Auto eksperts

Miscellaneous

Re: Auto eksperts

Postby energy » 06 Apr 2012, 10:43

wolf-eyes wrote:Ne visi 4reiz4 ir ar pastāvīgo visu riteņu piedziņu.
Un ja runā par degvielas taupīšanu, tad ir viens nepopulārs risinājums...tepat LV viens paziņa, fiziķis atklāja unikālu ierīci... ozonators. Viņš pārdeva patentu uz ASV, tagad nezinu, vai viņš pats vairs šīs ierīces gatavo, bet mums uz veco mersi viena tāda ir. Ļoti interesanta ierīce, ko ievieto netālu no motora gaisa filtra un tas uz motoru raida O3 jeb ozonu. Ierīce ir neparasta, tajā var redzēt tādas kā zibens šautriņas, tas ir patiesībā augstspriegums, kas ļauj gluži kā zibens laikā ģenerēt piesātinātu skābekli uz motoru palielinot tā jaudu un vienlaicīgi samazinot degvielas patēriņu. Mums tas tiešām samazināja degvielas patēriņu un jaudu palielināja.
Tas ir idejiski kaut kas līdzīgs mašīnai uzstādītam superchargerim vai braukšanai bez motora pārsega...dzesē motoru.. tādējādi palielinot tā jaudu.

Šis ir labs :kanepe:
Krievu žurnālisti ik pa laikam kādu no šādiem verķiem notestē un nekad nav piepildījies solītais ekonomiskums un jaudas pieaugums. Ja tas būtu tik vienkārši, ka uzliec mašīnai kaut kādu verķīti un uzreiz ir jauda un praktiski degvielu neēd, tad to izmantotu paši autoražotāji. Priekš kam viņiem krāmēt vairākas turbīnas uz motoru virsū, samazināt tilpumu utt utjpr, ja pa minimālām izmaksām var to visu atrisināt ar ozonatoru vai jonizatoru vai vēl kaut kādu figņu? :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Auto eksperts

Postby wolf-eyes » 06 Apr 2012, 12:31

energy wrote:Šis ir labs :kanepe:
Krievu žurnālisti ik pa laikam kādu no šādiem verķiem notestē un nekad nav piepildījies solītais ekonomiskums un jaudas pieaugums. Ja tas būtu tik vienkārši, ka uzliec mašīnai kaut kādu verķīti un uzreiz ir jauda un praktiski degvielu neēd, tad to izmantotu paši autoražotāji. Priekš kam viņiem krāmēt vairākas turbīnas uz motoru virsū, samazināt tilpumu utt utjpr, ja pa minimālām izmaksām var to visu atrisināt ar ozonatoru vai jonizatoru vai vēl kaut kādu figņu? :)

Cik sapratu, tās ierīces ir dažādas. Un šī ir tiešām efektīva. Kaut kas izdarīts pareizāk, kā citos variantos. Tādēļ pat amerikāņi izrādījuši interesi. Šīs ierīces LV ir tikai dažiem, kuri paši nopirka no tā cilvēka, kas viņas izgatavo. Tādēļ grūti spriest par to, kā par masu produkciju.
Mums tā ierīce darbojas. Un ja gribas kaut ko saukt par figņu, tad vispirms tā lieta ir jāiepazīst. Ja ir interese, varu iedot tā cilvēka numuru, kurš viņas taisa, viņš izskaidros, kādēļ ierīce ir tieši tāda, kā viņa darbojas un vai tā atšķiras no citām tāda veida ierīcēm.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Auto eksperts

Postby energy » 06 Apr 2012, 18:48

intenetā nav kāds links ar aprakstu?
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Auto eksperts

Postby wolf-eyes » 06 Apr 2012, 19:46

energy wrote:intenetā nav kāds links ar aprakstu?

Neesmu interesējusies tik daudz.
Sākumā godīgi sakot es arī šaubījos, un īstenībā ierīci iegādājos ar domu, ka, ja kas, uzstādīšu to istabā,lai atsvaidzinātu gaisu. :D
Jā, un man radās arī jautājums, vai tiešām tās ierīces varētu būt tik atšķirīgas, ja tām ir viens princips. Bet man nāk prātā analoģija ar auto dzinējiem, proti, v veida, boxer tipa, hemi dzinēji- visiem ir viens princips, proti, cilindri, bet katrā variantā tie novietoti citādāk, un arī rezultāts tādēļ atšķiras.
Ierīce arī nemaksāja tik daudz, lai es tur baigi šaubītos.
Es varu uzjautāt tam cilvēkam, vai viņš vēl pats taisa tās ierīces un ar ko tad tās atšķiras no citām.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Auto eksperts

Postby OrlandoSeaHorse » 06 Apr 2012, 22:31

wolf-eyes wrote: ja kas, uzstādīšu to istabā,lai atsvaidzinātu gaisu. :D
Ja kas - ozons ir indīgs!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Auto eksperts

Postby Demix » 07 Apr 2012, 00:27

OrlandoSeaHorse wrote:
wolf-eyes wrote: ja kas, uzstādīšu to istabā,lai atsvaidzinātu gaisu. :D
Ja kas - ozons ir indīgs!

FB ievērtēju jauno autiņu :tikainesaki: nice :samilejies:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Auto eksperts

Postby wolf-eyes » 07 Apr 2012, 07:13

OrlandoSeaHorse wrote:
wolf-eyes wrote: ja kas, uzstādīšu to istabā,lai atsvaidzinātu gaisu. :D
Ja kas - ozons ir indīgs!

Lielos daudzumos, jā.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Auto eksperts

Postby OrlandoSeaHorse » 07 Apr 2012, 08:07

Demix wrote: FB ievērtēju jauno autiņu :tikainesaki: nice :samilejies:
Aha, man ar patīk! :sirsninas2:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Auto eksperts

Postby ruu » 10 Jun 2012, 19:19

Nelielai atskaitei visiem līdzjutējiem :)
Jau mēnesi (un dažas dienas), ar čības Kalvja laipnu atbalstu un padomu, esmu Mazda 3 īpašniece. Izsverot "par" un "pret", palikām pie manas sākotnējās izvēles. Pagaidām esmu apmierināta, mana zilā blusa iet kā dunduriņš. Mācamies abas kopā - es mācos braukt, un mašīna saprast, ko es no viņas vēlos. Vairumā gadījumu mēs visu sarunājam, tai skaitā uzskāt braukšanu bez noslāpšanas pārpildītā krustojumā :D
Suni vadāju aizmugurējā sēdeklī (man kaut kā negribējās suni vadāt bagāžniekā, lai gan daži teica, ka suns "saskrāpēs salonu ar saviem nagiem" un visu piespalvos). Esmu iegādājusies šādu te pārklāju (foto no ebay.co.uk) Jāsaka, ka tas gana labi pasargā sēdekļus no spalvām. Salonu, protams, tas 100% nepasargā, bet ir ļoti praktisks un ērts lietošanā un kopšanā.
Image

Tā nu esam par vienu auto braucēju vairāk :ripo:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Auto eksperts

Postby Bafija » 13 Jun 2012, 15:27

Mums arī bija sākusies auto maiņas ēra. Tā sapriecājos, pārdos abas vecās mašīnas un būs kas jauns vietā, bet nekā! Vīrietis izdomāja, ka brauks ar veco labo B4 (kurš nostāvēja 2 gadus sētas malā), jo detaļas lētas, auto nekur nav sarūsējis, ir visas ekstras, var izpiest 210 km/h un pilnīgs "nieks", ka auto ir 2,6 motors kurš rij 10-16 litri :kanepe: Laikam pašai jāsāk krāt $ un jāpērk savs vāģis :)
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Auto eksperts

Postby Demiana » 14 Jun 2012, 11:21

Apsveicu ar pirkumu :ripo:

p.s. man skatoties uz savu Mazdu ļoti bieži nāk smiekli kad atceros to spārnoto teicienu no šīs sadaļas: "Jā, jā. Parasti jau dzird, KĀ Mazda rūsē" :kanepe:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Auto eksperts

Postby Demix » 14 Jun 2012, 12:52

Es arii visu laiku veel esmu paardomaas :jaut: autinju vajag,kaa eest,bet nekaadi nevaru pienjemt leemumu :jaut: Vajag lai ir ietilpiigs,lai daudz "need",leets ekspluataacijaa un par minimaalu cenu :kanepe: Ekstras nav svariigaakais...It kaa jau Golfinju geribeetos,bet tas neatbislt visiem ieprieksh mineetajiem parametriem :asaras:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Auto eksperts

Postby ruu » 14 Jun 2012, 13:06

Paldies, Demiana :)
Es arī teicienu par to, KĀ Mazdas rūsē atceros itin bieži, sevišķi tad, kad kāds pārgudrinieks iesaka man ar steigu tikt vaļā no tās mašīnas :D
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Auto eksperts

Postby čība » 14 Jun 2012, 14:59

Demix wrote:Es arii visu laiku veel esmu paardomaas :jaut: autinju vajag,kaa eest,bet nekaadi nevaru pienjemt leemumu :jaut: Vajag lai ir ietilpiigs,lai daudz "need",leets ekspluataacijaa un par minimaalu cenu :kanepe: Ekstras nav svariigaakais...It kaa jau Golfinju geribeetos,bet tas neatbislt visiem ieprieksh mineetajiem parametriem :asaras:


Golfam eksplutācija nemaz nav tik lēta, cena arī ir atbilstoša vārdam.
Man jau izklausās vajadzības ne pēc unversāļa, bet minivena...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Auto eksperts

Postby Demix » 14 Jun 2012, 18:34

čība wrote:
Demix wrote:Es arii visu laiku veel esmu paardomaas :jaut: autinju vajag,kaa eest,bet nekaadi nevaru pienjemt leemumu :jaut: Vajag lai ir ietilpiigs,lai daudz "need",leets ekspluataacijaa un par minimaalu cenu :kanepe: Ekstras nav svariigaakais...It kaa jau Golfinju geribeetos,bet tas neatbislt visiem ieprieksh mineetajiem parametriem :asaras:


Golfam eksplutācija nemaz nav tik lēta, cena arī ir atbilstoša vārdam.
Man jau izklausās vajadzības ne pēc unversāļa, bet minivena...

Lasām rūpīgāk :lasu: ;) Es jau arī par minivenu štukoju :tikainesaki:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Auto eksperts

Postby OrlandoSeaHorse » 15 Jun 2012, 10:16

Opel Meriva. Manējam jau 7 gadi, nevaru nevienu sliktu vārdu teikt (savu nepārdodu, tikai iesaku marku)
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Auto eksperts

Postby Demix » 15 Jun 2012, 10:21

OrlandoSeaHorse wrote:Opel Meriva. Manējam jau 7 gadi, nevaru nevienu sliktu vārdu teikt (savu nepārdodu, tikai iesaku marku)

Jā, Opelīšus jau vakar sludinājumos lūkojos,laikam būs pie tā arī jāpaliek :jaa: Man vajag tādu darba zirdziņu,lai nav kreņķa par kādiem ceļiem braucu un ja pa mežiem un krūmiem dabon kādu švīku :ripo:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Auto eksperts

Postby čība » 15 Jun 2012, 10:23

Demix wrote:Lasām rūpīgāk :lasu: ;) Es jau arī par minivenu štukoju :tikainesaki:

To jau es izlasīju, bet sapratu laikam ne tos īstos parametrus, par kuriem runa :jaa:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Auto eksperts

Postby Demix » 15 Jun 2012, 10:29

OrlandoSeaHorse wrote:Opel Meriva. Manējam jau 7 gadi, nevaru nevienu sliktu vārdu teikt (savu nepārdodu, tikai iesaku marku)

Paskatījos,laba,tikai manā šobrīdējā situācijā,drusku par dārgu,tik daudz nesaskrubināšu skaidrā,bet kreditā ņemt negribās,jau tā man viņu pietiek :aknee: Man jāmēģina kādā štukā iekļauties,nu varbūt 1200ls vēl pavilktu :neparliecinats:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Auto eksperts

Postby Bafija » 15 Jun 2012, 10:57

Ietilpības un degvielas ekonomijā nepārspēts no mana pieredzes ir Volvo V70 2,4 D5, bet detaļas un apkope diezgan dārga :( Toties autiņā salien gandrīz viss, "ēda" vidēji 7 litri dīzeļa (uz šosejas 5,2 ).
Par Opeļiem - man kā reiz vairākiem draugiem ir, bet vecie tomēr lūzt bieži un spēj tik likt iekšā naudiņu.
Sestdien uz izstādi braucu ar 4 gadīgu Astru universāli - bez komentāriem! Lielisks auto! Arī vietas ļoti daudz, degvielu patērē maz! Standarta apkope 200 LVL Autofavorītā (man tas neliekas daudz).
Nezinu kuras paaudzes gāze, bet nav slikts risinājums par labu cenu - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... ddhhk.html
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests