KODES!!!

Miscellaneous

Re: KODES!!!

Postby Zuzanna » 21 Sep 2010, 11:37

Kodes vispār ir dikti nejauki radījumi-mums sen sen atpakaļ ar nācās visu māju izmēzt...midzenis pat bija ierīkots vannasistabā aiz spoguļa-tik tālu no virtuves un citām ēdamlietām. Toties uztaisījām kārtīgu ģeneraļnuju uborku un nu jau kādus gadus 10 kodes vairs nav manītas.
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: KODES!!!

Postby Creme de la Creme » 21 Sep 2010, 16:04

tārps baltais kodes dēls

Tad jau var tagad biznesu taisīt! Liec tik iekšā ss.lv reklāmu! Moš makšķernieki uzķerās! :hih:
Man līdzīgs stāsts, tikai ar zirnekļiem. Es tos mošķus ciest nevaru! Un laikam tāpēc visi, kam nav slinkums, ir salīduši manā mājā. Tikai paspēju visus logus, palodzes, griestu stūrus notīrīt, kā jau pēc pāris dienām jātīra atkal - tīkli sapīti no jauna! Izskatās tā it kā māja gadu tīrīta nebūtu! Un noķert arī viņus nevar!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: KODES!!!

Postby madja » 21 Sep 2010, 16:11

Creme de la Creme nezinu,kā Tev , bet man vēl ir trauma no bērnības, ka "zirneklīti sist nedrīkst", drīks tikai sērkociņkastītē izlidināt ārā no mājas... kas protams ne pārāk strādā, ņemot vērā manas siltās jūtas un vēlmi šamam tuvoties.
bet,ja kas, esmu novērojusi,ka viņiem labāk patīk tajās istabās,kurās ir vecie, balsinātie griesti (pēdējoreiz prišināti pirms gadiem 4) , pārējās istabās,kurās ir kapitalizēti-izlīdzināti-koši balti šī gada griesti, viņi nenāk. tā,ka man ir nudien "ģeniāls" ieteikums :akes: - taisīt kapitālo remontu :D
katrā ziņā es zirnekļus savā mājā uzveru kā karmisku pārbaudījumu tikt galā pašai ar sevi un savām bailēm....
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: KODES!!!

Postby Panda Bear » 21 Sep 2010, 17:16

Creme de la Creme wrote:tārps baltais kodes dēls

Tad jau var tagad biznesu taisīt! Liec tik iekšā ss.lv reklāmu! Moš makšķernieki uzķerās! :hih:
Man līdzīgs stāsts, tikai ar zirnekļiem. Es tos mošķus ciest nevaru! Un laikam tāpēc visi, kam nav slinkums, ir salīduši manā mājā. Tikai paspēju visus logus, palodzes, griestu stūrus notīrīt, kā jau pēc pāris dienām jātīra atkal - tīkli sapīti no jauna! Izskatās tā it kā māja gadu tīrīta nebūtu! Un noķert arī viņus nevar!


es reiz īrēju dzīvokli, kur bija tāpat kā Tu raksti - mudžēja no viņiem. Es ar mācīta, ka nevar sist nost, tāpēc mana metode bija putekļusūcējs! Āši sasūcu visus kopā ar tīkliem un tad prom uz lielo miskasti, izkratu ārā. Jo, ja atstāsi neiztīrītu, šamējie izlīdīs ārā un būs atpakaļ :pilnmeness: . Tā nu es tiku no šamējiem vaļā un nepārkāpu savus principus, zirnekļus nenogalināju :nadzinji:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: KODES!!!

Postby energy » 21 Sep 2010, 18:26

Kā tad, pēc vizītes putekļusūcējā viņi ir baigi dzīvie :) Nezinu, varbūt vecā tipa putekļusūcējos ar maisiņiem kāds var izdzīvot, bet ciklonveidīgajos ir vāks. 1x redzēju tikai pusdzīvu spindzeli, pārējie kukaiņi ir miruši.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: KODES!!!

Postby Lilita » 21 Sep 2010, 19:04

Panda Bear
Pateicoties Tev steidzamā kārtā izrevidēju virtuvi, nācās izmest tikai auzu pārslas, pārējais bija neskarts. Pat neatceros, kad pēdējo reizi krājumos būtu kaut kas ieperinājies.
Lilita
Puppy
Puppy
 
Posts: 104
Joined: 13 Jan 2010, 15:59

Re: KODES!!!

Postby OrlandoSeaHorse » 21 Sep 2010, 21:14

Izpusu visus kaktus, skapaugsas, utt ar to lidzekli, kas sunu migam pret blusam domats. Nekadi briesmoni nenak pieteikt savas tiesibas uz manu dzivojamo platibu.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: KODES!!!

Postby Panda Bear » 21 Sep 2010, 22:01

Lilita wrote:Panda Bear
Pateicoties Tev steidzamā kārtā izrevidēju virtuvi, nācās izmest tikai auzu pārslas, pārējais bija neskarts. Pat neatceros, kad pēdējo reizi krājumos būtu kaut kas ieperinājies.


Redz, es jau ar laikus šo sērgu nepamanīju, jo, skatoties uz pakām no augšas šitos monstrus nevar redzēt. Pievērsiet zmanību caurspīdīgo paku apakšai, ja tur smalki putekļveidīgi sasmalcinājumi, taisiet paku vaļā un revidējiet, būs!

Par putekļu sūcēju - tas bija tolaik, kad tur viss dzīvs palika. man tagad ar tāds ar ūdeni, tajā, protams, zirnekļus nesūcu :hih:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: KODES!!!

Postby Daiga » 22 Sep 2010, 09:03

Pēc šīs tēmas izlasīšanas, lielākā daļa noteikti revidē visus savus skapjus :hih:
French bulldog - Zeus Le Monarque I'F

http://www.boomerball.lv - ļoti izturīgas bumbas un rotaļlietas suņiem!!
User avatar
Daiga
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 13 Jan 2010, 14:37
Location: Riga

Re: KODES!!!

Postby FANE » 22 Sep 2010, 13:20

madja wrote:[
es to pašu varu teikt par vaivariņiem - man jau mežā garām noejot vien sākas tāda migrēna, ka labāk, lai kodes dabūt paēsties, un smaku no skapja ārā pēc tam nevar dabūt.
katrā gadījumā, jebkuru no augšminētajiem pret pārtikas kodēm izmantot būtu pašnāvība. imho.


Tad Jums ir baaaigi jūtīgs deguns, lietoju 30 gadus vaivariņus un pilnīgi droši varu apgalvot, ka nesmird ne drēbes, ne pārtika! Vislabāk ir vākt ziedēšanas laikā un strādā pret visām kodēm :jaa:
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: KODES!!!

Postby madja » 22 Sep 2010, 15:00

Fane var jau būt,ka mans deguns ir savādāks, taču tā kā tieši tāda pati nelaime bija arī manam tētim, tad pieņemu,ka mēs neesam vienīgie īpatņi, un, vaivariņu izraisītās izjūtas personīgi man ir TIK nepatīkamas, ka labāk brīdinu citus par šādu aspektu.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: KODES!!!

Postby Panda Bear » 23 Sep 2010, 11:59

Kādos mežos tie vaivariņi aug? Es vecmammai skapī tādus atceros, bet, pa mežu staigājot laikam neesmu pamanījusi :sarkstosa:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: KODES!!!

Postby madja » 23 Sep 2010, 13:45

Panda Bear manuprāt, tādās purvainākās vietās , bet mums , piemēram, mežā,kurā lasījām mellenes - ceļa vienā pusē bija slīkšņaināks izcirtums, otrā puspurvaina melleņu-zileņu-vaivariņu vieta
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: KODES!!!

Postby Demix » 23 Sep 2010, 14:00

madja wrote:Panda Bear manuprāt, tādās purvainākās vietās , bet mums , piemēram, mežā,kurā lasījām mellenes - ceļa vienā pusē bija slīkšņaināks izcirtums, otrā puspurvaina melleņu-zileņu-vaivariņu vieta

:jaa: Jā,kur aug mellenes,vienīgi manuprāt tās jau būs noziedējušas,savā apogejā tās ir augustā ...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests