Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Miscellaneous

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby eldberg » 12 Dec 2012, 12:45

Es speciāli neko nedzēsu - teiktu aizstāv draugus, slēpj info.
Info ir ļoti vienpusēji pasniegts, jo mājā nebija nekāds Eiroremonts pirms tam.
Ko īrnieki ir nodarījuši, lai par to ar atbild (ne mana darīšana).

Bet ja jau zākā tikai īrniekus un suņus, paši varētu pastāstīt kādos apstākļos turēja savu suni... īsspalvaino pie ķēdes, salā... ar nosaldētu asti, kas bija +/- nopujusi... saimnieki aizbrauca, suns norāvās un sakoda īrniekus... tas jau nav jāpastāsta :)

Anyway, likums tak abām pusēm vienāds - lai tiesājas un poličojas.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby peecis » 12 Dec 2012, 15:07

nezinu nevienu no iesaistītajiem, bet ja mājas saimnieki bija tādi suņu bendes, kāpēc tad vēl viņus atbalstīja īrējot no viņiem māju? taisnā ceļā uz attiecīgām iestādēm, nevis pieļauj nepotēta suņa turēšanu nepiemērotos apstākļos pašu īrētas mājas pagalmā. atvainojiet, bet ja mani/manu suni sakostu kādā mājā dzīvojošs suns, man būtu stipri vienalga, vai tas ir saimnieku, īrnieku, omes vai izraēlā dzīvojošo radu suns, atbildību prasītu no turētāja/barotāja.

par sakopšanu - paskatot komentārus, sapratu tieši pretēju situāciju - kamēr īrēja, viss bija labi, kad uzteica īri, saimnieki sāka celt pretenzijas. manuprāt visnotaļ loģiski.

protams, arī saimnieces "trepes, pa kurām gājām ar zeķītēm" un "mājas lepnums - vannas istaba" ir smieklīgi :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Laura » 13 Dec 2012, 09:44

Es arī izlasīju to visu... Un ļoti labi saprotu vismaz īrniekus - uz jautājumu "kāpēc tad īrējāt, ja bija tik slikti" ir elementāra atbilde - nav viegli atrast telpas īrēšanai, ja ģimenē ir 4 bērni, nemaz nerunājot par suni (suņiem). Mani draugi ar trim bērniem pusgadu meklēja dzīvokli, kamēr atrada kaut kādu ūķi par 100 latiem mēnesī, jo bija gluži vienkārši bezizejas situācijā - vai nu ar bērniem uz ielas vai... ūķis.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Bafija » 13 Dec 2012, 11:11

Stāsts ir krietni interesantāks, nekā pasniegts :)
1. Ilze nav nekāda caur sludekli atrasta izīrēja, bet gan mūsu labu draugu nu jau (ex draudzene), kurai nenormālā ātrumā vajadzēja izīrēt māju! Nebūt nav tā, ka mums nebija kur dzīvot, palikt, bet nu ja TIK ĻOTI pazīstams cilvēks lūdz, kā piekritām ar domu, ka var būt būs savādāk nekā senču mājā, kura ir vnk veca un arī tajā bija īrnieks, man tuvs cilvēks, kuru negribēju izlikt uz ielas.
2. un nāca pie mums Ilzes brālis, nāca vīrs, bet neviens neko neteica par to, ka kaut kas nav kā vajag. Pie mums patstāvīgi brauca cilvēki (arī no foruma), ārzemnieki.
3. vai kāds var atbilēt uz jautājumu - galerijas foto ir fotografētas šg. maijā, kāpēc Ilze jau tad nelauza līgumu? Kādēļ foto parādās tikai tagad, kad māja ir kārtībā un atkal jau tiek īrēta? Tādēļ, ka cilvēki nav muļķi un to māju neīrē, jo tajā pa ziemu ir grūti dzīvot. Mēs no mājas izvācāmies, oktobrī jau tā bija tukša! Bankai vajag kredītu maksāt, bet mēs "pateicām - attā" a citu īrnieku nav... Nu ko, jāpspiež kaut kas ārā no tiem, kuri ņēma un beidza īrēt!
"Kepa uz sirds" ir kā reiz filmēta tieši pirms izvākšanās:)
Patreiz pret Ilzi ir ierosinātas prasības:
*VID - nodokļu nemaksāšana (vispār ļoti jauka attieksme!)
*Suņa atstāšana pie ķēdes!!!!!!!!!! bez jebkāda līguma par tā uzturēšanu no mūsu puses, vai uzturlīdzekļiem!
*Suņa (ap 70 kg smags, dogs x rots) uzbrukums cilvēkam! - viss ir policijā ieprotokolēts, suns tika iemidzināts (ar šaušanu, jo neviens netika galā,), apglabāts, bet pats trakākais, tas nebija vakcinēts kopš 2008. gada! Nestāstīšu, ko mums tas nozīmēja. Neviens pat nepajautāja, kā mēs jūtamies, vai nav vajdzīgs kāds materiāls atlīdzinājums! Žel man bija tā suņa. Nav pie šīs lietas, bet bija mospis vecs, kuru iemidzināja pirms izbraukšanas, jo tas Vācijas jaunājā mājā neiederējās - klibs, ar problēmām, bet ne jau tādām, lai midzinātu :( Skumji.
* ielaušanās īpašumā - viena no smagākajām apsūdzībām. Juristi par šo ir šokā!
*apmelošana, goda un cieņas aizskaršana.
nu vēl sīkumi - māja nav nodota, tika atstāta ar parādiem mūs nebrīdinot, utt.

Tas īsumā, bet tālāk jau redzēs.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby chiba » 13 Dec 2012, 11:52

Nu ažiotāža katrā ziņā pamatīga sacelta pa puspasauli. Man liekas, ka taisnība ir kaut kur pa vidu un jebkurā gadījumā neviens no malas neko nevar zināt, jo tikai paši iesaistītie zina, kas un kā tika runāts un kādas vienošanās bija vai nebija. Bet viena liela daļa komentētāju brēc, pat neiedziļinoties vispār jautājumā.
Bet kā tad īsti bija- saimnieki atļāva suņiem dzīvot iekšā vai nē? Ja nē, tad gan kaut kā neforši tomēr, ka tik daudz kas sagrauzts...
User avatar
chiba
Puppy
Puppy
 
Posts: 110
Images: 1
Joined: 02 Aug 2012, 11:50

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Bafija » 13 Dec 2012, 12:16

chiba wrote:Nu ažiotāža katrā ziņā pamatīga sacelta pa puspasauli. Man liekas, ka taisnība ir kaut kur pa vidu un jebkurā gadījumā neviens no malas neko nevar zināt, jo tikai paši iesaistītie zina, kas un kā tika runāts un kādas vienošanās bija vai nebija. Bet viena liela daļa komentētāju brēc, pat neiedziļinoties vispār jautājumā.
Bet kā tad īsti bija- saimnieki atļāva suņiem dzīvot iekšā vai nē? Ja nē, tad gan kaut kā neforši tomēr, ka tik daudz kas sagrauzts...


tieši tādēl to lems tiesa - lai zinātu kuram tagad taisnība! Līgumā nav neviena vārda par suņiem kā tādiem un viņi ļoti labi zināja, ka ir suņi. Jau rakstiju, ka bija taču skatīties Vairākas reizes. Varēja līgumu uzteikt ja nepatika ( fotogrāfiju tapšanas dienā līgumu nelauza - kāpēc?), ka ir suņi.
Es ari varu safotografēt aizvēsturiskus apgrauztus krēslus no pagraba, mantas no šķūņa un pateikt ka nu tik ir bēda!
Latviski pareizi saucas šantāža!
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Creme de la Creme » 13 Dec 2012, 15:50

Nu ja reiz aizskārām šo tēmu - izīrētājam sākumā būs jāpierāda tas,ka telpas jau iepriekš tā neizskatījās.
Tāpēc tiek slēgts līgums kurā norāda kādā stāvoklī ir telpas, kas atbild par to uzturēšanu, kas veic remontus u.tml.
Ka tikai tiesā nepajautā - ienākuma nodoklīti samaksājāt?! :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Umka » 13 Dec 2012, 18:39

Kāda starpība vai atrunāts par suņa dzīvošanu iekštelpās!Tas taču nav normāli,ka tiek sagrauztas mēbeles,mantas,piedevām svešas.Ir taču būri,ja suns ir ar ''tārpiem galvā''!Māja, var redzēt, nav izremontēta līdz galam,bet uzturēt kārtību taču tas netraucē.Ir taču ''Drogas''.Man kauns par sievieti :aizsvilstas: ...es saprastu ja tur dzīvotu mežstrādnieki...Tur valda nekārtība!Līgumā tiek atrunāts,ka īrētājs uztur telpas kārtībā.Bet arī bez līguma,tas man liekas ir pašsaprotami.
Un par ko tagad tiesājās abas puses? Ar slotu vajadzēja šos cilvēkus sen izdzīt...Nav ar ko atrunāties,tad piemin nodokļu,suni pie ķēdes.A paši neba tik godīgi.
Bafija wrote:ielaušanās īpašumā

Kādā?Izīrētajā mājā?Līgumā arī tiek atrunāts šis jautājums.Ja es sajustu ko nelāgu savā īpašumā,arī ietu skatīt.
Bafija wrote: galerijas foto ir fotografētas šg. maijā, kāpēc Ilze jau tad nelauza līgumu?

Tas tiešām ir dīvaini...atļaut šādām cūkām vēl tur uzturēties...
Par suni,kurš tika atstāts pie ķēdes...kad ievācās īrnieki,viņš bija izgaisis?Tak redzēja.Varēja brēkt ka sēž pie ķēdes,agresīvs.
Arī ja arī mīkstās mēbeles vecas,tas nenozīmē,ka jāsadīrā.
Bafija wrote:bet mēs "pateicām - attā" a citu īrnieku nav... Nu ko, jāpspiež kaut kas ārā no tiem, kuri ņema un beidza īrēt!

Nu beidziet,Jūs tam ticat ,ko rakstāt?
Es pati izīrēju dzīvokli,un man iedveš šausmas šīs bildes! :soks: Un man pašai ir vairāki suņi...
Umka
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 26 Oct 2010, 20:01
Location: Ikšķile

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Korland Rein » 13 Dec 2012, 20:40

Līgumā tiek atrunāts,ka īrētājs uztur telpas kārtībā.

Umka, jums ir konkrētais līgums pieejams?
Lai Puses pašas tiek galā, te kāds kādam prasa padomu? Rūpējaties par savu īrnieku kārtības izjūtu, nav jālien citu "virtuvē", sevišķi, kas skar privāto dzīvi. Tā ir viņu pašu darīšana.
Situācijas risināšanai ir pieejamas Tiesībsargājošā iestādes. Darba laiks - darba dienas!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Umka » 14 Dec 2012, 19:58

Korland Rein wrote:
Līgumā tiek atrunāts,ka īrētājs uztur telpas kārtībā.

Umka, jums ir konkrētais līgums pieejams?
Lai Puses pašas tiek galā, te kāds kādam prasa padomu? Rūpējaties par savu īrnieku kārtības izjūtu, nav jālien citu "virtuvē", sevišķi, kas skar privāto dzīvi. Tā ir viņu pašu darīšana.
Situācijas risināšanai ir pieejamas Tiesībsargājošā iestādes. Darba laiks - darba dienas!

Es padomus neesmu devusi.Izteicu viedokli.
Rūpēšos,rūpēšos,paldies,ka atgādinājāt.
Umka
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 26 Oct 2010, 20:01
Location: Ikšķile

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby olleta » 15 Aug 2013, 16:15

Tiek meklētas noliktavas telpas, labā stāvoklī apmēram no 90 - 150 k/m2.

Ideālā variantā būtu, telpas noliktavai (var arī būt veikala telpas) ar iespējām dzīvot tur pat uz vietas.

Atrašanās vieta Rīga!

Vai arī tiek meklēta privātmāja ar garāžu, kas paradzēta vismaz divām automašīnām. Vienvārdsakot nepieciešama liela telpa (noliktavas tipa, vai garāža)
Atrašanās vieta Rīga, Rīgas raj. Ozolnieki, Olaine, Jelgavas virzienā :histerija:

Ja ir kas padomā, gaidu pm, tālāk iedošu savu telefona numuru, lai var sazināties! :sarkstosa:
User avatar
olleta
Puppy
Puppy
 
Posts: 250
Joined: 14 Jan 2010, 20:19

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby energy » 15 Aug 2013, 21:40

Man nav ko piedāvāt, vienkārši sludinājums neizprotams. Kā var salīdzināt noliktavu 90-150 m2 un garāžu vismaz 2 auto, kas var būt sākot ar 20 m2. Tapat, ja nepieciešams dzīvot tur, tad tās ir specifiskas prasības un ne visur to varēs (ziemas sezonā).
Varbūt jāraksta precīzāk prasības un tad tiešām izdosies izdosies atrast kaut ko.
Veiksmīgi!
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby olleta » 15 Aug 2013, 22:33

energy wrote:Man nav ko piedāvāt, vienkārši sludinājums neizprotams. Kā var salīdzināt noliktavu 90-150 m2 un garāžu vismaz 2 auto, kas var būt sākot ar 20 m2. Tapat, ja nepieciešams dzīvot tur, tad tās ir specifiskas prasības un ne visur to varēs (ziemas sezonā).
Varbūt jāraksta precīzāk prasības un tad tiešām izdosies izdosies atrast kaut ko.
Veiksmīgi!



Nu ir tā, ka šobrīt tiek meklēts viss kas tur ir uzrakstīts un atkarībā no tā, tiks meklēta, piemeklēta dzīvesvieta.
Šobrīd dzīvojam tādos apratamentos, kā bijušais veikals, un tālāk dzīvojamā platība. Noliktavu teritorijā protams negribētos dzīvot, tapēc vislabāk, ja ir kādas veikala telpas, kur tālāk var dzīvoties, izremontēt vai kaut kā tā.
Vislabāk, tad pieminēšu, ka nepieciešama paliela garāža, iespējams, ka ar saimniecības ēku klāt!
Paldies!
User avatar
olleta
Puppy
Puppy
 
Posts: 250
Joined: 14 Jan 2010, 20:19

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby ruu » 28 Oct 2013, 16:59

Jautājums Liepājniekiem. Kurš ir dzīvošanai draudzīgākais rajons?

Tas, kas mani pirmkārt interesē ir drošība uz ielas gan pa dienu, gan diennakts tumšajā laikā; otrkārt - infrastruktūra; treškārt - pietiekami ērta vieta dzīvošanai ar suni, lai nav 2x2m asfaltēts pagalms un 5 km līdz parkam.

Man Liepāja ir pilnīgi sveša pilsēta, bet absolūti subjektīvi un stereotipiski - nacionālo īpatnību dēļ negribētu dzīvot Karostā, bet skaisti būtu dzīvot pie jūras :D
Kā ir ar M.Ķempes ielas rajonu un to pilsētas galu? Kā ir ar centru?
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby ingo » 28 Oct 2013, 17:52

Hmm, neesmu gluži liepājniece, bet man liekas, ka 5 km līdz parkam nekur nav jāiet, visur pietiekami pieejami zaļumi. Nav jau tā Liepāja tiiik liela :) Neforšākais rajons, manā skatījumā, ir ap staciju, tur diezgan daudz bomžu ganās. Cerams, ka ienāks kāds pilsētnieks un pastāstīs, mums ar Greisu par pastaigām pilsētā tikai labas atsauksmes :)
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Laura » 29 Oct 2013, 09:18

ruu, savā laikā dzīvoju kādu brīdi M.Ķempes ielas beidzamajās mājās. Vasarā baigi daudz odu, kā arī publika - tāda pati kā Rīgas daudzstāveņu rajonos. Suņi gan tur visiem patīk. Tolaik bija arī ļoti daudz bērnu tur (mūsu kāpņu telpā vgien kādi 6 - 7. Vispār labi, man patika.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby DanaMary » 29 Oct 2013, 09:19

Laukums ap staciju, tieši stacijas pusē tiešām nav jauks. Katru dienu tur eju, citādāk uz skolu aiziet nevaru, bet dzīvot tiešām tur negribētu.
Ja vēlaties centrā, tad skatieties tā, lai tuvumā nebūtu kādi naktsklubi vai kas tāds.Tos Un ja dzīvoklis, tad 2. stāvs, vēl labāk 3. vai 4. . Pirmajā stāvā un centrā manuprāt ir pats sliktākais kas var būt.
Diezgan tuvu pie jūras dzīvot var pie Jūrmalas parka. Tur ir gan dzīvokļi gan mājas. Parks ir, arī jūrmala tur pat, vienīgais tur ar suņiem vismaz sezonā nedrīkst, kā ar ziemu nezinu. Par to cik tur droši gan nemācēšu teikt, bet vieta, vismaz manuprāt jauka. Un tur arī ir Liepājas vienīgais suņu parks.
Vēl jau ir dienvidrietumu rajons. Tur atrodas lielā Maxima , arī jūrmala pāris soļu attālumā. Bet man liekas, ka šeit gan jau ir kāds no DR rajona, kas varētu pastāstīt sīkāk. :)
P.s. Pati nedzīvoju nevienā no šiem rajoniem, dzīvoju Laumas rajona, velnciemā. Nav slikts rajons, parks tieši degungalā. Te, pie Betas, uz Ventspils ieas vēl ir ok, bet tālak kur ir deviņstāvenes gan dzīvot negribētu. Bailīgi būtu. Tāds Krievu rajons vien ir.
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby ingo » 29 Oct 2013, 11:02

Man kolēģe Kalpaka ielas deviņstāvenē dzīvo, īpaši par rajonu nesūdzas, tikai sabiedriskais transports varētu būt bik labāks.
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby ruu » 29 Oct 2013, 11:29

ingo, Laura, DanaMary paldies! :)
Mani, tīri apskatot karti, vairāk uzrunā tā daļa, kas ir tuvāk centram, Ķempes ielas gals nu jau sāk likties patāls :D Laikam būs jānoziedo nedēļa padzīvošanai un uz savas ādas izbaudīšanai :jaa:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Vēlos īrēt / Izīrēju mājokli

Postby Danute » 21 Jan 2014, 09:51

Sveiciens rīdziniekiem!

Meklēju iespēju īrēt dzīvokli (vēlams 2-istabu) Purvciemā,kura īpašniekam nav iebildumu pret suņu turēšanu dzīvoklī.

P.S.
Cik jums Rīgā jāmaksā par apkuri un citiem komunālajiem maksājumiem?
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron