Auto eksperts

Miscellaneous

Re: Auto eksperts

Postby Demiana » 02 Oct 2012, 20:43

Šmerļa mežā, aiz kinostudijas arī ir auto stiklu serviss.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Auto eksperts

Postby kaija » 03 Oct 2012, 07:15

Bpa4 wrote:protams, ka ar tādu stiklu par apskati var aizmirst. vienīgais, ja neejiet apskati, kas par 30ls dārgāka par standarta cenu. :kanepe:


Nav tā, es nevienam papildus neko nemaksāju.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Auto eksperts

Postby Bafija » 04 Oct 2012, 13:36

Tēma pacēlusies :)
Mēs šodien pēcpusdienā dosimies pēc sava Audi, kurš nu ir pārtapis "auto ar gāzi" :) Ielikām jauno iekārtu. Saka, ka esot ļoooti ekonomiska. Redzēs. Visu vasaru nevarējām saņemties ieguldīt ne visai mazo summu. Pat ar draugu Subaru braukājām, kuram ir gāze, lai saprastu, vai ir to vērts.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Auto eksperts

Postby Laura » 04 Oct 2012, 15:53

Cik apmēram liela ir "nemazā" summa?
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Auto eksperts

Postby BViper » 04 Oct 2012, 15:58

Bafija wrote:Tēma pacēlusies :)
Mēs šodien pēcpusdienā dosimies pēc sava Audi, kurš nu ir pārtapis "auto ar gāzi" :) Ielikām jauno iekārtu. Saka, ka esot ļoooti ekonomiska. Redzēs. Visu vasaru nevarējām saņemties ieguldīt ne visai mazo summu. Pat ar draugu Subaru braukājām, kuram ir gāze, lai saprastu, vai ir to vērts.


Subaru ar gaazi .................... Shito dzirdot Subaru piekriteeji laikam domaatu - uu krutais dzjeks ar Nitro brauc :D
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: Auto eksperts

Postby Bpa4 » 04 Oct 2012, 20:03

patreiz arī braukāju ar gazificētu auto. ņemot vērā to benzīna daudzumu, ko negazificētajā varintā šis auto patērēja un attiecīgo summu, cik izmaksāja 100 km noskrējiena. patreiz gazificētajā varintā sanāk gandrīz uz pusi lētāk. iekārtas instalācijas izmaksas 4 cill 500 ls. instalācīju paveicu pazíņu servisā, jo tiem kas to paveic diennaktī, tā gala kvalitāte urbjot virsbūvi,un kautkā satinot vadus, sazin kā iemetot balonu bagažniekā... rezultātā nav nekāda rezultāta - jāpārtaisa.

neskatoties uz ekonomiju,neatbalstu. esmu par moderniem nelielas litrāžas dīzeļiem, kas patērē 4 l / 100 km. arī tas fakts, ka tikuntā jāpilda benzīns - arī nav iedvesmojošs.

par subaru un gāzi, kāpēc ne. gāzei diezgan augsts oktānskaitlis. šis fakts ļauj būvēt motoru ar augstāku kompresijas pakāpi. augstāka kompresijas pakāpe, lielāks liederības koeficents, tas nozīmē, vairāk jaudas! pie augstākas kompresijas pakāpes lejam 100 benzīnu, lai nepieļautu detonāciju. minētais benzīns maksā ap 2 ls litrā. tajā pašā laikā 100 benzīnu var aizvietot ar gāzi, kas maksā 45 santīmi litrā. ar zemākām izmaksām varam braukt ar nopietnu tehniku. apmēram tā! :ripo:
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: Auto eksperts

Postby energy » 04 Oct 2012, 20:29

Gaidu, kad Valdība pacels akcīzi gāzei :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Auto eksperts

Postby Bafija » 05 Oct 2012, 13:07

Bpa4 wrote:patreiz arī braukāju ar gazificētu auto. ņemot vērā to benzīna daudzumu, ko negazificētajā varintā šis auto patērēja un attiecīgo summu, cik izmaksāja 100 km noskrējiena. patreiz gazificētajā varintā sanāk gandrīz uz pusi lētāk. iekārtas instalācijas izmaksas 4 cill 500 ls. instalācīju paveicu pazíņu servisā, jo tiem kas to paveic diennaktī, tā gala kvalitāte urbjot virsbūvi,un kautkā satinot vadus, sazin kā iemetot balonu bagažniekā... rezultātā nav nekāda rezultāta - jāpārtaisa.

neskatoties uz ekonomiju,neatbalstu. esmu par moderniem nelielas litrāžas dīzeļiem, kas patērē 4 l / 100 km. arī tas fakts, ka tikuntā jāpilda benzīns - arī nav iedvesmojošs.

par subaru un gāzi, kāpēc ne. gāzei diezgan augsts oktānskaitlis. šis fakts ļauj būvēt motoru ar augstāku kompresijas pakāpi. augstāka kompresijas pakāpe, lielāks liederības koeficents, tas nozīmē, vairāk jaudas! pie augstākas kompresijas pakāpes lejam 100 benzīnu, lai nepieļautu detonāciju. minētais benzīns maksā ap 2 ls litrā. tajā pašā laikā 100 benzīnu var aizvietot ar gāzi, kas maksā 45 santīmi litrā. ar zemākām izmaksām varam braukt ar nopietnu tehniku. apmēram tā! :ripo:


Visu laiku braukājāma ļoti ekonomisku busiņu, 2,5 dīzeli - VW Caravelle. Ar busu arī nobraucām gandrīz 500'000 km. Kanpi pārdevām.
Audi B4 stavēja sētā jau vairāk kā gadu. Iemesls - 2,6 litru V veida motors, automāts ar sporta režīmu, pilna komplektācija ar klimatkontroli, kuri vienkārši "rij" - ja tā forši laiž, tad zem 12 nevar rēķināties. Ļurinot pa šosi var dabūt 8, bet nu tad kā opītim jābrauc ar tukšu māšīnu.
Kad domājām Audi pārdod, tad roka necēlās, jo auto salīdzinot ar to pašu Subaru mūsu autiņš bija ideālā kārtībā, bez nevienas rūsas. Viss strādāja pat pēc gada stāvēšanas sētmalē. Sēdies un brauc, detaļas lētas.
Protams, ka likās stulbi autiņā ielikt gāzes iekārtu viņa paša vērtībā (nu kurš mūsdienas pirktu 2,6 motoru ar ne jaunāko izlaiduma gadu).
Tā kā līdz šim biju saskārusies ar smirdošajām un sprāgstošajām vecajām iekartām, kuras rij gāzi uz + 30%. Tad uz šo soli (izkropļot manu autiņu :kanepe: ) piekritu ar noteikumu, ka man aprēķinās ieguvumu un ieliks jauno iekārtu (ielika itāļu Euro 8)
Vakar izbraucu - esmu sajūsmā, jo nekas nesmird, auto jauda nav kritusies un viena bāka izmaksā tikai 21 latu!!!!! (var sarēķināt, cik man izmaksātu 50 litri 98tais).
Ja rēķinām, ka patstāvīgi braucam uz izstādēm, sporta pasākumiem arī ārpus Latvijas, tomēr sanāk, ka atmaksāsies ātri vien, pat ja cenas celsies. Patreiz arī Eiropā gāzē paliek populāra, bet Polijā tā ir vispār sasniegusi rekordu!

neskatoties uz ekonomiju,neatbalstu. esmu par moderniem nelielas litrāžas dīzeļiem, kas patērē 4 l / 100 km. arī tas fakts, ka tikuntā jāpilda benzīns - arī nav iedvesmojošs.

Nu es arī neesmu piekritēja kā saprati. Bet! mums mazs dīzelis neder, jo mūsu vajadzība ir jaudīgs auto, kurš visu laiku ir pārkrauts. Tādēļ pat atkrita 1,9 dīzelis busiņš (skatijāmies uz Traffic), jo 2,5 nevaram pagaidām atļauties. (Vedam suņu piekabi + kamanas, vai karts, un parasti ziemā, rudenī, pa ne visai labiem ceļiem)
Ja būtu tikai bērni, veikals, Rīga pa šosi, tad man būtu Opel corsa 1,2 vai Polo ar 1,2, 1,3 motoru. Bet mums ir suņi, suņi sniegotos meža neceļos...Šis bija lētākais varinats un patreiz esmu apmierināta.
Par to benzīnu - mums vajag pavisam maz, bet vecā Subaru iekārta ir 100% bez benzīna, jo pat palaižas ar gāzi. Ieliešu 10 litrus, redzēs cik ilgi ies/neies.
Un viss šis prieks mums izmaksāja pavisam neaudz virs 500 lati! Ir sertifikāts, likšanas vieta bija labi atpazīstama ar labu vārdu, viena no pirmajām Latvijā, ar draugu - gāzinieku ieteikumu un klāt stāvēšanu.
Tagad brauksim, bet vienalga plānā uz firmas rēķina paliek Reno Traffic ar 2,5 l motoru long versija. Ceram īstenot gada sākumā.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Auto eksperts

Postby Demiana » 05 Oct 2012, 13:52

Bafija wrote:Par to benzīnu - mums vajag pavisam maz

Man ar benzīns vajag, bet maz, tikai lai iedarbinātu un pārslēgtos, ziemā gan vairāk, jo jāuzsilda. kad piebraucu pie DUSa un ieleju agregātā ar 3.3 l.motoru benzīnu uz pāris latiem, no malas var likties ka es aiz stūra arī palikšu :jautri: nevis braukāšu ar tiem pāris litriem 2-3 nedēļas
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Auto eksperts

Postby ash » 09 Oct 2012, 16:24

varbūt kādam ir pieredze un var palīdzēt ar padomu.
situācija tāda, ka manā pavecajā vāģītī ieskrēja viens idiots un krietni apskādēja. protams, ka ir apdrošināšana, un šajā gadījumā nolemjam mašīnu labot apdrošināšanas ieteiktajā servisā. aizvedām, atrādījām, sastādīja tāmi, apstiprināja. atdevām mašīnu uz remontu.
pagājusi nedēļa, no servisa zvana, mašīna 4dien būs gatava, BET - tās daļas (bagāžnieka durvis un viens aizmugurējais spārns) pēc krāsošanas ir skaisti spīdīgas. atšķiras no pārējās mašīnas, kas ir "matēta". serviss saka, ka laka ar gadiem nobružājusies. ok, piekrītu, tā noteikti arī ir.
BET es negribu ka manai mašīnai 1/4 daļa ir spīdīga, pārējā nespīdīga.
zvanīju apdrošinātājiem - viņi saka, ka nav viņu pienākums veikt pārējās mašīnas virsbūves pulēšanu, lai vizuālā atšķirība nebūtu redzama un ka viņi nevarot servisam prasīt lai viņi nokrāso tās labotās daļas slikti.
un ja mums traucē tas spīdīgums, lai mēs paši to mašīnu pulējam.

protams, šādu remontu es nebiju plānojusi. kāmēr visa mašīna bija vienādi matēta, mani tas pilnībā apmierināja. tagad - nē, man tas nav pieņemami.
ko darīt?
pēc likuma viņiem ir tikai jānovērš zaudējumi salabojot mašīnu tā, lai viņa būtu tādā stāvoklī, kā pirms negadījuma. bet ko darīt, ja šāds remonts rada vizuālu defektu?
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Auto eksperts

Postby čība » 09 Oct 2012, 18:15

Neko. Jāpulē. Cena gan būs vismaz ap 50 Ls, toties skats uz visiem 100! :kanepe:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Auto eksperts

Postby ash » 09 Oct 2012, 18:36

par pulēšanas izmaksām jau interesējos, konkrēti uz mūsu auto - 100 ls.

šādas izmaksas nevaru atļauties dotajā mirklī, jo vēlos pirms ziemas izdarīt būtiskākas lietas - iegādāties ziemas riepas un nomainīt akumulatoru.
galu galā - es vnk vispār stāvēju un viens idiots milzīgā ātrumā ieskrēja man pakaļā, tad tagad man par to vēl 100 lati būs jāmaksā vai jāpacieš, ka mašīna izskatās pēc ķēma. stulbi kaut kā. :(
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Auto eksperts

Postby Bpa4 » 09 Oct 2012, 20:23

jāpulē pašam. Nekā tur super kosmiska nav. Veciem auto fragmentāri krāsojot diemžēl tā ir. Kautgan no pieredzes varu teikt, ka perfektuma rezultāta nebūs arī pēc pulēšanas, it sevišķi sarkaniem un sudraba toņiem.
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: Auto eksperts

Postby Vendeta » 09 Oct 2012, 21:37

manā pavecajā vāģītī ieskrēja viens idiots un krietni apskādēja. protams, ka ir apdrošināšana, un šajā gadījumā nolemjam mašīnu labot apdrošināšanas ieteiktajā servisā. aizvedām, atrādījām, sastādīja tāmi, apstiprināja. atdevām mašīnu uz remontu.
- tieši kā man pirms gada. Arī viens onka ieplēsa priekšā, dabūju mēnesi gaidīt uz remontu, beidzot sataisīja - it kā normāli, bet... priekšējais bamperis nāk no noliktavas tikai pelēkā (plastmasas) krāsā, tad nu dabūju pati piemaksāt 60 Ls par krāsošanu, jo šādas izmaksas apdrošinātāji nesedzot :lamajas:
Secinājumi - nedari citiem labu - nedabūsi sev skādi (tam onkam uz avārijas brīdi nebija vispār apdrošināta mašīna, policiju nesaucām, noformējām saskaņoto paziņojumu - ar citu avārijas datumu (kamēr onka uztaisīja savam autiņam OCTA)) -pažēloju viņu, bļin... :launigs:
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Auto eksperts

Postby Sisija » 10 Oct 2012, 07:16

Man šādu prieku sagādāja viena dāma 1.septembrī, iebraucot manā stāvošā automašīnā un vēl iestumjot priekšā stāvošajā :lamajas: , aizmugurējo bamperi dabūju mainīt un arī krāsot, bet apdrošinātāji sedza pilnīgi visas izmaksas un arī krāsa par laimi neatšķiras, kaut automašīnu par jaunu gan vairs nenosauksi.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Auto eksperts

Postby Demiana » 10 Oct 2012, 08:01

ash wrote:varbūt kādam ir pieredze un var palīdzēt ar padomu.

pacieties gadus 3-4 viss spīdīgums pazudīs pats no sevis un vairs nevarēs pateikt ka tika krāsota
:kanepe:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Auto eksperts

Postby Bafija » 14 Oct 2012, 10:41

Atskaitīte par gazificēto Audi - SUPER!!!!!!!! 400 km par 20 latiem ar pilnu komfortu :sirsninas: Tas ir to vērts!
Nu jau pat 2 x dienā uz Rīgu laižam :jiihaa:
ash - ja nav kasko, tad neko nevarēsi panākt. Tas jau ir pieredzēts :(
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Auto eksperts

Postby Eklēriņš » 15 Oct 2012, 08:47

BViper wrote:
Bafija wrote:Tēma pacēlusies :)
Mēs šodien pēcpusdienā dosimies pēc sava Audi, kurš nu ir pārtapis "auto ar gāzi" :) Ielikām jauno iekārtu. Saka, ka esot ļoooti ekonomiska. Redzēs. Visu vasaru nevarējām saņemties ieguldīt ne visai mazo summu. Pat ar draugu Subaru braukājām, kuram ir gāze, lai saprastu, vai ir to vērts.


Subaru ar gaazi .................... Shito dzirdot Subaru piekriteeji laikam domaatu - uu krutais dzjeks ar Nitro brauc :D

Savā laikā, kad interesējāmies par autogāzi savam Subāram, visi subāristi smīkņāja un degunus rauca, bet tagad lielai daļai pašiem gāze iekšā :jautri:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Auto eksperts

Postby ash » 15 Oct 2012, 10:54

Bafija wrote:ash - ja nav kasko, tad neko nevarēsi panākt. Tas jau ir pieredzēts :(


pagaidām esmu panākusi, ka piepulēs apkārtējās detaļas, lai nav tik uzkrītoša atšķirība. pati mašīnu vēl neesmu redzējusi. bet ir drusku aizdomas - vai tik nav ko salaiduši grīstē ar tām krāsām - mums mašīna orģināli ir tumši zaļa nemetāliska krāsa , nav diez ko populāra, domāju, vai tik šie nav nokrāsojuši ar metālisko un tāpēc tāda atšķirība. ja būs ar metālisko - nu tad gan piekasīšos, jo šādu remontu par kvalitatīvu visss nenosaukt.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Auto eksperts

Postby OrlandoSeaHorse » 15 Oct 2012, 11:11

Nemetāliskās tomēr arī diezgan ātri paliek nespodras. Kamēr viss auto vienāds, neredz, bet kad tā kā jums - daļa svaigi krāsota, tad redz. Pat ja piekrāso ar līdzi no fabrikas nākušo krāsu (kādreiz deva mazu burciņu).
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests