Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Travelling With Dogs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby ash » 03 Nov 2011, 21:55

vai variet ieteikt kādu vietu, kur Kuldīgā paēst kopā ar 4-kājaino draugu?
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby just ERGO » 04 Nov 2011, 08:45

emy wrote:Lai jaunais gads kā katru gadu nepienākutu pēkņi un neplānoti, izdomāju painteresēties viesnīcās/viesu namos, kas nav ļoti tālu no Rīgas, par iespēju sagaidīt Jauno gadu tur. Komplektā ar saviem diviem skotu terjeriem.

Tikko no viesnīcas "Ezeri" (http://www.hotelezeri.lv) saņēmu atbildi "Diemžēl suņus neuzņemam". Pārējie, kur apjautājos - klusē.
Varbūt kāds no Jums var rekomendēt kādu jauku vietu, kur varētu sagaidīt Jauno gadu un kura būtu suņiem draudzīga?


HMM, kad es reiz zvanīju uz Ezeriem viņi teica, ka var apsvērt šādu iespēju, laikam politika mainījusies!
Mēs regulāri braucam un superīgi jūtamies Dikļu pilī http://diklipalacehotel.com/lv/saturs/ka-mus-atrast
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby ash » 07 Nov 2011, 11:54

ash wrote:vai variet ieteikt kādu vietu, kur Kuldīgā paēst kopā ar 4-kājaino draugu?


taatad par Kuldiigu - paeest vareeja kafejnica Pagrabinjshs, kas atrodas raatslaukumaa. vieniigaa prasiiba, lai suns nekozh. Nakshnjojaam tuuristu miitnee Ventas Rumba, uznjemt uznjeema, bet ne paaraak sirsniigi. buutu gribeejushi, lai mees suni liekam buurii, bet taa kaa mums taada nebija, tad samierinaajaas, ar muusu soliijumu, ka suns tik tiesham gulees uz griidas (lai gan liekas, ka ne iipashi noticeeja)
Kuldigas parkaa pie vecaa tilta norades, ka jaasavaac sunja kakas, bet nu apziniigajiem saimniekiem jau tas nav nekaads paarsteigums.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby OrlandoSeaHorse » 07 Nov 2011, 12:02

ash wrote:samierinaajaas, ar muusu soliijumu, ka suns tik tiesham gulees uz griidas (lai gan liekas, ka ne iipashi noticeeja)

Šādiem gadījumiem, kad sunim/suņiem būtu jāguļ uz grīdas, mums ir smuka pūkaina sedziņa, uz kuras suns it kā guļ. Dažreiz jau guļ ar.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby ash » 07 Nov 2011, 14:07

OrlandoSeaHorse wrote:
ash wrote:samierinaajaas, ar muusu soliijumu, ka suns tik tiesham gulees uz griidas (lai gan liekas, ka ne iipashi noticeeja)

Šādiem gadījumiem, kad sunim/suņiem būtu jāguļ uz grīdas, mums ir smuka pūkaina sedziņa, uz kuras suns it kā guļ. Dažreiz jau guļ ar.



muusu suns arii gulj uz griidas. tikai un vieniigi uz griidas. gultaa nekaapj arii pa kluso, kad neviens neredz un nav klaat.

drusku aizkjeera - tas ka daudzi citi nemak vai negrib izmaaciit savu suni no guleeshanas gultaa, nenoziimee, ka arii muuseejais ir taads pats.

vispar mani paarsteidz, ka pret sunjiem ir tik...atturiiga attieksme. mums ir nepilnus 2 gadus vecs beerns un teikshu atklaati - ja mees buutu panjeemushi shajaa nedeeljas nogalee liidzi beernu nevis suni, tad nu gan mees buutu trauceejushi un apgruutinaajushi visus apkaarteejos, jo tas neklausa nevienai komandai, nevienam nedriikst un dara tikai to ko pats grib. ar skalju pavadiijumu. toties beernu driikst njemt liidzi visur. bet suniiti labaak grib redzeet ejam, nevis naakam. :neparliecinats:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby maksis » 07 Nov 2011, 14:20

Mani suņi GUĻ gultā. Arī viesnīcā. Par kuras uzkopšanu pēc sevis es maksāju pieklājīgu naudu. Par suni bieži vien - paipldus. Būtu interesanti dzirdēt pamatojumu šāda tipa prasībām "lai suns neguļ gultā". Mums nesen kā reiz NL ceļojuma laikā iedalīja numuriņu ar baldahīna aizkariņiem gultai un brīnišķīgu tamborētu BALTU gultas pārklāju. Īpašniecei uzreiz sacīju, ka nevaru garantēt, ka mani suņi nekāps gultā un palūdzu, lai noņem vismaz to skaisto pārklāju. Uz ko man tika atbildēts: "Bet mēs taču pēc viesiem visu mazgājam! Lai paliek!". Tad nu jautājums - tie, kas grib, lai suns gultā neiekāpj - viņi to veļu uzreiz dod nākamajiem viesiem? Nemazgā?
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby OrlandoSeaHorse » 07 Nov 2011, 15:58

ash wrote:muusu suns arii gulj uz griidas. tikai un vieniigi uz griidas. gultaa nekaapj arii pa kluso, kad neviens neredz un nav klaat.
drusku aizkjeera - tas ka daudzi citi nemak vai negrib izmaaciit savu suni no guleeshanas gultaa, nenoziimee, ka arii muuseejais ir taads pats.
Neuzskatu, ka man būtu jāizmāca suņi no gulēšanas gultā. Mājās tas ir ne tikai pasīvi atļauts, bet katru vakaru katram tiek individuāli pateikts, ka tagad ejam gulēt - GULTĀ! Un katrs zin savu vietu GULTĀ. Ja grib, var iet uz grozu. Vai zem gultas. No rīta tikpat visi rindiņā gultā. Reizēm arī meitas mazsunītis pa virsu, bet parasti to viņa paša drošībai liekam labiekārtotā kastē, ka nejauši neizsper vai nesaspiež. Pa dienu viņi paliek ieslēgti guļamistabā un protams, ka guļ gultā. Vārtās, vāļājas, gaida saimniekus mājās. Un kad visi ir mājās, kur gan vēl ērtāk var paspēlēties, ja ne gultā? Kāpēc lai tīrs radījums nevarētu atrasties tīrā gultā?
Tieši kā Maksis saka, gultas drēbes reizēm ir jāmazgā, pat ja tur neguļ suņi.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby ash » 07 Nov 2011, 16:29

Šī nav diskusija par to kur ir vai nav jāguļ sunim.
Kas grib, var ņemt savu suni gultā. Mans suns neguļ gultā, jo tāds ir mans lēmums.

Kapēc konkrētajā gadījumā sunim nedrīkstēja gulēt gultā – to nu es ar nezinu un neiedziļinos. Ja būtu gribējusi ņemt suni gultā, tad gan noteikti aizdomātos… ;)

Bet ja es garantēju, ka atbildu par savu dzīvnieku, tad man patiktos, ja uz mani neraudzītos skeptiski.
Un man nekad neienāktu prātā solīt, ka mans dēls neiekāps tai pašā gultā ar dubļainām kājām, jo nevienā mirklī neesmu apgalvojusi ka spēju kontrolēt visu ko viņš dara vai nedara. Lai gan atbildību nesu gan vienā, gan otrā gadījumā.
Bērni rada daudz vairāk nekārtību, postījumu, trokšņu un neērtību, bet pret tiem neviens neiedomājas vērst aizliegumus. Tai pat laikā suņi bieži vien tiek uztverti visai …skeptiski.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Agii » 25 Mar 2012, 17:37

Mm, te neliels klusumiņš iestājies?! :jaut:
Vai tik šī nebūtu laba vieta pašiem uzņēmējiem? Izlikt savu info, ka laipni gaida klientus kopā ar četrkājainajiem draugiem! :)
Pašlaik man ir tapis aktuāls jautājums, kur Rīgā un ne tikai es varu doties kopā ar savu suņuku?
Kafejnīcas, veikali, iestādes, izklaides un atpūtas vietas....?!
Padalieties, lūdzu, Rīgas un tā centra iedzivotāji, kur jūs ar saviem mīluļiem ielaiž un kur ne?
:pastaiga:
Paldies :pedinja:
Agii
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 20 Mar 2012, 13:50

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby s_solv » 26 Mar 2012, 00:14

Tirdzniecības centrs Sky&More :)
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Jumis » 26 Mar 2012, 09:58

aerial wrote: Un vēl pie viena - tikko ienāca prātā doma. Tā kā nu šis ir lielākais suņenieku forums Latvijā, varbūt vajag uztaisīt uzlīmes, ko iedalīt suņiem draudzīgām vietām (protams, tām, kas ir ar mieru, ne jau ar varu kādu aplīmēt) - nu, tika kaut ko līdzīgu ''Pet Frendly, approved by suni.lv''... Ko līdzīgu rakstīju arī dogs.lv, taču zināmu apsvērumu dēļ mani neviens neuzklausīja. Ij vietai labi, ja jau viņi frendly, ij forumam reklāma...


Vai atrastos kāds brīvprātīgais, kurš būtu ar mieru savilkt bilancīti par suņiem draudzīgajām vietām vienā topicā? Nu teiksim - sadalījums pa pilsētām,iekavās norādot iestādes darbības veidu (ēstuve, veikals, frizētava)? Un galu beigās sazināties ar šīm vietām, uzzināt, vai suņi vēl joprojām welcomēti un izveidot tās uzlīmītes "Pet Friendly. Approved by suni.lv" Ideja šķiet baig feinā. Varam veikt darba dalīšanu - viens uztaisa, citi sazvana, vēl kāds uzlīmes uzsūta un vēl kāds izdala :)
Jumis
Baby
Baby
 
Posts: 78
Images: 1
Joined: 31 Mar 2011, 19:36
Location: Alūksne

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Dinciks » 26 Mar 2012, 13:26

Jumis wrote:Vai atrastos kāds brīvprātīgais, kurš būtu ar mieru savilkt bilancīti par suņiem draudzīgajām vietām vienā topicā? Nu teiksim - sadalījums pa pilsētām,iekavās norādot iestādes darbības veidu (ēstuve, veikals, frizētava)? Un galu beigās sazināties ar šīm vietām, uzzināt, vai suņi vēl joprojām welcomēti un izveidot tās uzlīmītes "Pet Friendly. Approved by suni.lv" Ideja šķiet baig feinā. Varam veikt darba dalīšanu - viens uztaisa, citi sazvana, vēl kāds uzlīmes uzsūta un vēl kāds izdala :)


+1

Es varu salikt tabulu :) ja citi ideju atbalsta :)
User avatar
Dinciks
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 21 Jan 2010, 20:48
Location: Rīga

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby čība » 26 Mar 2012, 13:38

Dinciks wrote:
Jumis wrote:Vai atrastos kāds brīvprātīgais, kurš būtu ar mieru savilkt bilancīti par suņiem draudzīgajām vietām vienā topicā? Nu teiksim - sadalījums pa pilsētām,iekavās norādot iestādes darbības veidu (ēstuve, veikals, frizētava)? Un galu beigās sazināties ar šīm vietām, uzzināt, vai suņi vēl joprojām welcomēti un izveidot tās uzlīmītes "Pet Friendly. Approved by suni.lv" Ideja šķiet baig feinā. Varam veikt darba dalīšanu - viens uztaisa, citi sazvana, vēl kāds uzlīmes uzsūta un vēl kāds izdala :)


+1

Es varu salikt tabulu :) ja citi ideju atbalsta :)


Domāju, ka atbalsta daudzi. Lielākā problēma jau ir darītāji.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby ruu » 26 Mar 2012, 16:29

Es - par! :par: Ar piebildi - sazinoties ar iestādēm precizēt, ka "ar suņiem" tas nozīmē ne tikai čihuahua un jorkšīras terjeru, bet arī labradoru un vācu aitu suni.
Man ir sanācis, kad iepriekš noskaidrojusi, ka "ar suņiem var", ierodos ar savu basetu un izrādās - ar tāāādu milzeni gan nevar :aizsvilstas:

p.s. ja savācas domubiedru grupa, es varu būt viens no apzvanītājiem
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Jumis » 26 Mar 2012, 16:58

ruu wrote:
p.s. ja savācas domubiedru grupa, es varu būt viens no apzvanītājiem


Izskatās, ka ideja sāk kustēties :) Un patiešām - tuvojas vasara - kafejnīcu un kempingu laiks :)

Tātad (labojiet, ja kļūdos):
Dinciks ir piekritusi sataisīt bilancīti par suņiem pozitīvajām iestādēm
ruu būtu ar mieru apzvanīt

Gaidam vēl kādus brīvprātīgos 8-)

Kad nonāksim līdz apzvanīšanas daļai, tiešām būtu svarīgi uzzināt tās iestādes, kur arī ar 4 sanbernāriem var iesoļot, jo jorcīgie un tojīgie tāpat pamanās paslēpties azotē un ieiet it visur (arī tur, kur VASu ar dusmām izdzīs).
Jumis
Baby
Baby
 
Posts: 78
Images: 1
Joined: 31 Mar 2011, 19:36
Location: Alūksne

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby ruu » 26 Mar 2012, 19:31

Jumis wrote:ruu būtu ar mieru apzvanīt

:jaa:

Patiesībā jau tagad varam sākt veidot sarakstu ne vien ar vietām, kas būtu jāāpzvana, bet arī tādām, kurās esam bijuši un pārliecinājušies, ka tur suņus ņem pretī, ka arī uzreiz sarunāt ar personālu, ka viņu iestāde tiks pievienota "suņiem draudzīgo vietu" datubāzei :pedinja:

Starp citu - vai kāds var padalīties pieredzē par Turaidu? Vai tur iekšā, parkā, laiž suņus?
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby eldberg » 26 Mar 2012, 19:34

Runājot par uzlīmēm: kas tur būt virsū? (ja kāds grib ko zīmēt ir arī vektoru fails)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Jumis » 26 Mar 2012, 20:09

eldberg wrote:Runājot par uzlīmēm: kas tur būt virsū? (ja kāds grib ko zīmēt ir arī vektoru fails)


Domāju, ka kkam pozitīvam (smaidiņam, sirsniņai vai tml) un kkam, kas simbolizē suni (ķepa, galvas vai ķermeņa siluets). Varbūt uzlīme sirsniņas formā ar mīlīga suņa siluetu. Ar vārdu "mīlīgs" domāju tādu, kam maigas līnijas - teiksim bīgls vai tml, nu, lai nav gluži dobermanis ar spicām ausīm, tas parasti ar kko draudīgu asociējas, ar sargssuņiem. Un tad kkur maliņā "Suņiem draudzīgs uzņēmums. Apstiprina www.suni.lv" Domāju, ka labāk būtu latviešu valodā vai gan latviešu, gan angļu.

ruu wrote:
Patiesībā jau tagad varam sākt veidot sarakstu ne vien ar vietām, kas būtu jāāpzvana, bet arī tādām, kurās esam bijuši un pārliecinājušies, ka tur suņus ņem pretī, ka arī uzreiz sarunāt ar personālu, ka viņu iestāde tiks pievienota "suņiem draudzīgo vietu" datubāzei :pedinja:



Tāda arī bija doma - nevis vnk zvanīt 100% visiem uzņēmumiem, bet pārliecināties, ka tie, kas no sākta gala minēti šajā topicā nav mainījuši savas domas. Nu teiksim - 2010. gada sākumā kafejnīcas īpašnieks bija ar visām četrām par suņiem, bet viens atnācis un sakodis viesmīli, vēl kāds apčurājis samta dīvānu un šams ir izsecinājis, ka vairs negrib suņus savā kafejnīcā 2012. gada vasarā. T.i. - būtu labi sastādīt forumā pieminēto vietu sarakstu un pārbaudīt, vai tas vēl joprojām ir aktuāls.

Tad vēl - lūdzu, kritērijus (vēlams ne vairāk par 5-10) kādām iestādēm dod uzlīmi. Piem.,kas te jau tika minēts - suņu izmērs, apkalpošanas kvalitāte (atver durvis un pacienā ar ūdeni porcelāna bļodiņā vai kkā paslepus pa melno izeju ielaiž) utt.

Vēl, lūdzu, idejas par to, kā būtu jāizskatās uzlīmei jūsuprāt!

Tad ir tāds jautājums, kas nedaudz gaisā karājas, bet varbūt atrisināsies pats no sevis. Uzlīmju printēšanai noteikti vajadzēs arī kādu naudiņu. Kādas idejas? Uzlīmi apmaksā tas suņinieks, kurš ar to dodas uz iestādi? Uzlīmes cena tad būtu bez jebkādiem uzcenojumiem - vnk pašizmaksa. Vai varbūt meklējam atbalstītājus? Par cenām konkrētāk iečekošu rīt, bet jau šodien nojaušu, ka cenu ticamākais noteiks izmērs, krāsu daudzums, attēla sarežģītība un uzlīmju daudzums.
Jumis
Baby
Baby
 
Posts: 78
Images: 1
Joined: 31 Mar 2011, 19:36
Location: Alūksne

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby eldberg » 26 Mar 2012, 21:02

uzlīmei var ņemt Logo suņuka galvu. Nav jau obligāti jāparādās suni.lv tur... apakšā var rakstīt ja grib "apriprina suni.lv biedri"

Tiks skaidrībā par dizainu, vai ko tur grib rakstīt, tad jau naudu uzlīmēm sameklēs. Ja kāda vieta ņems pretīm uzlīmi, tad to atdos par velti tak ;)

domu rosināšanai kritēriji:
1) Šai vietā ir gaidīts kā saimnieks tā suns - VISI bez izņēmuma
2) Sagaidām, ka labi uzvedīsies kā saimnieks tā suns
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby maksis » 26 Mar 2012, 21:40

eldberg wrote:uzlīmei var ņemt Logo suņuka galvu. Nav jau obligāti jāparādās suni.lv tur...

Šī man personīgi liekas laba doma. Tie, kas zina - tie arī pēc logo atpazīst, bet tad tā tomēr neizskatās kā tikai viena portāla reklāma. Konkrētas adreses norādīšana it kā sašaurina to šādas rīcības (suņu akceptēšana iestādē) atbalstītāju loku - ne visi suņinieki, bet tikai suņi.lv dalībnieki...
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

PreviousNext

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests