Mīkstie būri

Miscellaneous

Mīkstie būri

Postby Daiga » 14 May 2010, 10:58

Gribu nopirkt sava franču buldogam jaunu mīksto būri, tagad esošajam rāmis ir salocījies un kopumā izskatās pēc pusšķības mājeles. Pierādījās teiciens, ka skopais tomēr maksā divreiz :aknee: Tad nu tagad šim jautājumam pieiešu nopietnāk, tāpēc ar vēršos pēc palīdzības.
Varbūt kāds var ieteikt kādu konkrētu mīksto būri, kuram izturīgs rāmis un rāvējslēdzēji nesāk čakarēties jau pēc mēneša.
Pašlaik mums ir šāds te
Image
Ļoti patīk, ka var sānu logi aiztaisāmi ar "aizkariņiem"

Pēc izskata patīk Pet Gear Generation II Deluxe Portable Soft Crate
Image
Bet mulsina fakts, ka vismaz pēc bildēm izskatās, ka sānu logus nevar aizklāt ar "aizkariņiem" un internetā palasīju, ka esot bieži problēmas ar rāvējslēdzējiem.

Secināju, ka mūsu zoo internetveikalos mīksto būru piedāvājums ir ļoti švaks.
Vienīgo, kas patiktu atradu http://www.dogshop.lv
Image
Varbūt kādam ir šis un ir komentārs par kvalitāti?
French bulldog - Zeus Le Monarque I'F

http://www.boomerball.lv - ļoti izturīgas bumbas un rotaļlietas suņiem!!
User avatar
Daiga
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 13 Jan 2010, 14:37
Location: Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mīkstie būri

Postby Enzo » 14 May 2010, 11:28

es nesen nopirku dogshopā būri. tādu, kā pirmajā bildē (krāsa cita). Tam ir viss aizklājams. Pēdējam , cik atceros, viss vaļējs, bet izskatījās tāds izturīgāks. Uz vietas var apskatīties veikaliņā uz Deglava ielas.
Image
User avatar
Enzo
Puppy
Puppy
 
Posts: 337
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 14:54
Location: Rīga, Purvciems

Re: Mīkstie būri

Postby Laura » 14 May 2010, 11:31

Nezinu konkrēti par būri, bet man no tās pašas firmas tās pašas kolekcijas ir suņu rati. Nevaru teikt nevienu sliktu vārdu, īpaši jau par konstrukcijas materiāliem - jau 3 gadus kalpo ne tikai suņu pārvadāšanai - tur ir gan bebīši gulējuši, gan dažādas derīgas lietas vestas.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Mīkstie būri

Postby Lenochkins » 14 May 2010, 12:28

Sie buri ir loti populari un erti: http://www.all4dogs.ee/en/cc.html
Lenochkins
Puppy
Puppy
 
Posts: 245
Images: 2
Joined: 15 Jan 2010, 13:23

Re: Mīkstie būri

Postby Daiga » 14 May 2010, 12:35

Lenochkins wrote:Sie buri ir loti populari un erti: http://www.all4dogs.ee/en/cc.html


Ļoti līdzīgs mūsu tagadējām, kā ir ar metāla konstrukciju - nelokās?
French bulldog - Zeus Le Monarque I'F

http://www.boomerball.lv - ļoti izturīgas bumbas un rotaļlietas suņiem!!
User avatar
Daiga
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 13 Jan 2010, 14:37
Location: Riga

Re: Mīkstie būri

Postby ajame » 14 May 2010, 12:40

Laura wrote:Nezinu konkrēti par būri, bet man no tās pašas firmas tās pašas kolekcijas ir suņu rati. Nevaru teikt nevienu sliktu vārdu, īpaši jau par konstrukcijas materiāliem - jau 3 gadus kalpo ne tikai suņu pārvadāšanai - tur ir gan bebīši gulējuši, gan dažādas derīgas lietas vestas.

Kādi ir tie šuņu rati? Vari, lūdzu, iedot linku uz tiem?
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Mīkstie būri

Postby Daiga » 14 May 2010, 12:45

ajame wrote:
Laura wrote:Nezinu konkrēti par būri, bet man no tās pašas firmas tās pašas kolekcijas ir suņu rati. Nevaru teikt nevienu sliktu vārdu, īpaši jau par konstrukcijas materiāliem - jau 3 gadus kalpo ne tikai suņu pārvadāšanai - tur ir gan bebīši gulējuši, gan dažādas derīgas lietas vestas.

Kādi ir tie šuņu rati? Vari, lūdzu, iedot linku uz tiem?


Es Amazonē redzēju šādus --->>
Image
French bulldog - Zeus Le Monarque I'F

http://www.boomerball.lv - ļoti izturīgas bumbas un rotaļlietas suņiem!!
User avatar
Daiga
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 13 Jan 2010, 14:37
Location: Riga

Re: Mīkstie būri

Postby Daiga » 14 May 2010, 14:29

Vai pagājušogad Ozolniekos starptautiskajā izstādē būrus pārdeva?
French bulldog - Zeus Le Monarque I'F

http://www.boomerball.lv - ļoti izturīgas bumbas un rotaļlietas suņiem!!
User avatar
Daiga
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 13 Jan 2010, 14:37
Location: Riga

Re: Mīkstie būri

Postby Laura » 14 May 2010, 15:19

Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Mīkstie būri

Postby Eklēriņš » 15 May 2010, 19:16

Man pēc pieredzes, tie būri, kurus var salocīt un ielikt apvalkā kā konvertā, tomēr nav gana izturīgi gana aktīvam sunim, vismaz manējais deformējās jau ļoti ātri un gana ātri palika arī bez rāvējslēdža. :neparliecinats:
Man ir līdzīgs tam sarkanajam, tikai bez visām tām somiņām, toties visi lodziņi ir aiztaisāmi. Ļoti žēl, ka nevaru pateikt firmu, jo uz būra nevienas rakstu rindiņas. Varu vienīgais nofočēt un ielikt forumā. Tādu būri pirku pie mums CACIB izstādē rudenī. Tas ir izcietis vairākas izstādes, tālos braucienus uz Ukrainu un Balkāniem, Initas un manu kāju svaru visa ceļa garumā, kad izmantojām to ne tikai par suņa būri, bet arī krēsla pagarinājumu lai būtu iespēja pačučēt :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Mīkstie būri

Postby Sisija » 15 May 2010, 19:28

Eklēriņš wrote: Ļoti žēl, ka nevaru pateikt firmu, jo uz būra nevienas rakstu rindiņas. Varu vienīgais nofočēt un ielikt forumā. :D

Lūdzu nofočē :foto:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Mīkstie būri

Postby Komatins » 15 May 2010, 20:53

Man ir līdzīgs pirmajam, tikai zaļš un bez metāla konstrukcijas- plastmasas stiprinājumi zem auduma. Nekādi stabi līdz nav jāstiepj un jāstutē. Nesūdzos un būrī tusē regulāri 1 francis un 1 papilons. Pirku izstādē un regulāri tādus pašus redzu arī tagad, kad notiek tirdzniecība.
Komatins
Junior
Junior
 
Posts: 771
Joined: 13 Jan 2010, 13:20

Re: Mīkstie būri

Postby pepper » 15 May 2010, 20:59

Es plānoju iegādāties šādu: http://www.zoopreces.lv/tginf.php?lng=l ... 357&fpref=
Sakiet, vai izstādēs ir lētāk kā zooveikalos un internetveikalos? :)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Mīkstie būri

Postby Komatins » 17 May 2010, 20:15

pepper Nu re- man šāds arī ir! Apmierināta uz visiem 100%. Cenu gan neatceros, bet parasti izstādēs ir lētāk. Zooveikalos būs visaugstākā cena.
Komatins
Junior
Junior
 
Posts: 771
Joined: 13 Jan 2010, 13:20

Re: Mīkstie būri

Postby pepper » 17 May 2010, 20:23

Komatins, skaidrs, paldies. Iepriecināji :) Šodien biju Valmieras DEPO - 57 ls (ar kapeikām). Šeit internetā 52 ja nemaldos. Tagad vismaz esmu droša, ka tas nebūs vienas dienas prieks. :apkoku: Vēl es gribu kādā izstādē paskatīties šitiem cenas. Ozolniekos taču jābūt, vai ne? Būs man būris bēbim tieši laikā. :apkoku:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Mīkstie būri

Postby Laura » 17 May 2010, 22:20

Lai arī nest ir grūtāk, es tomēr izdarīju izvēli par labu metāla būrim (labi, manā gadījumā tur bija klāt arī kripatiņa veiksmes). Stāv mājās stacionāri kā mēbele, uzliku virsū plauktu no veca skapja, ir papildus galdiņš pie gultas, kur avīzi nolikt. Suņi labprāt tur tusē, reizēm pat abi divi. Īpašos gadījumos var pacelt gala sienu un aizvērt durvis (kad bērnam nāk dakteris). Reizēm var iespundēt nepaklausīgo bērnu (tas nejaucenis gan veikli tiek ārā).
Ar mīksto būri visas šīs atrakcijas nebūtu reālas.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Mīkstie būri

Postby pepper » 17 May 2010, 22:29

Man par bērnu vēl nav un nebūs ilgi, tā kā man būs ok arī ar mīksto būri :medos:
Bet jā, es arī sākumā skatījos uz tiem metāla būriem. Un tomēr nospriedu par labu mīkstajam, jo vieglāk pārvietojams, izmēri ir tieši tādi, kā man der, ir aiztaisāmi lodziņi un liekas ērtāks. Noturēs ne tikai avīzi, bet arī grāmatu. :)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Mīkstie būri

Postby Laura » 17 May 2010, 22:34

Pēc tam, kad es redzēju, kā vienā izstādē uzvaru labi nosvinējis igauņu četrkājainais brālis (lasi - piedzēries soms) uzvēlās virsū vienam mīkstajam būrim, man tie vairs nepatīk.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Mīkstie būri

Postby Eklēriņš » 18 May 2010, 16:00

Manam būrim gan ir tā priekšrocība, ka tā karkass ir gana izturīgs lai arī pieaudzis cilvēks uz tā varētu apsēsties, līdz ar to palieku tomēr pie mīkstā būra - daudz vieglāks par metāla būri, vieglāk un ātrāk saliekams, turklāt nav pilnībā caurredzams :D Ja kas, man vispār ir trīs būri: 1) mājās liels metāla būris, tāpat kā Laurai stacionārs un tiek izmantots kā plaukts da jebkam :hih: ; 2) mašīnā - patiesi lieliska uzparikte, reāli ir izglābusi suni no iespējamu traumu gūšanas, kā arī mierīgi bagāžas nodalījumā var salikt iepirkumu maisiņus un nesatraukties, ka suņi tos pirms laika izrevidēs - man šajā ziņā ir neaudzināti un ļoti ziņķārīgi suņi :velnins: ; 3) mīkstais būris izstādēm un ceļojumiem. :braucam:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Mīkstie būri

Postby Anzela Bogdanova » 20 May 2010, 22:17

Мне тоже нужна "мягкая" клетка для голдена. Цены кусаются. Надеюсь купить в Озолниеках.
User avatar
Anzela Bogdanova
Puppy
Puppy
 
Posts: 271
Joined: 15 Feb 2010, 10:41

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest