Braukšanas instruktors!

Miscellaneous

Braukšanas instruktors!

Postby Bak-tax » 28 May 2010, 09:35

Varbūt kāds var ieteikt super foršu braukšanas instruktoru?!
Nu lai nav galīgs histēriķis un neplēš 7ādas... Galvenais nevelk to lietu un pa foršo visu iemāca- paskaidro, utt...

Ļoti gaidīšu ieteikumus! :braucam:
Diagnoze- TAKSIS!
Image
Latvijas Takšu un medību Terjeru klubs
http://www.ltmtk.lv
User avatar
Bak-tax
Puppy
Puppy
 
Posts: 285
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Latvija, Rīga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Braukšanas instruktors!

Postby link » 28 May 2010, 09:41

Nepalika man numurs, zhel. Autoskola ABCDE bija tads Ilgvars - samo spokojstvie un uber-draudzigas cenas. Tads virietis ap 40 gadiem, svars ap 140kg, agrak stradaja par miesassargu un apsargu naktsklubos - izbesit vinju nav iespejams :velnins: Tas gan bija pirms uhuhuhu cik gadiem, bet varbut vel strada? Es visas savas drushkas pie vinja sutiju. Labas atsauksmes.
link
 

Re: Braukšanas instruktors!

Postby čība » 28 May 2010, 09:47

Man bija mustanga instruktors - Tālis Ermužs. Diem''zēl nezinu, vai viņš maz vēl strādā. Telefona diemžēl arī vairs nav, bet man viņš ļoti patika.
Izbesīt viņu gan bija iespējams, bet viņš to tā pasniedza, nu caur humoru :) Ļoti patika.
Cenas tagad noteikti ir mainījušās.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Braukšanas instruktors!

Postby Sinty » 28 May 2010, 09:51

Autoskolas ABC instruktors Ivans. Super, balsi nepaceļ vispār, māca ļoti labi, ar labu humora izjūtu un dārgi nu galīgi nebūs :) Uz braukšanām es gāju ar lielāko prieku un CSDD noliku ar pirmo ;)
Mob. - 28637476
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Braukšanas instruktors!

Postby Klimpa » 28 May 2010, 09:51

Varu ieteikt Āris- T. 26187937

p.s.
Patīk suņi, viņam pašam ir Rotveilers? :pedinja:
User avatar
Klimpa
Baby
Baby
 
Posts: 9
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:36
Location: Jūrmala

Re: Braukšanas instruktors!

Postby zukins » 28 May 2010, 09:51

Jurijs Pižovs (vai kaut ka tamlīdzīgi) no Fortūnas - arī gan jau pirms diezgan daudziem gadiem (2004). Es iemācījos no absolūtas 0 (ģimenē nebija auto) un noliku visus eksāmenus ar pirmo reizi, iegūstot tiesības 2 ar pusi mēnešu laikā. Ar stabilu nervu sistēmu un ļoti sakarīgi visu izskaidro. Man ļoti patika viņa attieksme. Pēc tam pie viņa sūtīju draudzenes, kas ilgi bija mocījušās ar tiesību likšanu - pie viņa beidzot arī nolika :)
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Braukšanas instruktors!

Postby keiko » 28 May 2010, 11:39

nezinu vai tas palīdzēs, NEiesaku (!!!) no Gross Sergeju Samohvalovu, (labots: apsūdzības dzēstas)! Toreiz gan sūdzējos vadībai, bet zinu, ka šis joprojām braukā.
Pasaulē nav neviena cita dzīve būtne, kura spēj dot tādu beznosacījuma mīlestību kā suns.
keiko
Baby
Baby
 
Posts: 62
Joined: 14 Jan 2010, 22:03

Re: Braukšanas instruktors!

Postby ewita » 28 May 2010, 11:49

keiko wrote:nezinu vai tas palīdzēs, NEiesaku (!!!) no Gross Sergeju Samohvalovu, Toreiz gan sūdzējos vadībai, bet zinu, ka šis joprojām braukā.

palīdzēs..Tautai jāzin savi varoņi
Image
User avatar
ewita
Puppy
Puppy
 
Posts: 364
Joined: 15 Jan 2010, 12:26
Location: LV

Re: Braukšanas instruktors!

Postby Sinty » 28 May 2010, 12:05

Klau, Keiko, tīri sportiska interese - tas instruktors ar kādu autiņu māca braukt? Vnk zinu vienu tādu tipu no Grossa, tikai vārdu neatminos...
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Braukšanas instruktors!

Postby SuņuBanda » 28 May 2010, 13:23

Paskaties www.instruktori.lv
Es mācījos pie Agra Mazurēviča- super instruktors. Man , kam vispār bija bail sēdēt pie stūres, viņš iemācīja braukt un tiesības dabūju 3 mēnešu laikā ( piebildīšu - neesmu vairs tīņu vecumā). Viņš ir arī teorijas pasniedzējs, tā kā pie braukšanas pie reizes arī drusku teoriju atsvaidzina.
Vīrietis labākajos gados, ar labu humora izjūtu un mierīgs, bet prasīgs.
User avatar
SuņuBanda
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 13 Jan 2010, 19:43

Re: Braukšanas instruktors!

Postby adzenda » 28 May 2010, 13:38

Pagājušajā vasarā patika braukt pie Konstantīna Marimonova (Credo).
Nodarbības vada pēc konkrētas programmas - lieki laiku netērē runājot par dzīvi, visu paskaidro vienkārši un saprotami braukšanas procesā, ātri iemāca, kam jāpievērš uzmanība. Žēl tikai, ka laikā, kad es mācījos braukt - viņš salauza kāju un kādu laiku bija ārā no ierindas...
Numuriņš gan ir kaut kur noklīdis, bet pazvanot uz Credo domāju var noskaidrot.
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Braukšanas instruktors!

Postby agrita » 28 May 2010, 13:38

Anatolijs Demčenko- no Mustanga. Ideāls, mācijos no nulles. Atceros viņu tikai ar labu :) :braucam:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Braukšanas instruktors!

Postby madzhy » 28 May 2010, 16:31

Es arī gribu beidzot nolikt tiesības.. Un kā lai tagad zin, pie kura iet, ja visi instruktori līdzīgi saslavēti?! :noliedz: :hih:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Braukšanas instruktors!

Postby Sinty » 28 May 2010, 17:08

Kad es liku tiesības, man primārais bija autoskolas atrašanās vieta un cena. Pēc tam, kad uzzināju, ka varu braukt ar to pašu cilvēku, kurš man māca teoriju, ļoti sapriecājos. Un ne par velti, jo tas tiešām bija jūtams bonuss.
Kad izvēlaties, padomājiet, vai gribat stingru instruktoru, vai nē... Tādu, kas joko, vai nopietni māca... Tas jau katram ir individuāli :)
Bet jebkurā gadījumā - ja nav galīgs kretīns, tad jau viss atkarīgs no tā, cik viegli tā stūrēšana padodās un, cik laba atmiņa ;)
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Braukšanas instruktors!

Postby undd » 28 May 2010, 17:42

Es savulaik pirms gadiem 10+ mācījos braukt pie Jāņa Zarāna, skatos instruktori.lv, ka viņš vēl joprojām māca braukt. Man personīgi viņš ļoti patika, varbūt no psihopedagoģiskās puses nebūs tas labākais, ja skolniekam švaki nervi. Nē, nē, histērijas viņš netaisīja, vismaz uz mani nekad nav pacēlis balsi, lai gan bija kursā beibes, kuras lūpu raustīja par viņa briesmīgo bļaustīšanos, bet viņš tik riebīgi mācēja pateikt, ka savu kļūdu atcerēsies uz visiem laikiem, nu vismaz man tā bija. Ja man tagad atkārtoti vajadzētu mācīties braukt, noteikti izvēlētos viņu. Bez tam, varu pačukstēt, ka J.Zarāns ir liels suņinieks, pašam suņi mājās, vismaz bija, un riktīgi par tiem iefanoja, pat ar manu rīkļurāvēju sadraudzējās un bija stāvā sajūsmā : )
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Braukšanas instruktors!

Postby maksis » 28 May 2010, 19:02

Ar auto instruktoriem acīmredzot ir tā - galvenais, vai "saskan". Vienam vajag tādu, kas nekad balsi nepacels, otram stingru un noteiktu, trešajam vēl savādāku.
Man pilnīgi noteikti bija mans ideālais instruktors - Arnis Vaivods no "Vanaga". Ir 2 cilvēki, ar kuriem man ir bijusi perfekta humora izjūtas saskaņa - mana skolas laiku labākā draudzene un Arnis. :kanepe: Šis arī noteica to, ka vēl 10 gadus pēc tiesību iegūšanas, braukšanas nodarbības atceros kā vienu brīnišķīgu laiku. ^^ Nujā, piedevām Arnim vēl arī pedagoģiskā izglītība bija un prasme visu ļoti sakarīgi paskaidrot un iemācīt.
Vai viņš vēl tagad par instruktoru strādā, nav ne jausmas. Pēdējo reizi pirms vairākiem gadiem kontaktējāmies, kad vienai manai paziņai labu instruktoru vajadzēja.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Braukšanas instruktors!

Postby undd » 28 May 2010, 19:27

maksis wrote:Ar auto instruktoriem acīmredzot ir tā - galvenais, vai "saskan".


:par:

es esmu no tiem, kuriem vajag ar bomi pa pieri, ne ar bļaušanas metodēm, bet tā iespaidīgi, jo vienkāršu ļurināšanu un definīcijas mēdzu laist gar ausi vai vienkārši aizmirst, tāpēc vajag atbilstošus epitetus (nu pieklājības normās, protams) lai saprastu un iegaumētu
man arī patika tas, ka bez c/z un kopējiem noteikumiem, kad jau braukšanas pamati tika apgūti, varēju ar instruktoru parunāt arī par citām tēmām, piemēram, suņiem, tā nu mēs vizinājāmies starp ceļa zīmēm apspriežot suņus, to barošanu, uzvedību utt blablabla, varbūt arī uz sev pozitīvās nots uzķēros, ja man vajadzētu klausīties nez, piemēram, futbola maču rezultātus, vai politiskās aktualitātes, man tas instruktors nemaz tik jauks neliktos, lai gan tomēr, neskatoties uz subjektīvo interešu sakritību, braukt tomēr iemācīja un tiesības ar ieguvu : )
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Braukšanas instruktors!

Postby Maija_Dakota » 28 May 2010, 19:43

Tagad Credo braucu ar Vladimiru Berežkovu, 29233960, lieku neļurina, norāda uz kļūdām, labi paskaidro, neārdās, reāli strādā, takse 10 ls... pati vēl esmu procesā
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Braukšanas instruktors!

Postby keiko » 28 May 2010, 20:35

Sinty wrote:Klau, Keiko, tīri sportiska interese - tas instruktors ar kādu autiņu māca braukt? Vnk zinu vienu tādu tipu no Grossa, tikai vārdu neatminos...

Toyota kkāda mazā, nu tāda ar ko brauc arī csdd, gaišā krāsā bija.
Pasaulē nav neviena cita dzīve būtne, kura spēj dot tādu beznosacījuma mīlestību kā suns.
keiko
Baby
Baby
 
Posts: 62
Joined: 14 Jan 2010, 22:03

Re: Braukšanas instruktors!

Postby Bak-tax » 28 May 2010, 21:03

Paldies visiem! Baigi foršā tēma sanāca! :)
Runājot par autoskolām, es kad izvēlējos nu neskatijos nemaz uz tām kur tās trakās akcijas utt, man tas tā ļoti aizdomīgi liekās... Izlēmu par Autoskolu Berģi un pie tā arī paliku. Teorijas pasniedzējs super onka, tāds riktīgais ar stāžu!
Kad sazvanijos ar vadītāju, teicu- man tādu mierīgu instruktoru, galvenais, lai nebļauj, trāpijās ūber mierīgs... Vakar kaučkā sastresojos, nezinu pat par ko... :nagi: Bet par mācīšanu pagaidām nevienu sliktu vārdu nevaru teikt, paskaidro visu forši un tā... Nebļauj! :velnins: Pēc šodienas braukšanas vispār man smaids līdz ausēm! Viss ir procesā, esmu pašā sākumā- turiet par mani īkšķus! :braucam:
Ja nu tomēr mums kautkā "nesaskanēs" (cerams jau, ka viss tomēr būs labi) , šī tēma noderēs!
Laikam jau man pašai tāds stress, un slodze baigā pēdējā laikā... Kā niķīgam bērnam... :sarkstosa:
Diagnoze- TAKSIS!
Image
Latvijas Takšu un medību Terjeru klubs
http://www.ltmtk.lv
User avatar
Bak-tax
Puppy
Puppy
 
Posts: 285
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Latvija, Rīga

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron