Meklēju dzīvnieka līķi

Miscellaneous

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Linda B. » 19 Sep 2012, 17:57

NARDICUM wrote:Man jau liekas, ka Tev vajag kaut kādu ne pārāk lielu dzīvnieku, nav nekāds vieglais uzdevums vārīt veselu alni :kanepe:
Vai Tev der jebkurš dzīvnieks, vai tikai zīdītājs?
Kaut ko var paštukot... :tikainesaki:

Cik zināms der zīdītājs.Un studenti ir arī kamieli un žirafi vārījuši tā kā alnis nebūs problēma :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby LindaS » 20 Sep 2012, 08:50

Painteresējies arī Zoodārzā, arī kādā mednieku kolektīvā... visi mājas, istabas dzīvnieki VMF gan ir, tam jābūt kam interesantam :)
Kaulu dabūšana tīriem nav tik traka,kā to salikšana kopā pēc tam, smalks darbiņš. Vieglāk atrast kādu lielāku studentu,kam samaksā un kas pāris dieniņas ar urbīti pastrādās un saliks visu to čupu kopā. ;)
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Saulpurene » 18 Oct 2012, 10:35

No pieredzes- nokārtot eksāmenu anatomijā ir vieglāk nekā salikt skeletu. :tikainesaki: Ir pieredze ar sivēnmātes skeleta salikšanu. Un es tikai palīdzēju.

Visa tā ņemšanās- braukšana pakaļ līķim, ko izvilkām no beigtu cūku kaudzes fermā, atgaļošana (ir kaut kur bildes- varētu ielkt te tautu pabiedēt :kanepe: ), tad vārīšana, tīrīšana (lasi skrubināšana), balināšana, salikšana (pa kauliņam vien, un sajaukt neko nedrīkst- brīžiem liekas, ka to kaulu stipri par daudz :D). Statīvs jātaisa, jāizdomā, kā fiksēt skeletu stāvus pozīcijā. Oi, baaaaigi laik- un darbietilpīgi.

Ja uz kloķiem esi daudzmaz normāli mācījies, tad stipri vieglāk ir iespringt pāris dienas pirms ekša un nokārtot to. Un tagad tak Brūveris vairs eksāmenus nepieņem- man vēl tika tā laime! :dejo:
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Linda B. » 18 Oct 2012, 14:51

Jā,jau nolēmu,ka šogad likšu eksāmenu,nākošgad viņš esot grūtāks,tad varbūt labāk salikšu skeletu.Bet tās bildes ieliec,man interesanti.
Neteiktu,ka Mugurēvičs ar savu latīnu valodu ir ar kaut ko labāks.Bail,ka pateikšu vienu nepareizu galotni un aizsūtīs mājās,lai mācos galotnes. :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron