Žurkas pagrabā

Miscellaneous

Žurkas pagrabā

Postby zuustrs » 03 Mar 2014, 21:19

Sveiki!
Man tāda problēma- ieviesušās žurkas pagrabā. Izrakājušas visu pagrabu, gar trubām, apkures trubām, vadiem. Nezinam kā cīnīties jo suńi mājā. Varētu ielaist foxi, bet tas izrakās vēl vairāk, vińam būtu interesanti visu dienu un iespējams veselu nedēłu, bet nevaru atłauties sekas. Kompostkaudzē dārzā ir savādāk, roc cik gribi, bet te...? Kādu risinājumu varat ieteit - izńemot indi?
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Žurkas pagrabā

Postby seila » 03 Mar 2014, 21:35

Saudzējošās lamatas. Bet noķersi un viņas ieperināsies atkal. Varbūt iegādāties kādu atbaidītāj-ierīci, kas izdala kaut kādas frekvences vai ko tamlīdzīgu, bet, ja godīgi, neticu tādiem ''brīnumiem'' :viltigs:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Žurkas pagrabā

Postby Korland Rein » 03 Mar 2014, 22:08

zuustrs, bet vai tev suņi tiek pagrabā, ka baidies indi likt?
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Žurkas pagrabā

Postby zuustrs » 03 Mar 2014, 22:42

Nē, suńi pagrabā netiek, bet ja nu tā pusdzīvā žurka izvelkas dārzā un vińu piebeidz kāds no maniem suńiem? Foksis tak trofeju no zobiem neizlaist kādu brīsnińu. Vińa naska uz žurku slepkavošanu. Mēs ar vīru jau sākam funktierēt par kautkādiem slazdiem. Ja tās būtu peles, es neuztrauktos, ar tām vieglāk tik galā, bet žurkini ir gudri, vińi tik viegli nepadodas. Par to skańu - īpaši neticu tam :huh:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Žurkas pagrabā

Postby NARDICUM » 04 Mar 2014, 00:22

Jā, man arī bija tāda problēma.
Jagdterjers diennakts laikā atrisināja. Tiesa, zaudējumi bija lieli...
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Žurkas pagrabā

Postby ash » 04 Mar 2014, 09:14

nav gan par žurkām, bet citiem kaitēkļiem - kurmjiem! mēnešiem ilgi tramdījām ar ultra skaņām un citām saudzīgām metodēm. pa to laiku viņi aizrautīgi postīja dārzu.
beigu beigās - nopirkām visparastākos slazdus, tiesa gan - kurmji aizgāja bojā, toties dārzs ir glābts.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Žurkas pagrabā

Postby Korland Rein » 04 Mar 2014, 09:25

zuustrs wrote:Nē, suńi pagrabā netiek, bet ja nu tā pusdzīvā žurka izvelkas dārzā un viņu piebeidz kāds no maniem suņiem?

Sunim no žurkas, kurā inde jau iedarbojusies, nekam nevajadzētu būt. Man gan žurku nav, bet smilšu peles "ķengura" lielumā ir gan pagrabā, gan pagalmā, gan dārzā. Indi lietoju visu laiku. Ik pa laikam suņi kādu atrod, pažļambā un nomet. Tev tās žurkas dzīvas ļaunuma vairāk sanesīs un sadarīs, nekā pusbeigta žurka nodarīs sunim. Ar slazdiem neglābsies, viņas gudras.
A par Greko laikam vsp nesatraucies! Žagata uz astes atnesa, ka KR suņi mirst tikai no Joseras barības...tā runā prātu zaudējušās augstākajās aprindās. :jautri:

ash, tie kurmji viltnieki. Pieradīs pie lamatām! Iemācīsies veikli tās apiet.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Žurkas pagrabā

Postby Laura » 04 Mar 2014, 09:37

zuustrs, kad laidīsi Enju pagrabā, lūdzu, uzaicini arī čehu biedrus. :kanepe:
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Žurkas pagrabā

Postby Creme de la Creme » 04 Mar 2014, 10:32

Mēs arī labprāt piebiedrosimies :kanepe:
Bet ja nopietni, tad mēs tikām galā ar žurkulēniem (pirmajos gados bija dikti daudz, jo vecajiem mājas saimniekiem tā likās normāla lieta) ar parastiem slazdiem (tikai jāņem metāliskie un jāskatās lai ir kvalitatīvi) + 2 kaķi. Slazdus gan iesaku pie kaut kā piesiet, savādāk pusdzīva žurka var aiziet ar visu slazdu (mums gan slazdus, kopā ar pelēm/žurkiem stiepa prom kaķene un/vai suņi :jautri: ).
Bet pērn arī radām risinājumu kurmju problēmai - līdzeklis Bros http://www.csv.lv/granulas-pret-kurmjie ... 33185.html smird gan riebīgi (jāstrādā cimdos), bet kurmji pazūd. Un suņi arī nelien tajos rakumos.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Žurkas pagrabā

Postby BaibaB » 04 Mar 2014, 10:54

zuustr, ja kas, es arī varu piebiedroties ar divām medniecēm. manas bārdas tak skaitās žurksuņi :kanepe:
peles mēs medījam un ēdam varen labi, uz žurkām reaģējam, tik ļaunā saimniece nelaiž klāt (jo parasti žurkas izlec deguna priekšā vai nu uz ceļa vai pie mājas, kur saimniece nelaiž valā no pavadas).
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Žurkas pagrabā

Postby zuustrs » 04 Mar 2014, 11:06

Vīrs vakar uztaisīja lamatas, paika norīta slazdi tukši :kanepe:
Ja es neuztrauktos par sekām, es laistu Enju iekšā - lai izklaidējas, gan jau būtu rezultāts, jo dzīves jau žurkiem tur nebūtu, bet es varētu pēctam pārvilkt visu apkuri, ja māja vēl būtu pašreizējā vietā :velnins:
Eh, jādomā kur dabūt izturīgus slazdus.
CdlC - vai tas kurmju smirdeklis aizbaida tās žurkas, vai tikai smird? :smarzas:
KR, moška žurkām pabērt Joser, ja pat rotińus ńem, tad jau grauzējus nopłauj uz līdzenas vietas :kanepe: , zinu, ka terjerus neńem nekas, tas man der :kanepe:
BaibaB - hi, četrkājainos palīgus es redzu varu dabūt cik uziet, tik kurš man to māju uzcels no jauna? :medos: Diez vai tie četrkājainie, apmierinātie, bārdainie draugi :dejosuns:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Žurkas pagrabā

Postby peecis » 04 Mar 2014, 11:06

es savas žurkas noindēju ar depo rozīgo indi, kuru saliku sunim nepieejamās vietās. žurkas to indi labi ēda, bet pašam sunim par žurkām un indi ir 0 intereses (bija viena atnākusi, kad ar suni sēdēju virtuvē).

ja pareizi saprotu, "modernās" indes ir jāapēd, no žurkas apostīšanas vien nekas slikts nenotiks.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Žurkas pagrabā

Postby zuustrs » 04 Mar 2014, 11:12

Par skoču es neuztrauktos, vińa mutē neńem neko :jaa: Žurku tik paostītu, arī rots varētu plikastei paiet garām( jo tā nav apała un bumbińu neatgādina), bet foksis ir foksis, slepkava :paukojas: un žurkas ir vińas iecienītais medījums. Es jau sāku domāt par to indi. Redzēs kas šovakar tur būs darījies un ko vīrs būs izdomājis.
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Žurkas pagrabā

Postby Creme de la Creme » 04 Mar 2014, 11:43

zuustrs wrote:CdlC - vai tas kurmju smirdeklis aizbaida tās žurkas, vai tikai smird? :smarzas:
:

Tai BROS firmai ir arī žurku indes. Konkrētais līdzeklis kurmjus aizbaidīja. Turklāt tas iedarbojās ilgu laiku. Vienīgais - vajadzēja pacietību, jo sākumā kurmji to mēģināja no alas izstumt. :kanepe: Bet vislabāk bija likt lietus laikā/pirms lietus. Tad tas lēnām šķīda un piesmirdināja alas. Vai kurmji no tā arī ''nolika karoti'' - nemāku teikt. Bet bija miers uz visu rudeni.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Žurkas pagrabā

Postby ash » 04 Mar 2014, 14:15

Korland Rein wrote:
ash, tie kurmji viltnieki. Pieradīs pie lamatām! Iemācīsies veikli tās apiet.


mēs viltīgāki! pirmajā mēnesī ar lamatām neko neizdevās noķert, bet tad vīram pastāstīja dažus knifiņus, kā labāk, tad arī fiksi vien kurmis bija notverts. bet mums jau to kurmju arī nav briesmīgi daudz, lai gan zālāju spēj sapostīt arī viens indivīds. ;)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Žurkas pagrabā

Postby Bpa4 » 04 Mar 2014, 15:15

Hmzz, ar indi varētu darboties, ja mājās nebūtu citi dzīvnieki. Es ieteiktu divus variantus:
1. Žurka - manjaks - žurkēdājs. Jāņem vērā, lai radītu žurku "manjaku/žurkēdāju" būs nepieciešams a) laiks, b) piecas dzīvas žurkas, c) dzelzs muca ar vāku. :kanepe:
2. Jau senos laikos, kad amerikā vēl bija verdzība baltā nama ovālajā kabinetā žurkas šāva ar kramenīcām. Tādējādi šo pasākumu var arī pārvērst izklaidē. Ja Jums mājās ir dzīves draugs, kam totāli izteikti h%**&(na galvā, varat piedāvāt brīvības pieminekļu apčurātāju - piekopto variantu :kanepe:



:kanepe: :kanepe: :kanepe:
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: Žurkas pagrabā

Postby peecis » 04 Mar 2014, 15:59

Bpa4 wrote:Hmzz, ar indi varētu darboties, ja mājās nebūtu citi dzīvnieki. Es ieteiktu divus variantus:
1. Žurka - manjaks - žurkēdājs. Jāņem vērā, lai radītu žurku "manjaku/žurkēdāju" būs nepieciešams a) laiks, b) piecas dzīvas žurkas, c) dzelzs muca ar vāku. :kanepe:
2. Jau senos laikos, kad amerikā vēl bija verdzība baltā nama ovālajā kabinetā žurkas šāva ar kramenīcām. Tādējādi šo pasākumu var arī pārvērst izklaidē. Ja Jums mājās ir dzīves draugs, kam totāli izteikti h%**&(na galvā, varat piedāvāt brīvības pieminekļu apčurātāju - piekopto variantu :kanepe:


:kanepe: :kanepe: :kanepe:

esmu šāvis ar gaiseni pa žurku - kad tas plikastainais izdzimtenis mūk projām, nav laika izvērtēt, vai "fonā" nav trauslu lietu, jābliež tik! :D
finālā viegli pabojāta virtuves siena :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Žurkas pagrabā

Postby zuustrs » 04 Mar 2014, 21:56

Izlikām indi, redzēs kas būs :jaut:
Man brālis nasks uz šaušanu, ar arbaletu gandrīz trāpīja, bultas škjemba žurkinu savainoja un vińa pīkstēdama iekrita kanalizācijas tubā. Viena mazumā, bet vińu ir daudz.
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Žurkas pagrabā

Postby zuustrs » 19 Mar 2014, 22:40

Neliela atskaite :) Četras žurkas ir mūsu kontā. Viena ar arbaletu, viena uz lamatām, divas uz gaiseni, indei nepieskārās. Vai ir vēl? Nezinu, bet darbība bišku pieklususi, varbūt nogājušas pagrīdē un kaut ko funktierē :velnins: Visas bija lielas.
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests