Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Travelling With Dogs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby lauva » 18 Apr 2016, 13:02

esmu arī 6mēn vecu rotveileru nesusi veikalā, uz apsarga aizrādījumu, pajautāju vai viņiem ir droša alternatīva un kāpēc tad citus suņus drīkst un es savējo nē. Nu neko, laukā mūs nemeta. :kanepe:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 25 Apr 2016, 13:32

peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby karalislauva » 24 Oct 2016, 11:34

Māra wrote: Pēc vakariņām nāca klāt pārliecināties, vai mums tiešām suns, jo nu tik nemanāms...

Oiii, cik mums tā nav gadījies! :D
Lēnām pārlasu visu, varbūt kaut ko pa ceļam atradīšu mūsu ziemas viesošanās reizei.
Varbūt kāds zin par Valmieru - suņiem draudzīgās un nedraudzīgās vietas? It kā mana pilsēta, bet ar suni nekad nekur iekšā nav būts un tas tāpat bija sen.
Kā ar Čili picu?
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 24 Oct 2016, 13:18

karalislauva wrote:
Māra wrote: Pēc vakariņām nāca klāt pārliecināties, vai mums tiešām suns, jo nu tik nemanāms...

Oiii, cik mums tā nav gadījies! :D
Lēnām pārlasu visu, varbūt kaut ko pa ceļam atradīšu mūsu ziemas viesošanās reizei.
Varbūt kāds zin par Valmieru - suņiem draudzīgās un nedraudzīgās vietas? It kā mana pilsēta, bet ar suni nekad nekur iekšā nav būts un tas tāpat bija sen.
Kā ar Čili picu?

Oi, tieši izpētīju situāciju Valmierā pirms izstādes. Tātad.
Čili Picās nevienā nevar. To ne konkrēti par Valmieru, bet jau kkad sen tiku jautājusi.
Tad pie pilsdrupām pagalmā vislaik dzīvo kafē. Agrāk saucās "Rozmarīns un liepziedi", tad tapa par "Krizdole" un tagad ir "Pils ķēķis". Sazin kā bij vēl pirms rozarīna. Bet. Gan Rozmarīna laikā, gan Krizdoles - ņēma pretī ar suņiem. Kopš Pils ķēķis - iesaku zvanīt un prasīt, uzsverot, ka nav klēpja suns, bet ka ir izstāžu suns (pat ja nav). Mēģināšu saprtami - biju bez suņiem nedēļu pirms izstādes iegājusi uzjautāt, vai varēsim te nākt ēst. Pie bāŗa meitene jau grasījās atbildēt, kad pietesās puisis, kurš teica - Nēēē, jo ja atnāks PVD... Sapratu, ka puisis par noteikumiem nerubī, paskaidroju, ka PVD nekrata, ka suns atrodas telpās, kur ēd, galvenais, lai nav virtuvē, kur ēdienu gatavo. Tad viņš sāka kko par - a ja nu spalvas lidos pa gaisu... Ja nu suņi sakaujas... utt utjp Diskusija sanāca padumja. BET, viņš tomēr teica, ka varētu, ja iepriekš piesakamies, norobežot kkādu vietu un tomēr ielaist, ja jau mierīgi izstāžu suņi (kas nozīmē tīri un tml, jo šķita, ka viņa uztverē suns ir tikai tāds smirdīgs ķēdes plušķis, kurš kaujas un atstāj aiz sevis netīru un spalvainu visu). Ļooooti pieņemu, ka iespējams pārējais personāls vnk atļautu, vien viņs man tāds gadījās pretī, kurš ar suņiem uz Jūs un drošībai visu noliedz, lai miers. Bet jā, bija beigās atvēŗts kkā risināt. Domāu, ja vietu sazvana, paprasa un pretī negadās konkrētais puisis, tur gan jau kā parasti var mierīgi ar suņiem.
Tad nu vēl, ko puisis mūsu sarunā pieminēja - ko ta es vispār gaidot, Valmiera jau nebūšot tāda vieta, kur var ar suni iet ēst, nu toč ne tādās kārtīgās vietās, kur nu vēl Rātes Vārti (pretī teātrim) un tad vēl kkāas vietas, ko nezinu, nosauca.
Tai pašā vakarā mums jau bija rezervēts galdiņš Rātes Vārtos un joka pēc uzjautāju, kas notiktu, ja es te ar diviem ne klēpja suņiem ierastos ēst. Vai drīkstētu? Oficiante: "Prooootams, ko ta mēs jūs iekšā nelaidīsim?" :kanepe:
Tajā brīdī gribēju skriet un iebakstīt tam čalim sejā ar skaļu "Hāā, še tev!!" :D
Rātes Vārtos teica, ka tad visdrīzāk mūs noliktu kādā dziļākā stūrī, lai nav gluži pa ceļam, bet ja suņi klusi un kārtīgi - kāpēc gan ne. Tur arī ļoti garšīgi, forša apkalpošana un vispār - super vieta :D Iesaku! Bet kā jau minēju, arī viņiem noteikti patiks, ja piezvanīs iepriekš un pieteiksies, lai var nobriest un sagatavoties.
Vēl arī netālais Mazais Ansis - tur tieši ēdām Valmieras izstādes laikā. Bija pilns ar suņiem :D

Kko varēja saprast? :D
Īsāk sakot - ir varianti.
:pukudupsis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby ash » 24 Oct 2016, 13:36

mēs šovasar bijām ar suni tājā Pils Ķēķī. ņēma pretim. sunim vēl atnesa ūdeni un ar mūsu atļauju pasniedza šķīvīti ar sagrieztu desu.
puiša gan tur nebija, tikai meitenes.
čili pica ņem pretī tikai vasarā - kad var sēdēt ārā.
cik nu man tā pieredze, tad tieši mazo klēpjsunīšu dēļ negrib suņus ņemt - jo tie kāpjot uz mēbelēm un čurājot telpās.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 24 Oct 2016, 13:46

ash wrote:mēs šovasar bijām ar suni tājā Pils Ķēķī. ņēma pretim. sunim vēl atnesa ūdeni un ar mūsu atļauju pasniedza šķīvīti ar sagrieztu desu.
puiša gan tur nebija, tikai meitenes.
čili pica ņem pretī tikai vasarā - kad var sēdēt ārā.
cik nu man tā pieredze, tad tieši mazo klēpjsunīšu dēļ negrib suņus ņemt - jo tie kāpjot uz mēbelēm un čurājot telpās.

Un tas Pils Ķēķis jau tad tā saucās, ja? Jo zinu, ka nomainījusies saimniece, tāpēc gāju prasīt, bet jā, līdz šim mūs tur arī ņēma pretī mierīgi. Tātad skaidrs - ar līkumu puisim :D
Ā, nu man parasti tieši tāda domīga pauze rodas no personāla puses, kad uzsveru, ka NAV klēpja sunīši. ( ja nu vajag, varu jau gan arī klēpī paņēmt :D ) Tad jautā - cik LIELI ir lieli? :D Un kad piemin to izstādību (man novērojums), nezinu kas par stereotipiem, bet tos uzskata par labākiem suņiem, lai laistu iekšā, tā ka nereti pieminam arī to, ka tīri, smaržīgi, izstāžu. Tas laikam piedod to, ka sociāli suņi. Nez.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby ash » 24 Oct 2016, 15:24

Māra wrote:Un tas Pils Ķēķis jau tad tā saucās, ja?


jā, tieši bija jau Ķēķis, meitenes vēl stāstīja, ka nupat tikai atvērušies (jo es prasīju tos ēdienus, ko biju baudījusi iepriekšējās kafejnīcas laikā, ko, looģiski, dabūt vairs nevarēja)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby karalislauva » 24 Oct 2016, 17:25

Māra wrote:Oi, tieši izpētīju situāciju Valmierā pirms izstādes.

Uuun es tieši gaidīju tavu atbildi, jo atceros, ka uz Valmieras izstādi bijāt! :rej:

Tad pie pilsdrupām pagalmā vislaik dzīvo kafē. Agrāk saucās "Rozmarīns un liepziedi", tad tapa par "Krizdole" un tagad ir "Pils ķēķis". Sazin kā bij vēl pirms rozarīna. Bet. Gan Rozmarīna laikā, gan Krizdoles - ņēma pretī ar suņiem. Kopš Pils ķēķis - iesaku zvanīt un prasīt, uzsverot, ka nav klēpja suns, bet ka ir izstāžu suns (pat ja nav).

Rozmarīns bija ok (ļoti garšīga panna cotta), Krizdoli nepaspēju apmeklēt, mēģināsim Pils Ķēķi! ;)

viņa uztverē suns ir tikai tāds smirdīgs ķēdes plušķis, kurš kaujas un atstāj aiz sevis netīru un spalvainu visu).

Tas gan ne par Latviju, bet, esot Dienviditālijā, man sāka likties, ka lielai daļai viesmīļu šķiet tā pat.

ko ta es vispār gaidot, Valmiera jau nebūšot tāda vieta, kur var ar suni iet ēst, nu toč ne tādās kārtīgās vietās, kur nu vēl Rātes Vārti
Jautāju, jo, ja godīgi, nodomāju tieši tāpat. :D Žēl par Čili picu, bet tas netraucē pasūtīt picu uz mājām. Tiešām forši, ka ir vietas, kur suņi ir velkomēti arī manā miestā!
Jā, Rātes vārtos viss garšīgs un tagad zināšu, ka var ar sunci (iepriekš piezvanot). ^^ Par Ansi arī bija tāda nojauta, tā man mīļa vieta piestājot atceļā no Rīgas (un tagad tur voljērā mazas, jaukas vāverītes :samilejies: )
Un jā, Māra, visu varēja labi saprast! :)

Māra wrote:( ja nu vajag, varu jau gan arī klēpī paņēmt :D )

Bet tieši tā! :kanepe:
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby MartaK » 21 Nov 2016, 10:42

Varbūt kāds var padalīties, kā šobrīd ir Liepājā ar vietām, kur varētu paēst sava suņa kompānijā?
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Alpina » 21 Nov 2016, 12:41

Tādām tiešām ēdamām vietām pat īsti nezinu, bet gribētos domāt, ka, vismaz izstādes laikā, tur par olimpiskajā centrā varētu ļaut - bet (tīri mans subjektīvais viedoklis) nav garšīgi... :( Darbnīcā ļauj ar suņiem, bet tā vairāk tāda kūku-kafiju pietura un maz kas ir no kaut kā nopietnāka, vietu arī maz. Godīgi sakot, Liepājā vispār ir švaki ar iespējām garšīgi paēst :( Varbūt jāņem telefons un jāzvana ar Māras metodi par izstāžu suņiem :)

Vēl var apelēt pie aukstā laika, tā es pagaišziem ar suni basketbolu skatījos, kad neplānoti nenotika nodarbība un tādēļ suns bija līdzi. Itkā negribēja laist, bet nu kad teicu, ka suni -20 grādos mašīnā nav cilvēcīgi atstāt, tad tomēr ļāva :) Tik nu lai nelaižot uz laukuma (khem, khem wtf..? Nopietni..? :D )
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby MartaK » 21 Nov 2016, 13:06

Alpina wrote: Godīgi sakot, Liepājā vispār ir švaki ar iespējām garšīgi paēst :(


Garšīgi paēst var Doka Picā,(tur ir ne tikai picas) bet tur gan ļoti šaubos, vai suni laidīs.
Nu labi, pastāv jau arī iespēja kaut ko pasūtīt uz viesnīcu, man gan labāk patīk ar savu suni visur līst :jautri:
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 21 Nov 2016, 13:27

Kaut kad biju jaunā dīvainā vietā - "aleponija" - nebija problēmu. viņiem uz vietas ir divi kaķi, bet viss normāli.
Ezītis miglā - nekad nav bijušas problēmas, piedāvā arī sunim ūdeni.

Vakar mirušo piemiņas dienā, kamēr gājām apkopt omes kapu negribējās mašīnā atstāt suni. Ja kādam būtu pretenzijas, būtu stāstījis, ka aizgājējs dikti mīlēja suņus, bet kaut kā tumsā neviens neko nejautāja/neteica. :D Suns smuki pildīja komandu "sēdēt", kamēr novācām lapu kaudzi.
Pirms tam iegooglēju, vai suns kapos nav kaut kāda īpaša necieņas izrādīšana, bet domas dalās http://www.sapforums.lv/index.php?t=48923

tā kā bērnībā tēvs taisīja kapu pieminekļus, gadījās reizēm pavadīt pa pāris stundām kapos - man tie vairāk ar parku, nevis ar svētvietu asociējas. RD noteikumi arī neaizliedz ievest kapos suņus:
http://likumi.lv/ta/id/273734-rigas-pil ... -noteikumi
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Alpina » 21 Nov 2016, 13:30

MartaK wrote:
Alpina wrote: Godīgi sakot, Liepājā vispār ir švaki ar iespējām garšīgi paēst :(


Garšīgi paēst var Doka Picā,(tur ir ne tikai picas) bet tur gan ļoti šaubos, vai suni laidīs.
Nu labi, pastāv jau arī iespēja kaut ko pasūtīt uz viesnīcu, man gan labāk patīk ar savu suni visur līst :jautri:



Gribēto ticēt, ka tomēr kaut kas ir mainījies, kopš vairs tur neeju pārbaudīt. Agrāk, gadus... nu jau tuvu pie 20 atpakaļ, jā, Doka picā tiešām bija garšīgi, bet pēdējais laiks vecajās telpās un jo īpaši jaunajās.. nu Nav :( Neticu, ka tikai man un manām paziņām nav paveicies :) Ik pa laikam, cenšamies tur iegriezties ar domu, ka nu nevar būt, ka joprojām neas nav uzlabojies.. pēdējā reizē aizgājām prom līdz pasūtīšanai nemaz netiekot, nespēju domāt par ēšanu vietā, kur smird pēc bojātām zivīm :D Diemžēl arī apkalpošana ir švaka :(

Savukārt par suņiem runājot, tā varētu būt viena no vietām, kur mēģināt, jo agrāk viņiem kafenē dzīvoja kaķis - tā kā nav gluži dzīvnieku nīdēju kompānija :) Iespējams :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby MartaK » 21 Nov 2016, 13:48

Alpina wrote:
MartaK wrote:
Alpina wrote: Godīgi sakot, Liepājā vispār ir švaki ar iespējām garšīgi paēst :(


Garšīgi paēst var Doka Picā,(tur ir ne tikai picas) bet tur gan ļoti šaubos, vai suni laidīs.
Nu labi, pastāv jau arī iespēja kaut ko pasūtīt uz viesnīcu, man gan labāk patīk ar savu suni visur līst :jautri:



Gribēto ticēt, ka tomēr kaut kas ir mainījies, kopš vairs tur neeju pārbaudīt. Agrāk, gadus... nu jau tuvu pie 20 atpakaļ, jā, Doka picā tiešām bija garšīgi, bet pēdējais laiks vecajās telpās un jo īpaši jaunajās.. nu Nav :( Neticu, ka tikai man un manām paziņām nav paveicies :) Ik pa laikam, cenšamies tur iegriezties ar domu, ka nu nevar būt, ka joprojām neas nav uzlabojies.. pēdējā reizē aizgājām prom līdz pasūtīšanai nemaz netiekot, nespēju domāt par ēšanu vietā, kur smird pēc bojātām zivīm :D Diemžēl arī apkalpošana ir švaka :(

Savukārt par suņiem runājot, tā varētu būt viena no vietām, kur mēģināt, jo agrāk viņiem kafenē dzīvoja kaķis - tā kā nav gluži dzīvnieku nīdēju kompānija :) Iespējams :)



Hmm,jocīgi, es kā pusaudža gados sāku turp doties ik reizi,kad biju Liepājā, tā turpinu to darīt un vedu arī cilvēkus,kuri tur nav bijuši, vienmēr viss baigi labi un visi priecīgi! Varbūt mums vienkārši veicās.
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 21 Nov 2016, 13:53

starp citu, Nometņu ielas pizzatime - garšīgas picas un neiebilst pret suņiem :)
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby MartaK » 21 Nov 2016, 14:00

Te smuki apkopotas daudzas suņiem draudzīgās iestādes!
http://www.dzd.lv/dzivnieku-aizsardziba/draudzigs-suns/
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 21 Nov 2016, 14:24

MartaK wrote:Te smuki apkopotas daudzas suņiem draudzīgās iestādes!
http://www.dzd.lv/dzivnieku-aizsardziba/draudzigs-suns/

tā karte ir stipri vāja, no vietām, kurp mēdzu doties ar suni, nav gandrīz neviena :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby MartaK » 21 Nov 2016, 14:27

peecis wrote:
MartaK wrote:Te smuki apkopotas daudzas suņiem draudzīgās iestādes!
http://www.dzd.lv/dzivnieku-aizsardziba/draudzigs-suns/

tā karte ir stipri vāja, no vietām, kurp mēdzu doties ar suni, nav gandrīz neviena :D


Es domāju, viņi tikai priecātos,tāpat kā mēs, ja Tu viņiem nosūtītu savas iecienītās vietas, lai var pievienot kartei arī tās! 8-)
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 21 Nov 2016, 14:55

MartaK wrote:
peecis wrote:
MartaK wrote:Te smuki apkopotas daudzas suņiem draudzīgās iestādes!
http://www.dzd.lv/dzivnieku-aizsardziba/draudzigs-suns/

tā karte ir stipri vāja, no vietām, kurp mēdzu doties ar suni, nav gandrīz neviena :D


Es domāju, viņi tikai priecātos,tāpat kā mēs, ja Tu viņiem nosūtītu savas iecienītās vietas, lai var pievienot kartei arī tās! 8-)

nosūti viņiem saiti uz šo tēmu :D

BET! es domāju, ka ir būtiska starpība starp "suņiem draudzīgu vietu", kuri šādā veidā vēlas reklamēties, un vietu, kur vienkārši nav pretenziju pret normāliem suņiem. Piemēram, vienā no vietām netālu no mājām ir zīme "ar suņiem iet aizliegts", bet reāli tur var iet. Viņiem vieglāk ir aizliegt visiem iet ar suni un tad taisīt izņēmumus, nevis ļaut visiem iet ar suņiem un tad kāda skaļa suņa saimniekam stāstīt, ka nē, tieši tu ar savu rējēju nedrīksti nākt. Suņus krogā viņi īpaši negrib redzēt, bet, lai saņemtu klientu monētiņas, ir ar mieru pieciest arī četrkājaiņus. Varbūt četriem ēdājiem/alus dzērājiem ar vienu suni ļauj iet, bet diviem tējas dzērājiem ar diviem suņiem neļauj... Tajā pašā kaņepē ir apsargs mēdz pēc tava un saimnieka ģīmja noteikt - drīkst vai nedrīkst, tāpēc viens suns varbūt tiek zvilnēt uz dīvāna, cits paliek aiz durvīm.
Hāgenskalna komūnā sākumā saimnieks katru reizi nobļāvās - "vai kādam nav alerģija pret suni?" Laikam tāpēc, ka nekad nevienam nebija, vairs nebļauj.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby ingo » 21 Nov 2016, 16:36

Nu nez, man liekas, ka Liepājā ir gana daudz vietu, kur var garšīgi paēst. Tiesa gan, parasti man suņi ir laukos, kad pilsētā ēdu, bet zinu, ka "Upē"drīkst ar suni ("Līvas"ēkā), laikam arī Kurzemē kafejnīcā. Vismaz kanisterapijas kolēģe ar labradoru tur ir bijusi. Fonteinā ar laikam. Olimpiskajā, kur izstāde, diez vai laidīs kafejnīcā ar suni, tur suns foajē pat nedrīkst ieiet.
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

PreviousNext

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests