Gribu nopirkt kaut kādu meža zvēra ādas gabalu

Miscellaneous

Gribu nopirkt kaut kādu meža zvēra ādas gabalu

Postby Linda B. » 28 Feb 2012, 11:27

Vakar atcerējos,ka sakpī jau vairākus gadus mētājas lapsas āda un iedevu sunim paostīt.Suņam patīk,jumts brauc prom un gatavs to nabaga ādiņu pliku nodīrāt,taču neviens man noteikti neļaus viņu sunim izbarot, tāpēc meklēju kādu mednieku,kas man varētu nopārdot kāda zvēra asti,kāju vai ko citu,kas noderētu mazam "gribu būt" mednieciņam.Man nevajag,lai tagad speciāli skrienat un šaujat kādu zvēru priekš manis,bet ja kas tāds ir un tam nav sava pielietojuma varbūt es to nopirkšu.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Gribu nopirkt kaut kādu meža zvēra ādas gabalu

Postby NARDICUM » 28 Feb 2012, 13:48

Ja der mežacūkas āda, varu atdot pa velti.
Un vispār, "gribu būt mednieks" varētu arī piedalīties, ja ne medībās, tad vismaz apmācībās- gan sunim jautri, gan saimniecei nodarbe :jaa:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Gribu nopirkt kaut kādu meža zvēra ādas gabalu

Postby Linda B. » 28 Feb 2012, 16:08

Arī mežacūka derēs!Galvenais,lai tā meža smaka un suņam prieks.Domāju šo pavasar aizvest uz mākslīgo alu,jo tiešām izskatās,ka medību instinkts strādā labi un nekas cits nabaga suņam nešķiet interesantāk kā ost kādu pēdu,līst bebru alās( kamēr neredzu,man bail,ka viņai tu kāds zarnas izvilks) un ar putām uz lupām un bļaudamai ņemties ap ežiem,kas diemžēl arī tiek atļauts tikai uz piecām minūtītēm.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron