Kā Zviedrijā ar suņiem lielveikalos?

Miscellaneous

Kā Zviedrijā ar suņiem lielveikalos?

Postby paula » 27 Oct 2010, 09:44

Laiž, nelaiž? man šovakar vajadzēs ar suņiem jaunajā Galerijā Riga ieiet... jau nopētīju, ka zīmes ar suņiem uz durvīm nav-ne aizliedzošas, ne atļaujošas. Zinu, ka iestādījums pieder zviedriem... tad nu domāju, ka varbūt, ja sanāks saruna ar apsargu...labāk būt kursā par Zviedru uzskatiem šai jautājumā :)
Paldies!
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kā Zviedrijā ar suņiem lielveikalos?

Postby Robins » 27 Oct 2010, 10:07

Īsti neatceros, vai esam bijuši konkrēti lielveikalos, bet kopumā veikalos (piemēram H&M utmldz.) - pilnīgi bez problēmām. Neviens pat uzmanību nepievērš. Ikea gan laikam nevarēja...
Tikai nedaudz šaubos, vai šī informācija Tev dos kādu labumu (ja nu vienīgi apsargs būs zviedrs), kaut kādi īpašnieki varbūt arī ir zviedri, bet menedžments gan laikam vietējais. Pie tam, tā kā tiko tikai atvērās, šaubos vai ir jau formulēta nostāja šajos jautājumos, tāpēc visticamāk - saskaņā ar konkrētā apsarga ieskatiem.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Kā Zviedrijā ar suņiem lielveikalos?

Postby paula » 27 Oct 2010, 10:13

Es ar par šo domāju-ka nemetās apzvanīt visus priekšiniekus, jo nez, vai jau ir izdots rīkojums laist/nelaist suņus...
Interesanti-ka H&M laida, bet Ikea nelaida... tā teorētiski varētu būt pamats nelaist pārtikas nodaļā...bet, ja salīdzina drēbes un mēbeles-tak drēbēm lielāks risks, ka suns garāmejot kautko neatgriezeniski sabojās, nekā mēbelēm, manuprāt :viltigs:
Tomēr es gribu vēl pievākt statistiku katram gadījumam :)
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Kā Zviedrijā ar suņiem lielveikalos?

Postby čība » 27 Oct 2010, 10:28

Principā ja nav zīmes, vajadzētu varēt. T.i. nav aizliedzošu norādījumu, tātad drīkst.
Depo es neesmu redzējusi atļaujošu zīmi. Zviedrijā cik nu ievēroju tur esot, ar suņiem veikalos iet. Bet tur jau visi suņi labi audzināti :) Turklāt Zviedrijā sabiedriskais transports suņiem ir bez maksas... :aizsapnojusies: diez, pie mums kādreiz tā būs?
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kā Zviedrijā ar suņiem lielveikalos?

Postby paula » 27 Oct 2010, 10:32

Hmm...sabtrans.bez maksas-tas ir vērā ņemams fakts, daudz runā par nācijas attieiksmi pret suņiem ;) Sky&More ir atļaujošā zīme-sunīc zaļā aplītī un vēl welcome apakšā uzrakstīts... :)
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Kā Zviedrijā ar suņiem lielveikalos?

Postby Bafija » 28 Oct 2010, 12:23

Zviedrija ir Zviedrija, bet Latvija, ir Latvija. Zviedrijā es ar pūkainu haskiju vasaras vidū Brugerkingā ēdu un neviens pat uz manu pusi nepaskatijās. Varu tikai iedomāties, kas šadā gadījumā notiktu mūsu tēvzemē :hih:
Protams, ka būtu jauki, ja būtu...
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Kā Zviedrijā ar suņiem lielveikalos?

Postby Fency » 28 Oct 2010, 17:19

Man gan liekas, ka jaunā Galerija Rīga pieder itāļiem.
Pasaules bīstamākie zvēri ir cilvēki.
User avatar
Fency
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 13 Jan 2010, 19:39
Location: Rīga

Re: Kā Zviedrijā ar suņiem lielveikalos?

Postby čība » 28 Oct 2010, 17:26

Fency wrote:Man gan liekas, ka jaunā Galerija Rīga pieder itāļiem.


Itālijā arī suņi ir welcommēti vairāk vai mazāk visur :jaa:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kā Zviedrijā ar suņiem lielveikalos?

Postby OrlandoSeaHorse » 29 Oct 2010, 17:33

IKEA visur ir suņiem nedraudzīga. Varbūt tāpēc, ka tur ļoti ilgi jāstaigā un mazi bērni (1-2g.) lido brīvā lidojumā, tur jau pat cilvēkam tāpēc reizēm ir bīstami iet, kur nu vēl sunim. Kaut kā uzkrītoši vairāk kā citos jebkura profila veikalos. Es vienu no saviem svārkiem kādas 5 minūtes kratīju laukā, protams, cenšoties procesā pati neizģērbties.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests