Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Miscellaneous

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby gilroy » 30 Jul 2010, 15:26

Konsuella, saprotu jūsu emocijas, bet zirgam tāds kurmja rakums var maksāt lauztu kāju un - eitanāziju. Ja jāizvēlas starp dažiem kurmjiem un zirgu dzīvībām, es viennozīmīgi esmu par otrajiem.

Vienkārši iesaku reizēm padomāt ar galvu...
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby Konsuella » 30 Jul 2010, 16:57

gilroy wrote:Konsuella, saprotu jūsu emocijas, bet zirgam tāds kurmja rakums var maksāt lauztu kāju un - eitanāziju. Ja jāizvēlas starp dažiem kurmjiem un zirgu dzīvībām, es viennozīmīgi esmu par otrajiem.

Vienkārši iesaku reizēm padomāt ar galvu...


Mēs nedzīvojam akmens laikmetā...ir daudz un dažādas metodes kā ar kurmjiem cīnīties, kā piemēram, kurmju repelents jeb atbaidītājs, var izmantot arī vecmāmiņu ieteiktās metodes ( Alās ievieto melnā plūšķoka zarus, vai zarus, kuri piesūcināti ar ēterisko ( apelsīnu) eļlu, vai iemest alās siļķi, kuru smaka viņiem nepatīk). Kā zināms kurmju alu sistēma ir sarežģita, daudzpakāpju sistēma, kuru nav tik vienkārši iznīdēt, jo ar to ir jāsāk cīnīties, kad tu jau redzi pirmo rakumu nevis divdesmit pirmo... Neaizmirstiet to, ka kurmis pa saviem tuneļiem pārvietojas ar ātrumu 25 metri minūtē un tas nozīmē, ka Lielceru saimnieka zirgu sacensību lauks būs burtiski uzarts, un, to būs izdarījuši jūsu mīluļi. Manuprāt, daudz bīstamāki zirgam būs jūsu mīluļu veidotie rakumi, jo viņi būs vismaz 80x80 cm, un, ja viņus pēc tam kārtīgi nenoblietēs, tad zirgs tur lauzīs ne tikai kāju, bet arī sprandu....

Tik tiešām....reizēm vajag padomāt ar galvu!!!!!!!!!!!!!!!
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby zuustrs » 30 Jul 2010, 17:05

Es piekrītu, ka kurmīši ne pie kā nav vainīgi, ka viņi ir, bet viņi galīgi nav vēlami tik lielā skaitā šajā vietā. Un es jau nu nedomāju, ka tas pasākums būs nenormāls slaktiņš, kur katra suņa saimnieks ar maisu stāvēs un savāks līķīšus vienu pēc otra. Vairāk kā interese,vai suņi var kautko nomedīt vai tomēr viņu ķeršanas talanti ir pārspīlēti :tikainesaki: Tas būs plezīrs ar mazu asumiņu. :paukojas:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby Konsuella » 30 Jul 2010, 18:10

zuustrs wrote:Es piekrītu, ka kurmīši ne pie kā nav vainīgi, ka viņi ir, bet viņi galīgi nav vēlami tik lielā skaitā šajā vietā. Un es jau nu nedomāju, ka tas pasākums būs nenormāls slaktiņš, kur katra suņa saimnieks ar maisu stāvēs un savāks līķīšus vienu pēc otra. Vairāk kā interese,vai suņi var kautko nomedīt vai tomēr viņu ķeršanas talanti ir pārspīlēti :tikainesaki: Tas būs plezīrs ar mazu asumiņu. :paukojas:


Nu, nu, ka tik tam Lielceru kungam nav jāmaksā trīskārtīgi: par noķertajiem kurmjiem, par lauka nolīdzināšanu un nedod Dievs vēl par kaut ko.....jo cik man zināms laba teritorija tukša nepaliek; noslepkavoto kurmju vietā ierodas citi no apkārtējām, ne tik labām teritorijām. Un viss sākas no gala....... tieši tad, kad tu vismazāk to gaidi...... 8-)
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby BaibaB » 30 Jul 2010, 19:13

izskatās, ka daži iedomājas, ka ar šo pasākumu ir iecerēts masu slaktiņš ar katakombām finālā 8-) :akes:
nezinu, Konsuela, manuprāt, Tu vnk neesi redzējusi racējsuni (šnauceru, terjeru) procesā. tas nav dzinējsuns, kas pa pēdām aiziet riedams un atnāk pēc stundas. šodien manējie pat - paraka slinki, negribīgi un meta mieru. tie suņi taču nav mašīnas, neuzrok zemi pusmetra dziļumā visā zemes gabala platumā. tie ir dzīvnieki, kad grib - rok, negrib - nepiespiedīsi, kaut uz galvas stāvēdama. un pat ja viņi rok, tas vēl nenozīmē, ka viņi kaut ko izrok, tā ir liela laimes spēle.
ja tā diena būs karsta un suņiem nebūs vēlēšanās medīt, viņus varēs uz ceļiem lūgties, viņi pat degunu zemē neiebāzīs.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby SuņuBanda » 30 Jul 2010, 19:14

Paldies Zuustrs, Tu visprecizāk esi sajutusi ieceres būtibu. Tuss, kura laikā redzēsim, vai suņiem vispār ir izredzes pret mazajiem negantajiem racējiem.

Konsuella, respektēju Tvu pārliecību un palieku pie savējās. - Tad, ja satiekas divi dzīvnieki, tās ir godīgas sacensības, kurās uzvar veiklāis un gudrākais. Zalkši medī vardes (esmu to skatu redzējis), kaķi ķer peles, suņi mēģinās noķert kurmi.(Neesmu dzirdējis protestus, ja kaķis noķer peli vai žurku.) Vienkāršojot agronomijas jautājumus aprakstošajā literatūrā teikto, kurmis ar saviem nedarbiem uz lauka ir pielīdzināms pelēm un žurkām mājā.

Negodīga cīņa sākas tad, kad ar saviem izgudrojumiem - indēm, iesmiem, lamatām, vecas automašīnas motora atgāzēm uzbrukumu sāk cilvēks...

Kaut kā baigi nopietni sanāca...
User avatar
SuņuBanda
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 13 Jan 2010, 19:43

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby sidzeja » 30 Jul 2010, 20:17

Man šis pasākums ar liekas traki intresants. :hih: Un Konsuella tas tiešām nebūs nekāds slaktiņš ,jo nu nav tik viegli to kurmi noķert. :tikainesaki: :hih: Man vecākiem ir 2ha liels pagalms un kurmji visu laiku bojā mauriņu un suņi ir vienu reizi tik noķēruši kurmi.Teikšu godīgi par tām bedrēm nedomājiet, kad viņas būs mazas. :hih: Man sunči bij izrakuši pāri celim to bedri, bet no kurmja ne vēsts :hih: Ta ka novēlu veiksmi varbūt, ja laiks atļaus aizdosimies palīgos, ja jau var rakties un neviens nebarās :hih: Bet mans tētis ir padevies un līdzinam tos kurmju rakumus un viss nekā beram ciet bedres, kas ir lidz celim dziļas. :hih:
Bet par to iznicināšanu, ja tiešām izdosies izķert viņus tad, kādu labu laiku ir miers, jo kurmji ir teritorijas dzīvnieki un ļoti to sargā tapēc nu nebūs tā, ka izķers viņus un tūlīt kaimiņi ievāksies :hih:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby OrlandoSeaHorse » 01 Aug 2010, 11:42

Konsuella wrote:
SuņuBanda wrote:Kurmju ķeršanas sacensības

Cietsirdīgs pasākums!!!!!!!!!!! kurmju slaktiņus!!!!!!! Ko tad šie jums tādu nodarījuši? Viņi rok tāpēc, ka paredz slapju rudeni. Varbūt der viņos ieklausīties....un laicīgi savus sīpolus un kartupeļus novākt nevis rīkot grupveida kurmīšu slaktiņu. Noteikti paņemiet bērnus līdzi, varbūt, kaut ko "labu" iegūs no šīm jūsu izklaidēm!!!!!!!!!!! :noliedz:

Izlasi visu, pirms blauj. Runa ir par izraknatu zirgu laukumu. Tev labak patiktu, ja kurmju kersanaas vieta izsludinatu kajas salauzuso zirgu sausanas pasakumu? Tas nav prieka pec rikots pasakums, tas ir saimnieku izmisums, ka citadi nevar tikt no kurmjiem vala. Varbut aizej un smuki paludz kurmjus, lai sie iet blakus lauka rakt? Ja tev izdosies, tad sunus tur ari nevajadzes, ietaupis uz balvam.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby Demiana » 01 Aug 2010, 14:48

Konsuella wrote:Mēs nedzīvojam akmens laikmetā...ir daudz un dažādas metodes kā ar kurmjiem cīnīties, kā piemēram, kurmju repelents jeb atbaidītājs, var izmantot arī vecmāmiņu ieteiktās metodes

Diemžēl, bet arī kurmji nedzīvo akmens laikmetā un tik tālu jau ir aizgājis ka veikalos nopirktie atbaidītāji :paukojas: viņiem ir dziļi pie vienas vietas, palīdz labi ja uz pavisam neilgu laiku, bet tāds īsts ģimenes slaktiņš gan iedarbojas :pagalvu: . un vēl ieteikums tos līķīšus atpakaļ alās sabāzt lai cietiem negribētos iekārtoties brīvajā teritorijā. Pensionārs kaimiņš ar lāpstu visu ģimeni bija nositis un pagaidām jau 1.5 mēnesi neviens vairs nav rādījies :ludzu:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby scvaer » 02 Aug 2010, 10:00

obrija wrote:Forši, nespēju iedomāties kā to kurmi var noķert, toties iedomājos to skatu kā tas notiks un man sanāk smiekli :kanepe: Malači :lv: . tā turēt un veiksmi medības, tikai kāds varētu to skatu iemūžināt video, lai pēcāk ir par ko papriecāties :jiihaa:



Man lielāks prieks būs noķert un atrādīt medījumu ! :D Jo tiklīdz viņai ir kautkas mutē, pat 1kg siera nelīdz ( pārbaudīts). Kā au erdeļi, tie ir dikti spītīgi un pārak daudz domā ar savu galvu ! :(

un vēl ieteikums tos līķīšus atpakaļ alās sabāzt lai cietiem negribētos iekārtoties brīvajā teritorijā.


Hmm, bet tā tač varēs smaukties :jaut: .

Pats labprātāk piedalīšos, bet ar vienu norunu, zirgi nebūs redzami šī pasākuma laikā, mums tie ir lielākie ienaidnieki! :D
User avatar
scvaer
Puppy
Puppy
 
Posts: 330
Joined: 23 Mar 2010, 14:49
Location: Riga, Latvia

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby Laura » 02 Aug 2010, 13:04

Tā, te nu beidzot ir kaut kas manam Bročassunim piemērots. Tikai -- viņš pagājušogad izraka tāāādu bedri, ka kaimiņi domāja, ka mēs jaunā vietā ateju celsim.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby Demiana » 02 Aug 2010, 14:03

Laura wrote:viņš pagājušogad izraka tāāādu bedri, ka kaimiņi domāja, ka mēs jaunā vietā ateju celsim.

:jautri:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby Laura » 02 Aug 2010, 14:28

Patiesībā ar informāciju par šo pasākumu kārtīgi izsmīdināju savu mammuci, kurai tiešs sakars ar zirgiem un zirdziniekiem... Zinot, ka Lielceru saimniekiem ir laba humora izjūta, domājams, būs jautri.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby Creme de la Creme » 02 Aug 2010, 17:24

Nu jādomā jau nedaudz loģiski (bez emocijām) - diez vai vispār kāds kurmis tiks noķerts! Nav jau viņi ''vakarējie'' ka tā vienkārši sēdēs alās un gaidīs kad kāds tos ķers! :hih: Man pagalmā suņi līdz šim noķēruši (neskaitot kaķa noķertos, es nemaz nezinu kur viņa tos ķer) tikai vienu kurmi! Un arī to izdarīja mana vismedīgākā kuce, izmantojot taktiku nevis vienkārši bezjēgā rokot! Tāpēc nav ko uztraukties par nez kādu tur kurmju slaktiņu! Vienīgais uz ko var cerēt - ka iztramdītie kurmji pārvāksies kur citur. :hih: Mūsu vecajā dzīves vietā tagad izskatās kā kurmju paradīzē - viss pārrakts, vienas vienīgas kurmju ejas, kaimiņiene šausmās (viņai arī pilns ar kurmjiem). Bet līdz tam nebija neviena...manu suņu rakšanas darbi tos vienkārši aizbiedēja! Nekādas tautas metodes un ''aizbaidītāji'' tos sen vairs nebiedē...tie pārvācas bišķi tālāk un viss....
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby Elbe » 02 Aug 2010, 21:05

Man dārzā bija bezdievīgi daudz kurmju. Mēģinājām visādi, bet pēdējais, pēc kā visi pārvācās kaut kur citur, bija dūmu kapsulas - trakoti smirdīgas. Sākumā likās, ka nekas nav, rok tāpat, bet kad man vienu kurmi rakšanas procesā ar laistīšanu izdevās izsvēpēt no alas un suņi viņu nolikvidēja, nākamajā gadā vairs nebija neviena. Un tā jau kādu trešo gadu - nav! Paldies mīļam Dievam! :) Vai nu dūmi, vai suņu linča tiesa - nepateikšu.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby zuustrs » 09 Aug 2010, 10:53

Sveiki! Vai notiks taas kjershanas nodarbes? Es nebuushu pie interneta nedeeju, gribas informaaciju :)
SunaBanda es centos rakstiit PM, bet nesanaaca :jaut:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby SuņuBanda » 10 Aug 2010, 08:06

Sveiki!

Precīzas ziņas par pasākuma notikšanu būs šovakar (otrdien). Uz laukuma pamanītas kaut kādas uzpariktes. Noskaidrosim vai pats saimnieks kļuvis :ninja: un cīnās ar racējiem.

Tā kā vakarā būs :yes:

P.S. Līdz šim ar PM viss bijis ok. :aizsapnojusies:
User avatar
SuņuBanda
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 13 Jan 2010, 19:43

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby BaibaB » 10 Aug 2010, 08:08

es centīšos dabūt kādu, kas mani aizved, tad es arī būšu. ar diviem suņiem, trešais nebūs (kuce sāka tecēt). kad zināšu droši, rakstīšu PM.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby madzhy » 10 Aug 2010, 13:14

Nu jūs esat optimisti. :) Man jau liekas, ka suņi vnk spēlēties gribēs savā starpā. Kāds gan jau kaut ko paraksies, ja ierādīs kurmjrakuma vietu, bet neticas, ka noķersiet kaut vienu kurmi. .. :oops: Bet tāpēc man interesanti- gaidīšu rezultātus un ceru, ka būšu ļooti maldījusies- veiksmi!!! :)
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Kurmju ķeršanas sacensības LIELCEROS

Postby Laura » 10 Aug 2010, 18:11

Pēc manā rīcībā esošās informācijas, Lielceru saimnieki par šādu pasākumu neko nezin, tāpat kā nav stāvā sajūsmā par bedrēm, ko viens otrs suns izrakājis...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests