CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Miscellaneous

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Māra » 10 Mar 2017, 11:23

Es ļoooooti ceru, ka šo līdz ogu laikam būšu aizmirsusi.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Spigana » 10 Mar 2017, 11:28

Rakstā gan ir minēts, ka suņi tos tārpus dabon tikai no slimu mājlopu gaļas un tādu tomēr tirgū netirgo.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Alpina » 10 Mar 2017, 12:34

Tieši tādēļ manā ģimenē profilaktiski visi ik pa laikam tiek pie tārpu zālēm - sākot ar zirgiem, beidzot ar bērniem. Visi. Plus, iespēju robežās cenšos to izdarīt kamēr laukā ir mīnusi, lai tas, kas tiek izdzīts (ja ir kkas bijis) netaisa jaunu riņķi.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby megy » 11 Mar 2017, 12:43

Alpina wrote:Tieši tādēļ manā ģimenē profilaktiski visi ik pa laikam tiek pie tārpu zālēm - sākot ar zirgiem, beidzot ar bērniem. Visi. Plus, iespēju robežās cenšos to izdarīt kamēr laukā ir mīnusi, lai tas, kas tiek izdzīts (ja ir kkas bijis) netaisa jaunu riņķi.

Vai Jums ģimenes ārsts izraksta zāles, vai bez receptes var iegādāties?
megy
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 07 Nov 2016, 19:05

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby ash » 11 Mar 2017, 20:52

Ja būris plānots uz ilgāku termiņu, var to arī glīti noformēt
https://www.homestoriesatoz.com/decorat ... der=feedly
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Alpina » 12 Mar 2017, 11:19

megy wrote:Vai Jums ģimenes ārsts izraksta zāles, vai bez receptes var iegādāties?



Profilaksei ir nopērkamas bez receptes ;) Kā ir ar nopietnākām lietām, to gan nezinu.

ash wrote:Ja būris plānots uz ilgāku termiņu, var to arī glīti noformēt
https://www.homestoriesatoz.com/decorat ... der=feedly


No līdzīga bilžu albūma iedvesmojoties, manās mājās arī ir tapis 3-istabu dzīvoklis dzīvniekiem - divi suņu būri un "niša" kaķim, kur suņi netiek.
Mēs atradām lietderīgu pielietojumu patrepei.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby ash » 29 Mar 2017, 20:57

Varbūt pilnīgi stulbs jautājums, bet tomēr - vai suņiem bērzu sulas arī būtu veselīgas? Paši dzeram daudz, varētu padalīties...
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Creme de la Creme » 30 Mar 2017, 07:42

Nezinu vai veselīgi, bet manējie tāpat nedzer :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Māra » 30 Mar 2017, 14:31

ash wrote:Varbūt pilnīgi stulbs jautājums, bet tomēr - vai suņiem bērzu sulas arī būtu veselīgas? Paši dzeram daudz, varētu padalīties...

Tur iekšā mežonīgi daudz cukurs. Es laikam nedotu tomēr.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby ash » 30 Mar 2017, 14:47

aaa, cukurs. nu labi, tad varbūt labāk ne.
man vēl svaigā atmiņā tā nelaimīgā diena, kad Akis nočiepa no galda pēdējo braunija gabaliņu un tam sekojošo nakti ar baismīgo caureju :velnins:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby fedelta » 30 Mar 2017, 16:06

Kļavu sulā ir tiešām daudz cukura, bet vai bērzu, nav ne jausmas.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Māra » 30 Mar 2017, 16:07

fedelta wrote:Kļavu sulā ir tiešām daudz cukura, bet vai bērzu, nav ne jausmas.

Varbūt nav tik daudz kā kļavu, bet ir ir.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Sisija » 31 Mar 2017, 07:19

Māra wrote:
fedelta wrote:Kļavu sulā ir tiešām daudz cukura, bet vai bērzu, nav ne jausmas.

Varbūt nav tik daudz kā kļavu, bet ir ir.

Bērzu sulai nav ne vainas, pavasarī pēc ziemas varētu būt laba lieta. Tā cukura tur ir pavisam maz. Un nedzer tak tas suns bērzu sulu visu gadu un spaiņiem. Es labprāt dotu, ja tik tā sula būtu un suņi dzertu.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Creme de la Creme » 31 Mar 2017, 07:48

Bērzu sulas sastāvā ir organiskās skābes, miecvielas, virkne vērtīgu minerālvielu, vitamīnu un nedaudz cukura. Šīs aktīvās vielas veicina uzkrāto sārņu, sāļu un nogulšņu izvadīšanu no organisma. Bērzu sulai ir labāks urīndzenošs efekts un organismu attīroša iedarbība nekā ūdenim. Bērzu sulas uzlabo imunitāti, atvieglo reimatisma radītās sāpes, palīdz attīrīt nieres un locītavas no sāļu nogulsnējumiem. Tostarp tās palīdz atbrīvoties no kaļķa, kas sakrājies uz asinsvadu sieniņām un tīra asinis.
Sulu mēnesī laikā ieteicams ievērot atslodzes dienu, kuras laikā dzeram tikai bērzu sulas. Jāatzīmē, ka tas nav pārāk grūti izdarāms, jo sulu sastāvā esošais cukurs nomāc apetīti. Atšķirībā no atslodzes dienas, kad dzer tikai ūdeni, nav novērojams spēku izsīkums un vājums. Gluži pretēji – bērza sulu atslodzes diena uzlabo pašsajūtu, vairo enerģiju, kā arī spēcina sirdi. Ja nav pa spēkam atslodzes diena, izmēģini organisma attīrīšanās kūri nedēļas garumā, kuras laikā dzer vismaz 2 litrus bērzu sulas un ēd vieglu, veģetāru ēdienu. Visvērtīgākās bērzu sulas ir tad, ja tās dzer tūlīt pēc iztecināšanas, jo pirmo četru stundu laikā minerālvielu koncentrācija tajās ir visaugstākā.
Bērzu sulas satur:

Kāliju - 120 mg/l Kalciju - 70 mg/l Magniju - 11 mg/l Mangānu - 1,2 mg/l Cinku - 1,5 mg/l Dzelzi - 0,1 mg/l Fosforu - 6,4 mg/l Nātriju - 0,2 mg/l

Tauku tajā ir mazāk nekā - 0,1g/100ml

Olbaltumvielu ir mazāk nekā - 0,1g/100ml

Ogļhidrātu ir, apmēram – 0,9g/100ml
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Danute » 13 May 2017, 19:46

Vai kāds brauc staigāties pa purvu takām vai citādi uz purvainu vietu?
Ir vajadzība pēc vaivariņiem,kamēr tie nav sākuši ziedēt.
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Māra » 19 May 2017, 16:44

Stafs bērnu ballītē

Sveiki visi, kam pieredze/saskarsme ar stafiem!

Es te vairāk klačai, nekas TĀDS. Vienkārši aizdomājos, ka mūsu ģimenē 'normālas' šķirnes nezin un tad nu:

Rīt dosimies ciemos uz plašiem laukiem, lai piedalītos bērnu jubilejas ballītē. Bērni (pirmsskolas un bēbjvecuma).
Brauksim ar abiem saluki, kuri ir bērnu droši, jo 1) bērni viņus nenoķers :kanepe: 2) viņi labprātāk izvairās, neaizstāvas, nekādā veidā neuzmācas, kontakts izteikti minimāls 3) nav sarga funkcija vispār.
Bet nu man ir pieredze pa lielam tikai ar saviem nesuniskajiem suņiem un tā jau sevi pierādījusi bērnu vidū, mani nesatrauc. BET.
Man ziņoja, ka ballītē ciemošoties (tātad - ne savā teritorijā) arī stafa kuce (man abi ir kobeļi, ja nu tas būtiski...) ar savu ģimeni, kurā mazs bērns.
Gribētu tikai mazliet apjaust ar ko jārēķinās? Kādas ir tipiskākās šķirnes iezīmes sabiedrībā ar savu ģimeni un kas jāņem vērā citiem bērniem, pieaugušajiem un citiem suņiem? Protams, ka visi suņi ar savu raksturu un specifiskām iezīmēm un vēl audzināšana, bet ja tā globāli skatās? Nu tā - vispārināti.

Gribētu būt priekšzīmīga un zināt kā uzvesties. :sarkstosa:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby fedelta » 19 May 2017, 19:52

Māra wrote:Stafs bērnu ballītē

Sveiki visi, kam pieredze/saskarsme ar stafiem!

Es te vairāk klačai, nekas TĀDS. Vienkārši aizdomājos, ka mūsu ģimenē 'normālas' šķirnes nezin un tad nu:

Rīt dosimies ciemos uz plašiem laukiem, lai piedalītos bērnu jubilejas ballītē. Bērni (pirmsskolas un bēbjvecuma).
Brauksim ar abiem saluki, kuri ir bērnu droši, jo 1) bērni viņus nenoķers :kanepe: 2) viņi labprātāk izvairās, neaizstāvas, nekādā veidā neuzmācas, kontakts izteikti minimāls 3) nav sarga funkcija vispār.
Bet nu man ir pieredze pa lielam tikai ar saviem nesuniskajiem suņiem un tā jau sevi pierādījusi bērnu vidū, mani nesatrauc. BET.
Man ziņoja, ka ballītē ciemošoties (tātad - ne savā teritorijā) arī stafa kuce (man abi ir kobeļi, ja nu tas būtiski...) ar savu ģimeni, kurā mazs bērns.
Gribētu tikai mazliet apjaust ar ko jārēķinās? Kādas ir tipiskākās šķirnes iezīmes sabiedrībā ar savu ģimeni un kas jāņem vērā citiem bērniem, pieaugušajiem un citiem suņiem? Protams, ka visi suņi ar savu raksturu un specifiskām iezīmēm un vēl audzināšana, bet ja tā globāli skatās? Nu tā - vispārināti.

Gribētu būt priekšzīmīga un zināt kā uzvesties. :sarkstosa:



Man gribas domat, ka ne ar ko īpaši no suņa parastā neatšķiras, ja suns ir audzināts un adekvāts.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Māra » 19 May 2017, 20:05

fedelta wrote:Man gribas domat, ka ne ar ko īpaši no suņa parastā neatšķiras, ja suns ir audzināts un adekvāts.

Ja es vispārīgi varu noraksturot saluki un tā uzvedību sabiedrībā, tad jau tomēr arī citām šķirnēm ir savs noklusējuma raksturs. Ja visas šķirnes būtu vienādas, tad... Nu ja.
Un man suns 'parastais' nav bijis. Es tikai zinu kāds ir saluki 'neparastais'.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby fedelta » 19 May 2017, 21:39

Māra wrote:
fedelta wrote:Man gribas domat, ka ne ar ko īpaši no suņa parastā neatšķiras, ja suns ir audzināts un adekvāts.

Ja es vispārīgi varu noraksturot saluki un tā uzvedību sabiedrībā, tad jau tomēr arī citām šķirnēm ir savs noklusējuma raksturs. Ja visas šķirnes būtu vienādas, tad... Nu ja.
Un man suns 'parastais' nav bijis. Es tikai zinu kāds ir saluki 'neparastais'.


Tas nebija domāts kā pārmetums, bet gan vairāk kā - ja suns normāls un audzināts, domāju, ka nekādu īpašo attieksmi nevajag.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Māra » 19 May 2017, 21:47

fedelta wrote:Tas nebija domāts kā pārmetums, bet gan vairāk kā - ja suns normāls un audzināts, domāju, ka nekādu īpašo attieksmi nevajag.


Nē nē, kā pārmetumu neuztvēru, bet laikam domu neprecīzi izteicu. Nav jau tā, ka stafikus nebūtu satikusi, bet te es vairāk to uzsvaru uz bērniem lieku, jo nesen gadījās novērot suni vulgaris, kurš visādi jauks un mīlīgs, bet tikko citi bērni nāk pie "viņa" bērna, viņs iet viņiem pa vidu, izšķir. Un dzirdēti vēl visādi suniski gadījumi ar bērniem, kur suņi sargā, vai uztraucas vai kas nu kuram un tad nu iedomājos, vai stafiem nav kkas tāds tipisks - konkrēti savu ģimeni īpaši sargāt, pat ja nav īsts apdraudējums, vai kas cits līdzīgs. Varbūt gluzi pretēji - pārmilzīga mīlestība uz visiem bērniem, piemēram. Jo ir tak arī tādi suņi.
Tā kā mani suņi būs laaaimīgi neiet pie bērniem, bet kā jau teicu, tā nav normālu suņu pieredze, kas ir man, tad gribēju dzirdēt ko vairāk par to normālo un šajā gadījumā par konkrētu šķirni ^^
Bet citādi jau vispār būtu interesanti uzzināt kā nu katrs suns reaģē uz bērniem - saviem un citiem.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests