Sunim braucot slikta dūša

Miscellaneous

Sunim braucot slikta dūša

Postby vitux » 13 Apr 2018, 20:16

Help!!! Mans VAS kucēns 3 mēn.vecs braucot , braucot mašīnā vemj... :( Kā varu viņam palīdzēt? Vai var pieradināt braukt mašīnā, vai ir kādi medikamenti, vai tie palīdz? Vai palīdzēs, ja pirms braukšanas nedod ēst? Ir pieredze? Mani suņi līdz šim neviens nav vēmis mašīnā...
vitux
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 21 Mar 2018, 09:56

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sunim braucot slikta dūša

Postby Spigana » 13 Apr 2018, 20:57

Ar laiku vajadzētu pierast un pāriet. Kamēr tā ir, pirms braukšanas labāk vispār nebarot. Pie medikamentiem es uzreiz neķertos, man šķiet labāk pagaidīt, kamēr pāriet dabiski.
Vēl var mēģināt pieradināt, dodoties pavisam īsos izbraucienos.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sunim braucot slikta dūša

Postby ash » 13 Apr 2018, 21:33

kāmēr sunim pietiek vietas, var vadāt priekšā uz grīdas, tur daudz mazāk šūpo kā mašīnas aizmugurē. man viens no suņiem bagāžniekā vēma līdz gada vecumam; nelīdzēja ne radināšana (un viņam bija ļoti labas asociācijas, patika braukt), ne nebarošana (rīstījās un siekalojās), ne medikamenti, bet ja likām priekšā pie kājām - bija daudz labāk. braukājām ļoti daudz un regulāri, pieaugot pārgāja, acīmredzot uztrennējās līdzsvara izjūta. lai gan vēljoprojām garus braucienus fiziski panes sliktāk kā otrs suns - piemēram atsakoties dzert pat karstā laikā.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Sunim braucot slikta dūša

Postby Felix_PS » 14 Apr 2018, 07:45

Manam sunim palīdzēja nebarošana pirms ceļa un pavērts logs - svaiga gaisa plūsma.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sunim braucot slikta dūša

Postby vitux » 14 Apr 2018, 20:09

Paldies!
Man jau arī likās, ka medikamenti ir pēdējais pie kā ķerties! Un par sēdēšanu priekšā arī iedomājos.. Mēģināsim! Paldies!
jauku Jums vakaru!
vitux
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 21 Mar 2018, 09:56


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests