sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Miscellaneous

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby onetouchspark » 24 May 2015, 09:24

Par LDZ man arī pozitīvas atsauksmes. braucam no Rīgas uz Jelgavu, uzpurni neprasija, suni pat paglaudīja :meitenedejo:
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Māra » 01 Jun 2015, 12:50

undd wrote:Māra, nu beidz, nopietni pret Tavu suni ir tāda attieksme? Es nestaigāju ar suni kā paranoiķe, turēdama to visu laiku cieši klāt vai metoties prom kādu ieraugot, nebāžu tikai savu degunu tur, kur kāds varētu ķerties pēc karvolola, piemēram, bērnu laukumi. Visādi citādi es skatos pēc apstākļiem, ja garām iet nobažījusies mamma ar bērnu, es suni paņemšu ciešāk, ja iet pārītis jautri čivinādami, neliekos par viņiem ne zinis un suns var ostīties savā nodabā pilnīgā mierā. Es nezinu, kur daudziem trāpās tie briesmīgi bailīgie vai agresīvie cilvēki, bet es taču arī katru dienu eju ar suni ārā, pie tiem pašiem cilvēkiem, nu nebrūk man neviens virsū, arī histērija nevienam nesākas.
Un jā, es to Tavu smukumu viendien pirms pāris nedēļām pie Āgenskalna tirgus redzēju, saites otrā galā gan bija puisietis, bet suns Tavs, traki smuks :)

undd, nē, histērija, par laimi, nevienam vēl nav sākusies. :D Bet nu jau cilvēki pāriet ielas otrā pusē, mazsuņus paceļ rokās, paiet garām un tad nolaiž. Par laimi bērni un viņu vecāki, vismaz jaunāka gadu gājuma, pat ļauj ienākt Rūsam apostīties, iepazīties ar bērnu. :) Nekas jau TĀĀDS, bet nepatīkami ir - it kā es kaut kāda spitālīgā, ka jāapiet ar līkumu. Es pat domāju, ka tā krievu kundze ar savu angļu buldoga ōpīti dzen (!) mūs prom tagad, jo laikam viņai saluki par lielu un baisu (citu izskaidrojumu neredzu).

Jā, ap tirgu sanāk staigāt, nākamreiz vajag nākt klāt iepazīties! Tas bārdainais tips saites otrā galā ir ļoti draudzīgs. ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Māra » 03 Jun 2015, 13:59

Mazā atskaite.

Vakar ar Rūsu (čalītim jau 63cm skaustā) braucām ar 21.autobusu no Āgenskalna līdz Matīsa ielai.
Iekāpu ne pa šofera durvīm, suns rokās (viņš tak pats tajā lielajā briesmonī nekāps) un aizgājām līdz šoferim, smaidīgu cilvēku pavadīti. Savu e-talonu nopīkstināju, izvelku 5eur baknoti - maksāšu par suni. Šoferis īsti nereaģē, bet tā kā braucienu ir uzsācis, zinu, ka ir tādi, kas principiāli pieturas pie biļešu pārdošnas tikai tad, kad autobuss stāv. Nu ok, pagaidīšu nakamo pieturu, ar to toč nav problēmu. Pieturā saku - man sunim biļeti. Šoferis atbild, ka nevar samainīt un norausta plecus. Vēlāk gan man ienāca prātā, ka varēju klimt pa autobusu meklējot atsaucīgu maciņu, kas varētu sadalīt manu 5eur smalkā, bet es vnk paņēmu suni opā un apsēdos. Es joprojām brīnos, kā viņš pēkšņi tik mazmazītiņš kļuva. :D
Iekāpa kontrole, uz suni pat nepaskatījās. Smaidīgas sievietes. Uzpurnis viņam, protams, nav.

Šodien. 3.autobuss no Bolderājas līdz mājām (Kalnciema ielas pietura). Iekāpām pie šofera, nopirku biļeti gan sev, gan sunim - kopā 3,50 eur. Ok, mana vaina, ka e-talonu nebiju sagādājusi, sūdzēties nedrīkstu.
Aizgāju līdz sēdvietām, kas ir vistuvāk grīdai, tādi zemi krēsli un Rūsa uz grīdas, pirmo reizi. Visu ceļu skaaasti nogulēja piespiedies pie sienas, ar galvu man starp kājām, neko nedarot un apkārt nerosoties.
Kad autobuss piekāpa pilns, arī tad neviens neko neteica, apstāja suni, pieklājīgā attālumā un uz astes nekāpa :D
Man blakus apsēdās krievu kundzīte. Prasīja, vai nekož. Saku nē, un smejot teicu - tas tak kucēns, tikai 6 mēneši, tādi jau nekož. Viņas seja toties savilkās nopietnāka un atbildēja - uzpurņa taču nav, tā ka - nez nez....
Bet nu neko. Aizbraucām, vairāk komentāru nebij, bet nu cilvēki tādi ne pārāk sajūsmināti izskatījās. Mani viss apmierināja. Kontrole neiekāpa.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Māra » 03 Jun 2015, 14:00

Māra wrote:Mazā atskaite.

Vakar ar Rūsu (čalītim jau 63cm skaustā) braucām ar 21.autobusu no Āgenskalna līdz Matīsa ielai.
Iekāpu ne pa šofera durvīm, suns rokās (viņš tak pats tajā lielajā briesmonī nekāps) un aizgājām līdz šoferim, smaidīgu cilvēku pavadīti. Savu e-talonu nopīkstināju, izvelku 5eur baknoti - maksāšu par suni. Šoferis īsti nereaģē, bet tā kā braucienu ir uzsācis, zinu, ka ir tādi, kas principiāli pieturas pie biļešu pārdošnas tikai tad, kad autobuss stāv. Nu ok, pagaidīšu nakamo pieturu, ar to toč nav problēmu. Pieturā saku - man sunim biļeti. Šoferis atbild, ka nevar samainīt un norausta plecus. Vēlāk gan man ienāca prātā, ka varēju klimt pa autobusu meklējot atsaucīgu maciņu, kas varētu sadalīt manu 5eur smalkā, bet es vnk paņēmu suni opā un apsēdos. Es joprojām brīnos, kā viņš pēkšņi tik mazmazītiņš kļuva. :D
Iekāpa kontrole, uz suni pat nepaskatījās, lai gan suns sanāca gandrīz sejā viņai, jo sēdējām uz augstajiem krēsliem. Smaidīgas sievietes. Uzpurnis viņam, protams, nav.

Šodien. 3.autobuss no Bolderājas līdz mājām (Kalnciema ielas pietura). Iekāpām pie šofera, nopirku biļeti gan sev, gan sunim - kopā 3,50 eur. Ok, mana vaina, ka e-talonu nebiju sagādājusi, sūdzēties nedrīkstu.
Aizgāju līdz sēdvietām, kas ir vistuvāk grīdai, tādi zemi krēsli un Rūsa uz grīdas, pirmo reizi. Visu ceļu skaaasti nogulēja piespiedies pie sienas, ar galvu man starp kājām, neko nedarot un apkārt nerosoties.
Kad autobuss piekāpa pilns, arī tad neviens neko neteica, apstāja suni, pieklājīgā attālumā un uz astes nekāpa :D
Man blakus apsēdās krievu kundzīte. Prasīja, vai nekož. Saku nē, un smejot teicu - tas tak kucēns, tikai 6 mēneši, tādi jau nekož. Viņas seja toties savilkās nopietnāka un atbildēja - uzpurņa taču nav, tā ka - nez nez....
Bet nu neko. Aizbraucām, vairāk komentāru nebij, bet nu cilvēki tādi ne pārāk sajūsmināti izskatījās. Mani viss apmierināja. Kontrole neiekāpa.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Māra » 03 Jun 2015, 14:02

Hm, te nevar darīt "edit"?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby undd » 08 Jun 2015, 20:47

Māra wrote:Nekas jau TĀĀDS, bet nepatīkami ir - it kā es kaut kāda spitālīgā, ka jāapiet ar līkumu.


Pierodi pie tā, suņi ir sava veida spitālība daudzu acīs :D Es gan nespēju iedomāties, kā no tāda kā Tavējais var baidīties. Saprotu, ka no mana var, no kāda ovčara vai dajebkura liela, iespaidīga suņa var, bet no kurta kucēna?! Nē nu ok, man viena bijusī kolēģe metās bēgt uz kabinetu, kad ieraudzīja manu 2 mēnešus veco kucēnu, piedraudēja vēl paziņot attiecīgām instancēm, ja es suni neaizvākšot. Kādām kosmiskām instancēm viņa taisījās ziņot, es tā arī nepainteresējos :kanepe:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Māra » 08 Jun 2015, 21:55

undd wrote:
Māra wrote:Nekas jau TĀĀDS, bet nepatīkami ir - it kā es kaut kāda spitālīgā, ka jāapiet ar līkumu.


Pierodi pie tā, suņi ir sava veida spitālība daudzu acīs :D Es gan nespēju iedomāties, kā no tāda kā Tavējais var baidīties. Saprotu, ka no mana var, no kāda ovčara vai dajebkura liela, iespaidīga suņa var, bet no kurta kucēna?! Nē nu ok, man viena bijusī kolēģe metās bēgt uz kabinetu, kad ieraudzīja manu 2 mēnešus veco kucēnu, piedraudēja vēl paziņot attiecīgām instancēm, ja es suni neaizvākšot. Kādām kosmiskām instancēm viņa taisījās ziņot, es tā arī nepainteresējos :kanepe:


Ak, mēs tagad pa Vāciju. Es KAIFOJU. Nevienam nav nekādu problēmu un visur ar suni drīkst! :sirsninas: Cilvēki ir tik atvērti visam un un un....kaut nu mums tā drīzāk būtu! ^^
(Lai būtu pa tēmu nedaudz, iekāpām Drēzdenē tramvajā ar suni - ne biļete, ne uzpurnis, cilvēkiem nekādas "sejas". Par biļeti gan jāsaka - braucām pa zaķi :D Tā ka nezinu, te ir jāpērk vai nav (lija un transportā slēpāmies no negaidītā gāziena) ) :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby čība » 10 Jun 2015, 10:34

Māra, tad, kad mums būs tādi suņu saimnieki kā Vācijā, tad arī attieksmi no apkārtējiem varesim gaidīt kā Vācijā.
Man kā suņu saimniekam un mīļotājam vispār ir diezgan negatīva attieksme pret suņu saimniekiem (ne suņiem, protams).
Par uzpurņiem - protams, ka ārzemēs tiem pieverš mazak uzmanību jebkur. Kāpēc? Tāpec, ka, ja tavs suns kādam kaut mēģinās iekost - paliksi bez pēdejām biksēm, ja nav apdrošināšana. Attiecīgi, sodi ir tādi, ka cilvēks, kurš nav pārliecināts, ka viņa suns neiekodīs tam tantukam autobusā, kura uzkāps viņam uz astes - uzpurni liks vai arī ar transportu nebrauks. Bavārijā, starp citu, noteikumi ir diezgan stingri - pavada, uzpurnis. Tikai neviens tos noteikumus neievēro un arī policija nepievērs uzmanību.
Lai Latvijā ar mūsu suņu saimnieku attieksmi pieņemtu kaut kādus labvelīgākus noteikumus?! Es esmu pret. Labāk pati pārkāpju esošos un riskēju dabūt sodu, nekā atbalstu to, lai samazinātu prasības visiem. Jā, kad beidzot darbosies čipēšanas sistema un nebūs vairs variantu, ka neviens neko nezina un nav atbildīgs - iespējams tad. Kaut gan nezinu kas varetu mainīties, ja suņu saimnieki ved savus mīluļus nokartoties uz bērnu laukumiem - tas, manuprāt, gana labi parāda suņu saimnieku attieksmi.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby julika » 10 Jun 2015, 11:05

undd wrote: Es gan nespēju iedomāties, kā no tāda kā Tavējais var baidīties.

ja cilvēks baidās, tad viņš baidās. man ir bijis, ka cilvēki ari no mana korgija cenšas turēties tālāk un var redzēt, ka viņiem ir nekomfortabli.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby peecis » 10 Jun 2015, 13:26

julika wrote:
undd wrote: Es gan nespēju iedomāties, kā no tāda kā Tavējais var baidīties.

ja cilvēks baidās, tad viņš baidās. man ir bijis, ka cilvēki ari no mana korgija cenšas turēties tālāk un var redzēt, ka viņiem ir nekomfortabli.

Varbūt nevis baidās, bet vienkārši nepatīk.

Man arī ir suņu šķirnes, kuras šķiet riebīgas (atsevišķi mazsuņi vai to jaukteņi) un, ja kāds sabtransportā ar tādu apsēstos blakus, ietu sēdēt/stāvēt citur :D

Starp citu, ir gadījušies cilvēki, kuri pieklājīgi ir teikuši "lūdzu paņemiet suni pavadā/īsākā pavadā, man ir bailes no suņiem, jo x gadus atpakaļ mani sakoda" - visticamāk šajos gadījumā diemžēl neviens cits, kā neapzinīgie suņu saimnieki, nav vainojams. Kaut kā tādos brīžos es kā ne pārāk apzinīgs suņa saimnieks (bet cenšos laboties) sajūtos vainīgs viņu priekšā. :(
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby undd » 10 Jun 2015, 14:03

Nez, man arī ir šķirnes, kas nepatīk (riebt man laikam neriebj neviena), bet tāpēc es nepārsēdīšos citur, tik švaki ar nerviem man nav :D Esmu braukusi pārbāztā vilcienā, kur pašā priekšā esam vairāki ar suņiem, savā starpā nepazīstamiem, i neko, visi rāmi aiztransportējās Saulkrasti - Rīga. Pa ceļam gan iestūmās pārītis ar 2 ovčariem, bez uzpurņiem, pāāāārbāāāztā vilcienā, viens no kuriem momentā bija manam sunim pie pakaļas, tad gan man bija ko teikt, blakus esošā stafa saimniece ar bija neapmierināta, beigās tomēr uzpurņi suņiem tika uzlikti.

čībai :par:

julika, tā jau laikam ir :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby agich » 10 Jun 2015, 20:15

Man ar Hēru sab. transportā braucot arī pastāvīgi bija jāuzklausa kāds pārmetums, vai kā minimums ļoti nosodoši skatieni. Pārsvarā jau par burkšķēja, ka TĀDAM sunim uzpurni vajag, jo braucam mēs vnk ar to cilpveidīgo uzpurni, nevis noslēgto un daudzi viņu napamanija.
Reiz pat gadijās, ka babule(ne jau darbiniece protams) vetklīnikā uz mani sabļāva, toreiz kā reiz stāvoklī biju, teica, ka tik briesmīga paskata sunim noteikti uzpurni vajagot, pēc acīm jau varot redzēt, ka viņš gribot mani saplosīt. :velnins:
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby undd » 10 Jun 2015, 21:04

Man Džozei arī ir tā cilpa, vispār neviens nekad neko nav komentējis, un es tāpēc tagad domāju, vai man vienkārši ir paveicies braukt kopā tikai ar pieklājīgiem cilvēkiem, cilvēkiem, kuri nebaidās no suņiem vispār, vai tik ļoti nobijušiem cilvēkiem, ka viņi labāk ir izvēlējušies paklusēt, lai pretējā gadījumā nepaliktu bez ekstremitātēm :kanepe: Es jau varētu to visu norakstīt uz to, ka Džoze ir maziņa, tāpēc cilvēki tādi mierīgāki, ja ne vien tā šķirne asinskārā :D Un tagad es 3x kārtīgi pārspļauju pār plecu, jo es zinu kā man mēdz gadīties pēc tam, kad es ar pirkstiem gaisā visiem es nekad un man nekad :kanepe:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby ash » 11 Jun 2015, 08:03

lai arī cik traki tas neizklausītos, bet tiešām ir cilvēki, kuriem ir paniskas bailes no suņiem. man viena zināma meitene krita histērijā, kad viņai pieskrēja klāt 4 mēnešus vecs takša kucēns un ar priekšķepām uzleca uz kājām - viņai acis bija lielas kā apakštasītes un izmisumā viņa knapi spēja izdvest lai es viņai palīdzu. aaaa, no kaķiem viņai arī bail. it kā smieklīgi, bet ņemot vērā, ka esmu redzējusi cik patiesas ir bailes, es vienmēr piesaucu suni vai paņemu pavadā, lai kādu nesabiedētu. uzpurni gan sabiedriskajā nelieku, bet turu nost no cilvēkiem.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby agich » 11 Jun 2015, 13:37

Es starp citu arī vienmēr atrodu stūrīti, lai nevienam netraucētu, pārsvarā stāvu pašā priekš, pie šofera durvīm, bet tāpat gandrīz vienmēr atrodas kāds kurš par kaut ko tomēr uzburkšķ. taisnības labad gan jāsaka, ka parasti gadā blakus arī kāds adekvāts pasažieris kurš mūs aizstāvot pasaka, lai kārtīgi paskatās - suns ir ar uzpurni, vai arī saka, lai liek mūs mierā, jo suns tak ir mierīgs un nevienu neaiztiek. :)
Un to cilvēku kuriem ir patiesi paniskas bailes principā ir ļoti maz, pārsvarā ir tādi kam vienkārši nepatīk suņi, vai dzīvnieki vispār. Bet lielākajai daļai jau laikam vienkārši ir padomju laika domāšana un cilvēki uzskata, ka suns ir netīrs dzīvnieks kuram jāsēž pie ķēdes un jāsargā māja un, ka sunim pavisam noteikti ir jābūt agresīvam. Jo galu galā, tas jau nemaz nav īsts suns, ja viņš nesargā māju un nekož. :kanepe:
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby čība » 11 Jun 2015, 13:58

agich wrote:Un to cilvēku kuriem ir patiesi paniskas bailes principā ir ļoti maz, pārsvarā ir tādi kam vienkārši nepatīk suņi, vai dzīvnieki vispār.


Daudziem cilvēkiem ir bail no suņiem. Ne paniski, bet bail. Tāpēc, ka viņiem suņu nav, viņi suņus nepazīst. Man, piemēram, ir bail no zirgiem. Ne tā, ka paniski, bet bail un boksā ar zirgu es uzkaveties negribu. Un vai es esmu tāpēc zirgu nīdēja?!

Daudz ir atkarīgs no pašu attieksmes un cieņas pret apkārtejiem.

Man arī traucē, ja suns ar savu purnu izdomā apošņāt mani ar darba drēbēm mugurā. Un kā reiz tā notika šodien no rīta - pilnīgi un galīgi nepieņemami, par ko arī saimnieks dabūja. Ja tas būtu bijis pēc darba, nebūtu tik traki, bet tas bija pirms, turklāt darbā svarīga tikšanās, bet uz gaiša kostīma paliek pleķi. Transportā bija gana vietas, lai suni nozūmētu zem krēsla. Viņš kā reiz noburkšķēja, ka esmu dzīvnieku nīdēja, uz ko laipni atbildēju, ka neviens suns nav vainīgs, ka viņam patrāpījies stulbs saimnieks. To, kāpēc suns par mani interesējās saprotu, bet kāpēc saimnieks nevar suni savākt - gan nesaprotu.

Attiecīgi pirms kādam uzlikt diagnozi, ka viņam nepatīk suņi vai dzīvnieki, varbūt tomēr padomājiet, ka ļoti iespējams viņam nepatīk tie, kuri ir pavadas otrā galā.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby agich » 11 Jun 2015, 14:52

Nu es jau rakstiju, ka suni vienmēr turu pašā autobusa priekšā, pie pirmajām durvīm - aiz stikla un suns loģiski, ka arī netiek laists nevienu ostīt, vai bakstīt. Bet pārmetumus tāpat nākas uzklausīt pastāvīgi, kaut kā nejūtos pie tā vainīga. Vienmēr pret apkārtējiem izturos ar cieņu, gan uz ielas, gan transportā, tāpēc ir ļoti nepatīkami, ka citi absolūti bez pamata burkšķ un bojā man garastāvokli ar saviem riebīgajiem skatieniem un izteicieniem.
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Felix_PS » 11 Jun 2015, 22:56

Man kaut kā parasti negādās pukstoši cilvēki, bet pašai gan gribas pukstēt. Pustukšs autobuss, bet tev āpsim noteikti jāatnāk, jānostājas blakus un vēl jāuzkāpj mūsu skaistajai, pūkainajai vālei, lai pēc tam vēl pārmetoši palūrētu, ka mans melnais tepiķis redz atļāvies tur apgulties. Uzpurni liekam vienmēr, man nepatīk pārkāpt noteikumus un sunim tā siksniņa ap snuķi netraucē tik traki, lai nevarētu paciesties. Mani tikai kaitina cilvēki, kas citiem stāsta - viņam uzpurnis uzlikts, viņš dusmīgs. Tas kā, noteikumus ievēro tikai tie, kam nikni asinssuņi? :D
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby peecis » 03 Dec 2016, 17:50

Pirms brīža rs kontrolre noteica, ka pirmo reizi redzot suņa biļeti :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Henriete » 04 Dec 2016, 13:17

Parasti sabiedriskā transporta šoferis nemaz nezina, kur to biļeti izsist. Ilgi meklē vai arī es vienmēr pasaku priekšā.
Vai arī izsit parasto cilvēka biļeti, jo nezina par mājdzīvnieka biļetes eksistenci
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron