I-robots

Miscellaneous

I-robots

Postby erna » 13 Feb 2014, 14:06

Sveiki!
Varbūt par to jau šeit ir runāts. Interesējos, vai kādam mājās ir reāli efektīvs i-robots (putekļusūcējs), kas tiešām savāc suņa spalvas? Nav vairs spēka - katra diena sākas un beidzas ar putekļusūcēja dzenāšanu, un tīrs ir tikai pāris stundas! Mājās trīs labradora kuces, un tie brīži, kad neviena spalvu nemet, ir tik īsi...
User avatar
erna
Baby
Baby
 
Posts: 59
Images: 3
Joined: 27 Apr 2010, 13:15

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: I-robots

Postby zukins » 14 Feb 2014, 14:18

Man ir :) Ne pats jaunākais modelis (kurš it kā skaitās pats jaudīgākais, labākais, kā nekā tehnoloģijas iet uz priekšu), bet es esmu apmierināta. Tiesa, manā situācijā lietošanas ērtumu apgrūtina fakts, ka mājā grīdas līmeņi atšķiras un līdz ar to nav iespējams palaist robotu uzreiz pa lielu telpu, bet gan vairākos piegājienos pa mazākām. Pakāpienus atpazīst, nekur lejā nekrīt. Satīra tīri labi, patiesībā, labāk kā es gaidīju, bet protams, rūpīgu manuālu tīrīšanu neaizstāj. Ar stūriem nav problēmu, ar sānu birstītēm gluži labi iztīra. Jāņem vērā, ka viņa ietilpība nav diži liela, līdz ar to jāatceras regulāri apkopt (t.i. iztīrīt) pašu robotiņu. Biju gaidījusi ka šis būs klusāks - diezgan skaļi rūc. Bet tas arī vienīgais (-) manās acīs, vērtējot pēc manas situācijas un iegādi neesmu nožēlojusi. Man 2 RR (un tās īsās spalviņas ir visur un vienmēr) un maza b/šķ sune ar "labradora garuma" spalvu.
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: I-robots

Postby erna » 16 Feb 2014, 15:48

Paldies par pieredzi, izklausās cerīgi!
Nevari padalīties, kāds tieši modelis Tev ir (sērija)? Un par to skaļumu - biju iedomājusies, ka vakarā palaižu, un no rīta mostos tīrā mājā. Kā īsti ir - ja piemēram viņš darbojas blakus istabā, tik skaļš, lai traucētu gulēt, taču nav? Mums viss par laimi vienā līmenī, vismaz tā problēma atkrīt. Un vēl - vai tiešām jāpērk tie no dārgāko gala, lētākie nesūks tik labi?
User avatar
erna
Baby
Baby
 
Posts: 59
Images: 3
Joined: 27 Apr 2010, 13:15

Re: I-robots

Postby peecis » 16 Feb 2014, 15:56

es gribu šādu irobotu: http://www.irobot.com/us/learn/defense/warrior.aspx

basi dārgs esot :(

:D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: I-robots

Postby magnola » 17 Feb 2014, 09:56

peecis wrote:es gribu šādu irobotu: http://www.irobot.com/us/learn/defense/warrior.aspx

basi dārgs esot :(

:D

:kanepe:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: I-robots

Postby Creme de la Creme » 17 Feb 2014, 11:30

Šitāds varētu arī suņus ''paganīt''. :velnins: Citādi, kamēr neviena nav mājās, visa istaba ir izvandīta (j-kundzēm redziet garlaicīgi) :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: I-robots

Postby zukins » 17 Feb 2014, 13:55

Erna, man ir iRobot Roomba 650, 700-tās sērijas robotiņi esot tie labākie pašlaik.
Par skaļumu - es domāju, ka man traucēt, ja blakus istabā Roomba darbotos. Ja citā stāvā vai bišķi tālāk tad netraucētu. Viena lieta ir dūkšana, bet jārēķinās, ka robotiņš pa laikam kaut kur atsitīsies - viņam gan ir sensori, kas atpazīst priekšmetus/mēbeles/sienas, lai gluži virsū neskrietu, bet gadās, ka piebaksta vai uzduras tā pat (īpaši - maziem un tumšiem priekšmetiem, lielus un gaišus robots "redz" un nobremzē lai neuzskrietu ar visu ātrumu). Kristāla vāzes uz grīdas labāk neatstāt :) Un kad Roomba iebūkšķina pret reģipša sienu- es pa nakti noteikti pamostos. Pa dienu, ejot uz darbu vai ārā ar suņiem, vai darot ko citu pa mājām, gan mierīgi var robotiņu palaist darboties, jo kad tas būs pabeidzis tīrīšanu, pats aizies atpakaļ uz savu "mājiņu".
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: I-robots

Postby acerbis » 17 Feb 2014, 21:45

Man ir 780. modelis. Mūsu Robītim ir jātiek galā ar rotveilera un brabrantas grifona spalvām.Strādā mūsu mājās jau gadu un līdz šim nav nekādu problēmu. Nenožēloju ne santīmu!!! ;)
User avatar
acerbis
Puppy
Puppy
 
Posts: 203
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 15:19

Re: I-robots

Postby Torijs » 17 Feb 2014, 22:12

Man arī ir 780.Parasti uzlieku taimeri, lai ir svaigi iztīrīts, pirms atbraucu no darba un, lai nebūtu jāklausās tā dūkoņa. Tikai mums ar Robi ir mazliet atšķirīga izpratne par tīrību... Pirmo reizi palaižot apgaitā pa istabām, gaidīju, ka nu šis ņemsies 1-2 stundas, kā biju lasījusi atsauksmēs, bet nekā... 20min un jau tinās uz savu mājiņu. :lamajas: :kanepe: Bet nu ar divu francūžu un viena nenormāli mataina VASa spalvām tiek galā ļoti labi! Esmu speciāli pati darbinājusi veco putekļusūcēju un pēc tam palaidusi Robi,- nu tak atrod vēl spalvu fragmentus, ko es nemaz neredzu.
Ā, un lielais suns pasācis pats ik pa laikam ieslēgt Robi...
Arī nenožēloju ne santīmu, tagad mēģinu "nodzīt skopumu" un pirkt to, kas vēl mazgā. Varēšu vispār palaisties slinkumā :lasu:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: I-robots

Postby erna » 18 Feb 2014, 15:06

Paldies visiem par atsauksmēm! Esmu kā spārnos, beidzot ir cerības tikt pie tīras mājas bez ikdienas vergošanas! Vēl tikai tāds sīkums, ka jāizdomā, pa kādiem līdzekļiem....[/size]
User avatar
erna
Baby
Baby
 
Posts: 59
Images: 3
Joined: 27 Apr 2010, 13:15

Re: I-robots

Postby Bpa4 » 18 Feb 2014, 15:16

Nez, nez. Man regulāri jātīra platība ap 120 -150 m2, pēc vairāku putekļusūcēju nomaiņas, kas netika galā no divu suņu saražotajām spalvām un netīrības, beigās iegādājos Karcher vienu no jaudīgākajiem modeļiem, kas vairāk būtu domāts industriālai lietošanai. Sūc visu raiti unātri, sākot ar kamīna tīrīšanu - speciālā traukā, līdz pat auto salonam.
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: I-robots

Postby erna » 18 Feb 2014, 22:31

Mans pašreizējais puteķļusūcējs arī darbojas ļoti labi, sasūc visu ideāli, bet kādam taču (man) vienalga viņš ir jādarbina, tur tā problēma!
User avatar
erna
Baby
Baby
 
Posts: 59
Images: 3
Joined: 27 Apr 2010, 13:15

Re: I-robots

Postby Torijs » 18 Feb 2014, 22:37

...un jāstaipa. Tas Karchers tak smags pēc velna. Ja jāstaipa augšā-lejā, diez kas nav :(
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: I-robots

Postby Bpa4 » 19 Feb 2014, 12:07

Pēc izjūtām nav tik traki, toties sūc visu :) Papētīju Irobot piedāvājumu, daudz Ķīnas pakaļdarinājumu... Tā ka skatieties, domājat, - ja reiz esat izlēmuši pirkt!
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: I-robots

Postby ash » 19 Feb 2014, 14:16

neesmu baigi pētījusi Karcher piedāvājumu, bet tas modelis, kas ir manai mammai ir tāds...nu parasts. sūc jau it kā stipri, bet birste nav diez ko efektīva.
tāpēc es izvēlējos visjaudīgāko philips ar turbo birsti, kas ļoti labi no paklāja notīra suņu spalvas - esmu ļoti apmierināta.
pētīju arī i-robotu piedāvājumu, skatījos arī lētākus analogus, bet man personīgi šķita, ka tā sūkšanas jauda ir pārāk maza, lai spētu savāk visus netīrumus. bet ja būtu lieki līdzekļi - noteikti nopirktu, lai jau braukā pa māju, kāmēr paši esam darbā.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests