Help! Vajadzīga palīdzība!

Miscellaneous

Help! Vajadzīga palīdzība!

Postby Konsuella » 17 May 2017, 18:36

Man kaimiņos ļoti slims rotveilers, taču saimnieki atrunājas, ka nav naudas. Varbūt ir iespēja naudiņu saziedot, lai suni vismaz aizved pie ārsta. Sirds sāp uz viņu skatoties. Uztaisīju ķepas bildi. Varbūt ir kāda ideja kā palīdzēt. Suns dzīvo Liepājas raj.
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Help! Vajadzīga palīdzība!

Postby Alpina » 17 May 2017, 18:46

Varbūt var caur patversmēm/dzīvnieku aizsardzības biedrībām? Nezinu kā un vai tas dzīvē strādā, bet šad tad soc. tīklos viņi netieši to piedāvā.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Help! Vajadzīga palīdzība!

Postby Konsuella » 17 May 2017, 18:51

Alpina wrote:Varbūt var caur patversmēm/dzīvnieku aizsardzības biedrībām? Nezinu kā un vai tas dzīvē strādā, bet šad tad soc. tīklos viņi netieši to piedāvā.

Kā es varu pievienot šajā sadaļā bildi, man neizdevās? Sen neesmu apmeklējusi šo lapu. Var redzēt, ka suns ļoti cieš, ķepa nopampusi ne pa jokam. Saimnieks vienu dienu esot teicis, ka viņam esot audzējs ( kaulu).
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Help! Vajadzīga palīdzība!

Postby Korland Rein » 19 May 2017, 08:31

Kaula audzējam neko vairs neizdarīsi...Varbūt aprunājies ar saimnieku, lai suņuku nemoka, bet iemidzina?
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests