Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Miscellaneous

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Nesaprasha » 29 Sep 2011, 10:09

Pamazām sāku meklēt jaunu mājvietu irēšanai - divistabu vai vienistabu dzīvokli ar visām ērtībām. Vēlams bez mēbelēm. Uz ilgu laiku.
Vieta: ķengaraga rajons (aptuveni no ķengaraga tirgus līdz t/c doles pusei)
Mājas tips: nav nozīmes var būt arī privātmājā atsevišķas istabas.
Stāvs: Ja mājā nav lifts, tad vēlams pirmais stāvs.
Ģimenes komplektācijas piedevas: bērns un paliels, miermīlīgs suns, krāšņas zivtiņas. Visi sadzīvo mierīgi, paklausīgi, nekaujas, nerej, nekož, kaimiņus netraucē! :)
Esmu atbildīga, strādājoša, nesmēķējoša. Īri, komunālos maksājumus maksāju laikā!
User avatar
Nesaprasha
Puppy
Puppy
 
Posts: 249
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 21:35

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby undd » 01 Oct 2011, 19:59

Jauns, kārtīgs studentpāris bez sliktiem ieradumiem grib īrēt dzīvoklī Pārdaugavā - Imanta, Āgenskalns, Āgenskalna priedes, Iļģuciems. Dzīvoklīti gribētos 1,5 - 2 istabu, līdz 130 Ls/mēnesī ieskaitot komunālos maksājumus. Ja vien par šādu cenu iespejams noīrēt dzīvokli centrā, tad der arī centrs.
Ja kādam ir kas piedāvājams, var sūtīt man PM, vai vislabāk sazināties ar Helmutu, t. 22402447
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby AnitaJ » 02 Oct 2011, 12:45

Nesaprasha, laikam es arī drīz savam dzīvoklim meklēšu īrniekus un dzīvnieki (bez demolēšanas un trokšņošanas iemaņām protams :D) būtu welcomēti, bet........diemžēl neatbilst nevienai no Tevis uzskaitītajai prasībai - Purvciems, 4 stāvs (ar liftu gan) un mēbelēts :(.
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Nesaprasha » 03 Oct 2011, 08:46

AnitaJ mja, tas mums no b/d, skolas patalu un manas sunu vecitim pagruti uzrapties uz 4 stavu (ja lifts sabojasies). Gan jau ari atradisies tiesi mums piemerots piedavajums!
User avatar
Nesaprasha
Puppy
Puppy
 
Posts: 249
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 21:35

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby LindaS » 07 Oct 2011, 07:54

Meklēju labas mājas 1 cilvēkam un mikrosunim aptuveni uz mēnesi(varbūt pusotru ne ilgāk).Ar mēbelēm un sadzīves tehniku.
Jo tuvāk centram,jo labāk- bet izskatīšu visus peidāvājumus. Mājoklis vajadzīgs principā tikai naktsmieram, parējo dienas daļu cilvēks darbos un citās lietās.Gaidīšu uz pm.
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Anna » 21 Dec 2011, 14:40

Vēlos īrēt maju/pusmaju. Vai 2-3-4 istabas dzivokli Riga. Velams 1-2-3 stavs, vai augstak, bet tad ar liftu. Ir suni.
Cena: 50-100-150-200Lv (Cena runajama) + komunalie.
25856631 Anna.
http://www.handler.tk un GREAT DANES and ENGLISH BULLDOGS http://www.olvig.tk
User avatar
Anna
Puppy
Puppy
 
Posts: 349
Joined: 14 Jan 2010, 10:16

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Elbe » 15 May 2012, 07:51

Vai kādam nav zināms izīrējams vienistabas dzīvoklis vienam vecākam vīrietim? Vēlams Purvciems, Pļavnieki, Ulbroka, Salaspils, Saurieši.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby agrita » 17 May 2012, 20:49

Kādam kāds pazīstams neizīrē dzīvokli? pārdaugavā (imanta, iļģuciems, āgenskals) 2 istabas? man draudzene meklē. superkārtīga studente un viņas brālis. ja ir kādam varianti, dodiet man ziņu - ļoti steidzami
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Elbe » 16 Jul 2012, 09:33

Hei, suņinieki! Vai kādam nav zināms kāds izīrējams 1-istabas dzīvoklis Rīgā vai Rīgas rajonā!? Steidzami! Vecākam vīrietim.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Ziedinsh » 11 Aug 2012, 11:35

Ar suni esam palikuši bez mājām, tādēļ meklējam īrēšanai 1 istabas dzīvokli Ulbrokā, Dreiliņos, Pļavniekos, Purvciemā, Juglā! Vēlamā samaksa līdz 100 latiem mēnesī ieskaitot kom. maksājumus. Būtu ar mieru ar kādu suņinieku kopā mesties 2istabu dzīvoklī.
Ziedinsh
Baby
Baby
 
Posts: 22
Images: 1
Joined: 12 Apr 2010, 11:25

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Linda B. » 24 Aug 2012, 10:07

Tūlīt jāuzsāk studijas Jelgavā tādēļ meklēju sev un suņiem vienu istabiņu dzīvošanai.Nav būtiski vai istaba ir mēbelēta vai nemēbelēta,svarīgāk,lai būtu pēc iespējas Veterinārmedicinas fakultātei.Kārtību es garantēju 100%.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby ajame » 25 Aug 2012, 12:36

Māsasmeita meklē dzīvokli Bulduros, vai jebkurā citā vietā, no kuras ar transportu var tikt līdz Bulduriem (Imanta, Zolitūde.. utt.). Pati viņa mācās Bulduru dārzkopības skolā, tādēļ dzīvoklītis ir vajadzīgs līdz vasaras sākumam.
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby ezhuks » 26 Aug 2012, 22:38

Linda B. wrote:Tūlīt jāuzsāk studijas Jelgavā tādēļ meklēju sev un suņiem vienu istabiņu dzīvošanai.Nav būtiski vai istaba ir mēbelēta vai nemēbelēta,svarīgāk,lai būtu pēc iespējas Veterinārmedicinas fakultātei.Kārtību es garantēju 100%.

Kad es tur stājos, tad nopirku vietējo avīzīti un uzreiz atradu istabiņu. Nekas zuper jau nebija un beigās izdīcu istabu kojās (man bija bērns, ne suņi). Tā ka - jāpērk vietējās avīzes.
Bet vai tad suņus tur vēl arvien neļauj?
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Linda B. » 26 Aug 2012, 22:52

ezhuks wrote:
Linda B. wrote:Tūlīt jāuzsāk studijas Jelgavā tādēļ meklēju sev un suņiem vienu istabiņu dzīvošanai.Nav būtiski vai istaba ir mēbelēta vai nemēbelēta,svarīgāk,lai būtu pēc iespējas Veterinārmedicinas fakultātei.Kārtību es garantēju 100%.

Kad es tur stājos, tad nopirku vietējo avīzīti un uzreiz atradu istabiņu. Nekas zuper jau nebija un beigās izdīcu istabu kojās (man bija bērns, ne suņi). Tā ka - jāpērk vietējās avīzes.
Bet vai tad suņus tur vēl arvien neļauj?

Jautāju vienam,kas tur studē.Var,bet tikai uz ārstēšanas periodu.Sasmējos,ka tad šamo varbūt dod studentiem mēģināt izārstēt :jautri:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Bafija » 15 Sep 2012, 12:30

Pēc laiciņa atbrīvosies 2 ist. dzīvoklis Purvciemā, kopts, daļēji mēbelēts. Cena būs 100 lati + visi komunālie maksājumi (nav lieli). Priekšroka tiem, kuri vēlas uz ilgāku laiku.
Ja kādu interesē, tad rakstiet PM!
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Linda B. » 09 Oct 2012, 20:12

Meklēju vienkāršu vienistabas dzīvokli(var arī divistabu,ja nav šausmīgi augsta īres maksa) Jelgavā.Dzīvoklī dzīvotu es,suņi un mans draugs.Mēbelēts vai nemēbelēts,tas nav būtiski.Svarīgāk,lai nav šausmīgi tālu no VMF vai vismaz ir ērts sabiedriskais transports.Neesam prasīgi tāpēc izskatīsim visus variantus.Kārtību garantējam.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby just ERGO » 18 Oct 2012, 08:41

Atbildīgiem un kārtīgiem īrniekiem :jaa:
Paziņas meklē īrnieku divistabu dzīvoklim Teikā, Ropažu ielā, netālu no Alfas un Čiekurkalna tirgus (apm. 50 m2, 50.to gadu ķieģeļu māja, gāzes apkure, 3.stāvs, daļēji mēbelēts). Dzīvoklis ir brīvs no 1.novembra. Ir kur novietot automašīnu. Tuvumā zaļā zona ar stadionu, bērnudārzs, skola, sabiedriskais transports. Tel.29128622.
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Anna » 25 Oct 2012, 12:45

В скором времени будет предлагаться в аренду 3-х комнатная квартира. 119-я серия. Пурчик. За большой максимой.
1-й этаж. Состояние приличное. Не убитая.
Можно с собакми, котами, рыбками, морскими свинками. Да хоть со слоном.
Хозяин адекватный. Его главное условие оплата в срок.

Пока еще в этой квартире мы живем, но в ноябре-декабре переезжаем в дом и квартира будет предлагаться.
Велкам!

П.с. соседи уже мною выдрессированы, что на собачек наезжать низя. У них есть злая хозяйка.
http://www.handler.tk un GREAT DANES and ENGLISH BULLDOGS http://www.olvig.tk
User avatar
Anna
Puppy
Puppy
 
Posts: 349
Joined: 14 Jan 2010, 10:16

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby peecis » 11 Dec 2012, 10:35

http://www.draugiem.lv/user/464662/gall ... gnoreCount

Izīrētāja gan arī nav īsti normāla, bet nu rezultāts ir nesmuks.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Creme de la Creme » 12 Dec 2012, 11:25

peecis wrote:http://www.draugiem.lv/user/464662/gallery/?aid=44201325&galleryIgnoreCount

Izīrētāja gan arī nav īsti normāla, bet nu rezultāts ir nesmuks.

1.Kādas telpas izskatījās pirms tam
2.Kādi bija līguma nosacījumi
3.Vai īrnieki jau bija izvākušies? Varbūt viņi plānoja izremontēt telpas, sakopt pagalmu pirms to atstāšanas...

Jautājumi ir vairāk kā atbilžu. Es arī šito draugos redzēju. Bet...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 8 guests