"DEPO"

Miscellaneous

"DEPO"

Postby siicis » 18 Jan 2010, 11:13

Tēmu neatradu, bet gribēju uzjautāt vai tajā Depo, kas ir uz K. Ulmaņa gatves ir arī ZOO nodaļa ar barībām? Mums konkrēti interesē vai ir Acana sport tur nopērkama, jo līdz Berģiem no Jūrmalas ir tāds "maziņš" gabaliņš ko braukt ;)
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: "DEPO"

Postby Ieva S. » 18 Jan 2010, 11:37

cik zinu, nav. Sen gan neesmu bijusi tani veikala.
User avatar
Ieva S.
Baby
Baby
 
Posts: 23
Joined: 18 Jan 2010, 11:11
Location: Riga, Latvia

Re: "DEPO"

Postby maksis » 18 Jan 2010, 12:34

siicis
Diemžēl ne. Kā jau vecajā tēma tika rakstīts, Ulmaņa gatves veikals vnk ir pārāk mazs, tur nav vietas pilnvērtīgai zoonodaļai.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: "DEPO"

Postby siicis » 18 Jan 2010, 13:38

maksis wrote:siicis
Diemžēl ne. Kā jau vecajā tēma tika rakstīts, Ulmaņa gatves veikals vnk ir pārāk mazs, tur nav vietas pilnvērtīgai zoonodaļai.


Ok skaidrs, paldies maksis ;)
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: "DEPO"

Postby moshkis » 24 Oct 2010, 16:38

Sakiet vai tagad ejot uz Depo obligāti jāvelk uzpurnis?
Lai vai kā mēs tur vairs nebūsim klienti pēc ļoti laipna apsarga... :ieraujpoda:
Image
User avatar
moshkis
Puppy
Puppy
 
Posts: 301
Joined: 13 Jan 2010, 22:56
Location: Rīga, Cēsis. t.nr. 28486759

Re: "DEPO"

Postby maksis » 24 Oct 2010, 17:16

moshkis
Es ļoti priecātos, ja te vai uz PM man tiktu atsūtīts precīzs situācijas apraksts ar konkrētā veikala adresi un apsarga vārdu. Ja vārdu nepiefiksējāt - notikuma laiku, pēc kura var mēģināt šo uzzināt.
Par incidentu jebkurā gadījumā atvainojos DEPO vārdā.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: "DEPO"

Postby paula » 24 Oct 2010, 17:24

Mēs regulāri šopingojam Krasta ielas un Berģu DEPO, suņi bez uzpurņiem sēž ratos, un nekad neviens neko nav aizrādījis ;)
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: "DEPO"

Postby moshkis » 24 Oct 2010, 17:24

maksis wrote:moshkis
Es ļoti priecātos, ja te vai uz PM man tiktu atsūtīts precīzs situācijas apraksts ar konkrētā veikala adresi un apsarga vārdu. Ja vārdu nepiefiksējāt - notikuma laiku, pēc kura var mēģināt šo uzzināt.
Par incidentu jebkurā gadījumā atvainojos DEPO vārdā.


ko ko bet nu vārdu gan piefiksēju... jums PM
Image
User avatar
moshkis
Puppy
Puppy
 
Posts: 301
Joined: 13 Jan 2010, 22:56
Location: Rīga, Cēsis. t.nr. 28486759

Re: "DEPO"

Postby moshkis » 24 Oct 2010, 17:32

paula wrote:Mēs regulāri šopingojam Krasta ielas un Berģu DEPO, suņi bez uzpurņiem sēž ratos, un nekad neviens neko nav aizrādījis ;)

kā teica apsargs, mums redz neesot klēpjsunītis, ka varam mierīgi staigāt bez uzpurņa...
Image
User avatar
moshkis
Puppy
Puppy
 
Posts: 301
Joined: 13 Jan 2010, 22:56
Location: Rīga, Cēsis. t.nr. 28486759

Re: "DEPO"

Postby maksis » 24 Oct 2010, 17:55

moshkis
Ja suns ir draudzīgs un labi audzināts, drīkstat. Pilnīgi noteikti. ;)
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: "DEPO"

Postby Laura » 24 Oct 2010, 18:52

Zobenzobu Rēzija arī šodien bija DEPO. Iepirkt tulpju sīpolus, ja kas. Sunītei oža laikam izcila - kā no durvīm gāja, tā līdz smirduļu stendam aizgāja... Tālāk vilku pa zemi.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: "DEPO"

Postby madja » 24 Oct 2010, 19:03

Laura - sāku lasit Tavu tekstu un pēc savas loģīkas padomāju vispirms,ka suns aizvilcis uz sīpolpuķu stendu - pagājušoreiz Depo ,ja neskaita "mamm,mamm,gribu kāmīti", tad sīpolpuķu iepakojumi izraisīja vislielāko interesei no Frīdas puses

runājot par Depo, mēs laikam tomēr ar suni tikai Berģos apgrozijušās esam, nevarētu but tā,ka tajā visvairāk "piesuņo" un tāpēc ir tik sakarīga attieksme no personāla un pircējiem? (šonedēļ bija pirmā reize,kad viens apmeklētājs izgāza uz mums žulti par to,ka sunim nav uzpurņa un atteicās ticēt,ka tādu nevajag)
varbūt Moshka gadījumā bija jauns apsargs,kas nebija informēts par suņu velkomēšanu ? nav jau tā,ka visas Depo pardevējas ģībst no laimes Frīdu redzot tā,kā zoonodaļā. varbūt kādam tomēr arī ir bail, paliels tomēr tas zvērs Moshkim un atlētisks.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: "DEPO"

Postby BaibaB » 24 Oct 2010, 19:56

pilnīgi neticas, ka DEpo vēl ir kāds personāla darbinieks, kurš nezina, ka suņi šajā veikalā ir vismaz jāpiecieš, ja ne velkomēti :D
es esmu bijusi ar cvergu un mitelšnauceru reizē, ar miteli un miteli gan vēl neesmu uzdrošinājusies. parasti Berģos un Ulbrokā. ja nu kādreiz kāds nošņaukājas mūsu virzienā, tad tikai kāds nervozāks pircējs, personāls nekad. kad pirms mēneša biju ar Taru, kura nav tas laipnākais zvērs pret pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem, viņa mierīgi ļāva pārdevējai ap sevi ņemties, mērīt kaklasiksnu, vienu, otru, viņai pilnīgi nebija iebildumu.
P.S. jā, visi mani šnauceri vienmēr precīzi aizvelk mani uz to jauko stūrīti, kur ir žurciņas, putniņi, pelītes.... viņi pilnīgi trīcēdami ņemas gar būriem un nesaprot, kāpēc nevar tikt klāt tiem jaukajiem medījumiem. un ja es pagriežos un aizeju uz kādu citu nodaļu, suņi pēc neilga laika mani aizvelk atpakaļ uz zoonodaļu, atpakaļ pie žurkiem.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: "DEPO"

Postby La-lā » 24 Oct 2010, 20:51

Es aizvakar biju Ulmaņa gatves Depo un barības tur bija.
Neieskatījos kādas, bet RC noteikti.
User avatar
La-lā
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1046
Images: 4
Joined: 28 Jan 2010, 12:48
Location: Rīga

Re: "DEPO"

Postby Demix » 24 Oct 2010, 21:05

Laura wrote:Zobenzobu Rēzija arī šodien bija DEPO. Iepirkt tulpju sīpolus, ja kas. Sunītei oža laikam izcila - kā no durvīm gāja, tā līdz smirduļu stendam aizgāja... Tālāk vilku pa zemi.

Priekš Rēzijas,tas normāli :kanepe:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: "DEPO"

Postby Laura » 24 Oct 2010, 21:40

Demix, nesmejies! Rēzija ir jau socializēta - bija stacijā, Centrāltirgū, DEPO, visos vietējos veikalos (Viņai īpaši patīk diennaktnieks, kur tante visas iestāvējušās desumaizes mazām Rēzijām izbaro). Ne vienmēr velkas pa zemi...

Bet par sīpolpuķēm stāsts ir cits - tās Berģu DEPO ir tieši pretī smirduļu stendam, tā kā mums bija pa ceļam.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: "DEPO"

Postby Gabo » 25 Oct 2010, 08:09

Es ar savu bullīšmeitēnu parasti apmeklējam Berģu Depo, personāls vienmēr laipns vai neitrāls. Negatīvu komentāru drīzāk izdzirdēsim no pircējiem :)
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: "DEPO"

Postby Lenochkins » 27 Oct 2010, 21:17

Mani sunji "izaugushi" Bergu DEPO :) Mus jau tur pazist pa gabalu, un, protams, sunji ka pirmo apskata smirdeklishu stendu :) Bija pat viens onka no pircejiem, kurs par Aziju vaicaja-"tas tachu azavaks, vai ne ?" bija patikami ka cilveki atpazist skirnes :)
Lenochkins
Puppy
Puppy
 
Posts: 245
Images: 2
Joined: 15 Jan 2010, 13:23

Re: "DEPO"

Postby Elbe » 27 Oct 2010, 22:24

Mēs regulāri apmeklējam Lubānas ielas DEPO. Arī Berģos esam bijušas. Vislabākās atsauksmes. Meitenes vienmēr piesakās palīdzēt, ja kaut ko nevaru salasīt, un Mišeli jau laiž praktiski visur - tak mazs pūkudupsītis. Visiem patīk un nav jābaidās. Arī takšuks Amors tiek apkalpots labā līmenī. Mums vislabāk patīk dārza nodaļa, kur stādi un puķes. Takšukam - kokmateriālu nodaļa :hih: Vienīgais, kas nepatīk, ir tās asās metāla redeles pie durvīm un pašas vārstošās durvis, jo tās Misi "neredz" un taisās ciet taisni tad, kad caca ir pārvarējusi redeles un brīdi apdomā, vai ir vērts iet tālāk. :jaut:
Bet Acana barība , manuprāt , tur ir.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: "DEPO"

Postby Gabo » 28 Oct 2010, 08:19

Berģu Depo redzēju Acana barību :)
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests