Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Miscellaneous

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby Cleo » 11 Jul 2012, 08:28

Demix wrote:Mīļš paldies par nozīmīti ar Geišiņu un krūzīti ar manu puisīti Sirsniņu :samilejies: Paldies arī no mana drauga par magnētiņu ar stafiņiem :roze:
Paldies JUMS!


Zeva2 wrote:Vai ņufu bildes der ? un uz kurieni bija jasūta ? :huh: -es ar gribu magnētu ar savu suni :pastaiga:
Ņufiņu man pagaidām nav, varat sūtīt bildes ksenija-s@inbox.lv Paldies :-)


Rotija wrote:Man,piemēram,Ogrē bija savā ziņā nepatīkams pārsteigums,ka magnētiņus un nozīmītes ar maniem suņiem var jau sen iegādāties,bet man kā suņu saimniecei par to nebija pilnīgi nekādas informācijas.
Ja nemaldos, tad bildes tika ņemtas ar norunu, ka tiks izmantotas... Par audzētavas nosaukumu mums toreiz nebija runas, tādas lietas vajadzēja aprunat pirms, nevis pēc...
Es arī nesolīju, ka ziņošu kaut ko, ja vajadzētu, tad par to arī varētu sarunāt...

Rotija wrote:Man,piemēram,Ogrē bija savā ziņā nepatīkams pārsteigums
Līdz šīm visiem īpašniekiem bija tikai patīkams pārsteigums, atvainojos, ka mums tā sanāca :sarkstosa:


NARDICUM wrote:Jā, starp citu, piekrītu Rotija, droši vien būtu pareizi, ja uz uz produkcijas būtu šķirnes nosaukums (nu nepērk jau to tikai suņinieki) un audzētavas nosaukums.
Nozīmītes un magnētiņi nav tik lieli, lai to visu uzrakstīt (dažām šķirnēm ir ļoti garš nosaukums), tad nepaliks vietas bildei :jautri:


undd wrote:Es, piemēram, negribētu sev magnētu, vai nozīmīti, kas apcūkāta ar uzrakstiem
Es sev arī negribētu :jaa:

undd wrote:Jā, starpcitu, es ļoti labprāt beidzot saņemtu magnētiņu ar sava suņa foto, pretenziju par bildes izmantošanu man nav, pat ja tai nav virsū nekādi uzraksti, jo pati atļāvu sava suņa bildi izmantot, bet suvenīriņu par to gan gribētu
Labprāt atdotu Mārupē! :stiligs2:

Starp citu, vēlreiz liels liels paldies viesiem, kas atsūtīja bildes!!! :sirsninas2:
User avatar
Cleo
Puppy
Puppy
 
Posts: 194
Joined: 13 Jan 2010, 13:32

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby Rotija » 12 Jul 2012, 12:26

Cleo wrote:Es arī nesolīju, ka ziņošu kaut ko, ja vajadzētu, tad par to arī varētu sarunāt...


Man tas likās tikai pašsaprotami,ja par bilžu izmantošanu paziņotu. :huh: Kā tad citādi varētu tos bezmaksas paraudziņus dabūt bildes īpašnieks...?
No mūsu sarakstes es gan biju sapratusi,ka dēļ bilžu izmēriem,tās neder. Un tā kā par izmantošanu man neko nepaziņoja,saprotams,ātri vien to visu biju piemirsusi. Tapēc arī bija tāds suprise Ogrē,ka bildes tomēr ir izmantotas.
Visādi citādi - aksesuāri ir tiešām jauki un paldies par magnētiņiem un piespraudīti. :jaa:

p.s. par tiem uzrakstiem - man gan neliekas,ka audzētavas nosaukums būtu bildes ''apcūkāšana''. :sajucis:
Bet,ok,par to mēs nerunājām. Cleo, gaidiet PM. ;)
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby undd » 12 Jul 2012, 19:30

Rotija wrote:p.s. par tiem uzrakstiem - man gan neliekas,ka audzētavas nosaukums būtu bildes ''apcūkāšana''. :sajucis:


Es to ne tā biju domājusi :) Tikai domāju, ka, ja audzētava grib savu nosaukumu uz magnētiņiem, nozīmītēm utt utjp, tad nav nekādu problēmu atrast kādu apdrukas firmu, kas uztaisīs fiņķikus ar kādiem uzrakstiem vien audzētavai būs vēlme, jo tā ir audzētavas reklāma, kas attiecīgi arī maksā, ja vien audzētavai ar apdrukātāju nav cita noruna.
Es esmu cilvēks parastais un tāpēc, ja es gribu sev kādu šādu lietiņu, es to gribu bez uzrakstiem, vienkārši ar tikai suņa bildi virsū. Es, protams, spriežu tikai pēc sevis, tāpēc tas ir tikai mans subjektīvais uzskats, bet ja es neesmu kautkādas nebūt audzētavas piekritējs, atbalstītājs vai man nav konkrētas audzētavas suns mājās, nu nevajag man tos uzrakstus, tāpēc noteikti izvēlētos no uzrakstiem brīvu bildi ;) Ja gribētu ar uzrakstu, vērstos pie audzētavas ar vēlmi šādu suvenīru iegādāt.
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby seila » 14 Jul 2012, 21:10

Varbūt var kā redzēju tepat iepriekš ka ir ielikta bilde ar visiem magnētiņiem - varbūt var to izdarīt atkal un tad jau bilžu sūtītāji atpazīs savu suni un zinās vai ir izveidots magnētiņš vai cits suvenīriņš ar konkrēto suņa bildi...
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby Korland Rein » 14 Jul 2012, 21:39

Vienkāršākais variants: bilžu izmantotājs vienojas ar bilžu autoru(kas ir arī suņa saimnieks) par konstantu summu un lieta darīta. Talāk izmanto cik daudz bildes grib un cik ir pieprasījums. Otrs gadījums: ja bildes autors nav suņa saimnieks, arī suņa saimniekam ir jāprasa atļauja par viņa suņa bilžu izmantošanu, kas šajā gadijuma arī netika darīts attiecībā uz kādu citu rotveileru. Un tas surprise bija vairāku Korlandiešu saimniekiem, ja kas... 8-)
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby Creme de la Creme » 15 Jul 2012, 09:29

Manu ''bērnu'' saimniekiem arī bija ''pārsteigums'' kad ieraudzīja savu suņu bildes uz magnētiņiem. Tikai - šis pārsteigums bija manis sagatavots un cilvēki bija ļoti priecīgi (ja nemaldos, tad tajā izstādē momentā tika izķerti visi suvenīri). :samilejies: es bildes biju iesūtījusi jau sen un pat biju piemirsusi ka man pienākās kādi magnētiņi/piespraudes. Paldies Cleo par to, ka visu laiku bija vadājusi līdzi man domātos suvenīrus un vienā no izstādēm man tos atdeva! Un pat ja es tos nebūtu dabūjusi, man bija prieks par tok, ka tieši manu suņu bildes rotā kāda cilvēka ledusskapi. Pati arī esmu RUS pirkusi magnētus ar takšiem. Bez nekādiem uzrakstiem.
Ja man gribētos redzēt savas audzētavas vārdu uz magnētiem, tad es pati būtu veikusi šādu pasūtījumu. Lieki gan teikt, ka cilvēki bildēs tāpat atpazīst manus suņus :sarkstosa:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby Safohouse » 15 Jul 2012, 10:36

seila wrote:Varbūt var kā redzēju tepat iepriekš ka ir ielikta bilde ar visiem magnētiņiem - varbūt var to izdarīt atkal un tad jau bilžu sūtītāji atpazīs savu suni un zinās vai ir izveidots magnētiņš vai cits suvenīriņš ar konkrēto suņa bildi...

Laba doma!
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby Korland Rein » 15 Jul 2012, 14:15

CdlC, te neiet runa par audzētavas vārdu vai taml. Ja kāda audzētava šādā veidā velēsies pareklamēt konkrētus suņus, laikam jau pratīs vienoties par bilžu nodošanu kāda rīcībā apmaiņā pret kaut ko, kas savukārt interesē viņam. Te iet runa par to, ka nekas nav ziņots autoram un suņa saimniekam.
Iespējams, ka tev kaut ko piesolīja uzreiz, tātad - vienojās par bilžu izmantošanu, respektīvi arī par samaksu bartera veidā, pat vadāja magnētiņus līdzi. 8-) Tevi tas aopmierināja, jo viss notika tā ka tam vajadzētu būt.
Taču, ja kādam iedalīja dažus suvenīrus tikai tad, kad bilžu autors izstādē ieraudzīja kādu citu nopērkam piepsraudi ar sava suņa bildi un sāka interesēties no kurienes tāds suvenīrs radies. :jaut:
Kā noskaidrojās vēlāk, tad tā nebija pirmā izstāde, kur tirgoja šos suvenīriņus. Tapēc katram pašam spriest un zināt vai ir bijis sarunāts, vai ir dota atļauja vai ir pateikts, ka suvenīri uztaisīti un tiks arī tirgoti. Manuprāt šīs nav tās lietas, kas nebūtu jāizrunā un nebūtu par kaut ko jāvienojas. Vienam biznesiņš, otram patīkams pārsteigums, trešam izbrīns par to, ka nav ne par ko lietas kursā, kaut arī bildes sūtījis, tas neko neizsaka, mazums kam sūta bildes.... Un par visu to, saņem 3 suvenīriņus, no kuriem piespraude tiek pārdota par 1.55LVL/gb un magnētiņi par 2.85LVL/gb.
Es kā cilvēks no malas, kas uz neko vsp nepretendē, varu vnk pabrīnīties par to, kā tas viss notiek... :apstulbis: Man patika gan piespraudes, gan magnētiņi pat ļoti....kā tad man tas varētu vsp nepatikt, ja visi "izmantotie" roti ir Korlandieši! :samilejies:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby Creme de la Creme » 15 Jul 2012, 14:43

Ja jūs gribētu redzēt savu suni uz nozīmītēm un, iespējams, arī citiem suvenīriem, tad lūdzu man palīdzēt Saprotu, ka internetā var dabūt visu par velti, bet nu negribētu ņemt bez atļaujas...
Prasības bildēm:
- laba kvalitāte
- sunim uz bildes jābūt spilgtam savas šķirnes pārstāvim
- bez rokām, somām u.c.liekiem priekšmetiem.
Katram, kas ir ar mieru atļaut izmantot sava suņa bildes - nozīmīte dāvanā
Ja jums ir daudz kvalitatīvu bilžu, tad varētu runāt par apmaksu.
Jau iepriekš visiem pateicos! Mans e-mail: ksenija-s@inbox.lv



KR - es izlasīšu šo te un piedāvāju savu suņu bildes. Es iesūtīju samērā lielu bilžu daudzumu, kā arī atļāvu ņemt jebkuru bildi kurā redzami mani suņi (no bloga vai mājas lapas). Es pat nezināju īsti kuras bildes tiks ņemtas. Tāpat arī man nekas netika piesolīts. :jaa:
Protams - ņemt bildes bez atļaujas nav smuki. Bet ja bildes tika nosūtītas, tad pretenzijām nevajadzētu būt...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby Korland Rein » 15 Jul 2012, 14:56

Katram, kas ir ar mieru atļaut izmantot sava suņa bildes - nozīmīte dāvanā

Tas ir smieklīgi! Un pat neprasa komentārus! :stiligs2:
Ja jums ir daudz kvalitatīvu bilžu, tad varētu runāt par apmaksu.

Un kas ir šis?
Pie tam, ja bilžu autoram atbild, ka bilžu izmērs neder, tad autors saprot, ka bildes netiks izmantotas vai es pareizi spriežu vai arī man nav īsti labi ar loģiku?! :jautri:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby undd » 16 Jul 2012, 21:40

Man laikam ar nav īsti labi ar loģiku, jo, ja bilžu pieprasītājs ir konkrēti norādījis, kādam mērķim viņam bildes ir nepieciešamas, un bilžu/suņa īpašnieks pats labprātīgi ir bildes iedevis, tad kādā sakarā šobrīd ir pretenzijas? Jebšu bilžu devējs ir domājis, ka bilžu pieprasītājs izgatavos vienu vienīgu magnētiņu vai piespraudi ar konkrēta suņa bildi un nodos to suņa saimniekam?!
Es pieļauju, ka es iespējams kaut ko no šī pasākuma detaļām nezinu, bet pēc pēdējiem komentāriem man cepiena iemesls nav saprotams, jo kaut kā dumi sanāk - es palūdzu, pasaku, kāpēc man to vajag, man iedod, es izdaru un par to saņemu tomātus :jaut:
Jau no paša ievada tak skaidrs, ka bildes būs nepieciešamas autora lielākam vai mazākam biznesam nevis personīgai kolekcijai.

Creme de la Creme wrote:prieks par to, ka tieši manu suņu bildes rotā kāda cilvēka ledusskapi.


:par:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby Cleo » 16 Jul 2012, 23:00

Man liekas, ka mēs ar Rotiju jau visu aprunājām, es pat ieskatījos mūsu sarakstē tepat forumā, kur skaidri un gaiši rakstīju, ka bildes derētu nozīmītēm un magnētiņiem, bet krūzēm nē...

Korland Rein, kādas būtu tieši Jūsu pretenzijas vai prasības? Piedodiet, bet es nekādi navaru pārbaudīt kam pieder suns uz bildes... Es domāju, ka ar frāzi "jums pieder visas autortiesības" visu paskaidroju (ar to biju domājusi - gan bilde, gan suns pieder cilvēkam, kas atsūtīja bildi).

Korland Rein wrote:Un par visu to, saņem 3 suvenīriņus, no kuriem piespraude tiek pārdota par 1.55LVL/gb un magnētiņi par 2.85LVL/gb.
Prieks, ka tas nebija mans stends, jo man ir zemākās cenas :kanepe:

Creme de la Creme wrote:Protams - ņemt bildes bez atļaujas nav smuki. Bet ja bildes tika nosūtītas, tad pretenzijām nevajadzētu būt....
Paldies par atbalstu, es arī tā domāju :labipadarits:
Last edited by Cleo on 17 Jul 2012, 09:17, edited 2 times in total.
User avatar
Cleo
Puppy
Puppy
 
Posts: 194
Joined: 13 Jan 2010, 13:32

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby Safohouse » 17 Jul 2012, 07:25

Safohouse wrote:Un par visu to, saņem 3 suvenīriņus, no kuriem piespraude tiek pārdota par 1.55LVL/gb un magnētiņi par 2.85LVL/gb.
Prieks, ka tas nebija mans stends, jo man ir zemākās cenas :kanepe:

Cleo, jūs citējat mani- bet es to neesmu rakstījusi!!!! Labprāt, protams, saņemtu iepriekš minēto :meitenedejo: , ja man suņa bildes atzīs par izmantojamām. :)
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby Cleo » 17 Jul 2012, 09:19

Safohouse, izlaboju :jautri:
Jūsu bildes vēl gaida savu stundu :tikainesaki:
User avatar
Cleo
Puppy
Puppy
 
Posts: 194
Joined: 13 Jan 2010, 13:32

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby kaija » 17 Jul 2012, 10:23

undd wrote:Man laikam ar nav īsti labi ar loģiku, jo, ja bilžu pieprasītājs ir konkrēti norādījis, kādam mērķim viņam bildes ir nepieciešamas, un bilžu/suņa īpašnieks pats labprātīgi ir bildes iedevis, tad kādā sakarā šobrīd ir pretenzijas? Jebšu bilžu devējs ir domājis, ka bilžu pieprasītājs izgatavos vienu vienīgu magnētiņu vai piespraudi ar konkrēta suņa bildi un nodos to suņa saimniekam?!
Es pieļauju, ka es iespējams kaut ko no šī pasākuma detaļām nezinu, bet pēc pēdējiem komentāriem man cepiena iemesls nav saprotams, jo kaut kā dumi sanāk - es palūdzu, pasaku, kāpēc man to vajag, man iedod, es izdaru un par to saņemu tomātus :jaut:
Jau no paša ievada tak skaidrs, ka bildes būs nepieciešamas autora lielākam vai mazākam biznesam nevis personīgai kolekcijai.

Creme de la Creme wrote:prieks par to, ka tieši manu suņu bildes rotā kāda cilvēka ledusskapi.


:par:

Es ar biju aizmirsusi par visu šo projektu un ieraugot savu suni uz magnētiņa tā sapriecājos :aptracis: , ka man beidzot būs magnētiņš ar briāru un citiem ar. Man nu nemaz nav žēl, ka kādam no tā ir prieks un labums. Tiešām, ko var ņemties.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby Rotija » 17 Jul 2012, 10:27

Man cepiens bija par to,ka man netika paziņots,ka bildes IR izmantotas. Bet acīmredzot pēc šī teikuma
Cleo wrote:... skaidri un gaiši rakstīju, ka bildes derētu nozīmītēm un magnētiņiem, bet krūzēm nē...


man tas pašai bija jāizloba un pēcāk jāmeklē katrā izstādē,kur tos suvenīrus var paskatīties un saņemt savus bezmaksas paraudziņus.
Laikam mana kļūda... :sajucis: ,ka aizmirsu vispār par šādu lietu (savas bildes sūtu daudziem un lieku daudz kur) un nesiroju katrā izstādē pie pārdošanas stendiem.
Man tas liekas tikai pašsaprotami,ja pakalpojuma veicējs dod ziņu par darbiņa izpildi. ;)

Cleo, starp citu par tām cenām - drīkst tad uzzināt,kādas ir īstās? Jo tās,ko minēja Korland Rein, mums tika noziņotas no piespraudīšu pircējiem. :huh:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Jūsu suņa bildes - vai varētu izmantot?

Postby undd » 23 Jul 2012, 20:38

Saņēmu magnētiņu, paldies Cleo par ideju un radīšanu un donnai - tonnai par piegādi! Superīgais magnētiņš nu rotā ledusskapi manā darba kabinetā, bet cīnos ar savu ego un pieļauju, ka magnētiņš rotās tomēr manu mājas ledusskapi :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron