Ka rikoties ar negodigiem audzetajiem?

Miscellaneous

Ka rikoties ar negodigiem audzetajiem?

Postby Vika22 » 02 Jul 2014, 08:18

Jau laicinu atpakal nolemu iegadaties skirnes kucenu viena pazistama ( piemineshu tikai ar LABAM atsauksmem) audzetava! Izvelejos kucenu! Ka ierasts kucenu iespejams panemt pie sevis, kad vinsh sasniedzis 2 meneshus! Nu luk, visu so laiku man tika sutiti foto ar to ka kucens aug! Viss likas ka vajag! Summa tika atdota par kucenu loti liela, jo kucens ar ciltsrakstiem! Bet manu parsteigumu, ierodoties pec kucena, mani sagaidija pilnigi cits, citu nianshu un krasas kucens! Man apgalvoja tas ir jusu kucens un viss! Esmu apjukusi, ka rikoties sada gadijuma? Nespeju aptvert, kad cilveki ta izrikojas!
Vika22
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 02 Jul 2014, 08:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ka rikoties ar negodigiem audzetajiem?

Postby Danute » 02 Jul 2014, 10:16

Pirms maksājāt avansu par kucēnu,vai neparakstījāt pirkšanas/pārdošanas līgumu?
Šajā dokumentā tiek uzrādīts konkrētā kucēna čipa numurs,kuru ja jums ir radušās aizdomas varat pārbaudīt jebkurā vet klīnikā vai arī sarunāt,ka vetārsts ar čipu lasītājierīci dodas jums līdz pie konkrēta kucēna un pārbauda čipu uz vietas.
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Ka rikoties ar negodigiem audzetajiem?

Postby Vika22 » 02 Jul 2014, 10:38

Danute wrote:Pirms maksājāt avansu par kucēnu,vai neparakstījāt pirkšanas/pārdošanas līgumu?
Šajā dokumentā tiek uzrādīts konkrētā kucēna čipa numurs,kuru ja jums ir radušās aizdomas varat pārbaudīt jebkurā vet klīnikā vai arī sarunāt,ka vetārsts ar čipu lasītājierīci dodas jums līdz pie konkrēta kucēna un pārbauda čipu uz vietas.


Uz doto bridi, kad izvelejos kucenu vinji vel nebija chipoti! Ja godigi, ka pieradijums man ir tikai e-pasta vestules un fotografijas! Bet nedomaju, ka tas ko lidzes!
Vika22
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 02 Jul 2014, 08:05

Re: Ka rikoties ar negodigiem audzetajiem?

Postby Danute » 02 Jul 2014, 10:59

Jūs kad maksājāt avansu parakstījāt pirkšanas/pārdošanas līgumu?
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Ka rikoties ar negodigiem audzetajiem?

Postby Danute » 02 Jul 2014, 11:00

Danute wrote:Jūs kad maksājāt avansu parakstījāt pirkšanas/pārdošanas līgumu?

Vai kucēnu pērkat no Latvijas audzētavas?
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Ka rikoties ar negodigiem audzetajiem?

Postby ivele » 02 Jul 2014, 11:04

Nu pirmkārt kucēni mēdz mainīt krāsu augot, ir gan kaut kādas pazīmes, kas nemainās - balts pleķītis utt. Bet var gadīties, ka melns ir kļuvis par pelēku vai brūnu. Piemēram, bīglam augot melnā krāsa samazinās un brūnā palielinās ... piedzimst vispār melnbalti :)
Kāpēc Jūs nebraucāt apciemot savu kucēnu? Man, kad cilvēki bija izvēlējušies kucēnus brauca vairākas reizes apciemot savus mazuļus, tas bija tiešām jauki :) Tā arī varēja sekot kā aug un mainās ...
Bet, ja tiešām ir aizdomas, ka samainīti kucēni, tad var mēģināt iejaukt klubu, es domāju. Ja ir bildes no augoša kucēna, un ir redzams, ka tas galīgi nav tas ko tagad dod, es domāju, ka klubs var panākt rokasnaudas atdošanu ... jo visticamāk, ka ir pārdots kādam citam, var būt dārgāk, jo izrādījies ļoti labs?
ivele
Puppy
Puppy
 
Posts: 121
Joined: 11 Aug 2012, 21:27

Re: Ka rikoties ar negodigiem audzetajiem?

Postby Vika22 » 02 Jul 2014, 11:26

ivele wrote:Nu pirmkārt kucēni mēdz mainīt krāsu augot, ir gan kaut kādas pazīmes, kas nemainās - balts pleķītis utt. Bet var gadīties, ka melns ir kļuvis par pelēku vai brūnu. Piemēram, bīglam augot melnā krāsa samazinās un brūnā palielinās ... piedzimst vispār melnbalti :)
Kāpēc Jūs nebraucāt apciemot savu kucēnu? Man, kad cilvēki bija izvēlējušies kucēnus brauca vairākas reizes apciemot savus mazuļus, tas bija tiešām jauki :) Tā arī varēja sekot kā aug un mainās ...
Bet, ja tiešām ir aizdomas, ka samainīti kucēni, tad var mēģināt iejaukt klubu, es domāju. Ja ir bildes no augoša kucēna, un ir redzams, ka tas galīgi nav tas ko tagad dod, es domāju, ka klubs var panākt rokasnaudas atdošanu ... jo visticamāk, ka ir pārdots kādam citam, var būt dārgāk, jo izrādījies ļoti labs?



Atlavos uzticeties cilvekiem, tadel ari nav pirksanas-pardoshanas kvits! Shi, tad nu ari bija mana pirma kluda! Bildes izteikti redzams cits sunuks! Paldies par padomu, paintreseshos kluba, varbut ir kadas iespejas! :jaa:
Vika22
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 02 Jul 2014, 08:05

Re: Ka rikoties ar negodigiem audzetajiem?

Postby ivele » 02 Jul 2014, 11:33

Danute wrote:
Danute wrote:Jūs kad maksājāt avansu parakstījāt pirkšanas/pārdošanas līgumu?

Vai kucēnu pērkat no Latvijas audzētavas?


Gribētos uzzināt audzētavu, tas gan :)
ivele
Puppy
Puppy
 
Posts: 121
Joined: 11 Aug 2012, 21:27

Re: Ka rikoties ar negodigiem audzetajiem?

Postby Vika22 » 02 Jul 2014, 11:42

ivele wrote:
Danute wrote:
Danute wrote:Jūs kad maksājāt avansu parakstījāt pirkšanas/pārdošanas līgumu?

Vai kucēnu pērkat no Latvijas audzētavas?


Gribētos uzzināt audzētavu, tas gan :)


Saprotu! Nevelos nevienu nomelnot, tadel no sakuma gribu noskaidrot, ka viss beigsies!
Vika22
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 02 Jul 2014, 08:05

Re: Ka rikoties ar negodigiem audzetajiem?

Postby Safohouse » 02 Jul 2014, 19:56

Varbūt varat ielikt kucēna dažāda vecuma foto, neminot audzētavu?
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Ka rikoties ar negodigiem audzetajiem?

Postby Creme de la Creme » 04 Jul 2014, 10:28

Ja kucēns ir tādas šķirnes pārstāvis kuri augot maina krāsu, tad nebūtu jābrīnās. Man vairums kucēnu dzimst pavisam tumši un tad, augot, paliek gaišāki (melnais mats praktiski pazūd). Un tādu šķirņu ir ļoti daudz!
Bet, pavisam iespējams, ka audzētājs minēto kucēnu ir pārdevis kādam citam, vai arī pats kaut ko sajaucis. Vai metienā daudz kucēnu? Parasti, ja liels metiens, tad kucēnus apzīmē ar krāsainām pavadiņām/aukliņām.
Vai tad Jums nepastāv iespēja atteikties no kucēna? Vai arī jāzaudē rokas nauda? Tieši šādu iespējamu situāciju pēc, es neņemu rokas naudu. Vai arī jau tiek parakstīts līgums. Un tas ne tikai pircēja drošībai, bet arī manai (pēc tam vēl pataiks ka iedeva 1000 eur nevis 100 :kanepe: ).
Bet no juridiskās puses.........
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron