Konkursi...

Miscellaneous

Konkursi...

Postby adzenda » 14 Sep 2010, 08:27

Konkurss "Sunim draudzīgākais gada veikums"

No svētdienas, 12.septembra, līdz 26.septembrim ikviens ir aicināts izvirzīt kandidātu konkursam "Sunim draudzīgākais gada veikums", kas šogad Latvijā notiks pirmoreiz.

Titulu par "Sunim draudzīgāko gada veikumu" piešķirs personai vai personu grupai, kas devusi ievērojamu ieguldījumu Latvijas suņu audzēšanas kultūrā, veicinājusi tās pozitīvu attīstību un pievērsusi uzmanību klaiņojošo dzīvnieku problēmai.

Titula kandidāts var būt fiziska vai juridiska persona vai personu grupa, kas dzīvo vai darbojas Latvijā. Kandidātus var izvirzīt visas Latvijā dzīvojošās un darbojošās personas. Kandidatūra jāpiesaka, nosūtot vēstuli Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupai (adrese - Juglas 18, Rīga, LV- 1064) vai e-pastu uz adresi linda@patversme.lv. Pieteikumā jānorāda šāda informācija:

• kandidāta dati (vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, dzīvesvietas reģions),

• īss argumentēts paskaidrojums - komentārs, kāpēc tieši šis kandidāts ar savu darbību/rīcību cienīgs kandidēt uz attiecīgo titulu.
Pieteikumus vērtēs žūrija - Astrīda Kārkliņa, Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupas valdes priekšsēdētāja, Juris Pūce, BIGBANK Latvijas filiāles vadītājs, Tekla Šaitere, žurnāliste, kura daudzu gadu garumā raksta par dzīvniekiem laikrakstā "Diena", Lolita Roze, žurnāliste un brīvprātīgā Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupā.

No visiem pieteikumiem žūrija izvēlēsies trīs kandidātus, un uzvarētājs tiks noteikts interneta balsojumā, kas notiks no 27.septembra līdz 11.oktobrim interneta vietnē http://www.bigmatchshow.lv/konkurss.

Titula ieguvējs tiks apbalvots tradicionālajā suņu labdarības izstādē BIG Match Show, kas norisināsies 17.oktobrī sporta centrā "Mežaparks".

Konkursa "Sunim draudzīgākais gada veikums" organizatori ir Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa un BIGBANK AS. Konkurss norisinās suņu labdarības izstādes BIG Match Show ietvaros. Šogad izstāde BIG Match Show un konkurss "Sunim draudzīgākais gada veikums" notiks visās Baltijas valstīs - Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Latvijā konkurss "Sunim draudzīgākais gada veikums" notiek pirmo reizi, bet Igaunijā - jau trešo reizi. Pagājušajā gadā konkursā "Sunim draudzīgākais gada veikums" Igaunijā uzvarēja Oskars Sisas no Viru apriņķa, kurš no patversmes paņemtā suņa Simbas lauzto priekšķepu ārstēšanai (suns nelaimīgā kārtā bija pakļuvis zem siena pļāvēja) iztērēja gandrīz 40 000 Igaunijas kronu (1796 LVL).

BIG Match Show, kas šogad Latvijā notiks otro reizi, ir ikgadējā suņu labdarības izstāde Latvijā, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību pamesto dzīvnieku problēmai, tās risināšanas iespējām un atbalstīt klaiņojošo dzīvnieku patversmes.

http://www.tvnet.lv/zala_zeme/miluli/34 ... da_veikums
User avatar
adzenda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Konkursi...

Postby murkata » 17 Sep 2010, 08:32

ailītē "iesniedzēja kontakti" iespējams ierakstīt tikai 6 zīmes. es pierakstīju telefona numuru pie vārda..
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3088
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest