Par ezy dog siksnām

Miscellaneous

Re: Par ezy dog siksnām

Postby Andrushka » 09 Aug 2010, 22:32

Sameklē no forumā Nafanya (ar īru seteru), viņai ir pārdošanā skaistas lietas no Rogz un citas foršas lietas. :)
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Par ezy dog siksnām

Postby silverequs » 10 Aug 2010, 08:16

Ja kaut kas kārojās no ezy dog, kas nav LV pieejams, tad pačukstēšu, ka briest pasūtījums uz oktobri/novembri, tātad, ja kādam ir kādas vēlmes ir iespējams sarunāt ar pašiem ezy dog pārstāvjiem Latvijā, ļoti pretīmnākoši cilvēki, ļoti laba attieksme, piemēram, man vajag super plato kakla siksnu uz L izmēru, bet pašlaik tā ir tikai tādā krāsā, kā man nepatīk, tāpēc sarunāju ar viņiem, ka viņi pievienos savam pasūtījumam arī man vajadzīgās krāsas siksnu. :ahaa:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Par ezy dog siksnām

Postby madja » 10 Aug 2010, 08:49

:sarkstosa: a var kāds man blondīnei paskaidrot, kāpēc tieši šīs ežu siksnas ir baigi labās? (jo man tiešām nav ne mazākās saprašanas.) Vai tas ir tikai zīmols jeb tām ir arī kādas citviet nesastopamas kvalitātes un vēl kautkādas īpašības?

un vēl - es apskatījos viņu katalogu un tur bija kautkāda uzparikte, ko var piesprādzēt mašīnā. Vai kāds tādu ir lietojis? kādas atsauksmes? es depo skatījos,ka ir suņa mašīnā piesprādzējamiem iemaukti, bet nopirkt par 40 ls un secināt,ka neder negribas. mašīnu meš tik drīz nemainīsim, taču suņam paliekot lielākam viņa tusēšana pa aizmugurējo beņķi rada bažas par mūsu visu drošību.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Par ezy dog siksnām

Postby silverequs » 10 Aug 2010, 09:09

Skiksnas ir ar mīkstu polsterējumu, neberž ādu, visi stiprinājumi ir drosi, vienmērīgi sadala slodzi uz dzīvnieka kaklu, kas man kā ļoti pavilkt griboša suņa saimniecei liekas ļoti liels pluss. Ļoti smuki izskatās uz īsspalvainajiem.
Mums ir iemaukti, pie visiem iemauktiem klāt nāk speciāla karabīne at cilpu stiprināšanai automašīnā, vakarā ielikšu bildi.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Par ezy dog siksnām

Postby madja » 10 Aug 2010, 09:27

Bet Tu to izmanto braucot mašīnā?
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Par ezy dog siksnām

Postby Greylove » 10 Aug 2010, 09:31

madja wrote::sarkstosa: a var kāds man blondīnei paskaidrot, kāpēc tieši šīs ežu siksnas ir baigi labās?

Nu es ar pie tiem, kam patīk, un šķiet baigi labās. :) Nu tāpēc, ka kvalitatīvas, izturīgas, smukas, mīkstas, viegli kopjamas. :)
madja wrote:Vai kāds tādu ir lietojis? kādas atsauksmes?

Jā, pāris reizes mēģinājām, man šķita ļoti, ļoti neērti, sunim šķita tāpat.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Par ezy dog siksnām

Postby maksis » 10 Aug 2010, 09:32

madja wrote:Bet Tu to izmanto braucot mašīnā?

Es izmantoju.
Attiecībā uz siksnām - tā vnk gaumes lieta, imho. Vienam patīk, citam ne, vienam vienas, otram citas. Vairāk es te vizuālo pusi domāju. Ar kvalitāti ir OK gan EzyDog, gan Rogz, gan Hunter.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Par ezy dog siksnām

Postby Sisija » 10 Aug 2010, 09:53

Braukšanai mašīnā izmantoju parastos Rogz iemauktus nu jau veselu gadu + Karlie speciālo drošības siksnu piesprādzēšanai mašīnā, nav ne vainas, sunim droši un mums arī.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Par ezy dog siksnām

Postby Noise » 10 Aug 2010, 09:54

maksis wrote:
madja wrote:Bet Tu to izmanto braucot mašīnā?

Es izmantoju.
Attiecībā uz siksnām - tā vnk gaumes lieta, imho. Vienam patīk, citam ne, vienam vienas, otram citas. Vairāk es te vizuālo pusi domāju. Ar kvalitāti ir OK gan EzyDog, gan Rogz, gan Hunter.


liidziigaa stilaa veel tak ir Hurtta
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Par ezy dog siksnām

Postby madja » 10 Aug 2010, 10:10

Maksi, Sisija - var mazliet plašāk, ko suns par to domā un kā pašām patīk - un cik lielam sunim un cik vecam? mana beibe vislaik migrē pa to beņķi un mēģina iekārtoties, bet itkā ir jau puslīdz saradusi ar mašīnu, kaut vēl arvien līkumos pauž savu viedokli. nevaru saprast,ko viņa teiks,ka piestiprināšu vienā pozā.

alternatīvas gan īsti nav - bagāžniekā viņa man tikutnā nesēdēs :D

greylove - kas nepatika Tev un kas sunim?

es tiešām gribu šo jautājumu sev noskaidrot, jo kad kāds kretīns ielien priekšā un jāmet pa mēmajiem, suns krīt no beņķa nost
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Par ezy dog siksnām

Postby Rotija » 10 Aug 2010, 10:16

maksis wrote:Attiecībā uz siksnām - tā vnk gaumes lieta, imho. Vienam patīk, citam ne, vienam vienas, otram citas. Vairāk es te vizuālo pusi domāju. Ar kvalitāti ir OK gan EzyDog, gan Rogz, gan Hunter.


Piekrītu.
Man EzyDog kaklasiksnas nepatīk. Man kā reiz viņas liekas cietas un neērtas.
Un maniem suņiem vismaz ļoti nospieda kakla spalvu. :grr:
Pavadu esmu tik izmēģinājusi,bet arī nu tā,tā - nav pārliecības,ka suns to nesaraus.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par ezy dog siksnām

Postby Greylove » 10 Aug 2010, 10:30

madja wrote:
greylove - kas nepatika Tev un kas sunim?

Mums nepatika viens un tas pats, tās ļockas konstrukcija. Nu man grūti paskaidrot, viņa sanāk, ka ir jāver cauri drošības siksnai, un suns visu laiku tiek vilkts uz leju. Ja suns izmēros mazs, varbūt ir ok, ja suns liels, nekas pārāk labs tur nesanāk.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Par ezy dog siksnām

Postby ingo » 10 Aug 2010, 11:00

mums punduršpiciņam ir ezydog stiprinājums mašīnai, ir ok. Tāda paša ir arī vilku špicam (vidēja auguma), bet no rogz firmas, arī nav nekādu problēmu, mierīgi iekārtojas kā ērtāk.
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Par ezy dog siksnām

Postby brex » 10 Aug 2010, 11:24

masina mums suns sez loti labi uz aizmugureja sedekla uz sava parvalka! Ja strauji bremze, sakratas, bet nost jau nekrit, jo parklajs ir starp sedkliem ka U. Sakuma ari tirinajas, meginaja kaut ko protestet, bet pamazam iemacijam braukt smuki - sakuma kads sedeja ar vinu kopa, tagad attaisu durvis, HOP - suns negribigi ierapjas masina un sez sava vieta un nenak pat prata kaut kur migret! Kad reiz braucam kopa ar pusmasu Dioru - ta migreja pa visu masinas aizmuguri, ar bralenu Fidelu - tas palida zem parklaja un kauca!!! :ludzu:

Sunim ari noporkam Rogz iemauktinus un kaut kadu siksnu, kas stiprinas drosibas jostas tureteja, tikai ta sikna ir par isu, vel neesam izdomajusi varinatu, ka bisku pagarinat, tacu 1x izmeginajam - suns neko neteica, sedeja, kur nolikts. Gara cela vinam nepatiktu, jo nevaretu apgrozities normali. Nevar jau to siksnu ari dikti garu taisit, ja nu kas, nedod dies', notiek, vajag jau to suni tuvu benkim noturet, nevis lidinat pa visu masinu
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Par ezy dog siksnām

Postby Sisija » 10 Aug 2010, 11:57

Man ir vidēja auguma suns, pie drošības siksnas pierada ļoti ārti, tagad uztver pavisam mierīgi, braucot var gan pasēdēt, gan pastāvēt, gan pagulēt bez problēmām. Esam pārliecinājušies, ka ļoti, ļoti strauji bremzējot šī siksna arī ir ļoti noderējusi, neskatotie, ka starp sēdekļiem ir pārklājs, kurš it kā neļauj sunim nokrist un gūt traumu, siksna tomēr šādās situācijās ir ļoti noderīga. Tas mans viedoklis. Un vispār, kad uzliekam iemauktus, sune zina, būs braukšana un tad ir lielie prieki :ripo: .
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Par ezy dog siksnām

Postby madja » 10 Aug 2010, 12:38

kas ir tas pārklājs?
mums ir pleds pa visu aizmuguri izklāts...

ar braukšanas vēli nav problēmu - ja mašīnai durvis pagalmā stāvēs vaļā un nevarēs atrast suni - skaidrs,ka kautkur braukt sataisījies un sēž . iespējams šofera beņķī :D
un ja es prasu" brauksi līdzi vai paliksi mājās?" tad aiz satraukuma sāk lekt man virsū,kā vajag līdzi. bet kad ir iekšā mašīnā tad atkal grib kāpt ārā, pūš un elš un čīkst - JA brauc pa pilsētu. ja braucam pa taisnu šoseju tad guļ.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Par ezy dog siksnām

Postby brex » 10 Aug 2010, 14:08

parklajs lidzigs sim, uz ta vel kads lielais dvielis vai kas lidzigs, lai ir kur pavemt, ja sagribas
http://www.majasmilulis.lv/lv/katalogs/ ... prod/1648/
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Par ezy dog siksnām

Postby madja » 10 Aug 2010, 14:14

brex wrote: uz ta vel kads lielais dvielis vai kas lidzigs, lai ir kur pavemt, ja sagribas


tas nu gan bija sirsnīgi :D

nujāa, mums tā nav nekad gadījies. nezinu,vai tāpēc,ka turu suni badā pirms braukšanas, jeb tomēr braucējsuns. :braucam:


re,kā ir ar tiem iesācējiem-suņiniekiem . man nebija ne jausmas ,ka tādus pārklājus var dabūt, bet izskatās labi - vismaz aizkavē vēlmi nāk pasēdēt mammai klēpī,kad viņa brauc pie stūres... vairs jau ne bieži, bet reizēm sagribas... tas nekas,ka sunim pāri jau vairs nevar redzēt..
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Par ezy dog siksnām

Postby brex » 10 Aug 2010, 14:17

Nu, ko lai es daru, ja suns vemstas? :) Tagad jau pa lielam var izturet, bet nu 3 stundas uz Vpili citreiz neiztur :)

Sakuma, kamer man vel nebija parliecibas, ka Cigis maces labi uzvesties viens pats aizmugure, pieseju pavadu pie ta galvas pabalsta turetaja - ta lai nekada gadijuma nevaretu parvandities pie manis, tagad (pfu, pfu) rami sez sava vieta un pat nemegina (ari sliktu piemeru iespaidots - nemegina) :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Par ezy dog siksnām

Postby agrita » 10 Aug 2010, 14:28

par ezy dog cietību nepiekrītu. viņa drīzāk ir stingra nevis cieta. man sunim vispār ir problēmas ar kaklu- kā nedaudz pavelk tā rīstās pamatīgi, pietiek tikai ar mazāko kustību un viss, rīkle ciet. Taču ar ezy dogu tas ir daudz retāk, viņa to vilcienu sadala viemērīgi, ne tikai uz to pašu rīkli( nu kakla priekšpusi). nu jā un mums izmērs xxs, mazākais pieejamais :hih:

Image

ps. linda, kur var redzēt to ārzemju piedāvjumu? moš tur vēl ir, kas jauks un mazs, kas manam mazsunim varētu derēt
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron