Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Miscellaneous

Re: Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Postby Linda B. » 28 Mar 2014, 14:47

Ziemā man nepalīdzētu pat aitādas kažoks suņiem.Vienalga,kas uzvilkts mugurā kājas salst un raujas krampjos tāpat.Pēc -15 garās pastaigās neejam.Tā pat lietū,negaisos un vētrās degunus ārā nebāžam.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: SUŅU MĪĻI, IZPALĪDZIET, LŪDZU !

Postby ahadi kale » 28 Mar 2014, 14:50

Eklēriņš wrote:pavisam lieliski būtu, ja tiktu razoti arī flekši un pavadas ar atstarojošiem elementiem.


:par:
Flekši gan nav aktuāli, bet jau ilgi meklēju pavadu ar atstarojušu lentu. Viena mājās ir, bet manam sunim stipri par mazu (pirkta pirms suņa :tikainesaki: ). Ziemā ļoti noderētu.
ahadi kale
Baby
Baby
 
Posts: 41
Images: 12
Joined: 11 Mar 2014, 20:08

Re: Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Postby ievish » 28 Mar 2014, 15:05

Linda B. wrote:Ziemā man nepalīdzētu pat aitādas kažoks suņiem.Vienalga,kas uzvilkts mugurā kājas salst un raujas krampjos tāpat.Pēc -15 garās pastaigās neejam.Tā pat lietū,negaisos un vētrās degunus ārā nebāžam.


Es gan eju un suns arī ir pieradis un īpaši neiebilst! ;) Tikai abiem atbilstoši jāsaģērbjas.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: SUŅU MĪĻI, IZPALĪDZIET, LŪDZU !

Postby peecis » 28 Mar 2014, 15:12

Creme de la Creme wrote:http://www.ebay.com/itm/S-Size-LED-Flashing-Light-Luminous-TPU-Safety-Collar-for-Dog-Cat-Waterproof-/281165647968?pt=Dog_Collars&hash=item4176c75060
Ja tam var ticēt...
Ierakstīju - led collar for dogs waterproof, izmeta daudz un dažādas.

Paldies, ebaju māku, gribās nevis vēl vienu kakla siksnu, bet piekarināmu uz visām pusēm mirgojošu štruntiņu :-)
Mēģināju karināt rimi pirktu ķīnas mantiņu, izjuka no skriešanas, nemaz nebija jāmērcē.
Varbūt manas vēlmes ir neloģiskas, bet tādu esmu redzējis un man šķita gana labi un tālu pamanāms. Būs jāpaskata rūpīgāk šķībacaiņu piedāvājums, kamēr atnāks - būs jau rudens :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: SUŅU MĪĻI, IZPALĪDZIET, LŪDZU !

Postby zeida » 28 Mar 2014, 16:33

ahadi kale wrote:Flekši gan nav aktuāli, bet jau ilgi meklēju pavadu ar atstarojušu lentu. Viena mājās ir, bet manam sunim stipri par mazu (pirkta pirms suņa :tikainesaki: ). Ziemā ļoti noderētu.

Zooveikalos ir parastās Trieras kapronnieces ar atstarotāju:
http://triera.lv/data/file/cat/Nylon/page/image5.html (zilā "reflective tape")
Nezinu tieši kur tirgo Triera preces, bet es pirku Zooluksā uz Lāčplēša ielas.

Bet iziešanai izmantoju ezydog pavadas, kam arī ir atstarojoši elementi
http://www.4dogs.lv/4dogs/sunu_pavadas/sunu_pavada_Ezydog
Šitās var depo nopirkt.
zeida
Puppy
Puppy
 
Posts: 113
Images: 4
Joined: 14 Sep 2010, 12:00

Re: SUŅU MĪĻI, IZPALĪDZIET, LŪDZU !

Postby perro » 28 Mar 2014, 16:37

ahadi kale wrote:Flekši gan nav aktuāli, bet jau ilgi meklēju pavadu ar atstarojušu lentu. Viena mājās ir, bet manam sunim stipri par mazu (pirkta pirms suņa :tikainesaki: ). Ziemā ļoti noderētu.


Cik zinu, Triera rūpnīcas veikaliņā čiekurkalnā bija pavadas pārdošanā, un tur var arī pasūtīt, kādu vien sirds vēlas. Esmu tur saviem sūtījusi - mani pilnīgi apmierina. Pēdējo komplektu taisīju pirms 3 gadiem - trīs gadus drillēts diendienā, joprojām āda ir perfekta, nav pat noplukusi krāsa (koši sarkans), un visi stiprinājumi/šuvumi turas lieliski, un man tiešām nav maziņš tas zvērs pavadas galā. Silti iesaku, turklāt cenas krietni demokrātiskākas kā veikalos. Tikai nokļūšana un atrašana... Tāds pabaiss ūķis nomalē.
User avatar
perro
Puppy
Puppy
 
Posts: 165
Images: 98
Joined: 12 Jun 2013, 22:17

Re: Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Postby Linda B. » 28 Mar 2014, 16:39

Es esmu salīga,negūstu nekādu prieku no pastaigām sliktā laikā.Mēs padarbojamies pa māju,spēlējam paslēpes ar mantiņām,pamētājam bumbu,nekas viņām nenotiek,ja pāris dienas neiziet ārpus pagalma
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Postby gunele » 28 Mar 2014, 16:41

Man ir garspalvainais kollijs. Kombinzonu šuvu pati, jo vajadzīgo nopirkt nevar. Kombim ir garās kājas ar gumiju apakšā, apsegta aste un kapucis, lietū samirkst deguns un ķepu spilventiņi. Ērti braukt uz izstādēm un mājās dubļainā laikā.
Stāsts par led kakla siksnu. Mūsu ciemā paklīda baumas, ka vakaros esot manīts kaut kas zaļš un briesmīgs :elfs: . Tas stipri ierobežoja bērnnamnieku kustību vakaros cauri mežam uz veikalu. Ar kaimiņieni nosmējāmies, ko gan šie sapīpējušies, ka viņiem rādās briesmoņi. Vakara mijkrēslī ar suni izejam pastaigāt, pretī nāk tantuks, esu dzirdamības attālumā- Dieviņ, lūdzu, piedod visus grēkus, ko dzīves laikā sastrādāju. Pēc brītiņa, sulīgi nospļaujās un saka- va vellos, tas taču suns. Tikai tad, knapi smieklus turēdama, apjautu, ka zaļais briesmīgais ir mans suns ar mirguļojošo kakla siksnu. Gadījās redzēt savu suni pretskatā- zaļa velna galva un ausis izskatās pēc ragiem. Diemžēl siksna bija 2 nedēļas, pārlūza pie savienojuma ar ieslēdzamo.
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Re: Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Postby ash » 28 Mar 2014, 17:08

flexi pavadas ar atstarojošiem elementiem ir nopērkamas, vēl šonedēļ redzēju, jo pirku flexi.
te pāris modeļi, kas varētu būt tumsā labi saskatāmi:
http://www.flexilead.com/en/products/promotion/neon/
http://www.flexilead.com/en/products/va ... lash-belt/

tā ko es redzēju veikalā, gan bija samērā parasta.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Postby Eklēriņš » 28 Mar 2014, 18:36

Tur jau tā lieta, ka saskāros ar to, ka tiek teikts, ka fleksim striķis ir atstarojošs, bet patiesība tikai neona krāsās, bet nekāda reāla atstarojoša diega vai elementa tur nav :( Bet man lielos vilcienos tas vairs nav aktuāli :)
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Postby NARDICUM » 29 Mar 2014, 08:54

gunele
:kanepe: :kanepe: :kanepe:
Mana paziņa no RU man stāstīja nedaudz citādu gadījumu- nopirka viņa savam sunim siksnu ar mirgojošu lampiņu vairāk gan lai pati, pastaigājoties tumšā laikā, varētu redzēt, kur atrodas viņas pilnīgi melnais suns. Pēc kāda laika dzirdējusi divu tantuku sarunu, redz, kaimiņi suņus audzē priekš pārdošanas, šausmīgi dārgi suņi esot, vienam pat signalizāciju uzlikuši! :kanepe:
Īstenībā es pat nebiju domājusi, ka mana piezīme izraisīs tik aktīvu diskusiju :sarkstosa: , jo es biju vairāk domājusi par pašu aptaujas formu, nevis saturu. Ja es esmu jautājumā, vai lietoju sunim drēbes aukstā laikā, atbildējusi "nē", tad nākamajā jautājumā, kur man jāizvēlas kāds no piedāvātajiem variantiem, vajadzētu būt arī variantam "neviens".
Par suņu salšanu man ir savs viedoklis. Man ir bijuši daudz un dažādi suņi, un nekad neviens nav salis, ne toiterjers, ne čivava, pat pilnīgi plikie sfinksu kaķi ar kaut kādu īpašu salīgumu nekad nav izcēlušies, par taksi es pat nerunāju, bet vidusāziešus pat nepieminu! Cita lieta ir kombinezoni slapjam laikam, jo suņi ar krāšņi kažoku slapjā laikā pārnākot no pastaigas izskatās pēc velliem bez nekādām tur uzpariktēm! Pašai ir zīda sunīši ar pavisam plebejiskiem raksturiem (jo lielāki dubļi, jo dziļāk ielien), tāpēc labi kombinezoni nenāktu par skādi, bet tādi, kas nosedz kājas, vēderu un citas ķermeņa daļas, kas smērējas visvairāk, nevis muguru vien!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Postby onetouchspark » 29 Mar 2014, 09:26

Tumšajā laikā mans suns ir pie pavadas.bet mums ir Red Dingo kaklasiksna ar atstarosajiem elementiem -

Image

Ziemā valkājam Hurtta vesti, jo nekas cits manam sunim nepatīk (kombinezoni vai džemperi) bet viņam ļoti auksti. Tur arī atstarošas linijas ir iešūtas.

Mums pilnīgi pietiek.
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: SUŅU MĪĻI, IZPALĪDZIET, LŪDZU !

Postby ahadi kale » 29 Mar 2014, 11:34

perro wrote:
Cik zinu, Triera rūpnīcas veikaliņā čiekurkalnā bija pavadas pārdošanā, un tur var arī pasūtīt, kādu vien sirds vēlas. Esmu tur saviem sūtījusi - mani pilnīgi apmierina. Pēdējo komplektu taisīju pirms 3 gadiem - trīs gadus drillēts diendienā, joprojām āda ir perfekta, nav pat noplukusi krāsa (koši sarkans), un visi stiprinājumi/šuvumi turas lieliski, un man tiešām nav maziņš tas zvērs pavadas galā. Silti iesaku, turklāt cenas krietni demokrātiskākas kā veikalos. Tikai nokļūšana un atrašana... Tāds pabaiss ūķis nomalē.

Triera ir forša, jā. Tikai nezināju, ka pie viņiem var arī speciāli kaut ko pasūtīt. Paldies par informāciju, būs kaut kad jābrauc meklēt to pabaiso ūķi nomalē. :kanepe:
ahadi kale
Baby
Baby
 
Posts: 41
Images: 12
Joined: 11 Mar 2014, 20:08

Re: Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Postby Sisija » 29 Mar 2014, 20:08

ievish wrote:Es gan eju un suns arī ir pieradis un īpaši neiebilst! ;) Tikai abiem atbilstoši jāsaģērbjas.

:par:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: SUŅU MĪĻI, IZPALĪDZIET, LŪDZU !

Postby ukno » 29 Mar 2014, 20:59

peecis wrote:kāds ir atradis ŪDENSIZTURĪGU piekarināmu mirgojošu lampiņu?
pat pie -10 sunim patīk iebrist padzerties neaizsalušā upītē, tāpēc vajag ūdensdrošu. lampiņu gribās vairāk savām ērtībām, lai tumsā ērtāk ieraudzīt suni brīdī, kad kas cits novērsis uzmanību un suns pazudis no skata, kā arī lai gadījumā, kad es kā neapzinīgs suņa saimnieks neesmu pamanījis kādu tumsā gājēju (reiz parkā tāds gadījās), gājējs nenobīstas un var nobļauties "idiņ, savāc suni" :D


par flekšiem - jā, pats ar velo esmu iebraucis starp suni un tā saimnieci un nemaz, nevienā mirklī nejutos vainīgs :D



Pēci, reku, ORBILOC gaismiņa. Esmu redzējis dzīvē- var sist ar akmeni, mest ūdenī, darbosies jebkuros apstākļos. Ražots Dānijā
http://orbiloc.com/
ukno
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 21 Mar 2014, 14:07

Re: SUŅU MĪĻI, IZPALĪDZIET, LŪDZU !

Postby ukno » 29 Mar 2014, 21:06

peecis wrote:
Creme de la Creme wrote:http://www.ebay.com/itm/S-Size-LED-Flashing-Light-Luminous-TPU-Safety-Collar-for-Dog-Cat-Waterproof-/281165647968?pt=Dog_Collars&hash=item4176c75060
Ja tam var ticēt...
Ierakstīju - led collar for dogs waterproof, izmeta daudz un dažādas.

Paldies, ebaju māku, gribās nevis vēl vienu kakla siksnu, bet piekarināmu uz visām pusēm mirgojošu štruntiņu :-)
Mēģināju karināt rimi pirktu ķīnas mantiņu, izjuka no skriešanas, nemaz nebija jāmērcē.
Varbūt manas vēlmes ir neloģiskas, bet tādu esmu redzējis un man šķita gana labi un tālu pamanāms. Būs jāpaskata rūpīgāk šķībacaiņu piedāvājums, kamēr atnāks - būs jau rudens :D




http://orbiloc.com/
ukno
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 21 Mar 2014, 14:07

Re: Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Postby Demiana » 01 Apr 2014, 08:45

orbilocs tāds padārgs EUR 22,90 :|
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Postby Nesaprasha » 03 Apr 2014, 11:23

Tagad jau kadu laicinu Dino Zoo (Spice, Damme, Mukusalas, Daugavpils) var iegadaties Flexi VARIO jaunas paaudzes pavadas, kur tiesi padomatas par redzamibu tumsa.

Image

Video, ko un ka var 'saslegt kopa':
http://www.flexi.de/de/produkte/VARIO.php
User avatar
Nesaprasha
Puppy
Puppy
 
Posts: 249
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 21:35

Re: Atstarojošie elementi suņu aksesuāros-aptauja u.c.

Postby Nesaprasha » 03 Apr 2014, 11:30

Nesaprasha wrote:
Video, ko un ka var 'saslegt kopa':



http://www.youtube.com/watch?v=ojKmL9w6eOg
User avatar
Nesaprasha
Puppy
Puppy
 
Posts: 249
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 21:35

Re: SUŅU MĪĻI, IZPALĪDZIET, LŪDZU !

Postby Nesaprasha » 03 Apr 2014, 11:33

Pēci, reku, ORBILOC gaismiņa. Esmu redzējis dzīvē- var sist ar akmeni, mest ūdenī, darbosies jebkuros apstākļos. Ražots Dānijā
http://orbiloc.com/



Nu nez, man kaut ka mac saubas pa -> 5km redzamibu... Un cena ar ~25-30. Darbs prieks, bet ja tik tiesam suni pastiagas laika sad pad nopeldas, tad domaju ka ir to verts.
User avatar
Nesaprasha
Puppy
Puppy
 
Posts: 249
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 21:35

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron