Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Miscellaneous

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby undd » 22 Jan 2012, 19:44

Nu Āgenskalna priedēs, vismaz sarkanajā zonā, nav klaiņojošu suņu, nav pat tādu, kurus saimnieks vienkārši izlaiž vienus pastaigāties, vismaz es neesmu redzējusi. Bija te kaut kur kaimiņmājā pirms pāris gadiem vienam kobelis, kurš viens regulāri staigāja pa rajonu apkārt, bet saimnieks kaut kur pazuda un suni drīz pēc tam nolikvidēja
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby OrlandoSeaHorse » 23 Jan 2012, 02:56

Zin, es esmu lasījusi Tilu Pūsspieģeli (pretīgi naturālistiska grāmata, neiesaku lasīt), tur bija stāstiņš par maniaku, kas ilgstoši terorizēja veselu apgabalu. Visi domāja, ka apkārtnē klaiņo šausmīgs vilkatis, jo nogalinātajiem bija zobu pēdas uz ķermeņa. Beigās izrādījās, ka tas ir psihopāts ar vafeļu pannu, kurai kaut kādā veidā ir vilka zobu raksts, laikam pie rokturiem vai kā.
Te ar kaut kas nelīmējas. Tas, kurš atrada sētnieci, tas esot visus suņus aizdzinis. Ja tie bija nikni sargsuņi, kas aktīvi plosa pretinieku, vai tad tos tā varētu aizdzīt viens cilvēks? Pašu arī apēstu. Varbūt kaut kādi klejojoši/paskrieties izlaisti, bet ne slepkavnieciski suņi atrada jau asiņainu līķi un brīnījās, kas tas ir? Suņi brīnās ar degunu.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby AliseM » 23 Jan 2012, 08:25

Man arī kaut kā tā bilde kopā nelīmējas. Loģiski padomājot - iepriekš nekādu sūdzību tajā kvartālā nebija, bet te pēkšņi bars klaiņojošu suņu, kas ir spējīgi saplosīt cilvēku. Cik vispār ir suņu, kas var SAPLOSĪT cilvēku? No kurienes viņi uzradās - no Mēness? Interesanti - kas notika ar tiem sargsuņiem, par kuriem pirms gada bija sūdzības? mana līdzšinējā pieredze rāda, ka īsts klaiņojošs suns (arī tie, kas regulāri tiek palaisti brīvā vaļā skriet) tomēr nav akli agresīvi. Es gan nezinu, par īstiem bezsaimnieku suņiem - manuprāt, es savā rajonā tādus nemanu - ir tikai tie patstāvīgie, kurus pa dienu palaiž pastaigāt un vakarā savāc mājās - bat tas jau ir cits stāsts :aizsvilstas:
Vispār jau būtu vēlams situāciju skaidrot nevis piepludināt mēdijus ar šokējošām ziņām. Reizēm liekas, ka žurnālisti dzenoties pēc reitingiem, izdara lāča pakalpojumu sabiedrībai! :lasu: :soks: :apstulbis:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby Sisija » 23 Jan 2012, 09:42

AliseM wrote:
Vispār jau būtu vēlams situāciju skaidrot nevis piepludināt mēdijus ar šokējošām ziņām. Reizēm liekas, ka žurnālisti dzenoties pēc reitingiem, izdara lāča pakalpojumu sabiedrībai! :lasu: :soks: :apstulbis:

Varu tikai piekrist. Lielākā daļa žurnālistu strādā pēc principa jo ātrāk un briesmīgāk, jo labāk :( . Pagaidām vēl nav ne izmeklēšanas rezultātu, ne ekspertīzes slēdziena, tāpēc ir tikai versijas, kuras liela daļa sabiedrības uztver kā absolūto patiesību.
Protams, tas nemazina šī notikuma šausminošo faktu, bet lielākā daļa informācijas, kura parādās publiskajā telpā, diemžēl, tikai pastiprina jau tā lielas daļas sabiedrības negatīvo attieksmi pret suņiem un pat, ja situācija izrādītos pavisam cita, tas vairs neko nemainīs :(
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby undd » 24 Jan 2012, 02:28

Sisija wrote:Pagaidām vēl nav ne izmeklēšanas rezultātu, ne ekspertīzes slēdziena


Ņemot vērā apstākļus, kas pie mums tomēr nav ikdiena + sabiedrības un preses pastiprinātu uzmanību, ekspertīzes slēdziens bija gatavs jau 5dien. Sieviete mirusi suņu izraisītu miesas bojājumu rezultātā, diemžēl, kas arī apliecināja manu pārliecību, ka diez vai sieviete jau bija mirusi, kad suņi viņu atrada. Diemžēl, attiecīgu apsvērumu dēļ nevaru atklāt visu man zināmo info, vienīgais, ko varu pateikt, ka šo negadījumu nav pastrādājuši marsieši, kā arī tā nav kārtējā sazvērestība pret suņiem, par notikušo ir liecinieku liecības, ir daudz kas tāds, kas presei iespējams nav zināms, vai arī prese neuzskata par nepieciešamību ieslīgt detaļās, jo galvenais ir šausminošs stāsts, nu šoreiz tas tiktiešām ir šausminošs - suņi sievieti vārda tiešā nozīmē saplosīja (nav tas izdomājums, lietā ir visas detaļas), bez īpašas nepieciešamības presei pašai kaut ko izdomāt.
Suņus visdrīzāk neatradīs, tāpat kā pašu suņu īpašnieku, jo šie suņi noteikti jau drīz pēc notikušā ir vai nu aizvesti un/vai likvidēti, jo gan jau īpašnieks nav tik stulbs un apzinās sekas, kādas tam varētu būt, ja atklāsies, ka viņa suņi tajā visā piedalījušies.
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby Sandra » 24 Jan 2012, 04:43

Šampēteris ir rūpnīcu rajons un domājams, ka katrai rūnpīcai ir n-tie sargsuņi, kas kā nosēti gar visu rūpnīcas teritorijas sienu un rej, kad ar suņiem iet garām (voljēros vai pie ķēdēm). Zinu, kurā šī rajona rūpnīcā tā ir.
Nu varētu arī tā būt, ka tādi suņi ir gatavi arī uz tādu neprātu, īpaši, ja tas ir bars.. suns ar šauru redzes loku domāju, ka spēj iziet ārpus rāmjiem un bara iespaidā tam var likties vai nu jautri vai kā savādāk, šādā veidā "paspēlēties".
Klaiņojošu suņu šajā rajonā tiešām nav! Dažkārt gan kāds sētas suns izmet kādu līkumiņu, taču tas galīgi nav tā un tie suņi arī tādi nav.
Pie tam prakstiski blakus norādītajai adresei ir dzīvnieku patversme, kas noteikti pamanītu un rīkotos, ja apkārt klaiņotu tādi suņi.

Lai vai kā šis atgadījums tiešām briesmīgs... :apstulbis: :|
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby Korland Rein » 24 Jan 2012, 08:29

undd wrote: Sieviete mirusi suņu izraisītu miesas bojājumu rezultātā

Vai tu nezini precīzāk, kurš/kāds bojājums bijis nāvi izraisošs? To zinot, varētu paanalizēt precīzāk suņu izmēru un iespējams arī sķirni. (tas tā...vnk mana personīga ziņkārība)
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby Demiana » 24 Jan 2012, 09:56

"Videonovērošanas ieraksti parāda, ka suņi rūpnīcas teritorijā pa žoga apakšu ielīda ap 11 dienā, bet prom viņus dabūja tikai pēc vieniem. Viņi sievieti sargāja kā medījumu un bruka virsū arī teritorijas īpašniekam, kuram nācās izšaut, lai suņus aizbiedētu,» stāstījusi Olita."
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/262758

vai suņu foto ir pieejami?
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby undd » 24 Jan 2012, 12:25

Korland Rein, tik precīzi gan nezinu
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby Korland Rein » 24 Jan 2012, 13:02

undd wrote:Korland Rein, tik precīzi gan nezinu

Ja nu kas, pačuksti... :tikainesaki:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby Sandra » 24 Jan 2012, 15:53

"Videonovērošanas ieraksti parāda, ka suņi rūpnīcas teritorijā pa žoga apakšu ielīda ap 11 dienā, bet prom viņus dabūja tikai pēc vieniem.

Es nekur neatradu to suņu aprakstu, ja jau video lenta ir, tad suņu izskats ir zināms. Varbūt būšu palaidusi ko darām, bet interesē, kā tie suņi izskatījās. Kāds varbūt šo info kaut kur lasījis/dzirdējis?
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby just ERGO » 24 Jan 2012, 17:50

Sandra wrote:
"Videonovērošanas ieraksti parāda, ka suņi rūpnīcas teritorijā pa žoga apakšu ielīda ap 11 dienā, bet prom viņus dabūja tikai pēc vieniem.

Es nekur neatradu to suņu aprakstu, ja jau video lenta ir, tad suņu izskats ir zināms. Varbūt būšu palaidusi ko darām, bet interesē, kā tie suņi izskatījās. Kāds varbūt šo info kaut kur lasījis/dzirdējis?



Es sapratu, ka tas ir stāsts par citu reizi, bet nu nav izslēgts, ka tie ir tie paši suņi, jo reti kad klaiņojošie ir tik agresīvi. Vēl vakar vienu klaiņojošo satiku, kas man sekoja dažus metrus, bet tas arī viss.
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby Sandra » 24 Jan 2012, 18:36

Nav, nav klaidonīši tādi, viņi gan vairāk vai nu pa misenēm un jož prom, ja kāds iet klāt vai pielabinās cilvēkiem, lai tiem iedotu kaut ko garšīgu. Tāpat ir arī ar kaķiem.
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby čība » 24 Jan 2012, 20:14

Sandra wrote:Nav, nav klaidonīši tādi, viņi gan vairāk vai nu pa misenēm un jož prom, ja kāds iet klāt vai pielabinās cilvēkiem, lai tiem iedotu kaut ko garšīgu. Tāpat ir arī ar kaķiem.

Diemžēl tādi klaidonīši, kādus Tu tos redzi - tādu ir maz. Un visbiežāk tie ir izmesti suņuki, bomžu suņi, noklīduši, bet tos īsti nevar saukt par tādiem klaidoņiem, kuri klejo baros.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby Sisija » 24 Jan 2012, 20:38

čība wrote:Diemžēl tādi klaidonīši, kādus Tu tos redzi - tādu ir maz. Un visbiežāk tie ir izmesti suņuki, bomžu suņi, noklīduši, bet tos īsti nevar saukt par tādiem klaidoņiem, kuri klejo baros.

Es jau to rakstīju, ka "īstu" klaidoņu, kuri klejo baros un ir agresīvi, šajā rajonā nav, dzīvoju šeit visu savu mūžu un tādus neesmu redzējusi. Tie, kurus sastopu savā rajonā ir vai nu izmesti un bailīgi, vai arī tādi, kuriem ir saimnieki vai īpašnieki un kuri ir vai nu paši nolēmuši pastaigāties, vai arī ir izlaisti pastaigāties :lamajas:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby Sandra » 24 Jan 2012, 20:41

Taisnība, čība, tādu ir nav daudz (un tas ir labi), bet klaiņojošus niknu suņu barus es vispār neesmu redzējusi (man par laimi) un iepriekš par tādiem vismaz šajā rajonā nebiju dzirdējusi neko.

Sisija, es arī dzīvoju šajā rajonā, pietam pie pašas Šampētera ielas, un nekas tāds tiešām nav redzēts.
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby čība » 24 Jan 2012, 22:13

Sandra wrote:Taisnība, čība, tādu ir nav daudz (un tas ir labi), bet klaiņojošus niknu suņu barus es vispār neesmu redzējusi (man par laimi) un iepriekš par tādiem vismaz šajā rajonā nebiju dzirdējusi neko.

Sisija, es arī dzīvoju šajā rajonā, pietam pie pašas Šampētera ielas, un nekas tāds tiešām nav redzēts.


Es tur nedzīvoju, bet klaiņojošu baru esmu redzējusi un man par laimi, es biju automašīnā.
Tam, ka pilsēta varētu tāds būt - grūti noticēt, jo tad tas nebūtu pirmais gadījums.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby Demiana » 24 Jan 2012, 22:39

Raidijuma Kriminal plus tika radits video, kura redzami 4 suni, kuri saplosa kakji, video redzamie sunji ir kadas shampetera teritorijas sargi. nav izslegts ka tie ir tie pashi, pec negadijuma ar setnieci shie sunji vairs av redzeti taja teritorija.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby Sandra » 24 Jan 2012, 23:58

un kā viņi izskatījās?
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Ko Jūs sakāt par šādu gadījumu?

Postby Demiana » 25 Jan 2012, 09:00

Sandra wrote:un kā viņi izskatījās?

šeit raidījums http://www.tv3play.lv/play/263322/?autostart=true
skatīties no 13. minūtes

Image
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests