Kopīgās pastaigas!

Miscellaneous

Kopīgās pastaigas!

Postby link » 13 Jan 2010, 18:23

Ierosinu organizēt kopīgas rotaļas un pastaigas! Varbūt šeit katrs, kas vēlās, varētu nosaukt sava suņuka sugu, vecumu un aptuveno pastaigu rajonu un laiku. (c) LondLond

link:
Sonya(Latvian Hound mix), 11 mēnēši
Balū(Haskomuts), 4 gadi
Aktai(Amerikāņu Akita), 5 mēnēši
Esam Ādažos(Podnieki), Rīgā(Bolderājā) un Daugavpilī(Centrs). Esmu ar mašīnu, varu aizbraukt da jeb kur :)
link
 

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby agrita » 13 Jan 2010, 18:27

"Krievu tojs" (toja palielinātā versija) 2.9gadi (satiek ar jebkura izmēra un dzimuma suņiem) .

Rīga, Imanta
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby brex » 13 Jan 2010, 18:28

Meklēju pastaigu biedrus Ventspilī (pludmalē un parkā) vakaros pēc 18.00. Ik pa laikam suns ir man līdzi uz Vpili - te neesmu vēl nevienu labu biedru satikusi - skraidigus, nebaidās no mežonīgām rotaļām, labāk izmērā no takša un uz augšu :) Man ir Latvijas dzinējsuns - puika bez 00
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby agich » 13 Jan 2010, 18:37

Hēra, AASveidīga 1,8gadus veca kuce kurai patīk aktīvas, dažkārt arī skaļas un negantas izklaides. :D
Esam Bolderājā. :mrgreen:
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby silverequs » 13 Jan 2010, 18:48

Katru vakaru Ziedoņdārzā 19:00 staigājam ļoti kuplā skaitā, aicināti visi, kas spējīgi uzņemties atbildību par sava suņa rīcību. ;)
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby Sisija » 13 Jan 2010, 22:00

Vācu pinčers Laxmi. Pagaidām 7 mēnešus veca. Ļoti jautra, labsirdīga un super aktīva. Meklējam pastaigu biedrus kaut kur Daugavas kreisajā krastā vai Pierīgā, esam "uz riteņiem", tā ka varam aizbraukt pie kāda ciemos, protams, ja mūs kāds uzaicinās :roll:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby Sana » 13 Jan 2010, 22:14

nemaz nezināju, ka Ziedoņdārzā vakaros ir suņu tusiņš :) Mēs ar Festeru (ungāru vižla, 4 mēneši) noteikti kādu vakaru aiziesim uz pl. 19, parasti ātrāk ejam staigāt. Pašlaik ļoti vajag draudzīgus suņus, ar kuriem kucēnam tā mierīgi un bez steigas sapazīties.
tātad, Festers, ungāru vižla, 4 mēneši - Ziedoņdārzs un kad paliks siltāks, tad arī Grīziņkalns.
User avatar
Sana
Baby
Baby
 
Posts: 41
Joined: 13 Jan 2010, 13:30
Location: Vārnu ielas republika

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby Lii » 13 Jan 2010, 22:20

Mes parasti ejam uz Ziedoniiti nedaudz velak, kad lielie trakie ir pa majam... :D
Lii
Puppy
Puppy
 
Posts: 100
Joined: 13 Jan 2010, 18:10

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby undd » 13 Jan 2010, 22:34

esam staigātāji praktiski katru darba dienas vakaru, un brīvdienās neierobežotā laikā Āgenskalna rajonā, ja vien kādam nav bail no ar princeses sindromu sirgstoša bulterjera :lol:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby moshkis » 13 Jan 2010, 22:58

esam no Valdlauciem. bet esam ar mieru izbraukt uz jebkuru citu Rigas galu. vel esam Cesis...
1.5g. bezskirnes sunu puika...
Image
User avatar
moshkis
Puppy
Puppy
 
Posts: 301
Joined: 13 Jan 2010, 22:56
Location: Rīga, Cēsis. t.nr. 28486759

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby elīna » 14 Jan 2010, 01:20

link, ziepniekkalns ir diezgan tuvu da jebkur vietai! ;)
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby link » 14 Jan 2010, 11:06

rema wrote:link, ziepniekkalns ir diezgan tuvu da jebkur vietai! ;)

:mrgreen: ak, Tu....!
link
 

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby elīna » 14 Jan 2010, 12:26

"Esmu ar mašīnu, varu aizbraukt da jeb kur" <- pati uzprasījies!
(es gribu akitu dzīvajā pačamdīt)
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby sunupuika » 14 Jan 2010, 13:42

Mēs ar Armstrongu esam Jūrmalā. Dzintaros - ļoti priecātos ar kādu sapazīties un kopīgi izskrieties.
Image
User avatar
sunupuika
Puppy
Puppy
 
Posts: 193
Joined: 13 Jan 2010, 14:49

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby Sisija » 14 Jan 2010, 14:41

sunupuika wrote:Mēs ar Armstrongu esam Jūrmalā. Dzintaros - ļoti priecātos ar kādu sapazīties un kopīgi izskrieties.

Domāju, ka mēs būtu ļoti priecīgas ar jums iepazīties, un arī Jūrmala mums ir ļoti OK. Nesen bijām satikušas vienu bīgliņu, sanāca super tusiņš :) Tikai mana sīkā ir sadomājusi, ka ir jau pietiekami liela izaugusi, lai sāktu par puikām interesēties (precīcāk, puikas par viņu) :evil: . Bet, ja nepārdomāsiet, tad, tiklīdz varēsim, labprāt sarunātu kādu tusiņu :)
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby Lindita » 14 Jan 2010, 16:00

Dzegužkalna parkā labprāt pastaigātos :) Staigātājs - čihuahua, aprej lielos suņus, ar mazajiem un vidējiem draudzīgs, vairāk ar meitenēm :)
Lindita
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 14 Jan 2010, 15:47

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby sunupuika » 14 Jan 2010, 16:13

Sisija wrote:
sunupuika wrote:Mēs ar Armstrongu esam Jūrmalā. Dzintaros - ļoti priecātos ar kādu sapazīties un kopīgi izskrieties.

Domāju, ka mēs būtu ļoti priecīgas ar jums iepazīties, un arī Jūrmala mums ir ļoti OK. Nesen bijām satikušas vienu bīgliņu, sanāca super tusiņš :) Tikai mana sīkā ir sadomājusi, ka ir jau pietiekami liela izaugusi, lai sāktu par puikām interesēties (precīcāk, puikas par viņu) :evil: . Bet, ja nepārdomāsiet, tad, tiklīdz varēsim, labprāt sarunātu kādu tusiņu :)


Superīgi, galvenais lai vēlme uz lielo skriešanu. Noteikti tikšanās jarunā kāda brīvdienā lai gaiš ir. Katrā ziņā vēl sarakstamies. ;)
Image
User avatar
sunupuika
Puppy
Puppy
 
Posts: 193
Joined: 13 Jan 2010, 14:49

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby čība » 14 Jan 2010, 16:16

Kad suns/suņi ir Rīgā, staigājam centrā - arēna Rīga, Brasas kapi, Kronvalda parks, Dziesmusvētku parks + suņu laukums Eksporta ielā. Vēl apgrozāmies pa laikam Bolderājā, Mežaparkā, Jūrmalā (Buļļupes galā).
VAS metiss, bet jūtas kā pasaules karaliene. Pa gabalu liekas agresīva, mēdz uzriet un uzrūkt, bet normālā situācijā suņiem nekož (izņemot kollijus :( ). Nezinu pēc kāda principa viņa izvēlās, kuri suņi būs draugi, kuri ne. Gribas pilnīgi piespiest viņu draudzēties :twisted: Vēlams suņi (ne kuces), ar nosvērtu raksturu, kas māk par sevi pastāvēt. Augumam laikam nozīmes nav.

Turklāt, es pati dažreiz centra rajonā kādam pievienotos bez suņa. Pastaigas ir veselīgas un kādu vakaru nedēļā es labprāt veltītu jaunu draugu iegūšanai (un padauzītos ar kādu citu suni) :) Turklāt pavasara beigās/vasaras sākumā meklēsim suņu draugus socializācijai. Man nav iebildumu iepazīties pirms tam :) Tā kā, ja kādam centrā nav kompānijas, PM. Tā pat varbūt varu pievienoties kādai jau esošai kompānijai :roll: Citādāk man ilgi jāciešas, nav ar ko parunāt par suņu lietām, jo skola ta Alūksnē, a ģimenē... neviens nesaprot :(
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby agich » 14 Jan 2010, 18:17

čība wrote:Nezinu pēc kāda principa viņa izvēlās, kuri suņi būs draugi, kuri ne.

Kad būsi Bolderājā varam kādreiz pamēģināt kopīgi pastaigāt.
Manai principā draugi ir visi. Uz provokācijām parasti īpaši netbild, lai gan gadās dažkārt, ka viņa īgņojās un dod pretī, ja kaut kas nepatīk. Esmu ievērojusi, ka viņai arī uzvedība tomēr mainās atkarībā no tā kopā ar ko mēs staigājam. Ir suņi ar kuriem dauzoties viņa ļoti daudz rej(it īpaši, ja viņai bumbu, vai kociņu atņem), bet ir arī tādi ar kuriem kopā var 2h nostaigāt un no viņas ne pīkstiena nebūs. Vislabāk viņai patīk balti suņi.
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby čība » 14 Jan 2010, 18:32

agich wrote:
čība wrote:Nezinu pēc kāda principa viņa izvēlās, kuri suņi būs draugi, kuri ne.

Kad būsi Bolderājā varam kādreiz pamēģināt kopīgi pastaigāt.
Manai principā draugi ir visi. Uz provokācijām parasti īpaši netbild, lai gan gadās dažkārt, ka viņa īgņojās un dod pretī, ja kaut kas nepatīk. Esmu ievērojusi, ka viņai arī uzvedība tomēr mainās atkarībā no tā kopā ar ko mēs staigājam. Ir suņi ar kuriem dauzoties viņa ļoti daudz rej(it īpaši, ja viņai bumbu, vai kociņu atņem), bet ir arī tādi ar kuriem kopā var 2h nostaigāt un no viņas ne pīkstiena nebūs. Vislabāk viņai patīk balti suņi.

Bail, ka divas meitenes varētu ne pārāk viena otrai patikt. T.i. mana jau ir tā, kas visus uz kašķi velk :D Un viņa melna :) Bet es labprāt mēģinātu :roll: Man pa Bolderājas jūrmalu patīk staigāt, nu tagad, kad maz cilvēku :) Tik šobrīd suns dzīvojās pa Alūksni, bet nu mēs pa laikam viņu konfiscējam :mrgreen: tā kā došu ziņu! (nebrīnies, ja pēc kāda ilgāka laiciņa pēkšņi uzkrītu uz galvas :D )
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests