Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Travelling With Dogs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Nora » 22 Feb 2010, 23:49

Pievienotā vērtība no Valmieras izstādes - forša, sirsnīga, ērta, lēta un suņiem draudzīga palikšana pa nakti viesu namā "Pilskalni" Rubenē.

Bet šī man viena no mīļbildēm no pag.vasaras brauciena cauri Eiropai - ceļmalas atpūtas vietā esošajā ēstūzī suņas ne tikai drīkst nākt līdzi, bet, ja vēlas, arī dabū ēst un dzert par brīvu (šai bildē - Austrijā):
Image
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Bafija » 24 Feb 2010, 14:28

čība wrote:Heh, brīvdienās biju Lido kalnā, tā jau man likās, ka tā ir Bafija ar saviem haskijiem, bet beigās nokautrējos un tā arī nepiegāju :histerija:

Nu nekas, ja jau visi no Lielvārdes, tad uz nākamo braukšanas reizi dažiem sakritīs PM no manis, ka gribu ar haskijiem patusēt :jautri:


Es pati biju Valmieras izstādē, bet haskiji patiešām bija mani un varēji droši nākt klāt un samīļot :dejosuns: Un ciemos ar gaidam :pastaiga:

Nora
Pievienotā vērtība no Valmieras izstādes - forša, sirsnīga, ērta, lēta un suņiem draudzīga palikšana pa nakti viesu namā "Pilskalni" Rubenē.


Patiešām jauka vieta! Jau sarunājām, ka vasarā ar atbrauksim :aptracis:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Minka » 24 Feb 2010, 15:21

uj,Bafij,Nora...mēs ar Eskii arii noteikti gribētu vēl uz to kolosālo vietu aizbraukt...man ļoti patika...pa skaisto!! :dejosuns:
Minka/Eski
User avatar
Minka
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 15 Jan 2010, 12:11
Location: Riga

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Noise » 24 Feb 2010, 16:03

Minka wrote:uj,Bafij,Nora...mēs ar Eskii arii noteikti gribētu vēl uz to kolosālo vietu aizbraukt...man ļoti patika...pa skaisto!! :dejosuns:


off topic, tikko piefikseeju es savu Eskilu (angliski Eskil) saaiisinaati arii citreiz saucu par Eskii :)
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby ieva_s » 08 Mar 2010, 23:56

No savas pieredzes varu pastastit par suniem draudzigam vietam :)
Tatad, sodien (es un suns, aizlienets taksitis no mammas, kamer nav man pasai savs)gajam izdarit visus iekavetos darbinus, iegriezamies Nordea banka Ziemelu vartos,tad izmetam likumu veikala 220 uz Lacplesielas, paris flizu un lampu veikalos,Cenu klubs Plavniekos ar bija musu saraksta.Neviens pat vardu nebilda. :jaa:
ieva_s
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 19 Feb 2010, 18:23
Location: Riga- Teika

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby s_solv » 17 Jun 2010, 10:35

adze wrote:Vai sky &more arī kādā no ēstuvēm ļauts ar suni?, varbūt kāds zin


Biezhi esam tur ar suni. Chilli pica atljauj (lai gan ir aizliedzoshaa zime), ja suns nesedes uz gridas ( ?!!?? ar lielako prieku :D ), un ja nekaps uz galda... ( kaads liek suni uz galda? es pajautaju. izradas liek.. :D ) Capuccino, nekad nav iebildushi pret manu suni. Gan-Bei ar suni neesam gajushi.

Vispar visas citas Chilli picas neljauj ar sunjiem (ja nav aaara zonaa) un Double cafe, vispar ieniist sunjus.
No Chilli picas Stockmanii manu draudzeni ar chihuahua, kad vinja pasutija picu lidzinjemshanai un gribeja pagaidit iekshaa pie durviim (bija ziema) pateica, lai gaida araa!

Pusdienot es eju uz Oregano kafeni Brivibas gatvee ar suni un sunji tur ir welcomeeti (jebkada izmera).
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby aerial » 17 Jun 2010, 11:37

Kolkā (patisībā jau iaz Kolkas) ir viesu nams Pitagi. Saimniece dikti feina, suņi velkomēti, vienīgi OBLIGĀTI jāpiesaka iepriekš, jo ir bijis precedents, kad nezināma persona ievālējusi ar visnotaļ neaudzinātu labriku, nonesusi gandrīz pusi viesu mājas un traucējusi pārējiem viesim atpūtu, bet beigās uz saimnieces aizrādījumiem paziņojusi - bet te taču ar suņiem var! Nav smuki, biedri suņenieki, nav smuki! :mandragora:
Bet visādi citādi - esam tur pavadījuši divus Jāņus pēc kārtas ar visnotaļ palielu dažāda izmēra suņu baru (ja vien bars skaitās +/- 10 :kanepe: ) - varu teikt tikai to labāko!!!

http://www.pitagi.lv

P.S.
Ceru, ka kopš pagājušā gada nekas nav mainījies attiecībā uz suņiem!!!
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby aerial » 17 Jun 2010, 11:41

Tāpat arī vietas.lv piedāvā atlasīt atpūtas vietas pēc parametra ''mājdzīvnieki pieļaujami''. Tā kā pēc šī parametra no galvenās lapas meklēt nevar, tad mēģināšu ielikt saiti uz jau atlasītām atpūtas vietām - http://www.vietas.lv/index.php?p=8&id=269162ab9cecd91

Un vēl pie viena - tikko ienāca prātā doma. Tā kā nu šis ir lielākais suņenieku forums Latvijā, varbūt vajag uztaisīt uzlīmes, ko iedalīt suņiem draudzīgām vietām (protams, tām, kas ir ar mieru, ne jau ar varu kādu aplīmēt) - nu, tika kaut ko līdzīgu ''Pet Frendly, approved by suni.lv''... Ko līdzīgu rakstīju arī dogs.lv, taču zināmu apsvērumu dēļ mani neviens neuzklausīja. Ij vietai labi, ja jau viņi frendly, ij forumam reklāma...
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby link » 17 Jun 2010, 11:44

Pitagi ir forsha vieta, forsha saimniece, man patik vinas blogu lasit. Esmu tur bijusi, bet bez suniem. Vel suninieki, iznemot labradora saimi, tur paspeja sabojat preiksstatu par sunu saimniekiem. Diemzhel.
link
 

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby aerial » 17 Jun 2010, 11:50

Ceram, ka ne mēs, jo es abas reizes vēl speciāli apjautājos, vai viss ir oki. Teica, ka jā... :nagi:
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Torijs » 17 Jun 2010, 18:47

aerial wrote:Tāpat arī vietas.lv piedāvā atlasīt atpūtas vietas pēc parametra ''mājdzīvnieki pieļaujami''. Tā kā pēc šī parametra no galvenās lapas meklēt nevar, tad mēģināšu ielikt saiti uz jau atlasītām atpūtas vietām - http://www.vietas.lv/index.php?p=8&id=269162ab9cecd91

Paldies par jau atlasītajām vietām, tikai Kurzemes jūrmalā-viena vienīga un tā pati vairākus km no jūras :( Laikam jau nāksies vien apzvanīt vietas, kurām nav klāt tas teikums-"mājdzīvnieki pieļaujami", varbūt, vienkārši aizmirsuši pierakstīt :hih:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Cherry » 17 Jun 2010, 18:59

Pagājušvasar palaimējās atrast burvīgu vietu Kolkā- "Krāces". Viesi var mitināties gan istabā saimniekmājā, man gan labak patika dārza mājiņa. Biju ar manu vilku vecenīti, kura atkopās pēc operācijas.
Patika tur tik ļoti, ka uztaisīju saimniecei mājaslapiņu,

http://www.pieandas.ucoz.ru/index/pie_andas/0-5

Šogad arī došos uz turieni jau pa Jāņiem, bet nu jau ar jaunuli. Vai kāds no suņu saimniekiem nelīgos šogad taja pusē? Labprāt pievienotos pastaigās kādam pieaugušā suņa saimniekam.
User avatar
Cherry
Baby
Baby
 
Posts: 61
Joined: 04 Mar 2010, 12:49

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby erna » 28 Jun 2010, 17:52

Mēs jau otro gadu brauksim makšķerēt uz Latgali, kempings Zolvas.
Pagājušajā gadā bijām ar 3 labradoriem, kempings bija patukšs, kas mums ļoti patika, un līdz ar to suņiem liela brīvība.
Pirms diviem gadiem makšķerējām Kurzemē - Nabītē, tur gan suņiem nācās gandrīz visu laiku pavadīt siksnās, bet principā iepriekš sarunājot saimniekiem nekādu pretenziju nebija.
User avatar
erna
Baby
Baby
 
Posts: 59
Images: 3
Joined: 27 Apr 2010, 13:15

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby jeerime » 30 Jun 2010, 07:37

luudzu ieteikumus veelams ASAP... un sorry ja atkaartojos bet aatrumaa nekas liidziigs pretii neskreeja....
taatad vajadziigs.. viesu nams.... kempings... kur palikt ar suni... Liepaajaa vai taas tuvaakajaa apkaartnee
prasiibas... juuras tuvums... kaukaada ne paaraak taala vieta kur pastaidzinaat suni... svariigas arii price/performance attieciibas...
veelams iz personiigaas pieredzes...
kaa sunjinieks laikam nebuushu ieinterseeties nobaazeeties pilseetas centraa... ar iespeeju apmekleet visplashaak apmekleeto pludmali ;)
paldies jau ieprieksh...
jeerime
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 18 May 2010, 07:37

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby moshkis » 30 Jun 2010, 19:48

brīvdienās plānojam braukt uz jūru... varbūt kāds var ieteikt, kur tāds mazāks cilvēku bariņš apgrozās, lai pret suni nebūtu iebildumu? Domājam braukt kaut kur tālāk no Rīgas, tur uz Salacgrīvas pusi :)
Image
User avatar
moshkis
Puppy
Puppy
 
Posts: 301
Joined: 13 Jan 2010, 22:56
Location: Rīga, Cēsis. t.nr. 28486759

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Gabe » 30 Jun 2010, 20:44

cik zinu, tad Saulkrastu pludmalē drīkst atrasties ar suni. nekādu aizlieguma zīmju nav, un lasīju, ka tur ir atļauts peldināt zvērus. par to cik daudz/maz cilvēku tur ir brīvdienās nemācēšu spriest!
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby čība » 30 Jun 2010, 21:09

Gabe wrote:cik zinu, tad Saulkrastu pludmalē drīkst atrasties ar suni. nekādu aizlieguma zīmju nav, un lasīju, ka tur ir atļauts peldināt zvērus. par to cik daudz/maz cilvēku tur ir brīvdienās nemācēšu spriest!


Saulkrastu pilsētas pludmalē nedrīkst, taču ārpus pilsētas teritorijas drīkst - iecienīta suņinieku peldvieta :jaa:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby miu » 01 Jul 2010, 22:05

Pirms nepilniem diviem gadiem bijām Mārcienas muižā ar mūsu mīļo, mīļo (nu jau Citos Laukos...) Falcīti - milllzīgu, no patversmes ņemtu suņuku. Attieksme bija 200% pozitīva no pilnīgi visa personāla, ar ko nācās saskarties. Falcīts jau tad bija diezgan slimiņš un lāgā neēda, tad nu deva mums visu, ko virtuvē varēja atrast - lauku krējumiņu, liellopa gaļiņu, utt., lai tik sunīts labi justos svešā vietā ...
miu
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 13 Jan 2010, 17:50


Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Fency » 04 Jul 2010, 09:05

Cēsu pusē viesu mājas "Rakši". Audzē kamieļus, saimniekiem pašiem divi suņi. Skaista vieta. Šogad tur līgojām ar abām kučelēm.
Pasaules bīstamākie zvēri ir cilvēki.
User avatar
Fency
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 13 Jan 2010, 19:39
Location: Rīga

PreviousNext

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests