Būt vai nebūt Baltijai?! (un par LKF)

Miscellaneous

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby eldberg » 11 Mar 2013, 11:55

Korland Rein wrote:Vai ir piemirsies eldberga gājiens uz padomes sēdi pēc esošās diskusijas šajā forumā?

Paldies KR ka atgādināji :)

Tā kā es pats esmu kādas federācijas vadītājs www.sleddog.lv (mazākas, un par laimi sportiskas, nevis naudu pelnošas), es parasti nekritizēju vadību, jo uzskatu, ka ar visām problēmām ir jāvēršas vispirms pie vadības. Ja vadība neatbildi, tad ok, publiski. Vai kāds mani gribēja klausīties - uz šo jautājumu jau ir atbildēts :velnins:

Katrā gadījumā, es tagad ar interesi sekoju visam līdz, jo ja vadība par sīkumiem daudziem liek atkāpties, izslēdz utt, tad man interesē, ko vadība pati teiks par to, ja pierādīsies kāda no minētajām lietām :kanepe:
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Korland Rein » 11 Mar 2013, 12:05

Kādu laiku atpakaļ, viena saruna ar paziņu (cita šķirne) ievirzījās LKF tēmā. Tieši par biroja darbinieku attieksmi. Labākais tas, ka cilvēks bija pilnīgi pārliecināts, ka viss LKF birojs tur atrodas uz brīvprātīgā darba principa! :jautri:
Njā...lieki bija stāstīt pretējo, jo kāds līdz tam bija jau paguvis viņu pārliecināt, ka sēžot tur un viņai laiku tērējot no labas gribas.
No esošā un acīmredzamā: LKF birojā ir 8 algoti darbinieki: sabiedrisko attiecību vadītāja, izpilddirektore, biroja administratore, kasiere, apkopēja, kinoloģe, kultūras pasākumu organizatore.
Biroja darbiniekiem aprēķinātā un valstij norādīta algu summa: 36868.96 LVL,
ienākumu nodoklis 6703.35 LVL,
sociālas nomaksas 12937.45 LVL.
Turpmāk, ja kāds LKF birojā Jums pretī "rej", atgādiniet viņiem, ka Jūs esat viņu patiesais darba devējs un algas maksātājs!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Laura » 11 Mar 2013, 12:07

Eu, drīkst uzzināt, kura tur ir sabiedrisko attiecību vadītāja un ko viņa dara?
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby eldberg » 11 Mar 2013, 12:13

Laura wrote:Eu, drīkst uzzināt, kura tur ir sabiedrisko attiecību vadītāja un ko viņa dara?

Redz, ja tev kas interesē kā sava kluba biedram, tu neuzzināsi, tavam klubam LKF šis jautājums ir jāuzdod. Nelecies, sēdi klusu un nelecies :)

bet vispār Vija Klučniece ieņem šo pozīciju. (vismaz ieņēma, ja kas nav mainījies).

Jo prezidentam alga nav... tā vienmēr ir teikts. (kas īstenībā ir nepareizi, algai būtu jābūt... bet struktūra tad ar būtu jāmaina)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Elbe » 11 Mar 2013, 12:29

Hi-hi! :kanepe: Jā, tieši par šo brīvprātīgo darbošanos bija viena no pirmajām informācijām, kad es pirmo reizi iebāzu degunu LKF mītnē! Sak, proties, atstāj naudu un tinies prom! Mēs te tikai uz sava personīgā brīvā laika rēķina ar tevi, tādu stulbu, cackājamies.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Dzintars » 11 Mar 2013, 13:00

Ļ. cien . Laura - redzu ka jau gandrīz stundu esat onlainā , tādēļ atkārtošu savu rakstīto :

Dzintars wrote:
Laura wrote:VISOS klubos ir tāds bardaks. Nopietni. Man ir vairāku klubu biedru kartes, ir no viena gada vismaz 3 markas utt, lai gan tās nekrāju kā Maximas uzlīmes


Pag , pag ... no šīs vietas mazliet precīzāk .....

Tomēr būs jāuzraksta , kaut negribēju līst iekšā šajā diskusijā , bet šajā gadījumā klusēšana = piekrišana ....

Tātad - ļ.cien. Laura - neesmu Jūs redzējis mūsu klubā ( Latvijas Vācu Aitu Suņu Klubs , turpmāk LVASK ) ne marku ,ne dzīvnieku , ne kādas citas lietas sakarā , lai varētu uzskatīt Jūs par pietiekami kompetentu izteikt apgalvojumus publiskajā telpā par kārtības esamību vai neesamību LVASK .
Ja nu tomēr es kļūdos nenovērtēdams Jūsu kompetenci šajā sakarā , būtu ļoti pateicīgs , ja tiktu aprakstīti gadījumi , kas kalpojuši par pamatu minētā viedokļa iegūšanai - tas mums ļoti noderētu kluba turpmākajā darbībā , centienos uzlabot mūsu kluba sabiedrisko dzīvi.
Dzintars
Baby
Baby
 
Posts: 76
Joined: 09 Sep 2010, 07:46

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Dzintars » 11 Mar 2013, 13:02

Korland Rein wrote:Dzintar, a kāds sakars specenei ar BALTIC noslēgto līgumu? Jebkura izstāde taču notiek rīkotāj valsts Izstāžu reglamenta ietvaros. Vai es ne tā sapratu tevis rakstīto?

Tieši tas pats variants - noslēdz 3 valstis , tad igauņi sāk darīt pa savam .....
Dzintars
Baby
Baby
 
Posts: 76
Joined: 09 Sep 2010, 07:46

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Korland Rein » 11 Mar 2013, 13:04

Dzintars wrote:
Korland Rein wrote:Dzintar, a kāds sakars specenei ar BALTIC noslēgto līgumu? Jebkura izstāde taču notiek rīkotāj valsts Izstāžu reglamenta ietvaros. Vai es ne tā sapratu tevis rakstīto?

Tieši tas pats variants - noslēdz 3 valstis , tad igauņi sāk darīt pa savam .....

Skaidrs, tad Jums tur savs līgums, kurā norādīts kaut kādi kopējie speceņu noteikumi? Es tik nesaprotu, kā, piem., Igaunija var rīkot izstādi ne saskaņā ar saviem reglamentiem. Laikam jau tas viss ir smuki atrunāts, tīri no FCI puses, man grūti to iedomāties.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Dzintars » 11 Mar 2013, 13:10

murkata wrote:Dzintar, nav smuki arī tas, ka viņi maina noteikumus kopējās izstādēs un par to neinformē partnerus Baltijas līguma ietvaros. bet tas ir jārisina uzreiz, nevis pēc gadiem jāuzskaita, kad kuram nebija taisnība. un ne jau šādā veidā un šāda iemesla pēc


Es to piemēru ierakstīju tādēļ , ka abos šajos gadījumos var vilkt diezgan izteiktas paralēles .....
Un šajā gadījumā uzskatu , ka latviešu un leiši arī uzreiz šo jautājumu risina .... , tikai ne visi šeit ir ar to apmierināti ..... un kā redzam jau vairākas lpp. tiek apspriesta struktūra , nevis konkrētais gadījums , kādēļ tika atvērta šī tēma ;)
Dzintars
Baby
Baby
 
Posts: 76
Joined: 09 Sep 2010, 07:46

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby eldberg » 11 Mar 2013, 13:15

Dzintars wrote: un kā redzam jau vairākas lpp. tiek apspriesta struktūra , nevis izstādes fakti ;))

Fakti - viewtopic.php?f=4&t=4447#p166482
Atbilde - viewtopic.php?f=4&t=4447#p166483
Tas ka tauta grib par citu parunāties, tas normāli :)

Kas var atbildēt un apstiprināt, lai nav šūmēšanās, ka nekas nelikumīgs/nepareizs/kreiss nav darīts ar BLR/LV ciltsrakstiem?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Elbe » 11 Mar 2013, 13:36

Da likumīgs jau droši vien ir, formāli, bet nu diez vai atbilst tam, ko sauc par labo praksi un godīgumu.
Bet visapkaunojošākais ir tas, ka visi cieš vienas ambiciozas būtnes dēļ. Ja jau viņai tie suņi tik kruti būtu, tad diez vai vajadzētu meklēt caurumus likumdošanā, droši vien garās astes līkas izauga. :) Bet tak godam kantes ir norīvētas, ka no ringa izraida... Tas nekas, ka pati negodīga, bet nu lai cieš visi!
Un šī pasākuma aizstāvjiem arī ir kāds skeletiņš skapī, ko?
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Laura » 11 Mar 2013, 13:37

Dzintars wrote:Ļ. cien . Laura - redzu ka jau gandrīz stundu esat onlainā , tādēļ atkārtošu savu rakstīto :


Atvainojos personīgi Dzintaram par emocionālu vārda "visi" lietošanu. Jūsu klubā tiešām neesmu bijusi un pagaidām netaisos būt, jo VAS mums ir no citas organizācijas. Ceru, ka informējat ikvienu biedru par visu, kas notiek klubā, LKF un citās ar suņu audzēšanu, audzināšanu un vienkāršu turēšanu saistītajās jomās.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Korland Rein » 11 Mar 2013, 14:13

Elbe, sistēma ir ļoti vienkarša! Reti kuram, kas šajā organizācijā atbalsta nekam nederīgo sistēmu nav savi skeleti un neviens vien, jo savējiem visu piedod.
Kādreiz, kad LKF vadībai vajag personu izmantot, viņai atgādina piedotos skeletus. Manipulējot šādi, tas cilvēks arī dara to, ko liek! LKFs nekad nerīkojas savām rokam, cīņā ar nevēlamam personām vnm izmanto starpniekus, žēl, ka tie starpnieki nereti ir klubu vadītāji vai valdē esošie!
Tie, kas kaut cik godīgi, apzinīgi un NORMĀLI domājoši, sen tajā organizācijā vairs nav vai ir nedaudz nostāk!
Vienkāršs piemērs - domājiet, ka V.Klučniece nezin, ka viens otrs kluba valdes loceklis ir bez sirdsapziņas pārmetumiem viltojis kinologa parakstus uz metienu apskates aktiem? Zin, protams! :jautri: Izliekas nezinam...līdz brīdim, kad tieši tam viltoto parakstu autoram, būs kāds kluba biedrs "laipni" jaizraida no kluba...nu tas labākajā gadījumā! Vija savukārt ātri apzvana klubiņus un mutiski visiem aizliedz uzņemt to un to! :jiihaa:
Tikai Vija aizmirst, ka viņas sistēma noveco modernajā pasaulē, ir jau paredzami nākamie karalienes soļi( kā šahā), jo taktika nemainās un šobrīd ir tik daudz veidi kā pierādāmi arī mutiskie rīkojumi! :tikainesaki:
Jā, ja kas, šobrīd nevienu KR suņa īapšnieku(es domāju jauno) neuzņem LKF klubos - visi, līdz ar KR ir nonākuši melnajā sarakstā, tikai tāpēc, ka viņiem ir KR kucēns iepirkts! :meitenedejo:
Eh...būs interesanti!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Laura » 11 Mar 2013, 14:17

Pag, ja es tagad kaut kādos ārprāta murgos nolemtu iegādāties rotveileru, mani arī no terjeriem dzītu prom? :soks:
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Greylove » 11 Mar 2013, 14:26

Nu man sāk vēl vairāk rotiņu kāroties mājās! :pastaiga: (Žēl, ka tās iespējas ir tādas, kādas ir.)

P.S. Retrīveru klubā arī biedra nauda ir Ls 7,-, ja ir arī cita kluba biedrs, un tur uzlīme jau saņemta. Ja vien pie maksāšanas to pasaka, jo uzminēt tiešām nevar.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Korland Rein » 11 Mar 2013, 15:04

Laura, izdzīt ir pagrūti. Parasti spiež to nabaga biedru uzrakstīt brīvprātīgu iesniegumu par aiziešanu. Lai izslēgtu, tur ir vesela procedūra jāveic + jābūt būtiskam iemeslam.
Paņemsim manu gadījumu: pie sienas izkāra novembrī, tante Vija paplosījās, bet pati izmantot savas rīcības iespējas nevēlējās. Liepājas klubu visādi ietekmēja. Un ko? A neko, viss, ko viņi uz ātru roku izdarīja, sev tikai par skādi. Tālāk paši visu sapratīs vai arī turpmāk sāks lasīt likumus, lai mēnešiem ilgi nevajadzētu atrakstīties. Ar likumu jokoties nav nepieciešams. ;)
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby sunuks » 11 Mar 2013, 15:24

Tie, kas kaut cik godīgi, apzinīgi un NORMĀLI domājoši, sen tajā organizācijā vairs nav vai ir nedaudz nostāk!
Vienkāršs piemērs - domājiet, ka V.Klučniece nezin, ka viens otrs kluba valdes loceklis ir bez sirdsapziņas pārmetumiem viltojis kinologa parakstus uz metienu apskates aktiem? Zin, protams! :jautri: Izliekas nezinam...Jā, ja kas, šobrīd nevienu KR suņa īapšnieku(es domāju jauno) neuzņem LKF klubos - visi, līdz ar KR ir nonākuši melnajā sarakstā, tikai tāpēc, ka viņiem ir KR kucēns iepirkts! :meitenedejo:
Eh...būs interesanti!


Es nevaru iebraukt visā notiekošajā. Kā visus šos gadus KR samierinājās ar negodīgajiem kluba valdes locekļiem un kā var neuzņemt FCI klubā KR suņu īpašniekus, tam jābūt pamatotam lēmumam. Nav jau viss tik vienkārši. Lielās audzētavas arī nav bez vainas, nav tik baltas un pūkainas. Es saprotu, ka kaut kas ir noticis starp KR un V.Kļučnieci, nevar būt, ka vieniem taisnība otriem nē, katram sava taisnība. Nevajadzētu mesties virsū klubu valdēm, kad vajag tajās darboties, to gribētāju nav daudz, sākas atrunas, ka man nav laika, man mājās daudz suņu un citu darbu. Kritizēt no malas ir vieglāk, nekā strādāt, lai visi būtu apmierināti. :jiihaa:
sunuks
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 11 Mar 2013, 14:48

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby Elbe » 11 Mar 2013, 15:28

Ups! :soks: Kādi vispār var būt iemesli izmešanai no kluba? Tad jau katram, kas taisās kaut vienu metienu izaudzēt, ir jātur mute ciet, jo kinologs pie vajadzības a)uzrakstīs, ka tie vispār ir kranči, vai kropli un ar iedzimtām anomālijām, b) pārošanas atļauju nedos. Līdz ar to cilvēkam jebkādas iespējas ir ciet. Tad laikam jātaisās ar savu metienu uz ārzemēm, pie tam, ne tuvajām. Kā ir - vai es, dzīvojot Latvijā, varu sastāvēt citas valsts klubā? Biedru naudu var parskaitīt tāpat un varbūt pat informāciju saņemt kādreiz. :jaut:
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby eldberg » 11 Mar 2013, 15:30

sunuks wrote:tam jābūt pamatotam lēmumam.

Ja visam būtu pamatoti+atklāti lēmumi, neviens jau laikam nebļautu ne? :)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Būt vai nebūt Baltijai?!

Postby vuks55 » 11 Mar 2013, 15:32

sunuks wrote:
Es nevaru iebraukt visā notiekošajā. Kā visus šos gadus KR samierinājās ar negodīgajiem kluba valdes locekļiem un kā var neuzņemt FCI klubā KR suņu īpašniekus, tam jābūt pamatotam lēmumam. Nav jau viss tik vienkārši. Lielās audzētavas arī nav bez vainas, nav tik baltas un pūkainas. Es saprotu, ka kaut kas ir noticis starp KR un V.Kļučnieci, nevar būt, ka vieniem taisnība otriem nē, katram sava taisnība. Nevajadzētu mesties virsū klubu valdēm, kad vajag tajās darboties, to gribētāju nav daudz, sākas atrunas, ka man nav laika, man mājās daudz suņu un citu darbu. Kritizēt no malas ir vieglāk, nekā strādāt, lai visi būtu apmierināti. :jiihaa:

Pilnīgi piekrītu....:alinji:
vuks55
Puppy
Puppy
 
Posts: 119
Joined: 29 Feb 2012, 17:31

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests