Auto īpašnieki!

Miscellaneous

Re: Auto īpašnieki!

Postby čība » 18 Oct 2010, 15:53

Laura wrote:Man tagad ir pirmā mašīna, kurai jau vairākus mēnešus turas iekšā stikli un maģis. Golfam nospēra paneli, bet maģi atstāja (tas ar epoksīdu sveķiem pie kaut kāda tur dzelža bija pielīmēts), Nissānam otrādāk - panelis man vēl tagad mājās stāv, bet maģītis jau vairākus gadus tu-tū... Un vēl -mašīnas nevajag slēgt ciet. Tad vismaz stiklus neizsit, lētāk sanāk... :)


Muļķības. Man kolēģe uz pusminūti ieskrēja ofisā, atstāja mašīnu vaļā bet vienalga izsita stiklu un nospēra maģi... Kaut arī varēja atvērt durvis...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Auto īpašnieki!

Postby obrija » 18 Oct 2010, 16:32

Zagļi vairs nespēj tādam brīnumam noticēt, kā ''durvis vaļā'' Paldies dievam mums nekad nekas tamlīdzīgs nav noticis. Bet sen atpakaļ paliku pie draudzenes pa nakti maskačkā un no rīta viņai zem logiem atklājām viņas mašīnai izņemtu aizmugurējo stiklu un protams visu pārējo, ko nu varēja izņemt :pagalvu:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Auto īpašnieki!

Postby energy » 18 Oct 2010, 19:28

Kā tad, neslēgt mašīnu...to taču uzreiz var redzēt (daudzām mašīnām), ka durvis vaļā un jebkurš puišelis ielīdīs pārbaudīt vai nav kaut kas vērtīgs bardačokā vai bagažniekā.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests