Ceļošana ar prāmi

Travelling With Dogs

Re: Ceļošana ar prāmi

Postby Maija_Dakota » 10 Nov 2010, 22:28

mēs mēģinājām gan prāmi, gan tuneli (UK-France)
labi ka mums nebija problēmas ar prāmi, bija ~0 t un sasedzām suni pirms atstāt vienu.
tunelis itkā ir drošāks, visi kopā kratījāmies, bet tur biaj kādas teh. problēmas un klādu laiku stāvējām, man bija ļoti nepatīkami, likās gaisa pa maz, spiediens.. brr... (lidot ir patīkamāk pēc sajūtas).
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ceļošana ar prāmi

Postby Ivettta » 10 Nov 2010, 22:36

Paldies Maija, tieshi tagad runajos ar vienu draugu, vins daudzus gadus ir stradajis uz shada veida pramjiem, jaa, ir taisniiba, telpa, kur ir mashinas - neapkurinamas, ir auksts. Vins teica, ka esot pats arii savu kaki vedis (vinam isspalvainais) un nekas slikts nenotika, jo salona saklaja segas, kakim bija kur saritinaaties.
Es tagad domaju, kucenam nopirkt meteliti, pirms uzbrauksanas uz pramja sasildit mashinu, man ir tadas kamielvilnas segas, loti siltas, ieklat taas segas masina. Parbrauciens bus tikai divas stundas garsh. Buus ok.
Otrs variants, bet ko man negribetos izmantot - rezervet kratinu uz klaja, kur ir spec. telpa dzivniekiem...bet...man negribetos divus menesus vecu kucenu likt taja kratinaa...man bail...fig vin zin, kas tur pabijis pirms tam..un kuceniem ir vaja imunitate, var kaut ko sakert. Neticu, ka tie kratini ir baigi dezinficeti un labi mazgaati. So variantu negribu...pff..
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Ceļošana ar prāmi

Postby gilroy » 10 Nov 2010, 22:59

Ivetta, kādā maršrutā brauksiet? Man ir radies iespaids, ka RAKSTĪTIE noteikumi ir viena lieta, bet m-ā-ā-ziņš kucentiņš un žēlīgs acu skats - pavisam cita lieta. :flirts:

Vnk mana pieredze - Tallina/Helsinki maršrutā (arī 2 stundas) no obligātās kajītes/krātiņa uz klāja un vēl obligātā uzpurņa beigās nepalika nekas - kucēns (lai gan paliels jau) 2 stundas RESTORĀNĀ mierīgi gulēja somā un mazliet mīļi pasocializējās ar tiem, kas pamanīja suni :) (bet tādu gan nebija daudz). pilnīgi legāli - iebildumu nebija nevienam.

2 stundas mašīnā tiešām nav daudz, bet pirms tam tomēr iesaku ielikt mazo somā un pamēģināt sarunāt, ka var palikt kopā ar jums - maziņš taču, vajag apelēt pie tā, ka bēbi tak arī vienu neatstātu :)
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Ceļošana ar prāmi

Postby Ivettta » 10 Nov 2010, 23:11

Atradam visisako marshrutu Angija-Irija, sanaks braukt pie audzetajas garaku cela posmu pa Angliju, bet tomer panemam visisako juras celu, lai beebim vismazak laika butu japavada vienam.
Par to klaajaa lidzi nemsanu, tur par to kratinu kaut kada piemaksa, bet nu tas suds, bet ja nu gadas, ka baigi taadi striktie darbinieki, panemam to kratina telpu, tad mums tur ari butu jauzturas visas tas divas stundas...hmm..kaut gan, kas vispar ir 2 h, nekas traks. Mani visvairak satrauc taa infekcijas un bacilji taja telpa, sikaa ir galiigi siika, veel pat isti nedrikst iet laukaa - bus nedaudz vairak kaa 2 men. taja diena, kad brauksim. Ja man butu Gratele sita jatransporte, noteikti atstatu masina ar kamzoli muguraa, jo Grata vispar ir bezstresa dzivnieks. A sikaa, fig vin zin, lai gan sabijusies gan jau butu. Man visvairak par to aukstumu bail. Tas, ka vina tur raudaas masiinaa, to nesatraukaajos, lai raud. :jaa:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Ceļošana ar prāmi

Postby Kate » 24 May 2011, 15:11

Vai kādam ir pieredze ar prāmi no Rostokas uz Liepāju?? Paldies.
Kate
Baby
Baby
 
Posts: 19
Joined: 02 Feb 2011, 20:42

Re: Ceļošana ar prāmi

Postby Dinciks » 11 Mar 2012, 14:36

Sveiki, sakiet lūdzu, lai arprami dotos uz Zviedriju, kas nepieciešams dokumentu ziņā suņiem - agrak vajdzēja to analīzi trakumsērgas, ka ir tagad, nekas nav mainījies?
User avatar
Dinciks
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 21 Jan 2010, 20:48
Location: Rīga

Re: Ceļošana ar prāmi

Postby Vendeta » 12 Mar 2012, 21:38

No ši gada 1 janvāra braucot uz Zviedriju vair nav vajadzīgs antivielu titrs pret trakumsērgu, vajag mikročipu un Eiropas pasi ar derīgām vakcinācijām.



Mājas (istabas) dzīvnieku pārvadāšana


Ar 2012. gada 1. janvāri iebraukšanai Lielbritānijā, Īrijā un Maltā vairs nevajadzēs 6 mēnešu mājas karantīnu un trakumsērgas antivielu noteikšanu asinīs.


Savukārt lai iebrauktu ar dzīvnieku Zviedrijas Karalistē un Norvēģijas Karalistē pēc pirmreizējās trakumsērgas vakcinācijas nebūs nepieciešams 120 dienu gaidīšanas periods un trakumsērgas antivielu titra noteikšana asinīs.


Tā vietā pēc pirmreizējās vakcinācijas pret trakumsērgu būs jāpaiet 21 dienai, bet ja vakcinācija ir atkārtota un veikta 365 dienu laikā no iepriekšējās vakcinācijas - gaidīšanas laiks nav piemērojams pirms iebraukšanas iepriekšminētajās valstīs.


Dzīvniekiem papildus vakcinācijai tā pat kā līdz šim būs nepieciešama:

1. ES parauga mājas (istabas) dzīvnieku pase;

2. Zemādas mikroshēma.

Ar 2012. gada 1.janvāri, pirms suņu nekomerciālas pārvešanas uz Lielbritāniju, Somiju, Īriju, Maltu un Norvēģiju būs jāveic to attārpošana pret Echinococcus multilocularis ne mazāk kā 24 stundas un ne vairāk kā 120 stundas pirms plānotās ieceļošanas. Lai ievestu dzīvnieku Zviedrijā no 1.01.2012 vairs nebūs nepieciešams veikt attārpošanu.

No PVD mājaslapas.
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Ceļošana ar prāmi

Postby Maija_Dakota » 13 Mar 2012, 10:12

Vendeta :roze: paldies
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Previous

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests