Auto eksperts

Miscellaneous

Re: Auto eksperts

Postby Vendeta » 15 Jun 2012, 15:20

Mani, piemēram, gandrīz ideāli apmierina mans vecais Sharans :samilejies: Gandrīz - jo nedarbojas kondicionieris (labot vairs neatmaksājas :neparliecinats: ). Savādāk - nav ne vainas - 5 gadus kalpo ļoti uzticīgi, ietilpība 5-6 afgāņi + 1-2 vipeti (ar abām saimniecēm), kaudze ar mantām (grūminga galdu, metāla sētiņas un auduma būrus ieskaitot), papildus ir jumta bagāžas kaste - ideāli! Ir izbraukāta gandrīz visa Skandināvija, vairākas Eiropas valstis - arī drausmīgos laika apstākļos ziemā, patreiz šī mašīna man ir vislabākā no visām iepriekšējām (Scorpio, pāris Golfi, Opel, Mazda). Mazdiņa gan bija forša (323 - maza, bet ņipra), ar to vēl tagad braukā manas kolēģes vīrs. Sharanu pirku tieši priekš suņiem, ne mirkli neesmu to nožēlojusi. Pēc gada gan būs jāsāk meklēt cita - gribas drusku lielāku. Kā ir ar Transporter/Multivan/Caravella? Cik lielas un principiālas ir to atšķirības (man jau liekas, ka praktiski viens un tas pats :neparliecinats: )?
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Auto eksperts

Postby Bafija » 15 Jun 2012, 15:48

Mums patreiz ir Caravelle. Pirkta dēļ tā, ka esam liela ģimene, darba darīšanās jāvadā pasažieri un protams daudzajiem suņiem, kuri jāpārvieto ar būriem, kamanām, kartingirm, riteņiem, + līdzbraucēji,utt. Godam noripojusi pus miljonu km. Ļoti parocīgs auto - daudz vietas, maz ēd, lēta apkopē. Pati esmu automātisko kārbu cienītāja, bet ar šo manuāli nekādu problēmu man nebija - superīgi paklausīga! Augsts, var iebraukt dubļos, mežā, utt. Esam izbraukājuš pusi Eiropas un neskaitāmas reizes Krievijas ceļus. Auto SUPER! BET! Patreiz tiek gatavots uz pārdošanu, jo tomēr vēlamies komfortablāku.
Tomēr ja ir doma vadāt lielākoties suņus, tad labāks būs Transporter, jo tam nav tepiķu, apdares izliekumu (dēļ kuriem dažkārt nevar būrus ielikt kā gribētos). Transporterim reti kad ir kondiška :(
Multivan ir labi aprīkots, bet tajā jau ir maz vietas, toties var gulēt, ēst, vārīt, utt.
Mēs tagad skatamies uz Chrysler (ar gāzi) + suņu termopiekabi, jo citādi suņu spalvas ir visur, bet ja uz darbu jābrauc, teātri, tad :aknee:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Auto eksperts

Postby Vendeta » 15 Jun 2012, 16:10

Paldies, Bafija! Tagad būs vairāk skaidrības vismaz par šiem WV :) Komfortu, protams, arī gribas - bet ietilpība ir ļoti svarīga (tomēr kondicionieris mašīnā ir must have, sevišķi jau spalvainajiem). Parasti tādos busos daudzi ievieto metinātus būrus suņiem - tādus, kur apakšā sanāk tāda niša/plaukts mantām, bet virsējā "stāvā" -suņi. Tādas konstrukcijas tiek ražotas gatavas, vai jāpasūta individuāli?
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Auto eksperts

Postby Demix » 15 Jun 2012, 17:01

Man garažā stāv Dodge Caravan-automāts,benzīnnieks,arī super busiņš,izbraukājām sazin kur tik,nevienam autiņam nav bijuši tik ērti sēdekļi,ietilpīgs,tikai pazems,mežos problemātiski,līdzīgs Sharanam/Chrysleram,tikai kaut kas ar kārbu notika,tad ar bremzēm,tad maciņā parādījās caurvējš,tehnisko neizgāju,nu jau pa diviem gadiem sakrājies vēl izmantontošanas nodoklis(reģistrēts uz firmu) un ēdelīgs arī,tā kā šo reanimēt būs sālītāk,kā nopirkt jaunu,mūsu hendlers jau smejas-lai no tā taisu voljēru :jautri: Džedim jau patiktu :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Auto eksperts

Postby vipdu » 18 Jun 2012, 09:21

Man tēvam bija darba mašīna škoda fabia 1,4 turbodīzelis. Tas būtībā atbilst visiem izvirzītajiem parametriem - lēts, apkope nav dārga, neskatoties uz 1.4 motoru turbodīzelis bija pat ļoti ņiprs un ēd ļoti maz (4L uz 100 km) pa pilsētu kādi 5 - max 6L atkarībā kā brauc. Vienīgi varbūt vietas nav šausmīgi daudz iekšā, bet arī ne katastrofāli maz. Es te pēdējā laikā noskatījos, ka mums Ogrē tieši šie modelīši (pat tā pati krāsa) saradušies riktīgi daudz, tad jau laikam ir tīri ok mašīnīte. Mums tā bija kāda ja nemaldos 2003 gada, bet rūsas pleķīša vispār ne viena. Pat vieta kuru mums kāds iebuktēja stāvlaukumā gandrīz divus gadus nostāvēja nelabota un nebija rūsējusi. It kā ir tik sliktas atsauksmes par škodām un es uz tām ar baigo skepsi skatījos, bet vai nu mums paveicās ar konkrēto mašīnu vai nu nemaz tik sliktas tās nav. Remonti šādi tādi bija jāveic, bet ne biežāk kā pārējām mūsu mašīnām kuras ir bijušas.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Auto eksperts

Postby OrlandoSeaHorse » 18 Jun 2012, 09:54

Škoda bija absolūts murgs pirms apvienošanās ar VW. Pēc tam viss OK. Man senos laikos apetīti uz Škodu sabojāja tieši unikālās rezerves daļas, ko toreiz tirgoja tikai 1 ļoti īpašs pārstāvis, par cenām, par kādām jaunu auto varētu nopirkt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Auto eksperts

Postby Demix » 01 Oct 2012, 19:05

Ne par auto,bet par stikliem.Šodien dabūju(mans auto) ar akmeni pa priekšējo stiklu,no ārpuses gandrīz nemaz neredz,bet no iekšpuses maza zvaigznīte,no pieredzes zinu,ka plaisa/s aizies 100%,gribu salīmēt,kāds ir šādus pakalpojumus izmantojis?Kur? Par cik?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Auto eksperts

Postby Laura » 01 Oct 2012, 19:33

Mums bija tēta mersim tāda vaina, remontēja (vairs nezinu, cik maksāja, jo KASKO sedza), bet vienalga aizgāja pa visu stiklu. Rezultāts: mainīja stiklu, nomainīja draņķīgi, stikls citādi ieliekts (kropļo skatu uz ceļu, kas ir īpaši būtiski tādiem maziem cilvēkiem kā es). Ja jautātu man, es brauktu, kamēr vien var, ar to pašu, netērētu naudu uz stikla "audzēšanu".
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Auto eksperts

Postby čība » 01 Oct 2012, 21:59

Triplex Lienes ielā. Mums arī trāpīja akmens, un no ārpuses bija robs, plaisas neveidojās. Pa dažām stundām tur sataisīja, baigo garantiju it kā nedeva, bet pieteica, lai saglabājot čeku (tad būs lētāk nomainīt stiklu, ja nu kas).
Vārdu sakot, ziemu izturēja (kas galvenais). Pēc tam - auto pārdevām. Gan jau ir ok vēl joprojām.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Auto eksperts

Postby Demix » 01 Oct 2012, 22:11

Paldies!Nu,netieku gudra,kā labāk :jaut: Ir vēl viedokļi? Būs jārīko referendums :kanepe:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Auto eksperts

Postby ingo » 02 Oct 2012, 08:11

Mums darba mašīnai arī līmēja, turējās normāli un pietiekoši ilgi, lai būtu vērts. Kur, gan nestāstīšu, tik tālu nebūs vērts braukt :kanepe:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Auto eksperts

Postby kaija » 02 Oct 2012, 08:15

Mēs nopirkām mašīnu ar saplestu stiklu, plaisa braukt netraucē. Paskatoties kā auto izgājis apskates, secinājām, ka stikls ir saplaisājis jau trīs gadus. Neko mainīt netaisamies.
Ja ir izveidojies "zirneklītis", tad katrai kājiņai(ja tā var teikt) galā ieurbj caurumiņu, lai plaisa neiet tālāk. Jebkurā gadījumā jāved pie speciālista.
Demix ieliec bildi. Tad tautai būs priekštats kas un kā........
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Auto eksperts

Postby Umka » 02 Oct 2012, 09:04

Demix wrote:iekšpuses maza zvaigznīte,no pieredzes zinu,ka plaisa/s aizies 100%

Nav taisnība.Manai mašīnai ir zvaigznīte ar plaisu,stikla vidū,jau 1,5 gadu,un tehniskā izzieta.
Umka
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 26 Oct 2010, 20:01
Location: Ikšķile

Re: Auto eksperts

Postby BViper » 02 Oct 2012, 09:10

Umka wrote:
Demix wrote:iekšpuses maza zvaigznīte,no pieredzes zinu,ka plaisa/s aizies 100%

Nav taisnība.Manai mašīnai ir zvaigznīte ar plaisu,stikla vidū,jau 1,5 gadu,un tehniskā izzieta.


TO var iziet ar "zirnekliiti", ja "zirnekliitis" nepaarsniedz 20% no redzamiibas, tb netraucee autovadiitaajam vadiit automashiinu. Bet ljoti atkariigs ir no plaisas vietas un aatrumaa kaadaa "zirnekliitis" atiitstaas.
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: Auto eksperts

Postby zakjiits_a_bisi » 02 Oct 2012, 09:34

Umka wrote:
Demix wrote:iekšpuses maza zvaigznīte,no pieredzes zinu,ka plaisa/s aizies 100%

Nav taisnība.Manai mašīnai ir zvaigznīte ar plaisu,stikla vidū,jau 1,5 gadu,un tehniskā izzieta.

Mums mašīnai zvaigznīte stiklā bija kopš 2004.gada, kas iepriekšējā ziemā izdomāja izplesties, tagad autiņam vertikāla plaisa turpat pāri visam stiklam... Nezinu vai ar tādu var iziet tehnisko, bet nu par to domās, kad apskate būs pie durvīm, negribās palikt bez TA uzlīmes logā :)
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Auto eksperts

Postby Demix » 02 Oct 2012, 12:23

Zvaigznīte apmēram santīma lielumā,TA jau iziet varēs,bet līdz tam laikam var aiziet plaisas,jau sarunāju rīt braukšu taisīt,maksā 20Ls un sataisīs pusstundas laikā,lai nu kā, tomēr drošāk,ja plaisas aizies,tad jāmaina stikls,arī nav pārāk dāgi-stikls 47Ls,maiņa 20Ls.Triplexā.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Auto eksperts

Postby kaija » 02 Oct 2012, 16:11

zakjiits_a_bisi wrote:Mums mašīnai zvaigznīte stiklā bija kopš 2004.gada, kas iepriekšējā ziemā izdomāja izplesties, tagad autiņam vertikāla plaisa turpat pāri visam stiklam... Nezinu vai ar tādu var iziet tehnisko, bet nu par to domās, kad apskate būs pie durvīm, negribās palikt bez TA uzlīmes logā :)

Tas ir atkarīgs kur tā plaisa. Manai mašīnai ir vairākas plaisas no augšas līdz apakšai, bet pašā labajā malā. Apskate izieta jau vārākus gadus.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Auto eksperts

Postby Bpa4 » 02 Oct 2012, 18:08

protams, ka ar tādu stiklu par apskati var aizmirst. vienīgais, ja neejiet apskati, kas par 30ls dārgāka par standarta cenu. :kanepe:
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: Auto eksperts

Postby Bpa4 » 02 Oct 2012, 18:10

ruu wrote:Paldies, Demiana :)
Es arī teicienu par to, KĀ Mazdas rūsē atceros itin bieži, sevišķi tad, kad kāds pārgudrinieks iesaka man ar steigu tikt vaļā no tās mašīnas :D

neuztraucies. drīz jau būs, ilgi nebūs jāgaida :koslene:
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: Auto eksperts

Postby OrlandoSeaHorse » 02 Oct 2012, 19:27

Manējam mazu caurumiņu stiklā, ko izsita lidojošs akmentiņš, laboja tāpat kā zobārsts liek gaismas plombi: vispirms patīrīja to bedrīti, piepildīja ar caurspīdīgu želeju, nogludināja, tad ar speciālu lampu sacietināja, nopulēja. Vainīgo vietu pat saskatīt nevarēja, ja nu tā īpaši meklējot un zinot, kur jābūt. Turklāt konkrētajam lāpījumam deva mūža garantiju.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests