceptē suņus savā veikalā. Un man patiktu, ja kaut kur parādītos tas, ka tiek laipni gaidīti labi audzināti suņi. Ne lieli vai mazi, bet labi audzināti. Tas mazliet liku suņiniekiem aizdomāties. Varu apgalvot, ka skaļi vankšķoši, stūrus apmī*oši utml. suņi netiek gaidīti nekur...


:par:

Jo man tādas sliktas aizdomas, ka Latvijā laba audzināšana nav pašsaprotama. Un, ja tas ir vērsts tieši vietējiem, tad tiešām ir labi uzsvērt, ka tieši audzināti mīluļi ir welcome :jaa:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Jumis » 27 Mar 2012, 12:23

maksis wrote:Nezinu, vai tas ir iespējams (jo vislabāk, protams, ir vnk piktogramma vai maksimāli īss teksts), bet es situāciju esmu redzējusi arī "no otras puses". No uzņēmēja, kas akceptē suņus savā veikalā. Un man patiktu, ja kaut kur parādītos tas, ka tiek laipni gaidīti labi audzināti suņi. Ne lieli vai mazi, bet labi audzināti. Tas mazliet liku suņiniekiem aizdomāties. Varu apgalvot, ka skaļi vankšķoši, stūrus apmī*oši utml. suņi netiek gaidīti nekur...


Maksīt, bet šito izkontrolēt nav iespējams. Vienā variantā - tie suņi, kas saimniekiem visur iet līdzi, vnk piespiedu kārtā paliek labi socializēti, jo viņi vairs tā neārdās uz niecīgiem psiholoģiskiem kairinājumiem, ir pieradināti pie sabiedrības. Un tie, kuriem mežoņi, tie tač negribēs publiski blamēties. Nu tas tā pa lielam, protams, ir izņēmumi. Otra lieta - ir saimnieki, kuri par saviem suņiem ar lepnumu saka "jā, jā, viņš man tāds ar raksturiņu" un tik un tā uzskata viņu par labi audzinātu un tikpat lepni ir par to, ka redz viņu gudrais audzēknis "uzraksta" vēstulīti uz galda kājas, lai citiem apmklētājiem būtu, ko "palasīt". Un šos otros noteikti neapturēs uzraksts - "labi audzināti", jo saimniekprāt viņi IR labi audzināti.
Jumis
Baby
Baby
 
Posts: 78
Images: 1
Joined: 31 Mar 2011, 19:36
Location: Alūksne

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby maksis » 27 Mar 2012, 12:29

Jumis
Nu mēs jau ne par kontroli runājam. Kontrolēs jebkurā gadījumā uzņēmuma īpašnieks pats.
Tikko iemetu googlē "well behaved pets welcomed" un re - arī citur šī ir gana populāra norāde viesnīcu biznesā utml..
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Jumis » 27 Mar 2012, 12:49

maksis wrote:Jumis
Nu mēs jau ne par kontroli runājam. Kontrolēs jebkurā gadījumā uzņēmuma īpašnieks pats.
Tikko iemetu googlē "well behaved pets welcomed" un re - arī citur šī ir gana populāra norāde viesnīcu biznesā utml..



OK, kā noformulēsim domu? "Labi audzinātiem suņiem draudzīgs uzņēmums" / "Draudzīgs uzņēmums labi audzinātiem suņiem" / "Laipni lūgti labi audzināti suņi"?
Jumis
Baby
Baby
 
Posts: 78
Images: 1
Joined: 31 Mar 2011, 19:36
Location: Alūksne

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby čība » 27 Mar 2012, 12:57

Jumis wrote:
maksis wrote:Jumis
Nu mēs jau ne par kontroli runājam. Kontrolēs jebkurā gadījumā uzņēmuma īpašnieks pats.
Tikko iemetu googlē "well behaved pets welcomed" un re - arī citur šī ir gana populāra norāde viesnīcu biznesā utml..



OK, kā noformulēsim domu? "Labi audzinātiem suņiem draudzīgs uzņēmums" / "Draudzīgs uzņēmums labi audzinātiem suņiem" / "Laipni lūgti labi audzināti suņi"?


"Laipni lūgti labi audzināti suņi"

:jaa:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby eldberg » 27 Mar 2012, 13:08

Zvaigzne ABC:
Image
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby maksis » 27 Mar 2012, 13:11

Jumis wrote:OK, kā noformulēsim domu?

maksis wrote:Nezinu, vai tas ir iespējams (jo vislabāk, protams, ir vnk piktogramma vai maksimāli īss teksts
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby eldberg » 27 Mar 2012, 13:24

Image
Ja kāds negrib uzlīmi ar suni.lv tad pa zilo svītru nogriež. - tajā vietā var būt da jebkas... suni.lv logo, tikai teksts, teksts arī angliski (kas man liekas nevajadzīgi).
Ja paši neizdomājam zīmi, tad Zvaigznei jāprasa atļauja vai var ņemt viņu.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Jumis » 27 Mar 2012, 13:32

eldberg wrote:Ja paši neizdomājam zīmi


Palūdzu māksliniekam, kas mūsu uzņēmumam reklāmas veido, lai pieslēdzas šai tēmai. Varbūt viņam būs kādas radošas idejas :)
Jumis
Baby
Baby
 
Posts: 78
Images: 1
Joined: 31 Mar 2011, 19:36
Location: Alūksne

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby ruu » 27 Mar 2012, 13:40

Agii wrote:Ar piesakos brīvprātīgajos!
Man ir ideja, iemests facebook.com manā profilā un lūgt citiem spiest share, info: ludzu atsaukties tos uznjemejus, kuri ir pet friendly, tai skaita lieli sunji! Es uzmeistarotu tekstu kadu forsu un iemestu ari seit, lai visi, kam interese saja padarboties, varam savos profilos salikt so tekstu un ta jau tas info aizies, lai piesakas iestazu iepasnieki, ka gribas pirms vasaras to aktualizet!

???? Ko sakat?

:par: Laba ideja, padod ziņu, kad var meklēt FB (un Draugos arī) un sharot ;)
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Jumis » 27 Mar 2012, 15:19

Lūk idejas :)
Kādi ierosinājumi?
Paskaidrošu - mākslinieka doma ir tāda, ka pušķītis, kas ir sunītim ap kaklu, simbolizē labo audzināšanu un džentlmeņa dabu.

Nr.1 - vienkāršais variants
Image

Nr.2 - variants ar http://www.suni.lv
Image

Nr.3 - variants ar "iesaka: http://www.suni.lv"
Image

Nr.4 - piemērs, kā varētu izskatīties dabā
Image

Nr.5 - vēl viens piemērs
Image
Jumis
Baby
Baby
 
Posts: 78
Images: 1
Joined: 31 Mar 2011, 19:36
Location: Alūksne

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby eldberg » 27 Mar 2012, 15:39

Ir ļoti zolīdi, bet man bija jāaizdomājas, līdz uztvēru... (nedaudz vismaz)
Es par zilā fona bildi (jo tas ir kā ceļazīme - atļauts), bet man tā bija grūtāk uztverama kā baltā.
ja kaut kur liek suni.lv, tad www nevajag
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby OrlandoSeaHorse » 27 Mar 2012, 16:56

Ko simbolizē "taurenītis" to katrs pēc savas saprašanas var izdomāt - vienam labi audzinātu suni, citam vīrieškārtas suni, vēl citam - vīrieti vispār (un vēl piedevām zilu??? interesanti, kas nāks iekšā veikalā un ko tur cerēs atrast?), bet kam - neko.
Labāk būtu zaļo krāsu, tā parasti asociējas ar "atļauts", "drīkst", kā luksaforā.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

PreviousNext

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests