Virtuves guru

Miscellaneous

Re: Virtuves guru

Postby Barito » 15 Aug 2012, 18:10

Padalīšos, kā es gatavoju/cepu vistu spārniņus. Parasti pērku 3 kg vistu spārniņu. Sagriežu spārniņus, bet pašus galiņus gan nelieku - tos prom. Uz to kvantumu lieku :
- 3 ēdamkarotes baltvīna etiķa
- 3 ēdamkarotes sojas mērces
- 3 ēdamkarotes medus (vislabāk ir svaigs, šķidrs, tāds, kas nav sacukurojies)
- 3 ēdamkarotes adžikas
- un garšvielu vistas ēdieniem, nu to pēc patikšanas, vairāk vai mazāk, es viņu pieberu vairāk skata pēc.
Visu riktīgi samaisa un atstāj ievikties kādas 4 stundas. Pēc tam visu smuki salieku uz lielās pannas, kurā pirms tam ieklāju cepampapīru un šauju cepeškrāsnī 180 - 200* un cepu gatavus. Tie 3 kg arī smuki sakārtojas uz vienas pannas.
Šitas ēdiens mums aiziet uz urrā. Klāt uzēdam dažādus svaigus salātus, kas nu dotajā brīdī ir mājās, tomātus, gurķus, bet ziemā labi garšo ar smalki sagrieztiem ķīnas kāpostiem, lociņiem, drusku majonēzi un krējumu :).
User avatar
Barito
Junior
Junior
 
Posts: 557
Joined: 13 Jan 2010, 14:39
Location: Rīgas rajons

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Virtuves guru

Postby Demix » 15 Aug 2012, 22:30

Nu es šodien no cūkupupām uzcepu kotletes,samalu gaļmašīnā, pieliku klāt biku malto gaļu,sīpolu,oliņu,garšvielas,bija garšīgi :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Virtuves guru

Postby Komatins » 23 Aug 2012, 18:17

Tā kā ir ābolu laiks, tad padalīšos ar neta plašumos atrastu un nu jau vairākus gadus izmantotu lētas ābolu kūkas recepti:
Vajag: 1 glāze mannas, 1 glāze miltu, 1 glāze cukurs, 1 tējkarote cepamais pulveris, 150g sviests, āboli.
Gatavošana: sausos produktus sajaucam kopā, ābolus nomizojam un sarīvējam. Cepamajā traukā izkārtojam nedaudz sviesta piciņu(~50g), virsū beram kārtu sausā maisījuma. Tad kārta ābolu, atkal sausais maisījums, āboli un noslēdzam ar sauso kārtu. Virs tās saplucināts atlikušais sviests un cepeškrāsnī 185 grādos 30 minūtes.
Izskatās šādi bet noteikti ir gardāks nekā izskatās! :jaa:
Image
Komatins
Junior
Junior
 
Posts: 771
Joined: 13 Jan 2010, 13:20

Re: Virtuves guru

Postby Demix » 28 Aug 2012, 23:41

Es padalīšos ar vienu personīgo sautējuma recepti,par cik ir dārzeņu laiks,es šo ļoti bieži gatavoju un nav vēl apnicis,variācijas ir visdažādākās,bet šī būs klasiskā,pamata:
1kg.kartupeļu;
1 sladā paprika;
1 ziedkāposta galviņa;
100gr sviesta pupiņas;
1 neliels cukīnī;
2 vista filejas;
1 sīpols;
1 mazā paciņa saldā krējuma;
1 paciņa majonēzes.
Kartupeļus un ziedkāpostus nedaudz apvāru,smalki sagrieztu sīpolu ar mazos gabaliņos sagrieztu viltas fileju apcepu,cukīnī sagriežu ripiņās un apcepu,arī svieta pupiņas nedaudz apcepu.
Kārtoju karstumizturīgā traukā:
Apakšā kartupeļus sagrieztus ripiņās,tad kārtās pēc izvēles visas pārējās sastāvdaļas,ziedkāpostus un papriku pa virsu,visu pārleju ar saldā krājuma un majonēzes mērci,lieku cepeškrāsnī un cepu 20 min. 180 grādos.
Labu apetīti! :)
Image
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Virtuves guru

Postby Alias » 29 Aug 2012, 02:33

Komatins wrote:Tā kā ir ābolu laiks, tad padalīšos ar neta plašumos atrastu un nu jau vairākus gadus izmantotu lētas ābolu kūkas recepti:

Traki interesanta recepte. Tā sausā veidā neesmu vēl mēģinājusi. Āķis lūpā - gribu nogaršot. Ābolus bagātīgi jāliek?
Mums ir kucēni!

Akita audzētava AmberYule (FCI)
http://www.akita-inu.lv
Alias
Puppy
Puppy
 
Posts: 483
Joined: 22 Jul 2010, 11:55

Re: Virtuves guru

Postby Komatins » 29 Aug 2012, 07:56

Alias Ābolus es lieku apmēram 0.5cm biezu kārtu. Var likt arī vairāk, bet tas atkarīgs no ābolu skābuma. Jo skābāki āboli, jo vairāk prasās cukurs, bet tas jāpalielina sausā maisījuma sastāvā.
Komatins
Junior
Junior
 
Posts: 771
Joined: 13 Jan 2010, 13:20

Re: Virtuves guru

Postby Ane » 29 Aug 2012, 20:53

:) Ābolu torte.
100g cukura, 2 olu dzeltenumi, 1/2 glāzes piena, 50g sviesta, 200g miltu, vaniļas cukurs, kanēlis, raugs 1/4 paciņas, 2-3 skābi āboli, labākais - antonovka.
Iejauc mīklu no miltiem, cukura, olu dzeltenumiem, piena +van. cukurs, + raugs, + šķipsniņs sāls. Pusi no sviesta izkausē un iejauc mīklā. Mīklu izlej formā, kurā iepriekš ieklāts cepamais papīrs. Ābolus nomizo, sagriež plānās šķēlītēs un stateniski tās sabāž mīklā vienu pie otras, jo vairāk, jo garšīgāk būs. Ābolu šķēlītes jāgriež tik garas, lai no mīklas rēgotos nedaudz ārā.
Ļauj mīklai drusku paaugties, tad uzber nedaudz cukura, kanēli, virsū vienmērīgi izlej pa visu virsmu izkausētu palikušo sviestu. Cep ~35 minūtes pie 190-200 grādiem. Cepšanas laiks atkarīgs no cepeškrāsns tipa, formas lieluma. Forma pietiekoša 25x25, 25x30, var izmantot nelielu apaļu tortes formu.
Labu apetīti!
Pēc tam cepu medus rausi. :viltigs: 2 karotes medus, 2 lielās karores cukura, 1 glāze kefīra, 50g sviesta, 200g miltu, 2 olas baltumi, vaniļas cukurs, var pielikt apelsīnu miziņu cukātus, rozīnes, sasmalcinātus riekstus, bet nedaudz, tad tējkarote sodas, kuru dzēš ar vāju etiķi pirms ievietošanas mīklā.
Medu, cukuru, sviestu izkausē kopā, pievieno kefīru un miltus, vaniļas cukuru, var likt kanēli, kam garšo, rozīnes, cukātus, bet ne daudz. Rozīnes sākumā izmazgā, nosusina un nedaudz apber ar miltiem, tag nenogrims mīklā. Beigās iecilā uzmanīgi saputotus olu baltumus, izlej keksa formā un cep ~40 minūtes pie 190-200 grādiem.
Cukuru var likt vairāk, ja garšo un ēdāji no cukura nepampst.
Labu apetīti!
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: Virtuves guru

Postby Ane » 30 Aug 2012, 19:46

:sarkstosa: Aizmirsu piebilst, ka keksa mīklā 1 tējkaroti sodas dzēš ar etiķi un to iejauc mīklā pirms saputoto olbaltumu iecilāšanas. Olu dzeltenumus arī var izmantot sākumā, jaucot mīklu.
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: Virtuves guru

Postby undd » 30 Aug 2012, 20:40

Ja jau āboli, tad āboli :)
Bilde gan nebūs, jo šobrīd netiek cepts :)
Fiksā ābolplātsmaize -
nekļūdīgi labi vienmēr noder tešlas (vai jebkuras citas) saldētās kārtainās mīklas plāksnes (noteikti mīklu var taisīt pats, bet tad atkrīt nosaukums fiksā)
uz pannas izklāj mīklas plāksnes
pa virsu klāj sarīvētu ābolmasu (ābols, cukurs, kanēlis (pēc garšas) un nedaudz skābā krējuma)
liek cepties ~180 grādos uz nav ne jausmas cik ilgu laiku (~20 - 30 min, es skatos, kamēr mīkla gatava, ābolu masa noteikti izcepsies ātrāk)
mums ziemā šis ir topā vakarā pie tējas ko uzkost :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Virtuves guru

Postby kaija » 01 Sep 2012, 09:03

Ko darīt ar tomātiem? Želejā nelikšu, tas mums neiet, marinēt arī nē. Kādam varbūt ir laba recepte kečupam.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Virtuves guru

Postby vipdu » 01 Sep 2012, 12:48

Tomātu sulu var tecināt. Man krustmāte taisīja, ļoti laba sanāca, tik recepti gan nezinu
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Virtuves guru

Postby kaija » 01 Sep 2012, 13:50

Tik daudz, lai sulu tecinātu nav. Tikko uztaisīju tomāti, sīpoli, burkāni, dilles. Garšai vēl pipari, sāls un nedaudz esenci.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Virtuves guru

Postby Ane » 01 Sep 2012, 15:37

:) Tomātus gatavoju šādi: sagriežu gabaliņos, uzkarsēju, līdz uzvārās, tad masu izberžu caur "duršlāgu", tā ātri tiekot vaļā no miziņām, sēklas gan paliek. Saldos piparus sagriežu smalkos kubiņos un apcepu eļļā, tad pievienoju tomātu biezsulai, uzvāru un saleju aizskrūvējamās burciņās, kas izkarsētas mikroviļņu krāsnī; vāciņus vai nu izvāru, vai arī izslauku ar vati, kas samērcēta spirtā. Sāli lieku 1ēdamkaroti (bez kaudzes) uz 1litru.
Piparu un tomātu proporcijas var būt jebkādas, viss atkarīgs no esošajiem produktiem. Pārāk daudz piparu nav labi, tad nedaudz jāpaskābina ar etiķi. Nedrīkst pievienot ķiplokus - slikti stāv - "šauj" burciņas ārā.
Tādu sulu izmantojam ziemā, vārot boršču, var dzert tāpat vai taisīt kokteili ar kefīru.
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: Virtuves guru

Postby undd » 01 Sep 2012, 20:32

Ērtāk un ātrāk tikt vaļā no mizām ir tomātus vienkārši noplaucējot - ar nazi iegriež mizu sadalot itkā tomātu 4ās daļās, aplej ar verdošu ūdeni un 5 - 7 min patur, miza labi nonāk nost, bet tomāts vairs nekur nav jāšļurgā, pats katlā vārot sadalīsies ;)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Virtuves guru

Postby kaija » 02 Sep 2012, 08:58

Par ķiploku nezināju :apstulbis: , ka šauj vākus nost. Es ar plaucēju, miza pati nolec.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Virtuves guru

Postby Demix » 02 Sep 2012, 15:57

Es no tomātiem savārīju vīriešu zapti(der arī sievietēm :kanepe: ) :
4kg tomāti (ar visu mizu,normālos gabaliņos);
300gr pētersīļi;
200gr selerijas saknes(smalki sagrieztas);
4-5 sīpoli;
1tase(kafijas) cukurs;
1/2 tases sāls;
2-3tējkarotes smalkie melnie pipari;
1/3 pudelītes etiķa esence.
Visu vēra uz lēnas uguns,kamēt šķidrums iztvaikojis un rodas viendabīga pabieza masa,karstu pilda burkās.
Pasniedz ar gaļu,zivi.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Virtuves guru

Postby Demix » 02 Sep 2012, 17:06

Te būs vēl viena dikti garda ēdiena recepte-Vistas fileja siera mērcē:
1/2 saišķa gludo pētersīļu;
1 sīpols;
200 gr. šāmpiņjonu;
70 gr.svieta;
tikko malti baltie pipari;
1 tējk.citronu sulas;
25 gr.milt;
1/4 l mājputnu buljona;
1/4 l saldā krējuma;
sviests veidnes ieziešani;
2 ēd.kar.saberztu mandeļu;
2 ēd.kar.rīvmaizes;
4 vistas filejas;
2 ēd.kar.Parmezānas,Pecorino vai Provolone siera.
Pētersīļus atdala lapiņas no kātiņiem un skapā,sīpolu sagriež kubiņos,šampiņjonus smalki sakapā.
Platā katlā uzkarsē pusi sviesta un tajā izsautē sīpolu,tad pievieno šampiņjonus,pieliek sāli un sautē,līdz viss šķidrums iztvaikojis,tad pieliek piparus un citrona sulu.
Otrā platā katlā(dziļā pannā) uzkarsē atlikušo sviestu,tajā iesijā miltus,apbrūnina,pārlej ar buljonu un maisot vāra,tad pieliek krējumu un mēreni vāra vēl 3-40 minūtes.Pēc tam noņem ni uguns un pieliek pirmās pannas saturu un pētersīļus.
Cepeškrāsni sakarsē līdz 185-190 grādiem.
Karstumizturīgu sacepuma veidni ieziež ar sviestu.Sausā pannā nedaudz apgrauzdē mandeles un rīvmaizi(līdz zeltainumam).
Veidnē liek vistas filejas un vienmērīgi pārlej ar mērci,visbeidzot mandales un rīvmaizi samaisa ar uz smalkās rīves sarīvētu sieru un pārkaisa sacepumu.
Cep cepeškrāsnī apmēram 25 minūtes.Pasniedz ar vārītiem rīsiem.
Diezgan piņķerīgs un darbietilpīgs process,bet sanāk nenormāli garšīgi,tikai viss jāizdara precīzi,kā receptē,citādi nebūs vēlamās garšas buķetes,es esmu ņēmusi arī citu cieto sieru,bet nav tas.
Lai labi garšo!!!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Virtuves guru

Postby Creme de la Creme » 03 Sep 2012, 15:07

Es tomātus ''grūžu'' burkās visādos veidos. Pārsvarā - viss atkarīgs no garastāvokļa un citu dārzeņu klātbūtnes. Noteikti sagatavoju mērci. Noplaucēju tomātus, noņemu mizas (zaļos - lieku ar visu mizu jo tā ir ļoti plāna un savārās), pielieku ķiploku (daudzums atkarīgs no gaumes, bet es lieku tā pavairāk), apceptus sīpolus (garšīgāk ir ja sīpoli tiek eļļā apcepināti zeltaini), garšvielas-zaļumus (gaumes lieta, kas kuram patīk). Tad to visu pavāru ~30 min. Tad masu kārtīgi sablenderēju (der arī rokas blenderis). Tad vēl ~1h vāru. Beigās piešauju esenci/etiķi (cik - tas nu kā kuram patīk, labāk likt pa druskai un pagaršot). Karstu burkās, vāki virsū. Nekādas karsēšanas. Ziemā noder arī tomātu supu vārīšanai.
Tādā pat veidā gatavoju salātus. Kad tomāti sablenderēti, lieku klāt apceptus (var arī necept) burkānus, sīpolus, kabačus, papriku...visu ko sirds kāro! Un kādu glāzi (man katls uz ~3-4 litriem masas) saulespuķu vai rapšu eļļas. Taisu tomāti+burkāni/tomāti+parika, vai viss kopā. Šādiem salātiem es vēl pielieku tomātu mēci (esences vietā) vai kečupu, pikantumam.
Vēl esmu mēģinājusi ar gurķiem (gurķi sagriež šķēlītēs un beigās pieliek pie masas, vāra ~15 min.). Bet mums kaut kā viņi nebija topā. Vārīti gurķi kaut kā ''neiedvesmo'' :kanepe:
Pērn tomātu bija trakoti daudz (šogad nav maz, bet jāņem nost pusgatavi), tad nu beigās pat sulu taisīju! Izmēģinājām dažādas receptes. Visātrāk aizgāja tieši tomāti+burkāni. Liku klāt zupām, mērcēm u.tml.
Te ir pāris receptes kečupam http://www.cetrassezonas.lv/lv/receptes/konservesana/
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Virtuves guru

Postby vipdu » 03 Sep 2012, 15:29

paldies CDLC par interesantām receptēm. Mani šogad uz visu neparasto ir pavilcis. Laikam tāpēc ka nav no kā tradicionālo taisīt, bet es pilnīgi noteikti nevaru normāli dzīvot, ja man nav pilns pagrabs piestūķēts cik tik lien. Kā par brīnumu manējiem viss patīk, biju domājusi, ka šķobīsies :jautri: Tavā dotajā saitiņā arī atradu dažas receptes ko pamēģināt. Man otrdien it kā iedos radiniece recepti aličas/viktoriju čili adžikai, ārprātīgi garšīgai, tad arī padalīšos, varbūt kādam ar tāpat garšo asi un neparasti ēdieni kā man.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Virtuves guru

Postby Demix » 09 Sep 2012, 20:18

Kā labāk sagatavot skābenes ziemai?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests