CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Miscellaneous

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby fedelta » 19 May 2017, 21:39

Māra wrote:
fedelta wrote:Man gribas domat, ka ne ar ko īpaši no suņa parastā neatšķiras, ja suns ir audzināts un adekvāts.

Ja es vispārīgi varu noraksturot saluki un tā uzvedību sabiedrībā, tad jau tomēr arī citām šķirnēm ir savs noklusējuma raksturs. Ja visas šķirnes būtu vienādas, tad... Nu ja.
Un man suns 'parastais' nav bijis. Es tikai zinu kāds ir saluki 'neparastais'.

Tas nebija domāts kā pārmetums, bet gan vairāk kā - ja suns normāls un audzināts, domāju, ka nekādu īpašo attieksmi nevajag.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
fedelta
Veteran
Veteran

Images: 25

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby Māra » 19 May 2017, 21:47

fedelta wrote:Tas nebija domāts kā pārmetums, bet gan vairāk kā - ja suns normāls un audzināts, domāju, ka nekādu īpašo attieksmi nevajag.

Nē nē, kā pārmetumu neuztvēru, bet laikam domu neprecīzi izteicu. Nav jau tā, ka stafikus nebūtu satikusi, bet te es vairāk to uzsvaru uz bērniem lieku, jo nesen gadījās novērot suni vulgaris, kurš visādi jauks un mīlīgs, bet tikko citi bērni nāk pie "viņa" bērna, viņs iet viņiem pa vidu, izšķir. Un dzirdēti vēl visādi suniski gadījumi ar bērniem, kur suņi sargā, vai uztraucas vai kas nu kuram un tad nu iedomājos, vai stafiem nav kkas tāds tipisks - konkrēti savu ģimeni īpaši sargāt, pat ja nav īsts apdraudējums, vai kas cits līdzīgs. Varbūt gluzi pretēji - pārmilzīga mīlestība uz visiem bērniem, piemēram. Jo ir tak arī tādi suņi.
Tā kā mani suņi būs laaaimīgi neiet pie bērniem, bet kā jau teicu, tā nav normālu suņu pieredze, kas ir man, tad gribēju dzirdēt ko vairāk par to normālo un šajā gadījumā par konkrētu šķirni ^^
Bet citādi jau vispār būtu interesanti uzzināt kā nu katrs suns reaģē uz bērniem - saviem un citiem.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
Māra
Veteran
Veteran

Postby Alpina » 19 May 2017, 22:42

Nu ja tā ļoti globāli, tad Staffi ir no tiem, kas mīl bērnus. Mīl ļoti un nekautrējas to arī izrādīt... ļoti nepārprotami :D
Ja jāliek likmes kas Staffam drīzāk varētu nepatikt - Tavi suņi vai bērni, tad bērnus Staffs joprojām mīl :kanepe:
Mēdz būt kadri, kam ni ni ar sava dzimuma, citreiz visiem dzimumiem, bet kopumā arī tas nav standarts.

Kopumā piekrītu šim:
fedelta wrote:ja suns normāls un audzināts, domāju, ka nekādu īpašo attieksmi nevajag.
Alpina
Intermediate
Intermediate

Images: 13

Previous

Return to Citi jautājumi