Meklējam aukli sunim!

Miscellaneous

Meklējam aukli sunim!

Postby irituska » 15 Feb 2010, 12:10

Tātad, kā jau parasti, viss pār mūsu galvām nāk reizē .

Meklēju aukli pusgadu vecam taksim vārdā Makarons šajā nedēļas nogalē - no 20. datuma rīta līdz 21. datuma pēcpusdienai, jo man diemžēl ir jābrauc uz bērēm.
Otru suni laikam ņemšu līdzi, jo zināmu apsvērumu dēļ nevēlos viņu atstāt kopā ar Makaronu, bet šī brauciena dēļ arī negribu pārcelt ilgi plānoto sterilizāciju meitenei.
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby kepinas » 15 Feb 2010, 13:30

Sveiki, neatradu kur personīgi ar jums sazināties, bet ja nu vēl aktuāli - tad atrakstiet uz kepinas@inbox.lv, lūdzu, aizsūtīšu jums ziņas kas es esmu. : )
kepinas
Baby
Baby
 
Posts: 12
Joined: 13 Feb 2010, 22:37

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby paula » 22 Feb 2010, 22:19

Mums arī ir SOS problēma-esam palikuši bez mūsu plānotās "suņu aukles" :nagi:
Varbūt starp jums ir kāds, kurš ir ieinteresēts uzņemt manu "melno" kompāniju no piektdienas vakara līdz svētdienas pusdienlaikam? Precīzāk-26.februāra ~19:00-28.februāra ~ 14:00 .
Melnā kompānija-7 mēn.vecs taksītis un 4 mēn.vecs cvergšnaucers, abi pagalam draiskulīgi puikas.
Varbūt pazīstat kādu cilvēku (skolnieku, pensionāru?), kas dzīvo Grīziņa rajonā, un būtu ieinteresēts iemēģināt roku 2 suņu sadzīvē?
Nekādu sevišķi augsto prasību mums nav-galvenais, lai cilvēks labs :D Lai spēj nodrošināt suņiem drošu vidi, neaizmirst izvest ārā nokārtoties, un iedot pusdienas.
Priecāsimies arī par piedāvājumu no kādas saimniecības, kurā jau ir suns/-ņi, tad citreiz labprāt izlīdzētu līdzīgi ;)
Ļoti gaidīšu privātās ziņas :aizsapnojusies:
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby paula » 23 Feb 2010, 00:54

Pateicoties šim burvīgajam forumam aukli jau esam atraduši :dzimene:
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby paula » 23 Mar 2010, 18:25

Es joprojām esmu savas suņu " aukles" meklējumos. Pie Lauras bija superjauki, bet 60 min brauciens vienā virzienā nebija superjauki :(
Darbiņš neregulāri brīvdienās, nav grūts, bet atbildīgs. Meklējam Grīziņklana rajonā dzīvojošu " aukli" savam takšelim-8 mēnešus vecam, foršam, mīļam suņupuikam. Suns nav agresīvs, bet ir aktīvs un dzīvespriecīgs. Klausa komandas atbilsoši savam vecumam. Auklēšana pie Jums mājās-paši aizvedīsim šurpu, turpu, nodrošināsim ar pārtiku, utt. Nekas daudz nav jādara-vien jāatcerās rezi 3/4 stundās izvest sunci nokārtoties un 3x dienā pabarot, nav visu laiku ar viņu jāņemās, var arī nebūt mājās starplaikos starp nokārtošanos. Auklēšana nepieciešama brīvdienās-būs reizes, kad abas brīvdienas, būs, kad vienu, vai nevienu. Pirmā reize jau šosvētdien no 9:00 līdz 19:00. Piedāvājums nederēs cilvēkam, kas domā suni disciplinēt ar fizisku vardarbību.
Vai patiesi Jums kādam Grīziņkalnā nedzīvo kāda jauka pensionāre, vai skolnieciņš-suņumīlis, kam patiktu šāds brīvdienu īsināšanas pasākums?
Priecātos par ilgu sadarbību, lai suņuks iemantotu sev vēl vienu labu draugu.
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby Ezis » 24 Mar 2010, 13:44

paula
Ne gluži par tēmu, bet - kāpēc suns tik bieži jāved laukā? Manuprāt, šis varētu būt iemesls kādam potenciālajam pieskatītājam (pat ar suni) atteikties, jo pieaudzis suns parasti iztiek ar 2 kārtīgām pastaigām dienā. :flirts:
p.s. un cik par tādu darbiņu var saņemt?
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby OrlandoSeaHorse » 24 Mar 2010, 15:50

Ezi, tam sunim esot 8 mēneši. Tad jau normāli.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby paula » 24 Mar 2010, 21:55

Paldies par atsaucību! Izskatās, ka mums atkal ir traki paveicies, un jau esam atraduši burvīgu pieskatītāju ar burvīgu bulciņu samērā netālu no mūsu mājām :aptracis:
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby Noise » 24 Mar 2010, 21:58

es saveejos vedu aaraa 3x dienaa
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby OrlandoSeaHorse » 25 Mar 2010, 00:37

Es kartigi "vedu ára" 2x diena, bet pa vidu izlaizu uz darisanam, labi, ka ir kur.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby Ezis » 25 Mar 2010, 11:36

OSH
Kinologu kursos mācīja, ka kucēns var izturēt mēnešu skaits plus 1 st :nadzinji:
Es, esot mājās ar bērnu, arī savus laižu ārā 3, 4, 5, 6, 7... reizes dienā (nupat gan piedraudēju, ka sākoties dubļu sezonai, pastaigas tiks ļoti ierobežotas). Bet - kad esmu izstādēs un manu saimi pieskata kāds cits, suņu čurināšana tomēr nav augstākā prioritāte :nagi:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby Greylove » 25 Mar 2010, 11:45

Mums kinologu kursos mācīja, ka tikai 2x dienā vest ārā suni ir zadisms. :tikainesaki:
Viena lieta, protams, ir tad, ja neviena nav mājās, aktivitātes nenotiek, un suns čuč, nu tad jau mierīgi intervāls pieaugušam sunim var būt - atstāt mājās līdz max. 10-12h, bet cita lieta, ja saimnieks ir mājās, un aktivitātes notiek. Vielmaiņa darbojas, suns kustas, dzer un čurāt ta gribaaas. :nagi:
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby irituska » 25 Mar 2010, 12:49

Greylove,Tu mani beidzot apgaismoji :esmilu: Kad neesmu mājās, viss čiki-piki, visi var saciesties līdz ārā iešanai, kad no darba esmu atpakaļ. Bet, kad es iru mājā - šie tā tik vien uz āru :chura:
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby paula » 25 Mar 2010, 16:56

Greylove
Es uzskatu (un mani suņi arī ) tieši tāpat. Ļoti ceru, ka tādu kursu vairs nav, kur māca, ka 2 mēnešus vecs kucēns var izturēt 3(!!!) stundas, bet 8 mēnešu vecam kucēnam tad sanāk pilnīgi normāli nečurāt 9 stundas no vietas :soks: :aizsvilstas: Izturēt jau var, ja suns ir izdauzījies, guļ, un mājās neviena nav. Bet-vai vajag?
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby Greylove » 25 Mar 2010, 20:52

paula wrote:Ļoti ceru, ka tādu kursu vairs nav, kur māca, ka 2 mēnešus vecs kucēns var izturēt 3(!!!) stundas, bet 8 mēnešu vecam kucēnam tad sanāk pilnīgi normāli nečurāt 9 stundas no vietas

Domāju, ka ir gan. ;) Nevejag jaukt dažādas lietas - viens ir, cik suns var izturēt - nakts, saimnieku prombūtne, utml. Otra lieta - nu neuzskatu, ka ir normāli, ja pieaudzis suns tiek vests tikai 2x dienā ārā, kā sistēma. To mums ar Cerbules kudze kursos mācīja. Piem. 3x būtu optimāli - no rīta, pirms darba, pēc darba, un "īsais izgājiens" pirms gulētiešanas.
Esot ciemos, ja mans lielais aktīvi ārdās, dauzās, nu jā, es neriskētu ilgāk kā 4 h viņam ļaut priecāties, neizvedot ārā. Ka tik baigais nesmukums nesanāk. :sarkstosa:
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby Ezis » 26 Mar 2010, 22:54

Nezināju, ka suņa izskriešana uz 5 min tagad arī tiek pieskaitīta pie pastaigas...
Un vēl - es gan negribētu, ka man būtu jāuztraucas ka mans pieaudzis suns ciemos var pačurāt tāpēc, ka ir pagājušas dažas stundas kopš ārā būšanas.
Jā, piekrītu, ka tai nevajag būt normai, bet sunim ir jāspēj vajadzības gadījumā izturēt pilnu darba dienu. Lielākā daļa cilvēku strādā 8 st dienā un vairums suņu pielāgojas šim režīmam.
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby AnitaJ » 26 Mar 2010, 23:26

Greylove, tūlīt varēsi mani apmētāt ar tomātiem :D Mans suns bieži darba dienās tiek vests 2x dienā un galvenais, ka viņš nebūt netur kājas krustā. Es goda vārds nesaprotu kāpēc man stundu pēc atnākšanas no meža, būtu vēl viņš jāizved uz fikso čuru pirms nakts :sajucis: Ja es ceļos 5:30 un aptuveni 6:00 mums ir pirmā pastaiga (astoņos sākas darbs), tad loģiski, ka gulēt es neeju pusnaktī, bet nu .......labi, drusku vēlāk kā bērni :hih: Un gribēšanu čurāt vispār ļoti diskutabls jautājums.....mūsu Malinua (tai ir savs pagalms :) ) savukārt vispār vislabprātāk čučētu līdz nākošajam vakaram un vīra māte brīžiem ar varu ir spiesta pustdienlaikā viņu izstumt pa durvīm, lai viņa vismaz pačurātu, kaut iepriekšējā vakarā bijusi ārā tikai kaut kur ap septiņiem.astoņiem.Bet tiesa, ka abiem kopā esot, tā vajadzība iet ārā ir katru brīdi, tiklīdz kāds virzās uz ārdurvju pusi :aizsvilstas:
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby Ezis » 27 Mar 2010, 13:36

AnitaJ
Man arī ir viena tāda "dzelzs vecene", kura pirms brokastīm ārā neies ne lūdzama :hih:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby LondLond » 01 May 2010, 22:48

Jau priekšlaicīgi meklēju auklīti Elzai un/vai Bellai laika posmā no 21.maija - 2. jūnijam. Ir paredzēts braukt uz Jogas nometni. Suņus ņemt līdzi diemžēl nevar :(
Atstāt viensīcā galīgi negribās, jo vismaz Beļļuks tur sajuks savā mazajā prātiņā - tur tak nebūtu kam vislaik bučas dot!
Par visiem noteikumiem un izmaksām varētu vienoties privāti.
User avatar
LondLond
Baby
Baby
 
Posts: 49
Joined: 13 Jan 2010, 12:52

Re: Meklējam aukli sunim!

Postby burbuļbumba » 12 May 2010, 12:00

Man ļoooti patīk mopsīši.Par cik esmu studente, tad pagaidām vēl nevaru atļauties sev tādu mīluli.
Bet ja kādam kādreiz vajag kādu mopšuku paauklēt,tad es ar lielāko prieku! :)
Var rakstīt uz e-pastu: nideck@inbox.lv
burbuļbumba
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 12 May 2010, 11:45

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron