Lielbritānijā pirms pērc suni - tests!

Miscellaneous

Lielbritānijā pirms pērc suni - tests!

Postby eldberg » 03 Mar 2010, 10:23

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... owner.html
Protams tas neattiecas uz visiem, bet man doma patīk!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lielbritānijā pirms pērc suni - tests!

Postby murkata » 03 Mar 2010, 10:41

man arī šī liekas pareiza doma. protams, tie testi nevar būt pŗāk sarežģīti. nav jau vadītāja tiesības. taču kaut kādam testam jābūt. kaut vai par psiholoģiskām nosliecēm. cik nav tādu, kas pērk bulku (bulterjeru), lai uztaisītu no tās nezvēru?!
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Lielbritānijā pirms pērc suni - tests!

Postby Noise » 03 Mar 2010, 11:22

ziniet, man ir stipras aizdomas, ka tas buus kaa jau ar paareejiem UK sunju likumiem - apziniigie maksaas un tie uz kuriem tas vairaak attiecas - tiem tas buus pie vienas vietas.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Lielbritānijā pirms pērc suni - tests!

Postby gilroy » 03 Mar 2010, 13:40

Klausījos Londonas radio tieši par šo tēmu - zinot, kā viņi prot sadārdzināt lietas, tas ir pirmais, kas cilvēkos izraisa sašutumu - vienk kārtējais "slēptais" nodoklis. Līdz ar to pretreakcija ir pamatīga.

bet, ja pareizi atceros, padomju laikos kaut kas tāds līdzīgs bija ar kluba suņiem - sunim vismaz pamata apmācību vajadzēja iziet, lai tiktu līdz izstādēm. Un tagad jau arī prātīgākie audzētāji vismaz mazliet testē un izglīto potenciālos pircējus. Bet ieviest obligātu kursu... jeb vnk samaksu par to, ka suns vēl pa virsu pašvaldību nodoklim... Tikai tautu tracinās.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Lielbritānijā pirms pērc suni - tests!

Postby Noise » 03 Mar 2010, 14:09

tur jau taa lieta, valdiiba nevar vairs izdomaat, kur raut nodokljus, a te skat, Anglijaa ir 6 miljoni sunju!

nolikt testu ir viens, es nezinu cik atsaldeetam ir jaabuut, lai nezinaatu kur jaaievelk kjeksiitis, bet tas jau neko nemainiis! nu es samaksaashu rakstaa mineetaas £60 - kas man par to buus pretii? ja kaadu manu suni sakodiis cits suns (un starp citu pashlaik nav nekaadu likumu, kas attiecas uz dog on dog attacks, ja suns mirst un ir bijis apdroshinaats no apdroshinaashanas kompaanijas var dabuut atpakalj sunja saakuma maksu) es buushu taa, kas vinju vediis pie vetiem laapiit - tas izmaksaa simtus (ar apdroshinaashanu maksa, kas ir jaasedz saimniekam ir ariidzan apmeeram £60, ja apdroshinaashana ir izmantota naakamaa gada premium uzreiz celjas). bet tas, protams, ir normaali, katrs ruupeejas pats par savu suni, tikai par ko man maksaat?!
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron