"DEPO"

Miscellaneous

Re: "DEPO"

Postby zuzezu » 28 May 2013, 19:27

Šodien bija visai netīkams piedzīvojums Valmieras DEPO, ko visu laiku uzskatīju par suņiem draudzīgu veikalu. Esmu bijusi ar suni tur arī agrāk, bet šodien gandrīz viss apkalpojošais personāls metās mums virsū ar aizrādījumiem, lai gan suns uzvedās mierīgi, darbalaiks gāja uz beigām un veikalā nebija daudz cilvēku. Apsargs pienāca un pieprasīja sunim uzpurni. Ja varot paņemt klēpī, tad nevajagot, bet nu vispāt TĀDIEM suņiem vajagot uzpurni! Mums ir bulka.
Tāds viņiem esot rīkojums no augšas, jo veikalā nākot arī bērni un kas būšot, ja kāds gribēšot suni papaijāt.
Lai nebūtu turpmāk pārpratumu - vai Depo tagad suņi drīkst ienākt tikai uzpurņos?
User avatar
zuzezu
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 13 Jan 2010, 13:52

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: "DEPO"

Postby maksis » 28 May 2013, 22:08

zuzezu
Paldies par info! Kādus tik brīnumus dažreiz nevar uzzināt :velnins:
Protams, nekādi noteikumi attiecībā uz suņiem DEPO nav mainījušies - labi audzināti, draudzīgi suņi var nākt neatkarīgi no izmēra un šķirnes.
Par konkrēto gadījumu info nosūtīju pēc piederības.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: "DEPO"

Postby magnola » 29 May 2013, 07:06

Mums tieši tāds pats nepatīkams piedzīvojums bija Lubānas ielas Depo (tas bija vēl ziemā, vairāk neesam braukuši), mums ir stafs. Arī bijām neilgi pirms slēgšanas, cilvēku mazs, bet apsargi piekasījās un prasīja: "Vai ta šitādiem uzpurni nevajag uzvilkt?" Toreiz tā apmulsu, atcirtu-"ka nē nevajag", jo parasti bijām ļoti Welkomēti, visi smaidīja, zoo nodaļa suneni lutināja, vienmēr nesām mantiņu zobos līdz kasei.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: "DEPO"

Postby NARDICUM » 29 May 2013, 11:00

Plānoju tuvākajās dienās apmeklēt Liepājas DEPO ar sīksuni, lai nopirktu kaut ko no amunīcijas, diez vai mūs tur iekšā laidīs?
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: "DEPO"

Postby maksis » 29 May 2013, 11:15

NARDICUM wrote:Plānoju tuvākajās dienās apmeklēt Liepājas DEPO ar sīksuni, lai nopirktu kaut ko no amunīcijas, diez vai mūs tur iekšā laidīs?


Protams, nekādi noteikumi attiecībā uz suņiem DEPO nav mainījušies - labi audzināti, draudzīgi suņi var nākt neatkarīgi no izmēra un šķirnes.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: "DEPO"

Postby čība » 29 May 2013, 12:05

Mja, man Depo nekad nav bijuši nepatīkami pārsteigumi, kaut gan suns ta liels un ne pēc kādas "lapočkas" neizskatās. Dažreiz kāds apmeklētājs kaut ko ir noburkšķējis, bet lielākoties visi pozitīvi :)
Tiesa gan mēs visbiežāk iegriežamies Berģu Depo.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: "DEPO"

Postby ingo » 29 May 2013, 12:22

NARDICUM wrote:Plānoju tuvākajās dienās apmeklēt Liepājas DEPO ar sīksuni, lai nopirktu kaut ko no amunīcijas, diez vai mūs tur iekšā laidīs?


Nav nekad bijušas Liepājas Depo problēmas ne ar punduršpicu, ne vilku špicu :jaa:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: "DEPO"

Postby ingo » 29 May 2013, 12:27

čība wrote: Dažreiz kāds apmeklētājs kaut ko ir noburkšķējis, bet lielākoties visi pozitīvi :)


Nesen uz Greisu noreaģēja gadus...varbūt 8 veca meitene, dusmīgi sakot mammai- paskaties suns veikalā!!! Uz ko mamma mierīgi atbildēja- bet tu paskaties, cik tas suns labi uzvedas :flirts:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: "DEPO"

Postby Creme de la Creme » 29 May 2013, 13:02

ingo wrote:
čība wrote: Dažreiz kāds apmeklētājs kaut ko ir noburkšķējis, bet lielākoties visi pozitīvi :)


Nesen uz Greisu noreaģēja gadus...varbūt 8 veca meitene, dusmīgi sakot mammai- paskaties suns veikalā!!! Uz ko mamma mierīgi atbildēja- bet tu paskaties, cik tas suns labi uzvedas :flirts:

Suns droši ka uzvedās labāk par to bērnu :kanepe: Nu par mūsējo noteiki ka labāk! :jautri:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: "DEPO"

Postby peecis » 29 May 2013, 14:00

es Ulmaņgatves depo arī esmu saņēmis aizrādījumu par uzpurņa neesamību, kaut arī suns bija pavisam mierīgs. Atvainojos un padomāju, ka mainījušies noteikumi.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: "DEPO"

Postby lauva » 12 Jul 2013, 01:15

Liepaajas DEPO es pat ar rotveileru esmu bijusi un attieksme normaala,it sevishkji zinot liepaajnieku attieksmi pret rotinjiem peedeejaa laikaa, biju paarsteigta,ka mums neko, neko neaizraadiija.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: "DEPO"

Postby Sympathy » 15 Jul 2013, 15:58

Mēs ari varam slavēt Berģu DEPO, tur pirkām mīksto uzpurni, no sākuma bez suņa, to palika ārā pieskatīt Mamma, un kad prasiju kasierei par izmēriem, viņa laipni teica ,ka suni var ievest iekšā uzmērīt, to arī darījām pie pašas kases , un visi apkārtējie bija priecīgi :D mums patika! :samilejies:
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: "DEPO"

Postby agrita » 18 Dec 2013, 19:48

Kā berģu Depo tgd ir ar rozg siksnām? Liela izvēle? Varbūt, kāds ir skatījies pēdējā laikā. Sīkajai gribu pavadu iepirkt, bet negribu braukt pāri visai Rīgai, ja nav tur nekā :pastaiga:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: "DEPO"

Postby Fetch » 18 Dec 2013, 23:36

Nav, es tur biju vakar.
...Beauty without Vanity,
Strength without Insolence,
Courage without Ferosity,
and all the virtues of Man without his Vices...
Fetch
Baby
Baby
 
Posts: 73
Joined: 23 Mar 2010, 20:39
Location: Rīga

Re: "DEPO"

Postby agrita » 19 Dec 2013, 22:28

:asaras:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: "DEPO"

Postby ievish » 20 Dec 2013, 09:07

agrita, Dreiliņos vēl šis tas no izpārdodajām rogz siksnām ir redzēts. Varu uzmest aci šodien.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: "DEPO"

Postby agrita » 21 Dec 2013, 15:10

Paldies ievish
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: "DEPO"

Postby julika » 23 Dec 2013, 07:37

Biju svētdien Berģu DEPO - viss stends pilns ar Ezydog, Rozg gan nemanīju.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: "DEPO"

Postby agrita » 16 Jan 2014, 17:27

Gribēju izteikt komplimentu Depo.


Visu cieņu Berģu Depo zoopreču nodaļas pārdevējai. Kamēs es izvēlējos kuru mantu ņemt, noklausījās sarunu. Atnāca sieviete un vīrietis(ar garīgu atpalicību), stāstot, ka pieklīdis šiem kucēns, kuru grasās paturēt. Prasīja pārdevējai par mantiņām, kuras patīk kucēniem. Pārdevēja izstāstija katras plusus, mīnusus. Pastāstīja par smirduļu bonusiem (nesagrauzta māja), kā arī vēl deva padomus, ko darīt caurejas gadījumā(par ogli, linex utt.), par barošanu. Sanāca konsultācija par kucēnu labāka nekā pie daža laba veta. Arī pret vīrieša jautājumiem izturējās pacietīgi un laipni visu izstāstīja (tas man profesionālais kretīnisms, tapēc laikam arī tur sastingu un noklausījos). Visus cieņu Depo
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: "DEPO"

Postby Torijs » 19 Feb 2014, 22:41

Julika, Agrita, vai kāds cits zinātājs :) -kā Depo šobrīd ar matraču klāstu? Dažus gadus atpakaļ, kad tur biju,-izvēle bija ļoooti liela. Tā speciāli negribās pērties 140km pa lieko. "apsolīju" savam lielajam puisim 10 gadu jubilejā jaunu, smuku matraci, bet internetveikals, kurā pasūtīju "uzlicis ignoru" :lamajas:
Gribētos šāds:
http://www.happypets.lv/products/lv/70/ ... x-W70.html
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron