Kārtējā cietsirdība..

Miscellaneous

Re: Kārtējā cietsirdība..

Postby undd » 04 Sep 2010, 16:31

Pat ja to ir likuši vecāki, man vienalga tas nešķiet normāli, ņemot vērā to, ka bērniem tak patīk kucēntiņi, kaķēniņi un bērnam, normālam bērnam tīri psiholoģiski to nebūtu iespējams izdarīt, sliktākā gadījumā atstātu kaut kur mežā, bet tajā video neizskatījās, ka meitene sirdsapziņas mocīta to darītu, bet nu, iespējams kļūdos
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kārtējā cietsirdība..

Postby Konsuella » 05 Sep 2010, 10:39

undd wrote:Pat ja to ir likuši vecāki, man vienalga tas nešķiet normāli, ņemot vērā to, ka bērniem tak patīk kucēntiņi, kaķēniņi un bērnam, normālam bērnam tīri psiholoģiski to nebūtu iespējams izdarīt, sliktākā gadījumā atstātu kaut kur mežā, bet tajā video neizskatījās, ka meitene sirdsapziņas mocīta to darītu, bet nu, iespējams kļūdos


Normāli tas tik tiešām nav, taču mēs neviens nezinam, kas aiz tā visa slēpjas....nedomāju, ka tā ir tikai kārtējā meitenes izklaide 8-) Neaizmirsti, ka viņa tika filmēta, un tas liek domāt, ka kucēnu nogalināšana nav spontāna, bet plānota ar lietišķiem pierādījumiem....taču ne mums būt par sižetā redzamās meitenes soģiem.... :svece:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Kārtējā cietsirdība..

Postby adzenda » 07 Sep 2010, 10:38

Sabiedrības liekulība slīkstošo kucēnu lietā

„Esmu dzimis slīcinātāju tautā. No bērnības mani apņēmuši visu paaudžu un dzimumu slīcinātāji, kas savu sadistisko darbu mīļi dēvējuši par „jūrskolu”,” komentējot video, kurā pusaudze ņem no spaiņa dzīvus kucēnus un met upē, saka rakstnieks un publicists Valdis Felsbergs.

http://www.kasjauns.lv/lv/news/sabiedri ... s_id=28332
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Kārtējā cietsirdība..

Postby Darlina Nesija » 07 Sep 2010, 17:27

Kucēnu un kaķēnu slīcināšana ir un būs,es to esmu pieņēmusi un atceros kā arī mana vecmāmiņa tikko dzimušus kaķēnus ielika maisā un pēc tam spainī,un vai viņa to darīja ar labpatiku?nē,pēc tam stundu raudāja.Tas jau bija veselu mūžību atpakaļ.Taču šis gadījums ir drausmīgs,kāpēc?Vispirms jau,TO DARĪJA BĒRNS!jau veids un tīksmināšanās par to kā kucēni ielido ūdenī pasaka par cilvēku.Taču vislielākā nosodāmība meitenes brālim kas filmēja,kas to uztaisījis bez maz vai par kaut ko izklaidējošu,darīt cilvēkiem nav ko :soks: Taču nežēlība pret dzīvniekiem nebeigsies tāpat kā nežēlība pret cilvēkiem. :asaras:
Darlina Nesija
Baby
Baby
 
Posts: 43
Joined: 04 Feb 2010, 19:41

Re: Kārtējā cietsirdība..

Postby adzenda » 07 Sep 2010, 19:15

Ķīnietis sunim iemācījis smēķēt cigaretes
http://www.mango.lv/zinas/divainibas/pa ... d=33955417
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Kārtējā cietsirdība..

Postby Ilze » 21 Sep 2010, 08:15

Tā kā par tēmu... citur neatradu, kur ielikt
http://www.vestnesis.lv/?menu=doc&id=218073
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Kārtējā cietsirdība..

Postby madzhy » 23 Sep 2010, 12:44

a kas tur tāds?? Sašutums par atļauju kupēt medību šķirņu suņus? :neparliecinats:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Kārtējā cietsirdība..

Postby adzenda » 23 Sep 2010, 15:21

http://www.kasjauns.lv/lv/news/divas-ne ... s_id=29504
"Apmēram divas nedēļas piesiets pie koka meža biezoknī Talsu pusē bez ēdiena un dzēriena bija pamests suns – amerikāņu buldogs. Viņš pārtika no sūnām, čiekuriem un koku mizas." :shokets:
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Kārtējā cietsirdība..

Postby madzhy » 23 Sep 2010, 18:03

:lamajas: Es brīnos, kā tik daudziem necilvēkiem ienāk prātā no suņa atbrīvoties tieši šādā veidā! Tad jau labāk palaist vaļā vai atstāt vismaz pie patversmes vārtiem, bėt šādi, zinot, ka sunim faktiski nav iespēju izdzīvot.. :lamajas:
Šim puikam vēl paveicās, ka pēdējā brīdī tika atrasts!
Tukuma un Talsu pusē dzīvojošie tiek aicināti atsaukties, ja kāds ir ievērojis kādam kaimiņam buldoga iztrūkumu tur, kur iepriekš viņš ir bijis. Varbūt nemaz nav tik nereāli noskaidrot šī nabaga suņa stulbo "saimnieku"!!
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Kārtējā cietsirdība..

Postby Zuks » 24 Sep 2010, 08:51

Briesmīgi....... :asaras:
Vai kāds nezin, kas tālāk sunītim paredzēts - vai Gundega pati paturēs vai arī tiks meklēti saimnieki?
Kaut nu sunītim paveiktos...............
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests