Atziņas, pārdomas....

Miscellaneous

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 26 Jan 2010, 20:37

Nenobiedeejaat viss :lol: Dikti nav laika pagaidaam. Veelaak atkal kaut kas buus :)
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 01 Feb 2010, 13:47

Ne tikai Ziemassvētkos...

Ziemassvētki ir labo vārdu laiks.

Kad vēl gada laikā mēs cits citam pasakām tik daudz mīļa un laba kā šajās dienās? Kad vēl esam tik atvērti , saprotoši un piedodoši?

Daudzas sirdsdurvis ir plaši atvērtas, arī manas, un reizē ar sniegpārslām vējš var ienest gan nāvējošu aukstumu, gan svelmi. Sirdis liekam uz delnas un sniedzam pretī tādām pašām atvērtām sirdīm, vēlot sev un citiem ticēt, mīlēt, piedot un cerēt, ka esam to otru sirdi arī vērtuši maigāku, mīlošāku, draudzīgāku un drošāku par rītdienu.

Es sen vairs nebrīnos, ka labo vārdu ir tik daudz, jo tos krājam,krājam,krājam, lai tikai svētku brīžos palaistu kā palu ūdeņus pasaulē.

Un, kad esam sadevušies rokās kaut tikai caur labiem vārdiem, esam stiprāki, jūtamies bariņā.

Vēl ir laiks pateikt nepateikto, lai sirds ir brīva jaunai krāšanai. Tomēr varbūt vārdi jālaiž vaļā tajā brīdī, kad tie piedzimuši, ne tikai svētkos?
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 14:23

Daudziem akmeņiem esmu gājusi pāri,
Dažus tik tikko skārusi,
Bet pār citiem
Esmu arī kritusi....
Pati esmu dažreiz akmeņus sviedusi,
Arī uz mani ir mests.
Daži - lidojuši garām,
bet ir arī trāpīts -
Un tieši manos dvēseles logos!
Un tāpēc man brīžiem salst...
Un tomēr
Es eju caur pasauli jautra,
jūtos laimīga, brīva,
mīlu sauli, cilvēkus, jūru
un priecājos
ka esmu dzīva...
Jo -
Kas gan ir dažas izsistās rūtis
Pret visu manas dvēseles kvadratūru:)
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 14:31

Reiz dzīvojas puisis ar sliktu raksturu.
Tēvs viņam iedeva maisu ar naglām un teica,
lai puisis iedzen vienu naglu vārtu stabā,ikreiz,
kad zaudē pacietību vai strīdas ar kādu.
Pirmajā dienā viņš vārtu stabā, iedzina 37 naglas.
Nākamajā viņš iemācijās kontrolēt iedzīto
naglu skaitu, samazinot to ar katru dienu.
Viņš saprata, ka vieglāk ir kontrolēt sevi nekā dzīt naglas.
Beidzot pienāca diena,kad puisis vārtu stabā neiedzina
nevienu naglu.
Viņš aizgāja pie tēva,lai paziņotu viņam šo jaunumu. Tad tēvs teica puisim,lai tas izvelk vienu
iedzīto naglu katru reizi, kad viņš nezaudēs pacietību.
Beidzot pienāca diena, kad puisis varēja tēvam paziņot,
ka ir izvilcis visas stabā iedzītās naglas.
Tēvs aizveda dēlu līdz vārtiem un teica:
''Dēls, tu esi uzvedies lieliski, tomēr paskaties cik daudz caurumu ir palikuši vārtos.''
Vairs nekad tie nebūs tādi kā agrāk.
Kad tu ar kādu strīdies un sarunā nepatīkamas lietas,
tu atstāj viņam tādas pašas rētas, kā uz
vārtiem.
Vari ietriekt cilvēkam krūtīs nazi un pēc tam to izvilkt, bet tur vienmēr paliks rētas!
Un vairs nebūs svarīgi cik reizes lūgsi piedošanu.
Rētas paliks.
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 14:40

Es esmu cilveeks...

Es šodien ieguvu, bet nezinu, vai tas nav zaudējums.
Es šodien zaudēju, bet nezinu, vai tas nav brīnišķīgs ieguvums.
Es raudu par varbūt jau rīt smieklīgo, es priecājos, bet varbūt jau rīt pie manis steidz stindzinoša ziņa.
Un mana pārliecība varbūt ir visnožēlojamākie meli, bet manos melos rīt atradīs patiesību.
Es mīlu varbūt savu rītdienas ienīstamo, slogu un apnicību; es ienīstu to, kas, varbūt, vienīgais ir patiesības vērts.
Es esmu cilvēks. Es esmu pretruna. Un tieši tas ir pats cilvēciskākais.
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 14:46

Noskrandis mans žēlums,
nonēsāts mans prieks;
tāds es eju ļaudīs -
tīrais diedelnieks.

Izdilis mans lepnums,
apskretis mans kauns -
ne es esmu cildens,
ne es esmu ļauns.

Bez neviena smiekla
un bez asaras
tarbā līdzi nesu
senas vasaras.

Vienam dusmas lūdzu,
kas pār malām iet,
otram - mīlestību,
valkātu mazliet.

Bet tie labie ļaudis,
kam tā patīk dot,-
tie neviens vairs mani
pēkšņi nesaprot.

Nesaprot, kā cilvēks
var tik nabags būt,
ka neko, neko vairs
sevī neizjūt.
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 14:50

Nesen tika atvērts veikals, kur sievietes var izvēlēties un nopirkt vīru.
Pie ieejas ir veikala darbības noteikumi:
1.Jūs varat apmeklēt veikalu tikai vienu reizi; 2.Veikalā ir 6 stāvi, vīriešu kvalitāte uzlabojas ar katru stāvu; 3.Jūs varat izvēlēties jebkuru vīrieti no jebkura stāva, vai arī iet uz augstāku stāvu; 4.Nav atļauts atgriezties uz zemāku stāvu.
Pie pirmā stāva ieejas izkārtne - "Vīrieši, kuriem ir darbs". Sieviete izlasa un dodas uz otro stāvu.
Otrajā stāvā - "Vīrieši, kuriem ir darbs un kuri mīl bērnus". Sieviete dodas tālāk.
Trešajā stāvā -"Vīrieši, kuriem ir darbs, mīl bērnus un ir ļoti skaisti".
Izkārtne ceturtajā stāvā - "Vīrieši, kuriem ir darbs, mīl bērnus, ir ļoti skaisti un palīdz mājas darbos."
-Neticami! - iesaucās sieviete.-Man ļoti grūti noturēties! Bet viņa turpināja kāpt uz piekto stāvu.
Izkārtne piektajā stāvā -"vīrieši, kam ir darbs, kas mīl bērnus, ir pasakaini skaisti, palīdz mājasdarbos un ir ļoti romantiski."
Sievietei ļoti gribējās palikt šajā stāvā un izvēlēties sev vīru, bet viņa tomēr pārvarēja sevi un kāpa uz pēdējo stāvu.
Sestajā stāvā viņa izlasīja - "Jūs šajā stāvā esat 31456012 apmeklētāja.
Šis
stāvs ir tikai priekš tā, lai lieku reizi pierādītu, ka sievieti nav iespējams apmierināt. "
Paldies par mūsu veikala apmeklējumu!

Tieši pretī šim veikalam bija atvērts 6 tāvu Sievu veikals.
Pirmajā stāvā atrodas sievietes, kurām patīk nodarboties ar sexu.
Otrajā stāvā - bagātas sievietes, kurām patīk nodarboties ar sexu.
Bet augstāk par otro stāvu neviens vēl nav kāpis...
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 14:52

Reiz sen senos laikos kādā zemes nostūrī kopā sapulcējās visas cilvēka jūtas un īpašības.
Kad GARLAICĪBA bija jau trešo reizi nožāvājusies,
NEPRĀTĪBA ierosināja:
- Bet varbūt uzspēlējam paslēpes?
INTRIGA pacēla vienu uzaci:
- Paslēpes? Bet kas tā ir par spēli?

NEPRĀTS paskaidroja, ka viens no viņiem, piemēram, viņš pats būs spēles vadītājs. Viņš aizvērs acis un skaitīs līdz miljonam,
bet pārējiem šajā laikā ir jāpaslēpjas.
Tas, kuru atradīs pēdējo, būs nākamās spēles vadītājs.

ENTUZIASMS uzreiz paķēra aiz rokas EIFORIJU un sajūsmināti uzdejoja ar viņu. PRIEKS tā lēkāja, ka pat pārliecināja ŠAUBAS.
Vienīgi APĀTIJAI gan nekas un nekad nelikās pietiekami interesants,
un viņa atteicās piedalīties spēlē.
PATIESĪBA nolēma labāk neslēpties, jo viņu tik un tā galu galā atrod.
LEPNUMS paziņoja, ka šī ir pilnīgi muļķīga spēle un ka viņu vispār nekas cits kā tikai viņš pats neuztrauc.
GĻĒVULĪBA ne īpaši gribēja riskēt.
- Viens, divi, trīs... , - sāka skaitīt NEPRĀTS.
Pirmais noslēpās SLINKUMS, viņš vienkārši apgūlās aiz tuvākā akmens.
TICĪBA pacēlās mākoņos, bet SKAUDĪBA noslēpās TRIUMFA ēnā, kurš paša spēkiem uzrāpās paša augstākā koka galotnē.
CĒLUMS ļoti ilgi nevarēja noslēpties, katru vietu atdodams kādam citam,
jo vienmēr uzskatīja, ka katra no tām ir vairāk piemērota kādam no viņa draugiem.

Kristāldzidrais strauts – SKAISTUMAM.
Koka dobums – BAILĒM.
Tauriņa spārns kā patvērums SALDKAISLEI.
Vēja pūsma – tieši piemērota BRĪVĪBAI, un tā viņa arī nomaskējās par vienu saules stariņu.
EGOISMS atrada tikai sev vienam siltu un ērtu vietiņu.
MELI paslēpās okeāna dzelmē (lai gan patiesībā varavīksnē).
Bet KAISLE un VĒLME nolīda dziļi vulkāna krāterī.
AIZMĀRŠĪBA - pat neatceros, kur noslēpās, bet tas arī nav tik svarīgi.

Kad NEPRĀTS jau aizskaitīja līdz 999 999,
MĪLESTĪBA vēl joprojām meklēja, kur paslēpties,
bet visas vietas jau bija aizņemtas.

Un te pēkšņi viņa pamanīja burvīgu rozā ziedu krūmu un nolēma paslēpties tajā.

- Miljons, - noskaitīja NEPRĀTS un devās meklēt pārējos.

Pirmo viņš, protams, atrada SLINKUMU.
Pēc tam izdzirdēja, kā TICĪBA strīdas ar Dievu,
bet par KAISLI un VĒLMI uzzināja tāpēc, ka vulkāns nodevīgi vibrēja.
NEPRĀTS pamanīja SKAUDĪBU un saprata, kur slēpjas TRIUMFS.
EGOISMU pat nevajadzēja meklēt, jo vieta, kuru viņš bija izvēlējās,
izrādījās bišu strops, un bites, loģiski, izdzina nelūgto viesi.
Dodoties tālākos meklējumos, neprāts pienāca pie strauta,
nolēma veldzēt slāpes un pamanīja SKAISTUMU.
Bet ŠAUBAS sēdēja pie žoga un nevarēja izlemt, kurā pusē viņām noslēpties.

Un tā visi tika atrasti:
TALANTS – svaigā un kupli zaļojošā zālē,
SKUMJAS – tumšā alā,
MELI – varavīksnē (bet, ja godīgi, tad viņi slēpās okeāna dibenā).
Tikai MĪLESTĪBU nevarēja atrast.

NEPRĀTS to meklēja aiz katra koka, katrā strautiņā, katra kalna galā, un tikai visbeidzot nolēma paskatīties rozā ziedu krūmā.
Bet, līdz ko NEPRĀTS pašķīra malā zarus, tā izdzirdēja kliedzienu,
jo asie rožu dzeloņi savainoja MĪLESTĪBAI acis.

NEPRĀTS apjuka, nesaprata, ko darīt, sāka raudāt, lūdzās piedošanu un, savas vainas izpirkšanai, apsolīja, ka vienmēr būs viņas pavadonis.

Un, lūk, no tā brīža, kad pirmo reizi pasaulē tika spēlētas paslēpes...

MĪLESTĪBA kļuva akla un NEPRĀTS vienmēr ved viņu pie rokas...
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 14:55

Nevienu vairs neizbrīna frāze - Galvenais, lai viņš/a būtu kopts/a.
Tā nu šodien nolēmu paziņu lokā apjautāties, ko ar šo vārdu saprot vīrieši, attiecinot uz sievietēm un otrādi.
Rezultāts bija vienkārši grandiozs!
Tātad vīrieši par koptu sievieti uzskata:
.... Kopti nadziņi, ļoti labi izskatās tieši pieaudzētie, jo vienmēr ir vienādi, nekad nav nodrupusi krāsa un vīrieša acij tie esot ļoti tīkami. Nekāda vaina arī nav pieaudzētiem matiem un skropstām, ja tas ir veikts pie laba un profesionāla speciālista. Noteikti šī sieviete ir skaisti iesauļojusies, labi smaržo, apmeklē sporta klubu, vismaz pāris reizes nedēļā iet pie kosmetologa, liek maskas, veic sejas masāžu...Obligāti novaksēta, pie tam visās vietās, labi un gaumīgi ģērbta, ik pa brīdim aksesuāros parādās arī kāda labi pazīstama brenda zīme....
Tā vajag izskatīties koptai sievietei vīriešu skatījumā.

Kā redz koptu vīrieti mūsu sievietes:
....Galvenais, lai viņam būtu tīras drēbes un nagi, un ausis. Burvīgi būtu, ja katru rītu tiktu uzvilktas tīras un nesaplēstas, neizdilušas zeķes. Apakšveļu arī vajadzētu viņam katru dienu mainīt. To, kura jau 20 reiz bijusi mazgāta un pārmazgāta, vēlams tomēr izmest ārā. Vismaz kāds odekolons, nu vismaz kaut kāds! Mati? Ja tie ir, tad tos tomēr vajag arī mazgāt. Ak, jā un duša vismaz vienreiz dienā. Liekais apmatojums? Burvīgi būtu, ja vismaz no ausīm un deguna tas tiktu likvidēts, pārējo mūsu sievietes spēs pieciest un ar lepnumu sirdī uzskatīs šādu vīrieti par koptu.

Un ja man kāds tagad pateiks, ka sievietes nav pieticīgas, es varēšu mazliet histēriski viņam ieņirgt sejā :lol:
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 14:56

Lapsa apklusa un ilgi raudzījās uz mazo princi.
-Lūdzu... pieradini mani!- viņa teica.
-Labprāt,- atbildēja mazais princis,- bet man nav daudz laika. Man jāatrod draugi un jāiepazīstās ar daudz ko citu.
-Mēs pazīstam tikai to, ko pieradinām,- sacīja lapsa. Cilvēkiem vairs nav daudz laika neko iepazīt. Viņi nopērk pie tirgotāja jau visu gatavu. Bet, tā kā nav tirgotāju, kas pārdotu draugus, tad cilvēkiem vairs nav draugu. Ja vēlies draugu, pieradini mani!
-Kas tad jādara?- jautāja mazais princis.
-Jābūt ļoti pacietīgam,- atbildēja lapsa. Vispirms tu apsēdīsies zālē - tā patālak no manis. Es tevi uzlūkošu ar vienu acu kaktiņu, un tu neko neteiksi. Valoda ir nesaprašanās avots. Bet ar katru dienu tu varēsi apsēsties mazliet tuvāk...
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 15:00

Luugshana

Kungs, tu labāk zini par mani, ka laikam ritot, novecoju un kādu dienu būšu pavisam veca. Neļauj man kļūt par pļāpu un par visu vairāk pasargā mani no liktenīgajiem maldiem, ka katrā lietā un vietā man jādara zināmas savas domas.
Atbrīvo mani no neremdināmas vēlmes jaukties citu darīšanās. Liec man būt gādīgai, bet ne īgnai, liec izpalīdzēt, bet ne izrīkot. Žēl, protams, ka nevarēšu likt lietā savu gadu gadiem krāto gudrību, bet tu kungs zini, ka gribu saglabāt kaut pāris draugu. Pasargā mani no vēlmes iegrimt sīkumos. Dod man spārnus, lai uzreiz nonāktu pie lietas būtības.
Lūdzu žēlastību un pacietību, lai spētu uzklausīt citus runājam par savām slimībām, bet apzīmogo manas lūpas, lai es nebilstu ne vārda par savām sāpēm -drīz tās pieņemsies spēkā, un katru gadu aizvien pieaugs vēlme runāt par tām. Dod man spēku izciest tās.
Neuzdrošinos lūgt, lai tu uzlabotu manu atmiņu, tā vietā neliedz pazemību un aiztaupi pašpārliecinātību, kad tas, ko es atceros, ir pretrunā ar pārējo atmiņām. Neliedz man saņemt šo brīnišķo mācību, ka arī es varu kādreiz kļūdīties.
Sargā mani savā pieticīgajā maigumā. Negribu būt svētā - līdzās svētajiem reizēm grūta dzīve, bet taisnība ir tā, ka vecs, ķildīgs sievišķis ir Nelabā augstākais sasniegums.
Dod man spēku saskatīt labo lietās un cilvēkos, no kuriem tas ir vismazāk sagaidāms. Un palīdzi man, dievs, savā žēlastībā darīt to viņiem zināmu.

(Lūgšanas izcelsme nezināma, par to uzskata kādu 17.gs. dzīvojušu mūķeni).
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 15:05

Lai uzzinātu, cik iela nozīme ir vienam gadam,pajautā to studentam, kurš izkritis gala eksāmenā.
Ja gribi uzzināt cik vērtīgs ir viens mēnesis,pajautā māmiņai, kurai priekšlaikus piedzimis mazulis.
Lai zinātu cik vērtīga ir viena nedēļa, pajautā to nedēļas laikraksta izdevējam.
Lai uzzinātu cik vērtīga ir viena stunda, pajautā tiem kas iemīlējušies un gaida, lai viens otru ieraudzītu.
Lai uzzinātu cik vērta ir viena minūte,pajautā to kādam, kurš nokavējis savu vilcienu, autobusu vai lidmašīnu.
Lai zinātu vienas sekundes vērtību, pajautā to kādam kurš izdzīvojis nelaimes gadījumā.
Lai uzzinātu milisekundes vērtību, pajautā to kādam, kurš Olimiādē ieguvis sudraba medaļu.

Laiks nevienu negaida.

Būs vērtīgi, ja krāsi katru momentu, kas Tev dots...
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 15:11

Visnežēlīgāk cilvēks apkrāpj sevi –
Pats sacer pasakas un pats tām tic,
Pats, cita vietā solījumu devis,
Cer sagaidīt, ka tiks tas piepildīts.

Visneprātīgāk cilvēks māna sevi –
No ilūzijām namus paša rokām ceļ.
Tiem loga rūtīs ieliek rozā plēvi,
Bet durvīm priekšā klintsakmeni veļ.

Visnesaudzīgāk cilvēks izdzen sevi,
Kad svešu viedokli par uzraugu sev ņem,
Un tad pret kalnu tā kā klibu ķēvi
Viņš savu sirdsapziņu nomirt dzen.

Vislīdzjūtīgāk cilvēks žēlo sevi
Un likteni par noziedznieku sauc.
Jo kur tad ir tās puķes, kuras nevīst,
Kad vēja spārniem dienas garām trauc?

Bet kurš gan, cilvēk, rūpēsies par tevi?
Kurš tavu laiku īstā vietā liks?
Kurš tavā vietā realizēs sevi
Un kam gan prieks par tavu mūžu tiks?

Un tāpēc, cilvēk, neaizmirsti sevi
Un neļauj citam tavā vietā lemt,
Jo īsts ir tas, ko tu ar sirdi redzi,
Un paliekošs, ko var ar prieku ņemt!

Gunta Kraulere
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby irituska » 28 Mar 2010, 17:20

Tāds dienas teksts man šodien patrāpījās. Nevarēju nepadalīties :sirsninas2:

"A language isn't just a body of vocabulary or a set of grammatical rules. It is a flash of the human spirit, a vehicle though which the soul of a particular culture comes into the material world. And when we lose a language, we lose a vital element of the human dream."
(W.Davis)
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby OrlandoSeaHorse » 28 Mar 2010, 18:09

Jaaaa, un kad jaiemacas viena svesvaloda, tad tas nav tikai uzzinat, ka tai valoda sito lietu varda sauc. Reizem pat lauzt sevi, lai ieietu tai svesaja domasanas sistema, trakakais, ja ta liekas nepienemama un kaitinosa - jo vairak uzzini, jo vairak riebjas...
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 07 Apr 2010, 07:55

ES NOVĒLU TEV ...

" ... Es novēlu Tev MĪLESTĪBU !
Ne tādu, kas skan, kā „vispār pieņemta norma”, bet VAIRĀK - vairāk par to, ko spējam, vairāk par to, ko iedomājamies, vairāk par to, ko no mums „prasa” un vairāk par to, ko, šķiet, spējam dot. Vairāk par to, ko mēs uzdrošināmies.
Mīlestību dot un saņemt it visos tās izpausmes veidos – tas ir patiesi dzīves vērti."


Bet, lai Tu būtu spējīgs sajust, dot un saņemt mīlestību, gūstot no tās prieku un spēku savām cerībām un ticībai labajam, lai Tu spētu būt laimīgs, es novēlu Tev ATVĒRTĪBU !
ATVĒRTĪBU pār Tavām bailēm, aizspriedumiem un sāpēm. Tikai tad Tu spēsi saprast, ka nav tukšu vārdu starp tiem, kas Tev veltīti tiek, un ka tie vārdi, kas sāpina, bieži vien ir vispatiesākie. Tātad - atliek vien darbs ar sevi.
ATVĒRTĪBU, kas tiltus ceļ pāri Tavai neticībai, Tavām šaubām un sevis vai citu noliegumam. Tikai tad Tev radīsies LAIKS, ko veltām viens otram, atliekot malā savas problēmas, vēl nenokārtotās lietas, nepadarītos darbus. Laiks arī tiem citādajiem, kas pagaidām vēl atrodas šī tilta pretējā pusē.
ATVĒRTĪBU, kam nav raksturīgi šķirot. Jo daudzi vēl šaubās par to, vai klauni un draiskules maz ir spējīgi mīlēt ( viņi taču ir tik nenopietni un vienlaicīgi spēj mīlēt tik daudzus, ka tas šķiet pārāk nepiedienīgi un virspusēji ). Jo kādam vēl šķiet, ka mīlestība ir tikai tāda, kādu viņš savā prātā iedomājies, savos ideālos iztēlojies, skatā no malas ieraudzījis. Jo daudzi, noticot tam, ka mīlestības ( tās kristāltīrās, beznosacījuma, dievišķās ) šeit uz zemes nav, atveras vienīgi pret debesīm, vienīgi Dievam; kamēr cilvēki, reizēm pat paši tuvākie, paliek ārpusē, aiz nepiejamības sienas ( jo tā šķiet piedienīgāk un drošāk ).
ATVĒRTĪBU, kas Tevī ienāk jau šodien, šobrīd un šajā mirklī. Kas ienāk kā aprīļa pali krāčainā upē, pārgalvīgi mutuļojot un drosmīgi izšķaidot Tavas nepiejamības ledus bruņas. Tavs pavasaris iet rokrokā ar mīlestību.
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 07 Apr 2010, 08:06

Sekojošais nav mana prāta izdomājums, bet zināma patiesība visā tajā slēpjas...

Pirms tu runā, pajautā sev, vai vārdi, kurus tu gatavojies sacīt, ir patiesi, laipni, vajadzīgi, un vai tie kādam palīdzēs. Ja atbilde ir nē, tad varbūt labāk ir atstāt tos nepateiktus...
Reizēm viens vienīgs vārds var sagraut ģimeni, atņemt pēdējo cerību uz izveseļošanos. Bet reizēm vārds var patiešām radīt brīnumus. Tas var izdziedināt bezcerīgi slimu cilvēku, piešķirt dzīvei jaunu jēgu.
Vispirms, pašu tuvāko cilvēku vidū, mēs vārdos izsakām viens otram mīlestību un pēc tam ar to dzīvojam. Vai mēs uzturam spēkā savus vārdus, vai ar laiku tie it kā pazūd?
Mums ir dota iespēja katru jaunu dienu iesākt ar vārdu vai vārdiem, stiprinot un uzturot savos tuvākajos ticību un arī prieku par mūsu attiecību stiprumu.
Galvenais apkārtējās pasaules radīšanas un pārveidošanas instruments ir mūsu domas. Turklāt pozitīvās, radošās domas veido labvēlīgas situācijas mūsu dzīvē, bet negatīvās, postošās domas rada slimības un ciešanas. Viss, kas ar mums notiek, pilnībā atbilst mūsu domām un tēliem, un mūsu vārdiem.
Cilvēka likteni var mainīt tajā un tikai tajā gadījumā, ja pats cilvēks kļūst par sava likteņa noteicēju. Bet, lai tā notiktu, viņam vispirms jāuzņemas atbildība par savām domām.
Domas – tā ir apbrīnojama un neparasta Visuma enerģija, ko rada Cilvēks.Vārds – tā ir domas apskaņošana. Darbs – tā ir materializēta doma.
Ar valodu mēs veidojam savu pasauli. Katram cilvēkam ir burvju nūjiņa – VĀRDS. Un visi cilvēki to izmanto. Kāds ar tā palīdzību pārveido savu dzīvi un palīdz apkārtējiem. Citi – rada slimības sev un apkārtējiem, „nobur” un apvārdo.
Īstajam vārdam ir jāatskan īstajā brīdī un īstajā vietā. Bet tieši tas jau arī nav tik vienkārši. Un ne vienmēr cilvēks var to izdarīt. Ir vajadzīga sirdsdomu skaidrība un jūtu atklātība. Svarīgi ir tas, kas slēpjas aiz katra vārda. Svarīgi ir tēli un jūtas.
Katrā cilvēkā ir apslēptas visas Visuma enerģijas. Viņā ir Radošie, Postošie un Līdzsvarotie spēki. Tie ir arī Dabā. Postošos spēkus cilvēks ir nosaucis par tumšo pusi, bet radošos – par gaišo. Līdzsvarojošos spēkus par Harmoniju vai Saskaņu. Visas šīs enerģijas ir dzīvībai nepieciešamas. Katra savā veidā. bet cilvēks jau kopš dzimšanas vada Visuma spēkus.
Tāpēc uzrunājot cilvēku (jebkurā veidā – mutiski, rakstiski vai citādi), jāvēršas pie viņa „ES” Gaišās un Harmoniskās puses. Tumšo pusi gluži vienkārši vajag ignorēt. Tad postošie spēki „strādās” tikai harmonijas un radīšanas labā.
To var izdarīt tikai tajā gadījumā, ja paši būsim harmoniski cilvēki un mūsu domas būs gaišas. Galvenais – nemelot. Jābūt godīgiem un vispirms pret sevi. Jāuzņemas atbildība par katru savu vārdu.
Katrs cilvēks ir burvis. No viņa sirdsdomu skaidrības ir atkarīgs tas, vai viņš ir labs vai ļauns. Dāvā laimi vai sagādā bēdas. Gan vienā, gan otrā gadījumā mehānisms ir viens un tas pats.
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby sansanich » 19 Apr 2010, 09:29

Dievs, ļauj man uzņemt ar mieru

Lietas, ko nespēju mainīt,

Un drosmi dod mainīt, kas maināms,

Un gudrību - atšķirt šīs lietas
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby irituska » 31 Aug 2010, 16:06

Re, ko uzgāju:

"Virs karaļa kroņa ir mākoņi visiem.."

:samilejies:
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Atziņas, pārdomas....

Postby Demiana » 18 Dec 2014, 09:47

Raksts, kurā vairums šeit mītošo var attiecināt uz sevi :

Attiecības izsūc enerģiju - suni mīlu vairāk nekā cilvēkus. Vai esmu briesmone?

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/173917/attiecibas-izsuc-energiju---suni-milu-vairak-neka-cilvekus-vai-esmu-briesmone?utm_source=delfi&utm_campaign=portal&utm_medium=newsbox
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests