Virtuves guru

Miscellaneous

Re: Virtuves guru

Postby kaija » 10 Sep 2012, 07:19

Es skābenes sagriežu, pieberu sāli, uzkarsēju un burkās iekšā. Zinu, ka daži saldē, bet man saldētava gaļai vajadzīga.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Virtuves guru

Postby Demix » 10 Sep 2012, 19:01

kaija wrote:Es skābenes sagriežu, pieberu sāli, uzkarsēju un burkās iekšā. Zinu, ka daži saldē, bet man saldētava gaļai vajadzīga.

Vo,vo tā man vajag,tikai ar to karsēšanu nav skaidrības :jaut: Katliņā?Ūdens nav jālej?Cik ilgi?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Virtuves guru

Postby kaija » 11 Sep 2012, 15:29

Es ūdeni leju ļoti nedaudz, karsēju līdz maina krāsu, sāli tā, lai zupai vairs nav jāliek. Bail par maz sasālīt , ka neaiziet bojā, bet, ja liek ar domu, ka zupai vairs nebērs, tad glabājās labi. Karstu lieku burkās un vākoju ciet.

p.s. katliņā, bez taukvielām.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Virtuves guru

Postby Demix » 11 Sep 2012, 22:11

kaija wrote:Es ūdeni leju ļoti nedaudz, karsēju līdz maina krāsu, sāli tā, lai zupai vairs nav jāliek. Bail par maz sasālīt , ka neaiziet bojā, bet, ja liek ar domu, ka zupai vairs nebērs, tad glabājās labi. Karstu lieku burkās un vākoju ciet.

p.s. katliņā, bez taukvielām.

Paldies,noteikti ielikšu,ziemā būs forši uzēst skābeņu zupīti :dejo:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Virtuves guru

Postby Demix » 11 Sep 2012, 23:03

Komatins wrote:Tā kā ir ābolu laiks, tad padalīšos ar neta plašumos atrastu un nu jau vairākus gadus izmantotu lētas ābolu kūkas recepti:
Vajag: 1 glāze mannas, 1 glāze miltu, 1 glāze cukurs, 1 tējkarote cepamais pulveris, 150g sviests, āboli.
Gatavošana: sausos produktus sajaucam kopā, ābolus nomizojam un sarīvējam. Cepamajā traukā izkārtojam nedaudz sviesta piciņu(~50g), virsū beram kārtu sausā maisījuma. Tad kārta ābolu, atkal sausais maisījums, āboli un noslēdzam ar sauso kārtu. Virs tās saplucināts atlikušais sviests un cepeškrāsnī 185 grādos 30 minūtes.
Izskatās šādi bet noteikti ir gardāks nekā izskatās! :jaa:
Image

Man šitāds brīnums šobrīd cepās,tad redzēs,kas sanāks :neparliecinats:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Virtuves guru

Postby Danute » 12 Sep 2012, 18:25

Demix
Sanāk super. Es nudien neesmu virtuves guru,bet pat man jau 2x sanāca. :aptracis: Un garšīgs!!! :alinji:
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Virtuves guru

Postby Demix » 12 Sep 2012, 23:33

Tiešām sanāca superīgs,vakar ēdām ar saldējumu,šodien uztaisīju vaniļas mērci,bet nu var jau arī bez piešprices,ļoti garšīgs,vienkārši un ātri,paldies, Komatins,vienīgi man diezgan daudz pielipa pie sieniņām,kaut arī cepamtrauka malas apziedu ar eļļu(manuprāt man tāda pati ,kā Tev).
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Virtuves guru

Postby Danute » 13 Sep 2012, 09:05

Demix
Es cepampapīru izmantoju. Cepu stikla traukā.
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Virtuves guru

Postby Demix » 13 Sep 2012, 19:20

Danute wrote:Demix
Es cepampapīru izmantoju. Cepu stikla traukā.

Jā,jā es arī tā secināju :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Virtuves guru

Postby Komatins » 18 Sep 2012, 09:12

Es, lai nepaliek pie malām, karstam ar nazi noeju gar malām! Tad var dabūt laukā bez problēmām. Cepampapīrs ir laba lieta, bet es izmantoju neregulāri, jeb kad esmu atcerējusies nopirkt! :)
Komatins
Junior
Junior
 
Posts: 771
Joined: 13 Jan 2010, 13:20

Re: Virtuves guru

Postby Demiana » 18 Sep 2012, 10:22

tajā receptē slapjumam nav ne piena, ne ūdens? pareizi sapratu? tikai sausais maisījums? :neparliecinats: Mitrums rodas no āboliem>?
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Virtuves guru

Postby Komatins » 18 Sep 2012, 12:04

slapjuma tiešām nav un olu arī ne! Slapjums no āboliem vai ogām. Esmu gatavojusi ar jāņogām un plūmēm arī.
Komatins
Junior
Junior
 
Posts: 771
Joined: 13 Jan 2010, 13:20

Re: Virtuves guru

Postby Demix » 18 Sep 2012, 13:32

Komatins wrote:slapjuma tiešām nav un olu arī ne! Slapjums no āboliem vai ogām. Esmu gatavojusi ar jāņogām un plūmēm arī.

Recepte ideālā,mēs "štancējam" katru dienu visādos veidos,ar visādām piedevām un variācijām,vakarā pie zāļu tējas,kas var būt labāks :dejo:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Virtuves guru

Postby undd » 27 Feb 2013, 19:04

Vai kāds ir cepis maizi ķiplokgrauzdiņiem cepeškrāsnī? Apsolīju kolēģiem rītdienas pasākumam sacept grauzdiņus, bet līdz šim esmu cepusi tikai uz pannas, kas, kā zināms, prasa milzumdaudz eļļas, līdz ar to paši grauzdiņi sanāk stipri eļļaini. Ir doma maizi sacept cepeškrāsnī, tikai - vai viņi rīt būs saēdami, nebūs tā, ka naglas var sienā dzīt?
Jā, zinu variantu - likt uz salvetes, lai eļļu maksimāli iespējami izsūc, tomēr tas man šķiet diezgan laikietilpīgi un nemaz ar ne tik efektīvi (ir izmēģināts), varbūt ir vēl kāds labs veids kā sacept neeļļainus grauzdiņus?
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Virtuves guru

Postby agrita » 27 Feb 2013, 19:13

Hmmm es cepeškrāsnī cepot minimālu uzpilinu eļļu uz pannas :D
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Virtuves guru

Postby undd » 27 Feb 2013, 19:15

jā, man bija tāda doma, ka varētu vai nu iesmērēt pannu vai pavisam minimāli iesmērēt pašu maizi, lai ir kaut kāds nebūt mitrums
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Virtuves guru

Postby Eklēriņš » 28 Feb 2013, 10:26

Ja es negribu pavisam kraukšķīgas, nu tipa riktīgus grauzdiņus, tad es maizītes nedaudz samitrinu (nedaudz saslapinu roku un ar to pārvelku pāri maizītei), tad sanāk gana kraukšķīgas, bet pa vidu pietiekami mīksts, lai nav zobus jālauza.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Virtuves guru

Postby Creme de la Creme » 28 Feb 2013, 13:17

Esmu cepusi maizītes (tā gan bija baltmaizes bagete pārgriezta uz pusēm) ar ķiploku/zaļumu sviestu. Sajaucu sviestu ar izspiestu ķiploku+dažādi sasmalcināti/kaltēti (atkarībā no gadalaika) zaļumi, uzsmērēju uz maizes šķēlēm un krāsnī iekšā.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Virtuves guru

Postby undd » 01 Mar 2013, 01:26

Man šoreiz padomā bija visparastākie ķiplokgrauzdiņi :) Zinu, ka maizītes ar viskautko c/krāsnī var sacept gardu gardās, šaubas bija par pliku ķieģelīti. Sasmērēju plāti ar eļļu, liku virsū sagrieztu ķieģelīti, kad apakša bija sacepusies, metu uz riņķi, diemžēl eļļas par maz, lai apmestā puse ar saceptos. Sanāca jau rezultāts neslikts, bet man personīgi tomēr labāk patīk standartvariants, kaut arī sanāk baisi eļļains, tomēr tā maize kaut kā labāk izcepās, jo man normāli sacepusies sanāca tikai tā puse, kas pirmā bija uz mutes :) Bet testa versija cepeškrāsnī kolēģiem vai nu ne pārāk, vai baidījās braukt mājās smirdoši, kaut ar ķiploku biju ļoti saudzīga, mājas viesiem parasti iesmērēju krietni vairāk ķiploka :sarkstosa:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Virtuves guru

Postby Eklēriņš » 02 Mar 2013, 11:34

Vai tad Tev necep no abām pusēm? Tad var uzlikt to grillēšanas režīmu, tad toč aprauj no abām pusēm. Un no sirds iesaku nedaudz samitrināt maizīti, baigi labā sanāk :jaa: Man arī labāk patīk uz pannas, kad maizītes ir nedaudz eļļainas, un ja vēl tā ir Liepkalnu graudu saldskābmaize, un tad vēl ķiplociņš, nedaudz sālītis vai kada smeķvieliņa, piparmētru tējiņa...... :meitenedejo:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron